Archiwum: Piłka nożna - Klasa A Bielsko-Biała (2023/2024)
Klasa A Bielsko-Biała | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 19 | 51 | 73 | - | 12 |
2. | GLKS II Wilkowice | 19 | 39 | 41 | - | 24 |
3. | Sokół Hecznarowice | 18 | 36 | 38 | - | 20 |
4. | Zamek Grodziec | 19 | 32 | 42 | - | 31 |
5. | Orzeł Kozy | 19 | 29 | 37 | - | 33 |
6. | Zapora Wapienica | 19 | 28 | 53 | - | 48 |
7. | Zapora Porąbka | 19 | 26 | 39 | - | 38 |
8. | Pionier Pisarzowice | 19 | 23 | 38 | - | 51 |
9. | KS Bystra | 19 | 22 | 39 | - | 39 |
10. | Przełom Kaniów | 19 | 21 | 38 | - | 43 |
11. | LKS II Czaniec | 18 | 20 | 38 | - | 36 |
12. | LKS Ligota Centrum | 19 | 19 | 38 | - | 44 |
13. | Żar Międzybrodzie | 19 | 16 | 28 | - | 63 |
14. | Iskra Rybarzowice | 19 | 10 | 22 | - | 82 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-08-15 - 17:00 | 1 | Przełom Kaniów - GLKS II Wilkowice | 2-5 |
2023-08-15 - 17:00 | 1 | LKS Ligota Centrum - Orzeł Kozy | 0-1 |
2023-08-15 - 17:00 | 1 | Zapora Porąbka - Zamek Grodziec | 4-2 |
2023-08-15 - 17:00 | 1 | Pionier Pisarzowice - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 1-3 |
2023-08-15 - 17:00 | 1 | Żar Międzybrodzie - LKS II Czaniec | 1-4 |
2023-08-15 - 17:00 | 1 | Iskra Rybarzowice - Sokół Hecznarowice | 1-2 |
2023-09-06 - 17:30 | 1 | KS Bystra - Zapora Wapienica | 2-0 |
2023-08-19 - 16:00 | 2 | Przełom Kaniów - LKS Ligota Centrum | 1-4 |
2023-08-19 - 17:00 | 2 | Zamek Grodziec - Pionier Pisarzowice | 5-2 |
2023-08-20 - 11:00 | 2 | LKS II Czaniec - Iskra Rybarzowice | 6-0 |
2023-08-20 - 13:00 | 2 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - Żar Międzybrodzie | 7-0 |
2023-08-20 - 17:00 | 2 | GLKS II Wilkowice - Zapora Wapienica | 4-3 |
2023-08-20 - 17:00 | 2 | Sokół Hecznarowice - KS Bystra | 2-0 |
2023-08-20 - 17:00 | 2 | Orzeł Kozy - Zapora Porąbka | 4-0 |
2023-08-26 - 13:00 | 3 | Zapora Wapienica - Sokół Hecznarowice | 1-2 |
2023-08-26 - 16:00 | 3 | Iskra Rybarzowice - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 0-9 |
2023-08-26 - 17:00 | 3 | Pionier Pisarzowice - Orzeł Kozy | 4-2 |
2023-08-27 - 16:00 | 3 | LKS Ligota Centrum - GLKS II Wilkowice | 0-1 |
2023-08-27 - 16:00 | 3 | Żar Międzybrodzie - Zamek Grodziec | 0-2 |
2023-08-27 - 17:00 | 3 | Zapora Porąbka - Przełom Kaniów | 4-2 |
2023-11-12 - 13:00 | 3 | KS Bystra - LKS II Czaniec | 4-3 |
2023-09-02 - 15:00 | 4 | Orzeł Kozy - Żar Międzybrodzie | 5-2 |
2023-09-02 - 16:00 | 4 | Zamek Grodziec - Iskra Rybarzowice | 5-0 |
2023-09-03 - 13:00 | 4 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - KS Bystra | 1-1 |
2023-09-03 - 16:00 | 4 | GLKS II Wilkowice - Sokół Hecznarowice | 3-0 |
2023-09-03 - 16:00 | 4 | LKS II Czaniec - Zapora Wapienica | 3-1 |
2023-09-03 - 16:00 | 4 | Przełom Kaniów - Pionier Pisarzowice | 5-1 |
2023-09-03 - 16:00 | 4 | LKS Ligota Centrum - Zapora Porąbka | 4-0 |
