Archiwum: Piłka nożna - Klasa B Strzelce 1 (gr. 6) (2023/2024)
Klasa B Strzelce 1 (gr. 6) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LZS Kadłub | 15 | 39 | 70 | - | 18 |
2. | Źródło Krośnica | 15 | 39 | 62 | - | 18 |
3. | Plon Błotnica | 16 | 37 | 55 | - | 23 |
4. | Unia II Kolonowskie (b) | 16 | 22 | 38 | - | 40 |
5. | Błękitni Rozmierz | 15 | 22 | 47 | - | 37 |
6. | KS II Krasiejów | 16 | 22 | 41 | - | 43 |
7. | Burza Kosorowice | 15 | 22 | 44 | - | 33 |
8. | Fiorentina Nakło | 16 | 17 | 30 | - | 47 |
9. | LZS Izbicko | 15 | 16 | 27 | - | 51 |
10. | LZS Staniszcze W. (s) | 16 | 7 | 22 | - | 82 |
11. | LZS Zimna Wódka | 15 | 5 | 22 | - | 66 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-09-03 - 13:00 | 1 | LZS Kadłub - Plon Błotnica | 2-0 |
2023-09-03 - 14:00 | 1 | Burza Kosorowice - Źródło Krośnica | 1-3 |
2023-09-03 - 14:00 | 1 | LZS Zimna Wódka - Fiorentina Nakło | 1-4 |
2023-09-03 - 17:00 | 1 | LZS Izbicko - LZS Staniszcze W. | 5-2 |
2023-09-03 - 17:00 | 1 | KS II Krasiejów - Unia II Kolonowskie | 4-2 |
2023-09-09 - 16:30 | 2 | Burza Kosorowice - LZS Staniszcze W. | 9-0 |
2023-09-09 - 17:00 | 2 | Plon Błotnica - LZS Zimna Wódka | 6-2 |
2023-09-10 - 16:30 | 2 | Unia II Kolonowskie - Błękitni Rozmierz | 5-5 |
2023-09-10 - 16:30 | 2 | Fiorentina Nakło - LZS Izbicko | 2-1 |
2023-09-10 - 16:30 | 2 | KS II Krasiejów - Źródło Krośnica | 3-4 |
2023-09-17 - 14:30 | 3 | Burza Kosorowice - Fiorentina Nakło | 3-3 |
2023-09-17 - 16:30 | 3 | Źródło Krośnica - LZS Staniszcze W. | 9-2 |
2023-09-17 - 16:30 | 3 | LZS Izbicko - Plon Błotnica | 2-3 |
2023-09-17 - 16:30 | 3 | LZS Kadłub - Unia II Kolonowskie | 6-0 |
2023-09-17 - 16:30 | 3 | Błękitni Rozmierz - KS II Krasiejów | 3-0 |
2023-09-24 - 13:00 | 4 | Plon Błotnica - Burza Kosorowice | 5-0 |
2023-09-24 - 16:00 | 4 | Błękitni Rozmierz - LZS Kadłub | 1-2 |
2023-09-24 - 16:00 | 4 | Unia II Kolonowskie - LZS Zimna Wódka | 8-0 |
2023-09-24 - 16:00 | 4 | Fiorentina Nakło - Źródło Krośnica | 0-3 |
2023-09-24 - 16:00 | 4 | KS II Krasiejów - LZS Staniszcze W. | 5-1 |
2023-10-01 - 13:45 | 5 | LZS Zimna Wódka - Błękitni Rozmierz | 0-5 |
2023-10-01 - 14:00 | 5 | LZS Kadłub - KS II Krasiejów | 0-5 |
2023-10-01 - 16:00 | 5 | LZS Staniszcze W. - Fiorentina Nakło | 3-2 |
2023-10-01 - 16:00 | 5 | Źródło Krośnica - Plon Błotnica | 1-2 |
2023-10-01 - 16:00 | 5 | LZS Izbicko - Unia II Kolonowskie | 0-2 |
2023-10-08 - 13:00 | 6 | Plon Błotnica - LZS Staniszcze W. | 3-0 v.o. |
2023-10-08 - 15:30 | 6 | LZS Kadłub - LZS Zimna Wódka | 7-1 |
2023-10-08 - 15:30 | 6 | Błękitni Rozmierz - LZS Izbicko | 2-3 |
2023-10-08 - 15:30 | 6 | Unia II Kolonowskie - Burza Kosorowice | 2-0 |
2023-10-08 - 15:30 | 6 | KS II Krasiejów - Fiorentina Nakło | 3-1 |
