LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Tenis stołowy - V liga Katowice 2, 2021/2022

Kolejka 1
06-10-2021 (Śr) - 18:00 Gwarek II Ornontowice - AKS II Mikołów 5-5
07-10-2021 (Cz) - 17:30 MUKS Czerwionka - MUKS II Czerwionka 9-1
07-10-2021 (Cz) - 18:00 Tajfun Kuźnia Raciborska - Wilki II Wilcza 6-4
08-10-2021 (Pt) - 17:00 Strażak II Mikołów - Strażak III Mikołów 9-1
Kolejka 2
11-10-2021 (Pn) - 18:00 Strażak III Mikołów - MUKS Czerwionka 0-10
12-10-2021 (Wt) - 18:00 AKS II Mikołów - Strażak II Mikołów 5-5
14-10-2021 (Cz) - 17:30 MUKS II Czerwionka - Tajfun Kuźnia Raciborska 1-9
28-10-2021 (Cz) - 17:30 Wilki II Wilcza - KS II Bojanów 7-3
Kolejka 3
15-10-2021 (Pt) - 17:30 MUKS Czerwionka - AKS II Mikołów 3-7
20-10-2021 (Śr) - 18:00 KS II Bojanów - MUKS II Czerwionka 7-3
21-10-2021 (Cz) - 18:00 Strażak II Mikołów - Gwarek II Ornontowice 8-2
28-10-2021 (Cz) - 18:00 Tajfun Kuźnia Raciborska - Strażak III Mikołów 10-0
Kolejka 4
03-11-2021 (Śr) - 18:30 AKS II Mikołów - Tajfun Kuźnia Raciborska 4-6
03-11-2021 (Śr) - 18:00 Gwarek II Ornontowice - MUKS Czerwionka 5-5
04-11-2021 (Cz) - 17:30 MUKS II Czerwionka - Wilki II Wilcza 1-9
08-11-2021 (Pn) - 18:00 Strażak III Mikołów - KS II Bojanów 0-10
Kolejka 5
15-11-2021 (Pn) - 18:00 KS II Bojanów - AKS II Mikołów 6-4
16-11-2021 (Wt) - 17:30 MUKS II Czerwionka - Strażak II Mikołów 5-5
18-11-2021 (Cz) - 17:30 Wilki II Wilcza - Strażak III Mikołów 4-6
18-11-2021 (Cz) - 18:00 Tajfun Kuźnia Raciborska - Gwarek II Ornontowice 9-1
Kolejka 6
01-12-2021 (Śr) - 18:00 Gwarek II Ornontowice - KS II Bojanów 1-9
01-12-2021 (Śr) - 18:30 AKS II Mikołów - Wilki II Wilcza 8-2
06-12-2021 (Pn) - 17:15 Strażak III Mikołów - MUKS II Czerwionka 6-4
16-12-2021 (Cz) - 18:00 Strażak II Mikołów - Tajfun Kuźnia Raciborska 2-8
Kolejka 7
08-12-2021 (Śr) - 18:00 KS II Bojanów - Strażak II Mikołów 7-3
09-12-2021 (Cz) - 18:00 Tajfun Kuźnia Raciborska - MUKS Czerwionka 7-3
09-12-2021 (Cz) - 17:30 Wilki II Wilcza - Gwarek II Ornontowice 7-3
09-12-2021 (Cz) - 17:30 MUKS II Czerwionka - AKS II Mikołów 4-6
Kolejka 8
15-12-2021 (Śr) - 18:00 Gwarek II Ornontowice - MUKS II Czerwionka 6-4
15-12-2021 (Śr) - 18:30 AKS II Mikołów - Strażak III Mikołów 9-1
16-12-2021 (Cz) - 17:30 MUKS Czerwionka - KS II Bojanów 3-7
21-12-2021 (Wt) - 18:00 Strażak II Mikołów - Wilki II Wilcza 6-4
Kolejka 9
24-11-2021 (Śr) - 18:00 KS II Bojanów - Tajfun Kuźnia Raciborska 5-5
25-11-2021 (Cz) - 17:30 Wilki II Wilcza - MUKS Czerwionka 3-7
25-11-2021 (Cz) - 17:30 MUKS II Czerwionka - Strażak II Mikołów 0-10
