LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Racibórz, 2021/2022

Kolejka 1
13-08-2021 (Pt) - 18:00 LKS Adamowice - LKS Górki Śląskie 1-3
14-08-2021 (So) - 17:00 LKS Owsiszcze - Górnik Pszów 4-0
14-08-2021 (So) - 17:00 Ocice Racibórz - LKS Gamów 3-0
14-08-2021 (So) - 17:00 LKS 07 Markowice - Stal Kuźnia Raciborska 2-0
14-08-2021 (So) - 16:00 LKS Buków - LKS Cyprzanów 1-1
15-08-2021 (N) - 16:00 LKS Zabełków - LKS Zwonowice 2-1
15-08-2021 (N) - 14:30 KS Pietraszyn - Naprzód 37 Krzyżkowice 1-0
15-08-2021 (N) - 17:00 Czarni II Gorzyce - Naprzód Zawada 5-1
Kolejka 2
21-08-2021 (So) - 14:00 Ocice Racibórz - Czarni II Gorzyce 4-3
21-08-2021 (So) - 17:00 Stal Kuźnia Raciborska - LKS Adamowice 2-1
21-08-2021 (So) - 15:00 LKS Górki Śląskie - LKS Buków 1-2
21-08-2021 (So) - 14:00 Górnik Pszów - KS Pietraszyn 1-4
21-08-2021 (So) - 14:00 LKS Zwonowice - Naprzód Zawada 2-2
22-08-2021 (N) - 17:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Zabełków 1-7
22-08-2021 (N) - 15:30 LKS Gamów - LKS 07 Markowice 1-0
01-09-2021 (Śr) - 17:30 LKS Cyprzanów - LKS Owsiszcze 3-1
Kolejka 3
28-08-2021 (So) - 17:00 LKS Zwonowice - Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2
28-08-2021 (So) - 17:00 LKS Zabełków - Górnik Pszów 0-1
28-08-2021 (So) - 17:00 KS Pietraszyn - LKS Cyprzanów 5-6
28-08-2021 (So) - 17:00 LKS Owsiszcze - LKS Górki Śląskie 4-0
28-08-2021 (So) - 16:00 LKS 07 Markowice - Czarni II Gorzyce 1-1
28-08-2021 (So) - 17:00 Naprzód Zawada - Ocice Racibórz 1-6
29-08-2021 (N) - 17:00 LKS Buków - Stal Kuźnia Raciborska 3-2
29-08-2021 (N) - 15:00 LKS Adamowice - LKS Gamów 3-0 v.o.
Kolejka 4
04-09-2021 (So) - 13:00 Stal Kuźnia Raciborska - LKS Owsiszcze 1-3
04-09-2021 (So) - 13:00 LKS Górki Śląskie - KS Pietraszyn 3-4
04-09-2021 (So) - 13:00 LKS Cyprzanów - LKS Zabełków 0-1
04-09-2021 (So) - 14:30 Górnik Pszów - LKS Zwonowice 2-2
04-09-2021 (So) - 13:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - Naprzód Zawada 0-1
04-09-2021 (So) - 16:00 Ocice Racibórz - LKS 07 Markowice 2-3
05-09-2021 (N) - 11:00 Czarni II Gorzyce - LKS Adamowice 8-1
05-09-2021 (N) - 15:30 LKS Gamów - LKS Buków 1-0
Kolejka 5
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Zwonowice - LKS Cyprzanów 1-3
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Zabełków - LKS Górki Śląskie 2-1
11-09-2021 (So) - 16:00 KS Pietraszyn - Stal Kuźnia Raciborska 6-3
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Owsiszcze - LKS Gamów 3-0
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Buków - Czarni II Gorzyce 2-5
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS 07 Markowice - Naprzód Zawada 3-1
12-09-2021 (N) - 15:00 LKS Adamowice - Ocice Racibórz 1-7
12-09-2021 (N) - 16:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - Górnik Pszów 0-0
Kolejka 6
18-09-2021 (So) - 13:00 LKS 07 Markowice - LKS Adamowice 7-1
18-09-2021 (So) - 16:00 Stal Kuźnia Raciborska - LKS Zabełków 1-7
18-09-2021 (So) - 16:00 LKS Górki Śląskie - LKS Zwonowice 1-1
18-09-2021 (So) - 13:00 LKS Cyprzanów - Naprzód 37 Krzyżkowice 1-1
18-09-2021 (So) - 16:00 Naprzód Zawada - Górnik Pszów 4-3
18-09-2021 (So) - 13:00 Ocice Racibórz - LKS Buków 4-1
19-09-2021 (N) - 11:00 Czarni II Gorzyce - LKS Owsiszcze 1-2
