LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Koszykówka - III liga
Koszykówka III liga gr. C, 2021/2022
Kolejka 19
Wisła Kraków - Iskra Częstochowa
62-56
KK Kraków - KKS Tarnowskie Góry
89-93
Polonia Bytom - Unia Tarnów
110-70
MCKS Czeladź - Basket Hills Bielsko-Biała
64-84
AZS Katowice - MKS II Dąbrowa Górnicza
-
MKKS Rybnik - AZS Częstochowa
-
Niedźwiadki Przemyśl - Cracovia Kraków
-
AZS II Gliwice - Korona Kraków
-
Kolejka 20
Korona Kraków - KK Kraków
(śr) 17:00
Unia Tarnów - Niedźwiadki Przemyśl
(śr) 18:00
MKKS Rybnik - AZS Katowice
(śr) 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała - AZS II Gliwice
(śr) 19:00
MCKS Czeladź - MKS II Dąbrowa Górnicza
(śr) 19:00
Iskra Częstochowa - AZS Częstochowa
(śr) 19:00
KKS Tarnowskie Góry - Polonia Bytom
(śr) 19:30
Cracovia Kraków - Wisła Kraków
(śr) 20:15

III liga gr. C
1.
>< Polonia Bytom
19 36 1934 - 1343
2.
>< KKS Tarnowskie Góry
19 35 1648 - 1357
3.
>< Basket Hills Bielsko-Biała
19 35 1641 - 1384
4.
>< KK Kraków
19 31 1630 - 1446
5.
>< AZS Katowice
18 31 1521 - 1255
6.
>< MKS II Dąbrowa Górnicza
18 31 1543 - 1333
7.
>< Cracovia Kraków
18 30 1413 - 1353
8.
>< Niedźwiadki Przemyśl
18 29 1382 - 1322
9.
>< Wisła Kraków
18 27 1235 - 1251
10.
>< Iskra Częstochowa Sto
19 24 1378 - 1636
11.
>< AZS Częstochowa
18 24 1332 - 1586
12.
>< AZS II Gliwice
18 22 1338 - 1630
13.
>< MCKS Czeladź
18 22 1276 - 1552
14.
>< MKKS Rybnik
17 21 1245 - 1361
15.
>< Korona Kraków
17 20 1266 - 1611
16.
>< Unia Tarnów
19 20 1231 - 1593
Terminarz i wyniki
Koszykówka III liga gr. D, 2021/2022
Kolejka 19
Basket Nysa - Sudety Jelenia Góra
-
Śląsk Wrocław - Stal II Ostrów Wlkp.
121-58
Kosz Pleszew - Nysa Kłodzko
96-82
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław
87-63
KS Kąty Wrocławskie - KK Oleśnica
99-62
Obra Kościan - Zastal Zielona Góra
108-63
Gimbasket Wrocław - Rycerze Rydzyna
19:00
Kolejka 20
WKK Wrocław - Śląsk Wrocław
(śr) 16:00
Zastal Zielona Góra - BC Żary
(śr) 16:30
Rycerze Rydzyna - Obra Kościan
(śr) 18:00
Sudety Jelenia Góra - KS Kąty Wrocławskie
(śr) 18:00
Nysa Kłodzko - Basket Nysa
(śr) 19:00
Stal II Ostrów Wlkp. - Kosz Pleszew
(śr) 19:45
KK Oleśnica - Gimbasket Wrocław
(śr) 20:00