25-11-2021 (Cz) - 18:00 Strażak III Mikołów - Gwarek II Ornontowice 1-9
Kolejka 10
24-01-2022 (Pn) - 18:00 Strażak III Mikołów - AKS II Mikołów 1-9
26-01-2022 (Śr) - 18:00 Gwarek II Ornontowice - Strażak II Mikołów 8-2
27-01-2022 (Cz) - 17:30 MUKS II Czerwionka - KS II Bojanów 1-9
27-01-2022 (Cz) - 17:30 MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza 7-3
Kolejka 11
09-02-2022 (Śr) - 18:30 AKS II Mikołów - Gwarek II Ornontowice -
09-02-2022 (Śr) - 18:00 KS II Bojanów - Strażak III Mikołów -
10-02-2022 (Cz) - 17:30 Wilki II Wilcza - Strażak II Mikołów -
10-02-2022 (Cz) - 18:00 Tajfun Kuźnia Raciborska - MUKS II Czerwionka -
Kolejka 12
28-02-2022 (Pn) - 18:00 Strażak III Mikołów - Tajfun Kuźnia Raciborska -
02-03-2022 (Śr) - 18:00 KS II Bojanów - Gwarek II Ornontowice -
03-03-2022 (Cz) - 18:00 Strażak II Mikołów - MUKS Czerwionka -
03-03-2022 (Cz) - 17:30 Wilki II Wilcza - AKS II Mikołów -
Kolejka 13
09-03-2022 (Śr) - 18:30 MUKS II Czerwionka - Strażak III Mikołów -
09-03-2022 (Śr) - 18:00 Gwarek II Ornontowice - Tajfun Kuźnia Raciborska -
09-03-2022 (Śr) - 18:00 KS II Bojanów - Wilki II Wilcza -
09-03-2022 (Śr) - 18:30 AKS II Mikołów - MUKS Czerwionka -
Kolejka 14
16-03-2022 (Śr) - 18:00 KS II Bojanów - MUKS Czerwionka -
17-03-2022 (Cz) - 17:30 MUKS II Czerwionka - Gwarek II Ornontowice -
17-03-2022 (Cz) - 17:30 Wilki II Wilcza - Tajfun Kuźnia Raciborska -
17-03-2022 (Cz) - 18:00 Strażak II Mikołów - AKS II Mikołów -
Kolejka 15
30-03-2022 (Śr) - 18:00 Gwarek II Ornontowice - Strażak III Mikołów -
31-03-2022 (Cz) - 17:30 Wilki II Wilcza - MUKS II Czerwionka -
31-03-2022 (Cz) - 17:30 MUKS Czerwionka - Tajfun Kuźnia Raciborska -
31-03-2022 (Cz) - 18:00 Strażak II Mikołów - KS II Bojanów -
Kolejka 16
04-04-2022 (Pn) - 18:00 Strażak III Mikołów - Wilki II Wilcza -
06-04-2022 (Śr) - 18:30 AKS II Mikołów - KS II Bojanów -
07-04-2022 (Cz) - 17:30 MUKS II Czerwionka - MUKS Czerwionka -
07-04-2022 (Cz) - 18:00 Tajfun Kuźnia Raciborska - Strażak II Mikołów -
Kolejka 17
20-04-2022 (Śr) - 18:00 Gwarek II Ornontowice - Wilki II Wilcza -
21-04-2022 (Cz) - 18:00 MUKS Czerwionka - Strażak III Mikołów -
21-04-2022 (Cz) - 18:00 Strażak II Mikołów - MUKS II Czerwionka -
21-04-2022 (Cz) - 18:00 Tajfun Kuźnia Raciborska - AKS II Mikołów -
Kolejka 18
25-04-2022 (Pn) - 18:00 Strażak III Mikołów - Strażak II Mikołów -
27-04-2022 (Śr) - 18:30 AKS II Mikołów - MUKS II Czerwionka -
28-04-2022 (Cz) - 17:30 MUKS Czerwionka - Gwarek II Ornontowice -
28-04-2022 (Cz) - 18:00 Tajfun Kuźnia Raciborska - KS II Bojanów -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!