19-09-2021 (N) - 15:30 LKS Gamów - KS Pietraszyn 1-3
Kolejka 7
25-09-2021 (So) - 16:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Górki Śląskie 1-4
25-09-2021 (So) - 16:00 LKS Zwonowice - Stal Kuźnia Raciborska 7-4
25-09-2021 (So) - 16:00 LKS Zabełków - LKS Gamów 7-1
25-09-2021 (So) - 16:00 KS Pietraszyn - Czarni II Gorzyce 5-1
25-09-2021 (So) - 16:00 LKS Owsiszcze - Ocice Racibórz 1-1
26-09-2021 (N) - 16:00 LKS Buków - LKS 07 Markowice 1-0
26-09-2021 (N) - 15:00 LKS Adamowice - Naprzód Zawada 2-6
26-09-2021 (N) - 13:00 Górnik Pszów - LKS Cyprzanów 4-0
Kolejka 8
02-10-2021 (So) - 15:00 LKS 07 Markowice - LKS Owsiszcze 2-1
02-10-2021 (So) - 15:00 Ocice Racibórz - KS Pietraszyn 0-2
02-10-2021 (So) - 15:00 Naprzód Zawada - LKS Cyprzanów 8-1
02-10-2021 (So) - 15:00 LKS Górki Śląskie - Górnik Pszów 1-0
03-10-2021 (N) - 15:00 Stal Kuźnia Raciborska - Naprzód 37 Krzyżkowice 3-6
03-10-2021 (N) - 15:00 LKS Adamowice - LKS Buków 2-7
03-10-2021 (N) - 11:00 Czarni II Gorzyce - LKS Zabełków 4-2
03-10-2021 (N) - 15:00 LKS Gamów - LKS Zwonowice 4-0
Kolejka 9
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Cyprzanów - LKS Górki Śląskie 4-2
09-10-2021 (So) - 15:00 Górnik Pszów - Stal Kuźnia Raciborska 3-0 v.o.
09-10-2021 (So) - 15:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Gamów 0-0
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Zwonowice - Czarni II Gorzyce 2-3
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Zabełków - Ocice Racibórz 4-3
09-10-2021 (So) - 15:00 KS Pietraszyn - LKS 07 Markowice 2-1
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Owsiszcze - LKS Adamowice 3-1
10-10-2021 (N) - 15:00 LKS Buków - Naprzód Zawada 1-4
Kolejka 10
16-10-2021 (So) - 15:00 Ocice Racibórz - LKS Zwonowice 4-3
16-10-2021 (So) - 15:00 Stal Kuźnia Raciborska - LKS Cyprzanów 2-2
16-10-2021 (So) - 15:00 Naprzód Zawada - LKS Górki Śląskie 3-0
16-10-2021 (So) - 15:00 LKS 07 Markowice - LKS Zabełków 1-0
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Buków - LKS Owsiszcze 0-2
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Adamowice - KS Pietraszyn 0-8
17-10-2021 (N) - 11:00 Czarni II Gorzyce - Naprzód 37 Krzyżkowice 2-2
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Gamów - Górnik Pszów 2-1
Kolejka 11
23-10-2021 (So) - 13:00 LKS Górki Śląskie - Stal Kuźnia Raciborska 4-0
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Cyprzanów - LKS Gamów 3-3
23-10-2021 (So) - 15:00 Górnik Pszów - Czarni II Gorzyce 2-2
23-10-2021 (So) - 13:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - Ocice Racibórz 2-3
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Zabełków - LKS Adamowice 3-0 v.o.
23-10-2021 (So) - 15:00 KS Pietraszyn - LKS Buków 1-2
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Owsiszcze - Naprzód Zawada 0-1
24-10-2021 (N) - 12:00 LKS Zwonowice - LKS 07 Markowice 1-3
Kolejka 12
30-10-2021 (So) - 14:00 LKS Owsiszcze - KS Pietraszyn 4-2
30-10-2021 (So) - 14:00 LKS 07 Markowice - Naprzód 37 Krzyżkowice 2-1
30-10-2021 (So) - 14:00 Ocice Racibórz - Górnik Pszów 3-2
30-10-2021 (So) - 14:00 Naprzód Zawada - Stal Kuźnia Raciborska 4-1
31-10-2021 (N) - 14:00 Czarni II Gorzyce - LKS Cyprzanów 0-3 v.o.
