Timetable
Tenis stołowy -
V liga Katowice 1,
2022/2023
Kolejka 1 | ||
28-09-2022 (Śr) - 17:00 | Wiślańskie Orły Wisła - MKS IV Czechowice | 7-3 |
28-09-2022 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - LUKS II Węgierska Górka | 5-5 |
29-09-2022 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - Jeleśnianka Jeleśna | 9-1 |
29-09-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka II Leszna Góra - Lesznianka III Leszna Góra | 0-10 |
29-09-2022 (Cz) - 17:00 | Talent III Cieszyn - Talent II Cieszyn | 1-9 |
Kolejka 2 | ||
05-10-2022 (Śr) - 18:30 | MKS IV Czechowice - Olimpijczyk Gilowice | 5-5 |
05-10-2022 (Śr) - 18:00 | LUKS II Węgierska Górka - Talent II Cieszyn | 0-10 |
05-10-2022 (Śr) - 18:30 | ULKTS III Pszczyna - Jeleśnianka Jeleśna | 10-0 |
06-10-2022 (Cz) - 17:00 | Talent III Cieszyn - Lesznianka II Leszna Góra | 6-4 |
06-10-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - Wiślańskie Orły Wisła | 8-2 |
Kolejka 3 | ||
12-10-2022 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - ULKTS III Pszczyna | 0-10 |
13-10-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka II Leszna Góra - LUKS II Węgierska Górka | 4-6 |
13-10-2022 (Cz) - 17:00 | Wiślańskie Orły Wisła - Talent III Cieszyn | 8-2 |
13-10-2022 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - Lesznianka III Leszna Góra | 3-7 |
14-10-2022 (Pt) - 18:00 | Jeleśnianka Jeleśna - MKS IV Czechowice | 4-6 |
Kolejka 4 | ||
19-10-2022 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - Jeleśnianka Jeleśna | 8-2 |
19-10-2022 (Śr) - 18:30 | ULKTS III Pszczyna - Talent II Cieszyn | 6-4 |
19-10-2022 (Śr) - 18:00 | LUKS II Węgierska Górka - Wiślańskie Orły Wisła | 2-8 |
20-10-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - MKS IV Czechowice | 9-1 |
03-11-2022 (Cz) - 17:00 | Talent III Cieszyn - Olimpijczyk Gilowice | 1-9 |
Kolejka 5 | ||
26-10-2022 (Śr) - 18:30 | MKS IV Czechowice - Talent III Cieszyn | 0-10 v.o. |
27-10-2022 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - LITS III Żywiec | 8-2 |
27-10-2022 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - LUKS II Węgierska Górka | 8-2 |
27-10-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka II Leszna Góra - ULKTS III Pszczyna | 0-10 |
28-10-2022 (Pt) - 18:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Lesznianka III Leszna Góra | 0-10 |
Kolejka 6 | ||
07-11-2022 (Pn) - 17:00 | LITS III Żywiec - Lesznianka II Leszna Góra | 4-6 |
09-11-2022 (Śr) - 18:00 | LUKS II Węgierska Górka - MKS IV Czechowice | 7-3 |
09-11-2022 (Śr) - 18:30 | ULKTS III Pszczyna - Wiślańskie Orły Wisła | 7-3 |
10-11-2022 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - Jeleśnianka Jeleśna | 10-0 |
10-11-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - Talent III Cieszyn | 10-0 |
Kolejka 7 | ||
17-11-2022 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - Lesznianka II Leszna Góra | 7-3 |
17-11-2022 (Cz) - 17:00 | Wiślańskie Orły Wisła - LITS III Żywiec | 9-1 |
17-11-2022 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - ULKTS III Pszczyna | 6-4 |
17-11-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - LUKS II Węgierska Górka | 10-0 |
18-11-2022 (Pt) - 18:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Talent III Cieszyn | 8-2 |
Kolejka 8 | ||
23-11-2022 (Śr) - 18:00 | LUKS II Węgierska Górka - Talent III Cieszyn | 6-4 |
23-11-2022 (Śr) - 18:30 | ULKTS III Pszczyna - MKS IV Czechowice | 8-2 |
23-11-2022 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - Olimpijczyk Gilowice | 1-9 |
24-11-2022 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - Wiślańskie Orły Wisła | 10-0 |
24-11-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka II Leszna Góra - Jeleśnianka Jeleśna | 4-6 |
Kolejka 9 | ||
30-11-2022 (Śr) - 17:00 | Wiślańskie Orły Wisła - Lesznianka II Leszna Góra | 7-3 |
30-11-2022 (Śr) - 18:30 | MKS IV Czechowice - LITS III Żywiec | 6-4 |
01-12-2022 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - Talent II Cieszyn | 3-7 |
01-12-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - ULKTS III Pszczyna | 7-3 |
02-12-2022 (Pt) - 18:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LUKS II Węgierska Górka | 8-2 |
Kolejka 10 | ||
07-12-2022 (Śr) - 18:30 | ULKTS III Pszczyna - Talent III Cieszyn | 9-1 |
07-12-2022 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - Lesznianka III Leszna Góra | 0-10 |
07-12-2022 (Śr) - 17:00 | Wiślańskie Orły Wisła - Jeleśnianka Jeleśna | 7-3 |
08-12-2022 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - MKS IV Czechowice | 9-1 |
08-12-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka II Leszna Góra - Olimpijczyk Gilowice | 1-9 |
Kolejka 11 | ||
05-12-2022 (Pn) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - Wiślańskie Orły Wisła | 7-3 |
14-12-2022 (Śr) - 18:00 | LUKS II Węgierska Górka - ULKTS III Pszczyna | 1-9 |
14-12-2022 (Śr) - 18:30 | MKS IV Czechowice - Lesznianka II Leszna Góra | 7-3 |
15-12-2022 (Cz) - 17:00 | Talent III Cieszyn - LITS III Żywiec | 3-7 |
15-12-2022 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - Talent II Cieszyn | 5-5 |