2023-09-09 - 14:30 | 5 | Sokół Hecznarowice - LKS II Czaniec | 1-0 |
2023-09-09 - 16:00 | 5 | Zapora Porąbka - GLKS II Wilkowice | 3-2 |
2023-09-09 - 16:00 | 5 | Pionier Pisarzowice - LKS Ligota Centrum | 2-5 |
2023-09-09 - 16:00 | 5 | Iskra Rybarzowice - Orzeł Kozy | 3-4 |
2023-09-09 - 16:00 | 5 | KS Bystra - Zamek Grodziec | 4-1 |
2023-09-09 - 17:30 | 5 | Zapora Wapienica - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 0-5 |
2023-09-10 - 16:00 | 5 | Żar Międzybrodzie - Przełom Kaniów | 2-1 |
2023-09-16 - 11:00 | 6 | Orzeł Kozy - KS Bystra | 1-1 |
2023-09-16 - 16:00 | 6 | Zamek Grodziec - Zapora Wapienica | 5-1 |
2023-09-17 - 12:00 | 6 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - Sokół Hecznarowice | 3-0 |
2023-09-17 - 14:00 | 6 | Zapora Porąbka - Pionier Pisarzowice | 2-2 |
2023-09-17 - 16:00 | 6 | GLKS II Wilkowice - LKS II Czaniec | 0-0 |
2023-09-17 - 16:00 | 6 | Przełom Kaniów - Iskra Rybarzowice | 1-2 |
2023-09-17 - 16:00 | 6 | LKS Ligota Centrum - Żar Międzybrodzie | 5-0 |
2023-09-23 - 16:00 | 7 | Iskra Rybarzowice - LKS Ligota Centrum | 0-6 |
2023-09-23 - 16:30 | 7 | Zapora Wapienica - Orzeł Kozy | 4-1 |
2023-09-24 - 16:00 | 7 | Żar Międzybrodzie - Zapora Porąbka | 2-1 |
2023-09-24 - 16:00 | 7 | Sokół Hecznarowice - Zamek Grodziec | 4-1 |
2023-09-24 - 16:00 | 7 | LKS II Czaniec - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 0-1 |
2023-11-11 - 12:00 | 7 | Pionier Pisarzowice - GLKS II Wilkowice | 0-4 |
2023-11-19 - 14:00 | 7 | KS Bystra - Przełom Kaniów | 1-4 |
2023-09-30 - 16:00 | 8 | Zamek Grodziec - LKS II Czaniec | 3-1 |
2023-09-30 - 16:00 | 8 | Orzeł Kozy - Sokół Hecznarowice | 2-2 |
2023-09-30 - 16:00 | 8 | Zapora Porąbka - Iskra Rybarzowice | 7-0 |
2023-09-30 - 16:00 | 8 | Pionier Pisarzowice - Żar Międzybrodzie | 2-0 |
2023-10-01 - 16:00 | 8 | GLKS II Wilkowice - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 1-4 |
2023-10-01 - 16:00 | 8 | Przełom Kaniów - Zapora Wapienica | 2-1 |
2023-10-01 - 16:00 | 8 | LKS Ligota Centrum - KS Bystra | 2-1 |
2023-10-07 - 15:00 | 9 | Iskra Rybarzowice - Pionier Pisarzowice | 4-2 |
2023-10-07 - 15:00 | 9 | KS Bystra - Zapora Porąbka | 3-3 |
2023-10-07 - 15:00 | 9 | Sokół Hecznarowice - Przełom Kaniów | 0-0 |
2023-10-08 - 11:00 | 9 | LKS II Czaniec - Orzeł Kozy | 1-2 |
2023-10-08 - 13:00 | 9 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - Zamek Grodziec | 1-1 |
2023-10-08 - 15:00 | 9 | Żar Międzybrodzie - GLKS II Wilkowice | 1-4 |
2023-10-08 - 16:30 | 9 | Zapora Wapienica - LKS Ligota Centrum | 4-1 |
2023-10-14 - 15:00 | 10 | Orzeł Kozy - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 0-2 |
2023-10-14 - 15:00 | 10 | Zapora Porąbka - Zapora Wapienica | 2-2 |
2023-10-14 - 15:00 | 10 | Pionier Pisarzowice - KS Bystra | 3-3 |
2023-10-15 - 15:00 | 10 | GLKS II Wilkowice - Zamek Grodziec | 0-0 |
2023-10-15 - 15:00 | 10 | Przełom Kaniów - LKS II Czaniec | 2-2 |