2023-10-15 - 14:00 | 7 | Burza Kosorowice - Błękitni Rozmierz | 1-3 |
2023-10-15 - 14:00 | 7 | LZS Zimna Wódka - KS II Krasiejów | 2-3 |
2023-10-15 - 15:30 | 7 | Fiorentina Nakło - Plon Błotnica | 2-2 |
2023-10-15 - 15:30 | 7 | Źródło Krośnica - Unia II Kolonowskie | 4-2 |
2023-10-15 - 15:30 | 7 | LZS Izbicko - LZS Kadłub | 1-5 |
2023-10-22 - 13:00 | 8 | Unia II Kolonowskie - LZS Staniszcze W. | 4-0 |
2023-10-22 - 13:30 | 8 | LZS Kadłub - Burza Kosorowice | 7-0 |
2023-10-22 - 13:45 | 8 | LZS Zimna Wódka - LZS Izbicko | 5-0 v.o. |
2023-10-22 - 15:00 | 8 | Błękitni Rozmierz - Źródło Krośnica | 1-5 |
2023-10-22 - 15:00 | 8 | KS II Krasiejów - Plon Błotnica | 4-2 |
2023-10-29 - 14:00 | 9 | Fiorentina Nakło - Unia II Kolonowskie | 0-1 |
2023-10-29 - 14:00 | 9 | LZS Staniszcze W. - Błękitni Rozmierz | 0-6 |
2023-10-29 - 14:00 | 9 | Źródło Krośnica - LZS Kadłub | 1-2 |
2023-10-29 - 14:00 | 9 | Burza Kosorowice - LZS Zimna Wódka | 5-1 |
2023-10-29 - 14:00 | 9 | LZS Izbicko - KS II Krasiejów | 1-0 |
2023-11-05 - 13:30 | 10 | LZS Izbicko - Burza Kosorowice | 1-5 |
2023-11-05 - 13:30 | 10 | LZS Zimna Wódka - Źródło Krośnica | 2-3 |
2023-11-05 - 13:30 | 10 | LZS Kadłub - LZS Staniszcze W. | 7-0 |
2023-11-05 - 13:30 | 10 | Błękitni Rozmierz - Fiorentina Nakło | 5-3 |
2023-11-05 - 13:30 | 10 | Unia II Kolonowskie - Plon Błotnica | 2-4 |
2023-11-11 - 14:00 | 11 | Fiorentina Nakło - LZS Kadłub | 1-5 |
2023-11-12 - 13:30 | 11 | Plon Błotnica - Błękitni Rozmierz | 3-0 |
2023-11-12 - 13:30 | 11 | LZS Staniszcze W. - LZS Zimna Wódka | 3-3 |
2023-11-12 - 13:30 | 11 | Źródło Krośnica - LZS Izbicko | 8-0 |
2023-11-12 - 13:30 | 11 | Burza Kosorowice - KS II Krasiejów | 3-0 |
2024-03-16 - 15:00 | 12 | LZS Staniszcze W. - LZS Izbicko | 3-6 |
2024-03-16 - 15:00 | 12 | Fiorentina Nakło - LZS Zimna Wódka | 2-1 |
2024-03-17 - 14:30 | 12 | Plon Błotnica - LZS Kadłub | 3-2 |
2024-03-17 - 15:00 | 12 | Źródło Krośnica - Burza Kosorowice | 3-1 |
2024-03-17 - 15:00 | 12 | Unia II Kolonowskie - KS II Krasiejów | 2-2 |
2024-03-23 - 15:30 | 13 | LZS Staniszcze W. - Burza Kosorowice | 0-6 |
2024-03-24 - 14:00 | 13 | LZS Zimna Wódka - Plon Błotnica | 1-4 |
2024-03-24 - 15:30 | 13 | Błękitni Rozmierz - Unia II Kolonowskie | 2-3 |
2024-03-24 - 15:30 | 13 | LZS Izbicko - Fiorentina Nakło | 3-0 |
2024-03-24 - 15:30 | 13 | Źródło Krośnica - KS II Krasiejów | 4-1 |
2024-04-06 - 15:30 | 14 | Fiorentina Nakło - Burza Kosorowice | 0-2 |
2024-04-06 - 16:00 | 14 | LZS Staniszcze W. - Źródło Krośnica | 0-6 |
2024-04-07 - 14:00 | 14 | Plon Błotnica - LZS Izbicko | 7-0 |
2024-04-07 - 16:00 | 14 | KS II Krasiejów - Błękitni Rozmierz | 4-2 |
