LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa A Rybnik, 2021/2022

Kolejka 1
14-08-2021 (So) - 15:30 Dąb Gaszowice - LKS II Bełk 1-2
14-08-2021 (So) - 17:00 Górnik Radlin - MKS Żory 4-0
14-08-2021 (So) - 17:00 KS 25 Kokoszyce - Ruch Stanowice 2-2
14-08-2021 (So) - 17:00 MKS 32 Radziejów - Naprzód Rydułtowy 3-3
14-08-2021 (So) - 17:00 Start Mszana - Polonia Marklowice 3-0 v.o.
14-08-2021 (So) - 17:00 LKS Baranowice - Górnik Boguszowice 0-1
15-08-2021 (N) - 17:00 MKS Czerwionka - Polonia Łaziska Rybnickie 0-2
15-08-2021 (N) - 17:00 Orzeł Jankowice - Polonia Niewiadom 0-2
15-08-2021 (N) - 17:00 Zuch Orzepowice - Płomień Ochojec 4-1
Kolejka 2
21-08-2021 (So) - 15:00 Dąb Gaszowice - Zuch Orzepowice 0-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Płomień Ochojec - LKS Baranowice 0-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Górnik Boguszowice - MKS Czerwionka 5-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Polonia Łaziska Rybnickie - Start Mszana 4-1
21-08-2021 (So) - 17:00 Polonia Marklowice - MKS 32 Radziejów 6-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Naprzód Rydułtowy - KS 25 Kokoszyce 5-1
21-08-2021 (So) - 17:00 Polonia Niewiadom - Górnik Radlin 2-0
22-08-2021 (N) - 17:00 Ruch Stanowice - Orzeł Jankowice 4-2
22-08-2021 (N) - 17:00 LKS II Bełk - MKS Żory 7-0
Kolejka 3
28-08-2021 (So) - 17:00 KS 25 Kokoszyce - Polonia Marklowice 1-5
28-08-2021 (So) - 17:00 MKS 32 Radziejów - Polonia Łaziska Rybnickie 2-3
28-08-2021 (So) - 17:00 Start Mszana - Górnik Boguszowice 1-1
28-08-2021 (So) - 17:00 Górnik Radlin - Ruch Stanowice 3-0
28-08-2021 (So) - 17:00 Polonia Niewiadom - MKS Żory 5-1
28-08-2021 (So) - 17:00 Zuch Orzepowice - LKS II Bełk 2-3
28-08-2021 (So) - 17:00 Orzeł Jankowice - Naprzód Rydułtowy 3-3
29-08-2021 (N) - 17:00 MKS Czerwionka - Płomień Ochojec 1-4
29-08-2021 (N) - 17:00 LKS Baranowice - Dąb Gaszowice 2-4
Kolejka 4
04-09-2021 (So) - 16:00 Zuch Orzepowice - LKS Baranowice 2-0
04-09-2021 (So) - 16:00 Górnik Boguszowice - MKS 32 Radziejów 4-1
04-09-2021 (So) - 16:00 Polonia Łaziska Rybnickie - KS 25 Kokoszyce 6-0
04-09-2021 (So) - 16:00 Polonia Marklowice - Orzeł Jankowice 0-3
04-09-2021 (So) - 16:00 Naprzód Rydułtowy - Górnik Radlin 1-5
05-09-2021 (N) - 16:00 Ruch Stanowice - MKS Żory 1-2
05-09-2021 (N) - 16:00 Płomień Ochojec - Start Mszana 4-1
05-09-2021 (N) - 16:00 Dąb Gaszowice - MKS Czerwionka 6-1
05-09-2021 (N) - 16:00 LKS II Bełk - Polonia Niewiadom 3-2
Kolejka 5
11-09-2021 (So) - 16:00 Polonia Niewiadom - Ruch Stanowice 5-3
11-09-2021 (So) - 16:00 Górnik Radlin - Polonia Marklowice 1-0
11-09-2021 (So) - 16:00 Orzeł Jankowice - Polonia Łaziska Rybnickie 5-1
11-09-2021 (So) - 16:00 KS 25 Kokoszyce - Górnik Boguszowice 2-3
