LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Koszykówka - II liga kobiet
Koszykówka II liga kobiet, 2018/2019
Kolejka 22
AZS II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań
78-88
Karkonosze Jelenia Góra - PTK Pabianice
66-72
AZS II Poznań - Korona Kraków
50-77
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław
82-35
Tęcza Leszno - Chrobry Głuchołazy
64-66

II liga kobiet
1.
>< Zagłębie Sosnowiec
20 40 1760 - 1087
2.
>< Korona Kraków
21 39 1610 - 1072
3.
>< MUKS Poznań
21 35 1544 - 1347
4.
>< Chrobry Głuchołazy
20 34 1292 - 1235
5.
>< Tęcza Leszno
20 31 1295 - 1278
6.
>< AZS II Gorzów Wlkp.
20 30 1319 - 1246
7.
>< AZS II Poznań
20 29 1408 - 1379
8.
>< PTK Pabianice
20 28 1203 - 1316
9.
>< Olimpia Wodzisław
20 24 1167 - 1581
10.
>< Karkonosze Jelenia Góra
20 21 1038 - 1562
11.
>< AZS III Gorzów Wlkp.
20 21 1120 - 1653
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 10 października 2016 09:36

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - KORONA KRAKÓW 58-63 (14-16, 8-13, 11-24, 25-10)

Karkonosze Jelenia Góra: Natalia Małaszewska (25), Patrycja Szubrowska (5), Aneta Rola, Katarzyna Mach (6), Zuzanna Boduch, Sonia Młynarczyk (6), Weronika Bernaś, Joanna Pawlukiewicz (16), Maja Michniewicz
Korona Kraków: Agata Rafałowicz (15), Kaciaryna Pratasewicz (12), Anna Krawiec, Alicja Grabska (10), Agnieszka Krzywoń (9), Natalia Malaga (2), Katarzyna Pasek, Kamila Ciężadło (6), Katarzyna Homoncik (7), Aleksandra Witkowska (2)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 10 października 2016 09:36

TĘCZA LESZNO - AZS II GORZÓW WLKP. 73-84 (23-20, 15-27, 21-21, 14-16)

Tęcza Leszno: Weronika Woźniak, Weronika Dąbrowska (11), Katarzyna Krajewska (8), Justyna Hołtyn (9), Pola Lubińska (1), Zuzanna Gadkowska (13), Magdalena Wojdalska (17), Karolina Budeń (3), Martyna Batóg (11)
AZS II Gorzów Wlkp.: Adriana Kopciuch (14), Kinga Kominek (9), Natalia Bury, Wiktoria Keller (13), Jagoda Szczęsna (21), Karolina Matkowska (14), Olga Trzeciak (5), Paula Duchnowska, Aleksandra Dul (8)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 09 października 2016 19:37

OLIMPIA WODZISŁAW - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 40-72 (9-18, 10-15, 13-19, 8-20)

Olimpia Wodzisław: Karolina Walocha (4), Wiktoria Gorel, Justyna Kocon (5), Aleksandra Lewoń-Sczansny (13), Joanna Sobota (10), Nikola Stobiecka, Wioletta Walocha, Wiktoria Grzegorzek, Katarzyna Pawlik (4), Martyna Jasiulewicz (4)
UKS Aleksandrów Łódzki: Karolina Filipczak, Natalia Danych (15), Natalia Tyczkowska (4), Weronika Karpiszuk (4), Wiktoria Kośla, Weronika Przybylak, Ewa Canert (3), Agata Maciejewska (7), Martyna Leszczyńska (9), Agnieszka Myślak (3), Weronika Telenga (27)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 09 października 2016 19:37

MUKS POZNAŃ - ŚLĘZA WROCŁAW 78-53 (26-10, 7-20, 20-9, 25-14)

MUKS Poznań: Patrycja Klatt (5), Karolina Olszewska (6), Żaneta Durak (9), Katarzyna Bednarczyk (15), Martyna Policha, Joanna Maryniewska (7), Alicja Jóźwiak, Iwona Szarzyńska (14), Barbara Miśkiewicz (8), Julia Perła, Paulina Pilichowska (10), Magdalena Kowalewska (4)
Ślęza Wrocław: Weronika Woźna, Adrianna Płaskocińska (2), Małgorzata Zuchora (15), Zuzanna Sklepowicz (4), Kinga Ochman, Anna Matras (3), Patrycja Jaworska (6), Aleksandra Magdziarz (2), Marta Wdowiuk (6), Martyna Mączka (2), Sylwia Siemienas (3), Julia Tyszkiewicz (10)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 09 października 2016 19:37

ŁKS ŁÓDŹ - AZS POZNAŃ 59-43 (16-12, 14-6, 17-10, 12-15)