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS Gamów - LKS Górki Śląskie 1-5
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS Adamowice - LKS Zwonowice 5-0
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS Buków - LKS Zabełków 1-3
Kolejka 13
06-11-2021 (So) - 14:00 LKS Cyprzanów - Ocice Racibórz 1-2
06-11-2021 (So) - 14:00 Górnik Pszów - LKS 07 Markowice 0-4
06-11-2021 (So) - 14:00 Stal Kuźnia Raciborska - LKS Gamów 2-6
06-11-2021 (So) - 14:00 LKS Zwonowice - LKS Buków 1-2
06-11-2021 (So) - 14:00 LKS Zabełków - LKS Owsiszcze 2-1
06-11-2021 (So) - 14:00 KS Pietraszyn - Naprzód Zawada 1-1
06-11-2021 (So) - 14:00 LKS Górki Śląskie - Czarni II Gorzyce 2-0
07-11-2021 (N) - 14:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Adamowice 9-2
Kolejka 14
13-11-2021 (So) - 13:30 KS Pietraszyn - LKS Zabełków 2-3
13-11-2021 (So) - 13:30 LKS Owsiszcze - LKS Zwonowice 3-0
13-11-2021 (So) - 13:30 LKS 07 Markowice - LKS Cyprzanów 3-0
13-11-2021 (So) - 13:30 Ocice Racibórz - LKS Górki Śląskie 1-1
13-11-2021 (So) - 13:30 Naprzód Zawada - LKS Gamów 4-0
14-11-2021 (N) - 13:30 LKS Adamowice - Górnik Pszów 2-4
14-11-2021 (N) - 13:30 LKS Buków - Naprzód 37 Krzyżkowice 1-0
14-11-2021 (N) - 11:00 Czarni II Gorzyce - Stal Kuźnia Raciborska 9-1
Kolejka 15
20-11-2021 (So) - 13:30 LKS Gamów - Czarni II Gorzyce 4-2
20-11-2021 (So) - 13:30 Stal Kuźnia Raciborska - Ocice Racibórz 3-4
20-11-2021 (So) - 13:30 LKS Górki Śląskie - LKS 07 Markowice 2-2
20-11-2021 (So) - 13:30 LKS Cyprzanów - LKS Adamowice 2-3
20-11-2021 (So) - 13:30 Górnik Pszów - LKS Buków 3-2
20-11-2021 (So) - 13:30 Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Owsiszcze 4-3
20-11-2021 (So) - 13:30 LKS Zwonowice - KS Pietraszyn 0-2
20-11-2021 (So) - 13:30 LKS Zabełków - Naprzód Zawada 1-0
Kolejka 16
20-03-2022 (N) - 15:00 LKS Zwonowice - LKS Zabełków -
20-03-2022 (N) - 15:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - KS Pietraszyn -
20-03-2022 (N) - 15:00 Górnik Pszów - LKS Owsiszcze -
20-03-2022 (N) - 15:00 LKS Cyprzanów - LKS Buków -
20-03-2022 (N) - 15:00 LKS Górki Śląskie - LKS Adamowice -
20-03-2022 (N) - 15:00 Stal Kuźnia Raciborska - LKS 07 Markowice -
20-03-2022 (N) - 15:00 LKS Gamów - Ocice Racibórz -
20-03-2022 (N) - 15:00 Naprzód Zawada - Czarni II Gorzyce -
Kolejka 17
26-03-2022 (So) - 15:00 Czarni II Gorzyce - Ocice Racibórz -
26-03-2022 (So) - 15:00 LKS 07 Markowice - LKS Gamów -
26-03-2022 (So) - 15:00 LKS Adamowice - Stal Kuźnia Raciborska -
26-03-2022 (So) - 15:00 LKS Buków - LKS Górki Śląskie -
26-03-2022 (So) - 15:00 LKS Owsiszcze - LKS Cyprzanów -
26-03-2022 (So) - 15:00 KS Pietraszyn - Górnik Pszów -
26-03-2022 (So) - 15:00 LKS Zabełków - Naprzód 37 Krzyżkowice -
26-03-2022 (So) - 15:00 Naprzód Zawada - LKS Zwonowice -
Kolejka 18
02-04-2022 (So) - 17:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Zwonowice -
02-04-2022 (So) - 17:00 Górnik Pszów - LKS Zabełków -
02-04-2022 (So) - 17:00 LKS Cyprzanów - KS Pietraszyn -
02-04-2022 (So) - 17:00 LKS Górki Śląskie - LKS Owsiszcze -
02-04-2022 (So) - 17:00 Stal Kuźnia Raciborska - LKS Buków -
02-04-2022 (So) - 17:00 LKS Gamów - LKS Adamowice -