11-09-2021 (So) - 16:00 MKS 32 Radziejów - Płomień Ochojec 1-4
11-09-2021 (So) - 16:00 Start Mszana - Dąb Gaszowice 0-3
12-09-2021 (N) - 16:00 MKS Czerwionka - Zuch Orzepowice 1-3
12-09-2021 (N) - 16:00 MKS Żory - Naprzód Rydułtowy 0-4
12-09-2021 (N) - 16:00 LKS Baranowice - LKS II Bełk 2-1
Kolejka 6
18-09-2021 (So) - 17:00 Start Mszana - Zuch Orzepowice 2-2
18-09-2021 (So) - 16:00 Dąb Gaszowice - MKS 32 Radziejów 2-2
18-09-2021 (So) - 16:00 Płomień Ochojec - KS 25 Kokoszyce 4-2
18-09-2021 (So) - 16:00 Górnik Boguszowice - Orzeł Jankowice 0-3
18-09-2021 (So) - 16:00 Polonia Łaziska Rybnickie - Górnik Radlin 1-1
18-09-2021 (So) - 16:00 Polonia Marklowice - MKS Żory 4-0
19-09-2021 (N) - 16:00 Naprzód Rydułtowy - Polonia Niewiadom 3-2
19-09-2021 (N) - 16:00 LKS II Bełk - Ruch Stanowice 5-1
19-09-2021 (N) - 16:00 LKS Baranowice - MKS Czerwionka 4-2
Kolejka 7
25-09-2021 (So) - 16:00 Polonia Niewiadom - Polonia Marklowice 1-4
25-09-2021 (So) - 16:00 Orzeł Jankowice - Płomień Ochojec 2-0
25-09-2021 (So) - 16:00 KS 25 Kokoszyce - Dąb Gaszowice 0-6
25-09-2021 (So) - 16:00 MKS 32 Radziejów - Zuch Orzepowice 1-3
25-09-2021 (So) - 16:00 Start Mszana - LKS Baranowice 2-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Górnik Radlin - Górnik Boguszowice 0-0
26-09-2021 (N) - 16:00 MKS Żory - Polonia Łaziska Rybnickie 3-1
26-09-2021 (N) - 16:00 MKS Czerwionka - LKS II Bełk 1-3
26-09-2021 (N) - 16:00 Ruch Stanowice - Naprzód Rydułtowy 2-1
Kolejka 8
02-10-2021 (So) - 15:00 Zuch Orzepowice - KS 25 Kokoszyce 7-1
02-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Jankowice - Dąb Gaszowice 3-1
02-10-2021 (So) - 15:00 Górnik Boguszowice - MKS Żory 2-2
02-10-2021 (So) - 15:00 Polonia Łaziska Rybnickie - Polonia Niewiadom 3-2
02-10-2021 (So) - 15:00 Polonia Marklowice - Ruch Stanowice 4-0
03-10-2021 (N) - 15:00 MKS Czerwionka - Start Mszana 0-3 v.o.
03-10-2021 (N) - 15:00 LKS Baranowice - MKS 32 Radziejów 0-2
03-10-2021 (N) - 15:00 LKS II Bełk - Naprzód Rydułtowy 1-5
03-10-2021 (N) - 15:00 Płomień Ochojec - Górnik Radlin 3-1
Kolejka 9
09-10-2021 (So) - 15:00 Naprzód Rydułtowy - Polonia Marklowice 2-0
09-10-2021 (So) - 15:00 Ruch Stanowice - Polonia Łaziska Rybnickie 2-2
09-10-2021 (So) - 15:00 Polonia Niewiadom - Górnik Boguszowice 4-8
09-10-2021 (So) - 15:00 Górnik Radlin - Dąb Gaszowice 3-1
09-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Jankowice - Zuch Orzepowice 0-2
09-10-2021 (So) - 15:00 KS 25 Kokoszyce - LKS Baranowice 0-3
09-10-2021 (So) - 15:00 MKS 32 Radziejów - MKS Czerwionka 5-4
09-10-2021 (So) - 15:00 Start Mszana - LKS II Bełk 2-1
10-10-2021 (N) - 15:00 MKS Żory - Płomień Ochojec 2-2
Kolejka 10
16-10-2021 (So) - 15:00 Górnik Boguszowice - Ruch Stanowice 3-0
16-10-2021 (So) - 15:00 Polonia Łaziska Rybnickie - Naprzód Rydułtowy 0-2
