LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - I liga
Piłka ręczna I liga, 2021/2022
Kolejka 14
MKS Kalisz - Górnik Zabrze
-
Iskra Kielce - Pogoń Szczecin
-
Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
-
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
-
Unia Tarnów - Wisła Puławy
-
MTS Kwidzyn - Wisła Płock
-
Chrobry Głogów - Gwardia Opole
-

I liga
1.
>< Iskra Kielce
13 39 461 - 341
2.
>< Wisła Płock
13 36 415 - 301
3.
>< Wisła Puławy
13 27 399 - 321
4.
>< Górnik Zabrze
13 24 328 - 320
5.
>< Piotrkowianin Piotrków Tryb.
13 21 364 - 387
6.
>< Gwardia Opole
13 20 326 - 343
7.
>< MTS Kwidzyn
13 19 332 - 345
8.
>< MKS Kalisz
13 18 360 - 363
9.
>< Wybrzeże Gdańsk
13 14 330 - 364
10.
>< Chrobry Głogów
13 11 372 - 422
11.
>< Unia Tarnów
13 11 336 - 357
12.
>< Zagłębie Lubin
13 11 348 - 378
13.
>< Pogoń Szczecin
13 7 328 - 395
14.
>< Stal Mielec
13 7 332 - 394
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - I liga
sobota, 23 października 2021 08:09

WISŁA PŁOCK - WISŁA PUŁAWY 27-26 (13-10)

Wisła Płock: Sergei Kosorotov (9), Michał Daszek (6), Dmitrii Zhitnikov (4), Przemysław Krajewski (3), Abel Serdio (2), David Fernandez (1), Lovro MihiĆ (1), Zoltan Szita (1), Admir Ahmetasevic, Mikołaj CzapliŃski, Krzysztof Komarzewski, Niko Mindeghia , Adam Morawski, Leon Susnja, Mirsad TerziĆ, Marek DaĆko
Wisła Puławy: Andrii Akimenko (5), Dawid Dawydzik (5), Aliaksandr Bachko (4), Piotr Jarosiewicz (4), Michał Jurecki (3), Rafał Przybylski (2), Łukasz Rogulski (2), Boris Zivkovic (1), Vadim Bogdanov, Wojciech Borucki, Dawid FedeŃczak, Bartosz Kowalczyk, Antoni Łangowski, Mateusz Zembrzycki, Wojciech GumiŃski, Paweł PodsiadŁo
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 17 października 2021 23:35

WYBRZEŻE GDAŃSK - MKS KALISZ 24-30 (11-16)

Wybrzeże Gdańsk: Mateusz Kosmala (4), Patryk Pieczonka (4), Mateusz Jachlewski (3), Santiago Mosquera mayo (3), Jacek Sulej (3), Wiktor Tomczak (3), Piotr Papaj (2), Kelian Janikowski (1), Mateusz WrÓbel (1), Artur ChmieliŃski, Dmytro Doroshchuk, Miłosz WaŁach, Daniel LeŚniak, Jeremi Stojek, Damian WoŹniak
MKS Kalisz: Piotr KrĘpa (8), Kacper Adamski (5), Marek Szpera (5), Bartłomiej Tomczak (4), Mateusz GÓralski (2), Mateusz Kus (2), Konrad Pilitowski (2), Miłosz Bekisz (1), Stanisław Makowiejew (1), Michał Drej, Robert Kamyszek, Mikołaj Krekora, Kamil Pedryc, Łukasz Zakreta, Gracjan WrÓbel
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 17 października 2021 11:55

STAL MIELEC - GÓRNIK ZABRZE 27-35 (12-16)

Stal Mielec: Dzmitry Smolikau (7), Michał Chodara (5), Miljan Ivanovic (3), Kosta Petrovic (3), Paweł Wilk (3), Dzianis Valyntsau (2), Dawid Dekarz (1), Marek Monczka (1), Łukasz Nowak (1), Grzegorz Sobut (1), Rafał Krupa, Daniel Osmola, Antonio PribaniĆ, Damian Procho, Dawid Ruhnke, Kacper Adamczuk
Górnik Zabrze: Dawid Molski (9), Paweł Krawczyk (7), Paweł Dudkowski (4), Krzysztof ŁyŻwa (4), Damian PrzytuŁa (3), Bartłomiej Bis (2), Igor Bykowski (2), Łukasz Gogola (2), Sebastian Kaczor (1), Szymon Mucha (1), Michał Adamuszek, Martin Galia, Lubomir Ivanytsia, Jakub Skrzyniarz, Paweł Kazimier, Piotr Rutkowski
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 17 października 2021 00:14

WISŁA PUŁAWY - ISKRA KIELCE 28-29 (14-14)