2023-10-15 - 15:00 | 10 | LKS Ligota Centrum - Sokół Hecznarowice | 0-4 |
2023-10-15 - 15:00 | 10 | Żar Międzybrodzie - Iskra Rybarzowice | 6-0 |
2023-10-21 - 15:00 | 11 | Iskra Rybarzowice - GLKS II Wilkowice | 1-4 |
2023-10-21 - 15:00 | 11 | KS Bystra - Żar Międzybrodzie | 6-2 |
2023-10-21 - 15:00 | 11 | Zapora Wapienica - Pionier Pisarzowice | 4-2 |
2023-10-21 - 15:00 | 11 | Sokół Hecznarowice - Zapora Porąbka | 1-1 |
2023-10-21 - 15:00 | 11 | Zamek Grodziec - Orzeł Kozy | 1-1 |
2023-10-22 - 11:00 | 11 | LKS II Czaniec - LKS Ligota Centrum | 6-5 |
2023-10-22 - 13:00 | 11 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - Przełom Kaniów | 4-0 |
2023-10-28 - 15:00 | 12 | Zapora Porąbka - LKS II Czaniec | 1-1 |
2023-10-28 - 15:00 | 12 | Iskra Rybarzowice - KS Bystra | 1-4 |
2023-10-29 - 14:00 | 12 | GLKS II Wilkowice - Orzeł Kozy | 1-0 |
2023-10-29 - 14:00 | 12 | LKS Ligota Centrum - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 1-6 |
2023-10-29 - 15:00 | 12 | Przełom Kaniów - Zamek Grodziec | 1-1 |
2023-10-29 - 15:00 | 12 | Żar Międzybrodzie - Zapora Wapienica | 2-7 |
2023-11-18 - 11:00 | 12 | Pionier Pisarzowice - Sokół Hecznarowice | 3-2 |
2023-11-04 - 11:00 | 13 | LKS II Czaniec - Pionier Pisarzowice | 2-2 |
2023-11-04 - 14:00 | 13 | KS Bystra - GLKS II Wilkowice | 1-3 |
2023-11-04 - 14:00 | 13 | Zapora Wapienica - Iskra Rybarzowice | 7-0 |
2023-11-04 - 14:00 | 13 | Sokół Hecznarowice - Żar Międzybrodzie | 5-0 |
2023-11-04 - 14:00 | 13 | Orzeł Kozy - Przełom Kaniów | 3-2 |
2023-11-05 - 14:00 | 13 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - Zapora Porąbka | 3-0 |
2023-11-11 - 14:00 | 13 | Zamek Grodziec - LKS Ligota Centrum | 3-1 |
2024-03-23 - 15:00 | 14 | Zamek Grodziec - Zapora Porąbka | 0-1 |
2024-03-23 - 15:30 | 14 | Orzeł Kozy - LKS Ligota Centrum | 1-1 |
2024-03-23 - 15:30 | 14 | Sokół Hecznarowice - Iskra Rybarzowice | 4-1 |
2024-03-23 - 15:30 | 14 | Zapora Wapienica - KS Bystra | 3-2 |
2024-03-24 - 11:00 | 14 | LKS II Czaniec - Żar Międzybrodzie | 3-1 |
2024-03-24 - 15:30 | 14 | GLKS II Wilkowice - Przełom Kaniów | 4-2 |
2024-03-24 - 16:00 | 14 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - Pionier Pisarzowice | 4-0 |
2024-03-30 - 13:00 | 15 | Żar Międzybrodzie - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 3-3 |
2024-03-30 - 13:00 | 15 | Pionier Pisarzowice - Zamek Grodziec | 1-1 |
2024-03-30 - 13:00 | 15 | Zapora Porąbka - Orzeł Kozy | 1-1 |
2024-03-30 - 14:30 | 15 | Zapora Wapienica - GLKS II Wilkowice | 3-0 |
2024-04-01 - 15:00 | 15 | KS Bystra - Sokół Hecznarowice | 0-1 |
2024-04-01 - 15:00 | 15 | Iskra Rybarzowice - LKS II Czaniec | 2-2 |
2024-04-01 - 16:00 | 15 | LKS Ligota Centrum - Przełom Kaniów | 0-3 |
2024-04-06 - 17:00 | 16 | Orzeł Kozy - Pionier Pisarzowice | 2-4 |
2024-04-06 - 17:00 | 16 | Zamek Grodziec - Żar Międzybrodzie | 4-0 |