ŁKS Łódź: Natalia Łopińska (6), Adrianna Gajos (2), Aleksandra Dziwińska (16), Natalia Wiaderkiewicz, Agata Nowacka (10), Marta Mistygacz (6), Kinga Bandyk (14), Martyna Stasiuk (5), Martyna Borowiecka
AZS Poznań: Marta Nowicka (6), Kinga Woźniak (4), Daria Marciniak (4), Alicja Szloser (6), Kinga Banach, Karolina Stefańczyk (4), Anita Plucińska (4), Martyna Kotula (7), Elżbieta Giedrojć (3), Wioletta Wiśniewska, Aleksandra Pietraszek (5)
 
Koszykówka - II liga kobiet
wtorek, 04 października 2016 19:27

AZS II GORZÓW WLKP. - OLIMPIA WODZISŁAW 48-55 (15-15, 5-13, 13-13, 15-14)

AZS II Gorzów Wlkp.: Adriana Kopciuch (12), Kinga Kominek (7), Natalia Bury (2), Jagoda Szczęsna, Karolina Matkowska (10), Olga Trzeciak (2), Magdalena Lasocka (2), Paula Duchnowska (9), Aleksandra Dul (4)
Olimpia Wodzisław: Karolina Walocha (4), Justyna Kocon (4), Aleksandra Lewoń-Sczansny (14), Joanna Sobota (21), Nikola Stobiecka, Wioletta Walocha (3), Weronika Oskwarek (8), Katarzyna Pawlik (1)
 
Koszykówka - II liga kobiet
wtorek, 04 października 2016 19:25

AZS POZNAŃ - TĘCZA LESZNO 60-46 (14-18, 12-16, 16-8, 18-4)

AZS Poznań: Marta Nowicka (2), Daria Marciniak (17), Alicja Szloser (7), Kinga Banach (4), Karolina Stefańczyk (3), Anita Plucińska (2), Martyna Kotula, Monika Ziobro, Elżbieta Giedrojć (9), Wioletta Wiśniewska (3), Aleksandra Pietraszek (13)
Tęcza Leszno: Weronika Woźniak (2), Weronika Dąbrowska (12), Katarzyna Krajewska, Justyna Hołtyn (9), Pola Lubińska, Zuzanna Gadkowska (7), Magdalena Wojdalska (5), Karolina Budeń (2), Martyna Batóg (9)
 
Koszykówka - II liga kobiet
wtorek, 04 października 2016 19:25

UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - KORONA KRAKÓW 52-90 (21-19, 10-28, 9-29, 12-14)

UKS Aleksandrów Łódzki: Karolina Filipczak (2), Natalia Danych (12), Weronika Karpiszuk (3), Klaudia Łapińska, Wiktoria Kośla (12), Weronika Przybylak (2), Ewa Canert (10), Jessica Solak, Martyna Leszczyńska (9), Agnieszka Myślak (2)
Korona Kraków: Agata Rafałowicz (8), Kaciaryna Pratasewicz (14), Anna Krawiec (17), Agnieszka Krzywoń (10), Natalia Malaga (9), Katarzyna Pasek (4), Aleksandra Owca (9), Katarzyna Homoncik (16), Aleksandra Witkowska (3)
 
Koszykówka - II liga kobiet
wtorek, 04 października 2016 19:25

ŚLĘZA WROCŁAW - ŁKS ŁÓDŹ 33-60 (14-12, 9-17, 3-15, 7-16)

Ślęza Wrocław: Weronika Woźna, Adrianna Płaskocińska, Małgorzata Zuchora (2), Zuzanna Sklepowicz (2), Kinga Ochman, Anna Matras (2), Patrycja Jaworska (8), Marta Wdowiuk (2), Martyna Mączka, Sylwia Siemienas (11), Julia Tyszkiewicz (6), Kamila Waliczek
ŁKS Łódź: Natalia Łopińska (4), Adrianna Gajos, Aleksandra Dziwińska (10), Natalia Wiaderkiewicz (5), Agata Nowacka (14), Marta Mistygacz (13), Kinga Bandyk (9), Martyna Borowiecka (5)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 02 października 2016 18:52

CHROBRY GŁUCHOŁAZY - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 61-53 (13-21, 18-9, 10-11, 20-12)

Chrobry: Winnicka (9), Czarnecka (8), Kulak (5), Deko (11), Kret (20), Fundeła (2), Paranowska (6), Barczuk
Karkonosze: Małaszewska (30), Szubrowska (5), Mach (5), Młynarczyk, Pawlukiewicz (13), Rola, Boduch, Michniewicz

 
pierwsza poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 następna ostatnia

Strona 17 z 17

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!