III liga GKS JASTRZĘBIE - MKS KLUCZBORK 5-1 (2-1)

4-1 90+2min. Kamil Jadach
5-1 90+4min. Wojciech Caniboł

Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak (88 Oskar Mazurkiewicz), Kacper Kawula, Kamil Szymura, Dawid Weis, Bartosz Semeniuk, Tomasz Musioł (56 Krzysztof Gancarczyk), Damian Tront, Farid Ali (73 Wojciech Caniboł), Kamil Jadach, Daniel Szczepan (79 Dominik Szczęch)
Kluczbork: Kacper Majchrowski - Paweł Gierak, Lucjan Zieliński (90 Kamil Nykiel), Dawid Wolny (62 Miłosz Reisch), Paweł Baraniak, Krzysztof Bodziony (61 Marcin Niemczyk), Kamil Nitkiewicz, Wojciech Kochański (80 Michał Glanowski), Donatas Narkosius, Paweł Kubiak, Sebastian Deja

Początek meczu nie zwiastował wysokiego zwycięstwa Jastrzębia. Kluczbork mecz rozpoczął zgodnie ze sztuką, a w 10-tej minucie wyszedł na prowadzenie. Zdawało się, że spadkowicz z II ligi na tym poziomie kopciuszkiem nie będzie. Później nie było już tak różowo, oczywiście z punktu widzenia gości. Jastrzębie podrażnione stratą bramki zabrało się do roboty i jeszcze przed przerwą wyrównało na 1-1, a następnie wyszło na prowadzenie 2-1. Druga połowa to już koncert w wykonaniu jastrzębian. Goście od 50-tej minuty musieli grać w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Kubiaka, ale mimo to zagrali otwarcie wiedząc, że nie mają nic do stracenia. Jastrzębie zaangażowanie Kluczborka wykorzystało po mistrzowsku i dołożyło w drugiej części gry jeszcze trzy bramki. Ostatecznie wygrali 5-2 i zameldowali się w czołówce tabeli.