02-04-2022 (So) - 17:00 Czarni II Gorzyce - LKS 07 Markowice -
02-04-2022 (So) - 17:00 Ocice Racibórz - Naprzód Zawada -
Kolejka 19
09-04-2022 (So) - 14:00 LKS 07 Markowice - Ocice Racibórz -
09-04-2022 (So) - 14:00 LKS Adamowice - Czarni II Gorzyce -
09-04-2022 (So) - 14:00 LKS Buków - LKS Gamów -
09-04-2022 (So) - 14:00 LKS Owsiszcze - Stal Kuźnia Raciborska -
09-04-2022 (So) - 14:00 KS Pietraszyn - LKS Górki Śląskie -
09-04-2022 (So) - 14:00 LKS Zabełków - LKS Cyprzanów -
09-04-2022 (So) - 14:00 LKS Zwonowice - Górnik Pszów -
09-04-2022 (So) - 14:00 Naprzód Zawada - Naprzód 37 Krzyżkowice -
Kolejka 20
16-04-2022 (So) - 14:00 Górnik Pszów - Naprzód 37 Krzyżkowice -
16-04-2022 (So) - 14:00 LKS Cyprzanów - LKS Zwonowice -
16-04-2022 (So) - 14:00 LKS Górki Śląskie - LKS Zabełków -
16-04-2022 (So) - 14:00 Stal Kuźnia Raciborska - KS Pietraszyn -
16-04-2022 (So) - 14:00 LKS Gamów - LKS Owsiszcze -
16-04-2022 (So) - 14:00 Czarni II Gorzyce - LKS Buków -
16-04-2022 (So) - 14:00 Ocice Racibórz - LKS Adamowice -
16-04-2022 (So) - 14:00 Naprzód Zawada - LKS 07 Markowice -
Kolejka 21
23-04-2022 (So) - 14:00 LKS Adamowice - LKS 07 Markowice -
23-04-2022 (So) - 14:00 LKS Buków - Ocice Racibórz -
23-04-2022 (So) - 14:00 LKS Owsiszcze - Czarni II Gorzyce -
23-04-2022 (So) - 14:00 KS Pietraszyn - LKS Gamów -
23-04-2022 (So) - 14:00 LKS Zabełków - Stal Kuźnia Raciborska -
23-04-2022 (So) - 14:00 LKS Zwonowice - LKS Górki Śląskie -
23-04-2022 (So) - 14:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Cyprzanów -
23-04-2022 (So) - 14:00 Górnik Pszów - Naprzód Zawada -
Kolejka 22
30-04-2022 (So) - 17:00 LKS Cyprzanów - Górnik Pszów -
30-04-2022 (So) - 17:00 LKS Górki Śląskie - Naprzód 37 Krzyżkowice -
30-04-2022 (So) - 17:00 Stal Kuźnia Raciborska - LKS Zwonowice -
30-04-2022 (So) - 17:00 LKS Gamów - LKS Zabełków -
30-04-2022 (So) - 17:00 Czarni II Gorzyce - KS Pietraszyn -
30-04-2022 (So) - 17:00 Ocice Racibórz - LKS Owsiszcze -
30-04-2022 (So) - 17:00 LKS 07 Markowice - LKS Buków -
30-04-2022 (So) - 17:00 Naprzód Zawada - LKS Adamowice -
Kolejka 23
07-05-2022 (So) - 14:00 LKS Buków - LKS Adamowice -
07-05-2022 (So) - 14:00 LKS Owsiszcze - LKS 07 Markowice -
07-05-2022 (So) - 14:00 KS Pietraszyn - Ocice Racibórz -
07-05-2022 (So) - 14:00 LKS Zabełków - Czarni II Gorzyce -
07-05-2022 (So) - 14:00 LKS Zwonowice - LKS Gamów -
07-05-2022 (So) - 14:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - Stal Kuźnia Raciborska -
07-05-2022 (So) - 14:00 Górnik Pszów - LKS Górki Śląskie -
07-05-2022 (So) - 14:00 LKS Cyprzanów - Naprzód Zawada -
Kolejka 24
14-05-2022 (So) - 17:00 LKS Górki Śląskie - LKS Cyprzanów -
14-05-2022 (So) - 17:00 Stal Kuźnia Raciborska - Górnik Pszów -
14-05-2022 (So) - 17:00 LKS Gamów - Naprzód 37 Krzyżkowice -
14-05-2022 (So) - 17:00 Czarni II Gorzyce - LKS Zwonowice -
14-05-2022 (So) - 17:00 Ocice Racibórz - LKS Zabełków -
14-05-2022 (So) - 17:00 LKS 07 Markowice - KS Pietraszyn -
14-05-2022 (So) - 17:00 LKS Adamowice - LKS Owsiszcze -
14-05-2022 (So) - 17:00 Naprzód Zawada - LKS Buków -
Kolejka 25
21-05-2022 (So) - 14:00 LKS Owsiszcze - LKS Buków -