III liga gr. D
1.
>< Pogoń Prudnik
18 33 1555 - 1326
2.
>< Rycerze Rydzyna
17 32 1573 - 1324
3.
>< Kosz Pleszew
17 32 1496 - 1263
4.
>< Śląsk Wrocław
18 31 1495 - 1317
5.
>< KS Kąty Wrocławskie
18 31 1515 - 1345
6.
>< BC Żary
16 27 1421 - 1234
7.
>< Obra Kościan
18 26 1477 - 1498
8.
>< Basket Nysa
17 25 1333 - 1311
9.
>< KK Oleśnica
18 24 1332 - 1496
10.
>< Nysa Kłodzko
17 23 1254 - 1339
11.
>< WKK Wrocław
17 23 1285 - 1383
12.
>< Stal II Ostrów Wlkp.
16 21 1362 - 1561
13.
>< Zastal Zielona Góra
17 20 1193 - 1594
14.
>< Sudety Jelenia Góra
15 18 1133 - 1219
15.
>< Gimbasket Wrocław
17 18 1187 - 1401
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 lutego 2018 08:50

RAWIA RAWICZ - AZS OPOLE 65-93 (17-26, 16-27, 13-27, 19-13)

Rawia Rawicz: Szymon Maciołek (19), Maciej Krówczyński (8), Grzegorz Paszek (8), Dawid Kołakowski (2), Bartłomiej Rodak (8), Kacper Kuta (10), Ernest Wacyra, Patryk Maciejewski, Kacper Samuła (8), Adam Staśkowiak (2)
AZS Opole: Krzysztof Chmielarz (10), Jarosław Bartkowiak (14), Patryk Wilk (4), Wojciech Leszczyński (13), Grzegorz Zadęcki (16), Kosma Kołcz (2), Jarosław Pawłowski (10), Adam Cichoń (10), Piotr Suda, Damian Orębski (2), Radosław Basiński (5), Wojciech Barycz (7)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 lutego 2018 08:50

POLKĄTY KĄTY WROCŁAWSKIE - AZS CZĘSTOCHOWA 81-67 (22-19, 21-14, 12-25, 26-9)

Polkąty Kąty Wrocławskie: Mariusz Gnatowicz (2), Robert Cieśla, Sebastian Beluch (11), Bartosz Zubik (4), Grzegorz Kaczmarek (17), Karol Cidyło, Tomasz Giniewski (9), Kacper Kowalski (9), Łukasz Malinowski (11), Mikołaj Barszcz (1), Wojciech Suprun (14), Łukasz Bartnicki (3)
AZS Częstochowa: Mateusz Gos (10), Nikodem Kowalski (12), Przemysław Łaszewski (13), Dawid Szulc, Marcin Majcherek (7), Piotr Seroczyński, Szymon Spychała, Michał Orlikowski (13), Tomasz Nogalski (8), Maciej Koćma (4)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 lutego 2018 08:50

SMK LUBIN - MUSZKIETEROWIE NOWA SÓL 65-82 (24-24, 14-19, 12-22, 15-17)

SMK Lubin: Łukasz Markowicz (4), Jacek Iłowski (14), Wojciech Jaworski (3), Jakub Botuszyn, Damian Dwornik (7), Mikołaj Wawrzyńczyk, Mateusz Turcza (5), Karol Wiśniewski (6), Damian Szablewski (19), Łukasz Skibiński, Paweł Macowicz (7)
Muszkieterowie Nowa Sól: Artur Cielma (10), Nikodem Klocek, Adrian Polewiak (11), Kacper Traczyk (5), Zyndram Mehmeti (1), Dominik Grudziński (2), Sławomir Poźniak (6), Michał Busz (6), Jakub Der (30), Grzegorz Taberski (11)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 lutego 2018 08:50

MKKS RYBNIK - UKS PRZEMYŚL 52-58 (16-16, 13-18, 12-7, 11-17)

MKKS Rybnik: Rafał Grzybek, Marek Sidor, Łukasz Piórkowski (11), Adam Białdyga (9), Krzysztof Zieliński (6), Edmund Tomko (1), Piotr Konsek (7), Łukasz Ochodek (6), Mateusz Mucha (12)
UKS Przemyśl: Hubert Makuch (3), Patryk Buszta (6), Patryk Bielecki (7), Artur Mikołajko (13), Krystian Kuśmierz (2), Krzysztof Czopik (4), Cezary Gumiński (23)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 lutego 2018 08:50