2024-04-06 - 17:00 | 16 | Sokół Hecznarowice - Zapora Wapienica | 4-0 |
2024-04-07 - 11:00 | 16 | LKS II Czaniec - KS Bystra | 1-3 |
2024-04-07 - 16:00 | 16 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - Iskra Rybarzowice | 5-0 |
2024-04-07 - 17:00 | 16 | GLKS II Wilkowice - LKS Ligota Centrum | 2-1 |
2024-04-07 - 17:00 | 16 | Przełom Kaniów - Zapora Porąbka | 5-3 |
2024-04-13 - 13:00 | 17 | KS Bystra - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 1-2 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Sokół Hecznarowice - GLKS II Wilkowice | 2-1 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Zapora Wapienica - LKS II Czaniec | 6-3 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Iskra Rybarzowice - Zamek Grodziec | 2-3 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Pionier Pisarzowice - Przełom Kaniów | 2-1 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Zapora Porąbka - LKS Ligota Centrum | 3-1 |
2024-04-14 - 17:00 | 17 | Żar Międzybrodzie - Orzeł Kozy | 2-0 |
2024-04-20 - 17:00 | 18 | Orzeł Kozy - Iskra Rybarzowice | 4-2 |
2024-04-20 - 17:00 | 18 | Zamek Grodziec - KS Bystra | 3-2 |
2024-04-21 - 14:00 | 18 | LKS Ligota Centrum - Pionier Pisarzowice | 0-3 |
2024-04-21 - 14:00 | 18 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - Zapora Wapienica | 7-1 |
2024-04-21 - 17:00 | 18 | Przełom Kaniów - Żar Międzybrodzie | 3-1 |
2024-05-01 - 11:00 | 18 | GLKS II Wilkowice - Zapora Porąbka | 1-1 |
2024-05-29 - 18:30 | 18 | LKS II Czaniec - Sokół Hecznarowice | - |
2024-04-27 - 16:00 | 19 | LKS II Czaniec - GLKS II Wilkowice | 0-1 |
2024-04-27 - 17:00 | 19 | Zapora Wapienica - Zamek Grodziec | 5-1 |
2024-04-27 - 17:00 | 19 | KS Bystra - Orzeł Kozy | 0-3 |
2024-04-27 - 17:00 | 19 | Iskra Rybarzowice - Przełom Kaniów | 3-1 |
2024-04-27 - 17:00 | 19 | Pionier Pisarzowice - Zapora Porąbka | 2-2 |
2024-04-28 - 15:00 | 19 | Sokół Hecznarowice - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | 2-3 |
2024-04-28 - 15:00 | 19 | Żar Międzybrodzie - LKS Ligota Centrum | 3-1 |
2024-05-04 - 15:00 | 20 | Zapora Porąbka - Żar Międzybrodzie | - |
2024-05-04 - 17:00 | 20 | Orzeł Kozy - Zapora Wapienica | - |
2024-05-04 - 17:00 | 20 | Zamek Grodziec - Sokół Hecznarowice | - |
2024-05-05 - 17:00 | 20 | GLKS II Wilkowice - Pionier Pisarzowice | - |
2024-05-05 - 17:00 | 20 | LKS Ligota Centrum - Iskra Rybarzowice | - |
2024-05-05 - 17:00 | 20 | Przełom Kaniów - KS Bystra | - |
2024-05-14 - 17:30 | 20 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - LKS II Czaniec | - |
2024-05-11 - 13:00 | 21 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - GLKS II Wilkowice | - |
2024-05-11 - 17:00 | 21 | Zapora Wapienica - Przełom Kaniów | - |
2024-05-11 - 17:00 | 21 | Iskra Rybarzowice - Zapora Porąbka | - |
2024-05-12 - 14:00 | 21 | LKS II Czaniec - Zamek Grodziec | - |
2024-05-12 - 15:00 | 21 | Żar Międzybrodzie - Pionier Pisarzowice | - |