21-05-2022 (So) - 14:00 KS Pietraszyn - LKS Adamowice -
21-05-2022 (So) - 14:00 LKS Zabełków - LKS 07 Markowice -
21-05-2022 (So) - 14:00 LKS Zwonowice - Ocice Racibórz -
21-05-2022 (So) - 14:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - Czarni II Gorzyce -
21-05-2022 (So) - 14:00 Górnik Pszów - LKS Gamów -
21-05-2022 (So) - 14:00 LKS Cyprzanów - Stal Kuźnia Raciborska -
21-05-2022 (So) - 14:00 LKS Górki Śląskie - Naprzód Zawada -
Kolejka 26
28-05-2022 (So) - 17:00 Stal Kuźnia Raciborska - LKS Górki Śląskie -
28-05-2022 (So) - 17:00 LKS Gamów - LKS Cyprzanów -
28-05-2022 (So) - 17:00 Czarni II Gorzyce - Górnik Pszów -
28-05-2022 (So) - 17:00 Ocice Racibórz - Naprzód 37 Krzyżkowice -
28-05-2022 (So) - 17:00 LKS 07 Markowice - LKS Zwonowice -
28-05-2022 (So) - 17:00 LKS Adamowice - LKS Zabełków -
28-05-2022 (So) - 17:00 LKS Buków - KS Pietraszyn -
28-05-2022 (So) - 17:00 Naprzód Zawada - LKS Owsiszcze -
Kolejka 27
04-06-2022 (So) - 14:00 KS Pietraszyn - LKS Owsiszcze -
04-06-2022 (So) - 14:00 LKS Zabełków - LKS Buków -
04-06-2022 (So) - 14:00 LKS Zwonowice - LKS Adamowice -
04-06-2022 (So) - 14:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS 07 Markowice -
04-06-2022 (So) - 14:00 Górnik Pszów - Ocice Racibórz -
04-06-2022 (So) - 14:00 LKS Cyprzanów - Czarni II Gorzyce -
04-06-2022 (So) - 14:00 LKS Górki Śląskie - LKS Gamów -
04-06-2022 (So) - 14:00 Stal Kuźnia Raciborska - Naprzód Zawada -
Kolejka 28
11-06-2022 (So) - 17:00 LKS Gamów - Stal Kuźnia Raciborska -
11-06-2022 (So) - 17:00 Czarni II Gorzyce - LKS Górki Śląskie -
11-06-2022 (So) - 17:00 Ocice Racibórz - LKS Cyprzanów -
11-06-2022 (So) - 17:00 LKS 07 Markowice - Górnik Pszów -
11-06-2022 (So) - 17:00 LKS Adamowice - Naprzód 37 Krzyżkowice -
11-06-2022 (So) - 17:00 LKS Buków - LKS Zwonowice -
11-06-2022 (So) - 17:00 LKS Owsiszcze - LKS Zabełków -
11-06-2022 (So) - 17:00 Naprzód Zawada - KS Pietraszyn -
Kolejka 29
16-06-2022 (Cz) - 17:00 LKS Zabełków - KS Pietraszyn -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 LKS Zwonowice - LKS Owsiszcze -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Buków -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Górnik Pszów - LKS Adamowice -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 LKS Cyprzanów - LKS 07 Markowice -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 LKS Górki Śląskie - Ocice Racibórz -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Stal Kuźnia Raciborska - Czarni II Gorzyce -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 LKS Gamów - Naprzód Zawada -
Kolejka 30
18-06-2022 (So) - 14:00 Ocice Racibórz - Stal Kuźnia Raciborska -
18-06-2022 (So) - 14:00 LKS 07 Markowice - LKS Górki Śląskie -
18-06-2022 (So) - 14:00 LKS Adamowice - LKS Cyprzanów -
18-06-2022 (So) - 14:00 LKS Buków - Górnik Pszów -
18-06-2022 (So) - 14:00 LKS Owsiszcze - Naprzód 37 Krzyżkowice -
18-06-2022 (So) - 14:00 KS Pietraszyn - LKS Zwonowice -
18-06-2022 (So) - 14:00 Naprzód Zawada - LKS Zabełków -
18-06-2022 (So) - 14:00 Czarni II Gorzyce - LKS Gamów -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!