Wisła Puławy: Aliaksandr Bachko (8), Michał Jurecki (6), Andrii Akimenko (5), Dawid Dawydzik (3), Antoni Łangowski (2), Łukasz Rogulski (2), Vadim Bogdanov (1), Rafał Przybylski (1), Piotr Jarosiewicz, Paweł PodsiadŁo, Mateusz Zembrzycki, Boris Zivkovic, Wojciech Borucki, Dawid FedeŃczak, Wojciech GumiŃski, Bartosz Kowalczyk
Iskra Kielce: Arkadiusz Moryto (7), Sigvaldi Gudjonsson (4), Igor Karacic (4), Szymon SiĆko (4), Nicolas Tournat (4), Alex Dujshebaev (3), Arciom Karalek (2), Branko VujoviĆ (1), Tomasz GĘbala, Mateusz Kornecki, Dylan Nahi , Miguel Sanchez migallon naranjo, Haukur Thrastarson, Andreas Wolff , Damian DomagaŁa, Cezary Surgiel
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 17 października 2021 00:14

MTS KWIDZYN - CHROBRY GŁOGÓW 31-29 (15-14)

MTS Kwidzyn: Nikodem KutyŁa (5), Patryk Grzenkowicz (4), Arkadiusz Ossowski (4), Alan Guziewicz (3), Bartosz Nastaj (3), Jędrzej Zieniewicz (3), Ryszard Landzwojczak (2), Robert Orzechowski (2), Jakub Szyszko (2), Wiktor Jankowski (1), Hubert Kornecki (1), Kacper Majewski (1), Bartosz Dudek, Kamil Krieger, Szymon Pluczyk, Krzysztof Szczecina
Chrobry Głogów: Paweł Paterek (7), Kacper Grabowski (6), Wojciech Matuszak (3), Dawid Przysiek (3), Marcel Zdobylak (3), Tomasz Kosznik (2), Jakub Orpik (2), Damian Krzysztofik (1), Bartosz Skiba (1), Sebastian WŁoskiewicz (1), Anton Dereviankin, Rafał JamioŁ, Borys KlupŚ, Bartosz Warmijak, Dawid Krzywicki, Wojciech Styrcz
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 16 października 2021 00:52

UNIA TARNÓW - GWARDIA OPOLE 27-24 (16-13)

Unia Tarnów: Łukasz KuŻdeba (7), Rennosuke Tokuda (7), Kiryl Kniazeu (3), Przemysław Mrozowicz (3), Mateusz Wojdan (3), Aliaksandr Bushkou (2), Shuichi Yoshida (2), Mateusz KaŹmierczak, Casper Liljestrand , Patryk MaŁecki, Keisuke Matsuura , Aleksander Pinda, Albert Sanek, Jakub Sikora , Jakub HoŁda, Taras Minotskyi
Gwardia Opole: Patryk Mauer (11), Wiktor Kawka (3), Maciej Zarzycki (3), Mateusz Jankowski (2), Mateusz Morawski (2), Jan KlimkÓw (1), Paweł Kowalski (1), Filip Stefani (1), Jakub AŁaj, Maciej Fabianowicz, Łukasz Kucharzyk, Mateusz Lellek, Michał Milewski, Fabian Sosna, Przemysław Zadura, Michał ScisŁowicz
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 16 października 2021 00:52

ZAGŁĘBIE LUBIN - POGOŃ SZCZECIN 32-24 (12-7)

Zagłębie Lubin: Marek Marciniak (6), Jakub Bogacz (4), Stanisław GĘbala (4), Jakub MoryŃ (4), Roman Chychykalo (3), Mateusz Drozdalski (2), Wojciech Hajnos (2), Tomasz Pietruszko (2), Marcel Sroczyk (2), Jakub Adamski (1), Michał Bekisz (1), Michał Stankiewicz (1), Marek Bartosik, Miłosz Byczek, Patryk Iskra, Marcin Schodowski
Pogoń Szczecin: Dawid Krysiak (7), Łukasz Gierak (4), Paweł Krupa (4), Matija Starcevic (2), Adam WĄsowski (2), Mateusz Zaremba (2), Patryk Krok (1), Jakub Polok (1), Piotr Rybski (1), Luka Arsenic, Arkadiusz Bosy, Eliasz Kapela, Tomasz WiŚniewski, Oliwer Andrysiak, Wojciech Jedziniak
 
Piłka ręczna - I liga
czwartek, 14 października 2021 02:08

PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - WISŁA PŁOCK 22-25 (8-14)

Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Marcin Matyjasik (5), Piotr Swat (4), Patryk Grzesik (3), Adam Babicz (2), Kamil MosioŁek (2), Antoni Doniecki (1), Patryk Mastalerz (1), Jan Stolarski (1), Filip Surosz (1), Marcin Szopa (1), Tomasz Wawrzyniak (1), Damian Chmurski, Artur Kot, Kacper Ligarzewski, Adam PaczeŚny
Wisła Płock: Sergei Kosorotov (8), Michał Daszek (6), Lovro MihiĆ (3), Niko Mindeghia (3), Mikołaj CzapliŃski (1), Jan Jurecic (1), Krzysztof Komarzewski (1), Tin Lucin (1), Abel Serdio (1), Marek DaĆko, David Fernandez , Adam Morawski, Leon Susnja, Mirsad TerziĆ, Krystian Witkowski, Dominik Mierzwicki
 