2024-05-12 - 16:00 | 21 | Sokół Hecznarowice - Orzeł Kozy | - |
2024-05-12 - 16:00 | 21 | KS Bystra - LKS Ligota Centrum | - |
2024-05-18 - 17:00 | 22 | Pionier Pisarzowice - Iskra Rybarzowice | - |
2024-05-18 - 17:00 | 22 | Zapora Porąbka - KS Bystra | - |
2024-05-18 - 17:00 | 22 | Przełom Kaniów - Sokół Hecznarowice | - |
2024-05-18 - 17:00 | 22 | Orzeł Kozy - LKS II Czaniec | - |
2024-05-18 - 17:00 | 22 | Zamek Grodziec - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | - |
2024-05-19 - 17:00 | 22 | GLKS II Wilkowice - Żar Międzybrodzie | - |
2024-05-19 - 17:00 | 22 | LKS Ligota Centrum - Zapora Wapienica | - |
2024-05-25 - 17:00 | 23 | Zamek Grodziec - GLKS II Wilkowice | - |
2024-05-25 - 17:00 | 23 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - Orzeł Kozy | - |
2024-05-25 - 17:00 | 23 | Sokół Hecznarowice - LKS Ligota Centrum | - |
2024-05-25 - 17:00 | 23 | Zapora Wapienica - Zapora Porąbka | - |
2024-05-25 - 17:00 | 23 | Iskra Rybarzowice - Żar Międzybrodzie | - |
2024-05-26 - 11:00 | 23 | LKS II Czaniec - Przełom Kaniów | - |
2024-05-26 - 16:00 | 23 | KS Bystra - Pionier Pisarzowice | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | Pionier Pisarzowice - Zapora Wapienica | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | Zapora Porąbka - Sokół Hecznarowice | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | Orzeł Kozy - Zamek Grodziec | - |
2024-06-02 - 15:00 | 24 | Żar Międzybrodzie - KS Bystra | - |
2024-06-02 - 17:00 | 24 | GLKS II Wilkowice - Iskra Rybarzowice | - |
2024-06-02 - 17:00 | 24 | LKS Ligota Centrum - LKS II Czaniec | - |
2024-06-02 - 17:00 | 24 | Przełom Kaniów - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Orzeł Kozy - GLKS II Wilkowice | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Zamek Grodziec - Przełom Kaniów | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Podbeskidzie III Bielsko-Biała - LKS Ligota Centrum | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Sokół Hecznarowice - Pionier Pisarzowice | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Zapora Wapienica - Żar Międzybrodzie | - |
2024-06-09 - 16:00 | 25 | KS Bystra - Iskra Rybarzowice | - |
2024-06-09 - 17:00 | 25 | LKS II Czaniec - Zapora Porąbka | - |
2024-06-15 - 15:00 | 26 | Żar Międzybrodzie - Sokół Hecznarowice | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | GLKS II Wilkowice - KS Bystra | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | Iskra Rybarzowice - Zapora Wapienica | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | Pionier Pisarzowice - LKS II Czaniec | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | Zapora Porąbka - Podbeskidzie III Bielsko-Biała | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | LKS Ligota Centrum - Zamek Grodziec | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | Przełom Kaniów - Orzeł Kozy | - |