2024-04-07 - 17:00 | 14 | Unia II Kolonowskie - LZS Kadłub | 2-4 |
2024-04-14 - 14:00 | 15 | LZS Zimna Wódka - Unia II Kolonowskie | 1-1 |
2024-04-14 - 14:00 | 15 | Burza Kosorowice - Plon Błotnica | 2-5 |
2024-04-14 - 16:30 | 15 | LZS Kadłub - Błękitni Rozmierz | 4-3 |
2024-04-14 - 16:30 | 15 | Źródło Krośnica - Fiorentina Nakło | 6-0 |
2024-04-14 - 16:30 | 15 | LZS Staniszcze W. - KS II Krasiejów | 4-2 |
2024-04-20 - 16:00 | 16 | Fiorentina Nakło - LZS Staniszcze W. | 4-3 |
2024-04-21 - 14:00 | 16 | Plon Błotnica - Źródło Krośnica | 1-2 |
2024-04-21 - 14:00 | 16 | Błękitni Rozmierz - LZS Zimna Wódka | 4-2 |
2024-04-21 - 16:00 | 16 | Unia II Kolonowskie - LZS Izbicko | 2-2 |
2024-04-21 - 17:00 | 16 | KS II Krasiejów - LZS Kadłub | 0-6 |
2024-04-27 - 17:00 | 17 | LZS Staniszcze W. - Plon Błotnica | 1-5 |
2024-04-28 - 14:00 | 17 | LZS Zimna Wódka - LZS Kadłub | 0-11 |
2024-04-28 - 14:00 | 17 | Burza Kosorowice - Unia II Kolonowskie | 6-0 |
2024-04-28 - 17:00 | 17 | LZS Izbicko - Błękitni Rozmierz | 2-5 |
2024-04-28 - 17:00 | 17 | Fiorentina Nakło - KS II Krasiejów | 6-5 |
2024-05-05 - 13:00 | 18 | LZS Kadłub - LZS Izbicko | - |
2024-05-05 - 14:00 | 18 | Plon Błotnica - Fiorentina Nakło | - |
2024-05-05 - 14:00 | 18 | Błękitni Rozmierz - Burza Kosorowice | - |
2024-05-05 - 17:00 | 18 | Unia II Kolonowskie - Źródło Krośnica | - |
2024-05-05 - 17:00 | 18 | KS II Krasiejów - LZS Zimna Wódka | - |
2024-05-11 - 16:00 | 19 | Burza Kosorowice - LZS Kadłub | - |
2024-05-12 - 17:00 | 19 | LZS Izbicko - LZS Zimna Wódka | - |
2024-05-12 - 17:00 | 19 | Źródło Krośnica - Błękitni Rozmierz | - |
2024-05-12 - 17:00 | 19 | LZS Staniszcze W. - Unia II Kolonowskie | - |
2024-05-12 - 17:00 | 19 | Plon Błotnica - KS II Krasiejów | - |
2024-05-19 - 14:00 | 20 | Błękitni Rozmierz - LZS Staniszcze W. | - |
2024-05-19 - 14:00 | 20 | LZS Zimna Wódka - Burza Kosorowice | - |
2024-05-19 - 17:00 | 20 | Unia II Kolonowskie - Fiorentina Nakło | - |
2024-05-19 - 17:00 | 20 | LZS Kadłub - Źródło Krośnica | - |
2024-05-19 - 17:00 | 20 | KS II Krasiejów - LZS Izbicko | - |
2024-05-25 - 17:00 | 21 | LZS Staniszcze W. - LZS Kadłub | - |
2024-05-26 - 14:00 | 21 | Burza Kosorowice - LZS Izbicko | - |
2024-05-26 - 14:00 | 21 | Plon Błotnica - Unia II Kolonowskie | - |
2024-05-26 - 17:00 | 21 | Źródło Krośnica - LZS Zimna Wódka | - |
2024-05-26 - 17:00 | 21 | Fiorentina Nakło - Błękitni Rozmierz | - |
2024-06-02 - 14:00 | 22 | Błękitni Rozmierz - Plon Błotnica | - |
2024-06-02 - 14:00 | 22 | LZS Kadłub - Fiorentina Nakło | - |
2024-06-02 - 14:00 | 22 | LZS Zimna Wódka - LZS Staniszcze W. | - |
2024-06-02 - 14:00 | 22 | LZS Izbicko - Źródło Krośnica | - |
2024-06-02 - 14:00 | 22 | KS II Krasiejów - Burza Kosorowice | - |