Piłka ręczna - I liga
poniedziałek, 11 października 2021 15:42

MKS KALISZ - MTS KWIDZYN 21-22 (11-10)

MKS Kalisz: Mateusz GÓralski (5), Piotr KrĘpa (5), Kacper Adamski (4), Marek Szpera (4), Robert Kamyszek (1), Konrad Pilitowski (1), Bartłomiej Tomczak (1), Miłosz Bekisz, Mikołaj Krekora, Mateusz Kus, Stanisław Makowiejew, Kamil Pedryc, Łukasz Zakreta, Michał Drej, Maciej Pilitowski, Gracjan WrÓbel
MTS Kwidzyn: Robert Orzechowski (5), Arkadiusz Ossowski (5), Ryszard Landzwojczak (3), Nikodem KutyŁa (2), Bartosz Nastaj (2), Alan Guziewicz (1), Wiktor Jankowski (1), Hubert Kornecki (1), Krzysztof Szczecina (1), Jakub Szyszko (1), Bartosz Dudek, Patryk Grzenkowicz, Kamil Krieger, Kacper Majewski, Jędrzej Zieniewicz
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 10 października 2021 16:20

GÓRNIK ZABRZE - WYBRZEŻE GDAŃSK 12-11 (12-11)

Górnik Zabrze: Damian PrzytuŁa (7), Łukasz Gogola (3), Lubomir Ivanytsia (3), Bartłomiej Bis (2), Adrian Kondratiuk (2), Krzysztof ŁyŻwa (2), Michał Adamuszek (1), Szymon Mucha (1), Piotr Rutkowski (1), Igor Bykowski, Paweł Dudkowski, Martin Galia, Sebastian Kaczor, Paweł Krawczyk, Dawid Molski, Jakub Skrzyniarz
Wybrzeże Gdańsk: Mateusz Kosmala (9), Wiktor Tomczak (4), Kelian Janikowski (2), Piotr Papaj (2), Mateusz WrÓbel (2), Mateusz Jachlewski (1), Santiago Mosquera mayo (1), Patryk Pieczonka (1), Jacek Sulej (1), Artur ChmieliŃski, Dmytro Doroshchuk, Miłosz WaŁach, Daniel LeŚniak, Jeremi Stojek
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 10 października 2021 04:40

WISŁA PUŁAWY - PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. 36-24 (20-10)

Wisła Puławy: Andrii Akimenko (8), Rafał Przybylski (5), Łukasz Rogulski (5), Aliaksandr Bachko (3), Bartosz Kowalczyk (3), Dawid Dawydzik (2), Piotr Jarosiewicz (2), Antoni Łangowski (2), Boris Zivkovic (2), Dawid FedeŃczak (1), Michał Jurecki (1), Paweł PodsiadŁo (1), Mateusz Zembrzycki (1), Vadim Bogdanov, Wojciech Borucki, Wojciech GumiŃski
Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Piotr Swat (8), Patryk Mastalerz (3), Adam PaczeŚny (3), Jan Stolarski (3), Tomasz Wawrzyniak (3), Adam Babicz (1), Marcin Matyjasik (1), Kamil MosioŁek (1), Filip Surosz (1), Damian Chmurski, Antoni Doniecki, Piotr JĘdraszczyk, Artur Kot, Kacper Ligarzewski, Marcin Szopa, Roman PoŽarek
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 10 października 2021 04:40

GWARDIA OPOLE - STAL MIELEC 25-17 (10-5)

Gwardia Opole: Patryk Mauer (6), Wiktor Kawka (5), Filip Stefani (3), Mateusz Jankowski (2), Jan KlimkÓw (2), Michał Milewski (2), Maciej Fabianowicz (1), Paweł Kowalski (1), Łukasz Kucharzyk (1), Fabian Sosna (1), Przemysław Zadura (1), Jakub AŁaj, Mateusz Lellek, Mateusz Morawski, Michał ScisŁowicz, Maciej Zarzycki
Stal Mielec: Grzegorz Sobut (4), Marek Monczka (3), Dzianis Valyntsau (3), Michał Chodara (2), Dawid Ruhnke (2), Miljan Ivanovic (1), Rafał Krupa (1), Antonio PribaniĆ (1), Kacper Adamczuk, Dawid Dekarz, Łukasz Nowak, Kosta Petrovic, Damian Procho, Dzmitry Smolikau, Paweł Wilk, Bartosz Wojdak
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 5 z 54

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!