SSK RZESZÓW - POLONIA BYTOM 74-83 (14-22, 23-16, 22-31, 15-14)

SSK Rzeszów: Adrian Brud (2), Krzysztof Banyś (27), Jakub Krupa (2), Szymon Woźnik (1), Dawid Kijowski, Jacek Łopatowski (4), Mateusz Szalka (1), Maciej Żmudka (3), Mikołaj Sowa (8), Jakub Szubart (22), Konrad Strzępek (4)
Polonia Bytom: Adam Bączyński (21), Tomasz Wróbel (18), Michał Moralewicz (10), Jakub Pawlak (8), Norbert Kujon (14), Krzysztof Kurdubski (12), Kuba Szmidt
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 lutego 2018 08:50

AZS GLIWICE - MCKIS JAWORZNO 66-105 (6-29, 27-26, 16-21, 17-29)

AZS Gliwice: Dawid Józefowski (8), Krzysztof Wąsowicz (16), Patryk Polczyk (2), Artur Szymański, Mateusz Łukaszczykiewicz, Wiktor Kaniewski (2), Łukasz Piwowarczyk (4), Filip Taisner (10), Maciej Wąsowicz (17), Maciej Piszczek (7)
MCKiS Jaworzno: Wojciech Zub (14), Sebastian Dąbek (13), Radosław Lemański (8), Przemysław Gworek (8), Jacek Wróblewski (1), Daniel Goldammer (6), Emil Podkowiński (20), Dawid Grochowski (10), Michał Roszkowski, Kamil Michalski (4), Maciej Maj (8), Dawid Weiss (13)
 
Koszykówka - III liga
czwartek, 08 lutego 2018 06:26

CRACOVIA KRAKÓW - AZS KATOWICE 96-100 (26-27, 22-24, 26-33, 22-16)

Cracovia Kraków: Radosław Skubiński (19), Kacper Nowak (8), Mateusz Nowacki (3), Cezary Karpik, Tomasz Wójcicki (6), Aleksander Załucki (10), Patryk Pachołek (11), Karol Sasnal (14), Tomasz Bryzek (25)
AZS Katowice: Jakub Nowak, Łukasz Szczypka (16), Bartosz Stawowski (11), Łukasz Lewiński, Jarosław Kolenda (4), Mariusz Piotrkowski (26), Karol Leszczyński (21), Piotr Karpacz (4), Marcin Weselak (16), Bartosz Wilczyński (2)
 
Koszykówka - III liga
środa, 07 lutego 2018 22:18

GIMBASKET WROCŁAW - SMK LUBIN 87-43 (23-16, 20-8, 23-12, 21-7)

Gimbasket Wrocław: Luka Małachow (12), Michał Kamberski (15), Wojciech Gac, Michał Mańkiewicz (4), Maciej Kościuk (12), Jakub Kamberski (10), Rafał Chwastyk (9), Michał Pietrzak (14), Mateusz Rogoziński, Maciej Szeszycki (7), Paweł Gałczyński (4)
SMK Lubin: Łukasz Markowicz, Wojciech Jaworski (7), Jakub Botuszyn, Mikołaj Wawrzyńczyk (1), Mateusz Turcza (6), Karol Wiśniewski (4), Damian Szablewski (22), Krzysztof Osuch, Paweł Macowicz (3)
 
Koszykówka - III liga
środa, 07 lutego 2018 05:25

MKS II DĄBROWA GÓRNICZA - WISŁA KRAKÓW 89-90 (22-24, 22-23, 16-21, 29-22)

MKS II Dąbrowa Górnicza : Adam Niespor (14), Dominik Sala, Łukasz Majchrowski (11), Patryk Piszczatowski (20), Daniel Tomczyk (6), Maciej Bielecki (8), Sebastian Stępień (2), Adam Skiba (23), Oliwier Gordon (2), Radosław Chorab (3)
Wisła Kraków: Maciej Gębala (5), Kamil Czajkowski (17), Jakub Wojciechowski (9), Jakub Żaczek (20), Marcin Rachelski, Wojciech Gorgoń (3), Michał Chrabota (17), Jan Rerak (14), Marcin Siwak, Jakub Natkaniec (3), Jan Mozdyniewicz (2)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 05 lutego 2018 03:35

ŚLĄSK WROCŁAW - GIMBASKET WROCŁAW 88-59 (19-17, 28-12, 21-15, 20-15)

Śląsk Wrocław: ?
Gimbasket Wrocław: ?
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 05 lutego 2018 03:35

MKS OTMUCHÓW - STAL OSTRÓW WLKP. 67-81 (19-18, 13-16, 14-24, 21-23)

MKS Otmuchów: Krzysztof Wilk (9), Oliwer Topolski, Patryk Garwol (15), Michał Krawiec (19), Łukasz Frącz, Mirosław Chorostecki, Dawid Braszka, Wojciech Kostek (7), Dawid Pazdur, Michał Zygadło (17)
Stal Ostrów Wlkp.: Szymon Rosik (5), Tomasz Radzik (4), Łukasz Olejnik (13), Piotr Ziółkowski (9), Łukasz Wojciechowski (19), Mikołaj Spała (15), Patryk Marek (4), Tomasz Zyber (12), Konrad Glapa
 
Koszykówka - III liga
niedziela, 04 lutego 2018 02:34

MUSZKIETEROWIE NOWA SÓL - POLKĄTY KĄTY WROCŁAWSKIE 80-55 (23-17, 18-17, 15-11, 24-10)

Muszkieterowie Nowa Sól: Adrian Łopiński (3), Artur Cielma (8), Aleksander Sulikowski, Adrian Polewiak (6), Kacper Traczyk (18), Nikodem Klocek (5), Zyndram Mehmeti, Sławomir Poźniak (10), Michał Busz (5), Jakub Der (17), Grzegorz Taberski (8)
Polkąty Kąty Wrocławskie: Mariusz Gnatowicz, Robert Cieśla (3), Sebastian Beluch (6), Bartosz Zubik (8), Grzegorz Kaczmarek (11), Karol Cidyło, Tomasz Giniewski (3), Kacper Kowalski (7), Łukasz Malinowski, Mikołaj Barszcz (5), Wojciech Suprun (9), Łukasz Bartnicki (3)
 
Koszykówka - III liga
niedziela, 04 lutego 2018 02:34

AZS OPOLE - SUDETY JELENIA GÓRA 98-71 (33-23, 21-11, 13-18, 31-19)

AZS Opole: Krzysztof Chmielarz (1), Jarosław Bartkowiak (15), Wojciech Leszczyński (12), Grzegorz Zadęcki (28), Kosma Kołcz, Jarosław Pawłowski (11), Adam Cichoń (14), Damian Orębski (12), Radosław Basiński (5)
Sudety Jelenia Góra: Michał Kozak (24), Michał Kanecki (2), Rafał Niesobski (15), Aleksander Raczek (15), Mateusz Kleinowski, Bartosz Jyż (6), Bartosz Taraszkiewicz (2), Jarosław Wilusz (4), Karol Wojciul (3), Kajetan Grześkiewicz
 
Koszykówka - III liga
niedziela, 04 lutego 2018 02:34

KS PLESZEW - SMK LUBIN 96-45 (23-15, 23-11, 33-13, 17-6)

KS Pleszew: Paweł Mowlik (6), Mikołaj Serbakowski (16), Szymon Dekiert, Dominik Walczak (2), Błażej Pawlik (5), Przemysław Galewski (13), Rafał Kikowski (4), Mateusz Zimny (2), Alan Urbaniak (18), Artur Mrówczyński (18), Paweł Lasota (12)
SMK Lubin: Łukasz Markowicz (14), Wojciech Jaworski (5), Jakub Botuszyn (4), Karol Wiśniewski (4), Damian Szablewski (15), Krzysztof Osuch, Łukasz Skibiński, Paweł Macowicz (3)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 6 z 56

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!