16-10-2021 (So) - 15:00 Start Mszana - MKS 32 Radziejów 5-2
17-10-2021 (N) - 15:00 MKS Czerwionka - KS 25 Kokoszyce 1-0
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Baranowice - Orzeł Jankowice 2-1
17-10-2021 (N) - 15:00 Zuch Orzepowice - Górnik Radlin 2-2
17-10-2021 (N) - 15:00 Dąb Gaszowice - MKS Żory 2-1
17-10-2021 (N) - 15:00 Płomień Ochojec - Polonia Niewiadom 7-1
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS II Bełk - Polonia Marklowice 1-2
Kolejka 11
23-10-2021 (So) - 15:00 Polonia Marklowice - Polonia Łaziska Rybnickie 0-0
23-10-2021 (So) - 15:00 Naprzód Rydułtowy - Górnik Boguszowice 2-2
23-10-2021 (So) - 15:00 Ruch Stanowice - Płomień Ochojec 5-1
23-10-2021 (So) - 15:00 Polonia Niewiadom - Dąb Gaszowice 3-2
23-10-2021 (So) - 15:00 Górnik Radlin - LKS Baranowice 3-1
23-10-2021 (So) - 15:00 Orzeł Jankowice - MKS Czerwionka 4-1
23-10-2021 (So) - 15:00 KS 25 Kokoszyce - Start Mszana 1-3
23-10-2021 (So) - 15:00 MKS 32 Radziejów - LKS II Bełk 3-7
24-10-2021 (N) - 15:00 MKS Żory - Zuch Orzepowice 6-1
Kolejka 12
30-10-2021 (So) - 14:00 Start Mszana - Orzeł Jankowice 0-1
30-10-2021 (So) - 14:00 Górnik Boguszowice - Polonia Marklowice 3-2
30-10-2021 (So) - 14:00 MKS 32 Radziejów - KS 25 Kokoszyce 3-1
30-10-2021 (So) - 14:00 Zuch Orzepowice - Polonia Niewiadom 4-2
31-10-2021 (N) - 14:00 MKS Czerwionka - Górnik Radlin 0-9
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS Baranowice - MKS Żory 0-3
31-10-2021 (N) - 14:00 Dąb Gaszowice - Ruch Stanowice 4-1
31-10-2021 (N) - 14:00 Płomień Ochojec - Naprzód Rydułtowy 5-2
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS II Bełk - Polonia Łaziska Rybnickie 1-2
Kolejka 13
06-11-2021 (So) - 14:00 Polonia Łaziska Rybnickie - Górnik Boguszowice 0-5
06-11-2021 (So) - 14:00 Polonia Marklowice - Płomień Ochojec 1-3
06-11-2021 (So) - 14:00 Polonia Niewiadom - LKS Baranowice 2-3
06-11-2021 (So) - 14:00 KS 25 Kokoszyce - LKS II Bełk 2-2
06-11-2021 (So) - 13:00 Górnik Radlin - Start Mszana 1-0
06-11-2021 (So) - 14:00 Orzeł Jankowice - MKS 32 Radziejów 2-2
07-11-2021 (N) - 14:00 MKS Żory - MKS Czerwionka 4-1
07-11-2021 (N) - 14:00 Naprzód Rydułtowy - Dąb Gaszowice 1-1
07-11-2021 (N) - 14:00 Ruch Stanowice - Zuch Orzepowice 1-1
Kolejka 14
11-11-2021 (Cz) - 13:30 KS 25 Kokoszyce - Orzeł Jankowice 1-0
11-11-2021 (Cz) - 13:30 MKS 32 Radziejów - Górnik Radlin 0-2
11-11-2021 (Cz) - 13:30 Start Mszana - MKS Żory 2-1
11-11-2021 (Cz) - 13:30 MKS Czerwionka - Polonia Niewiadom 0-2
11-11-2021 (Cz) - 13:30 LKS Baranowice - Ruch Stanowice 2-2
11-11-2021 (Cz) - 13:30 Zuch Orzepowice - Naprzód Rydułtowy 2-4
11-11-2021 (Cz) - 13:30 Dąb Gaszowice - Polonia Marklowice 4-0
11-11-2021 (Cz) - 13:00 Płomień Ochojec - Polonia Łaziska Rybnickie 1-1
11-11-2021 (Cz) - 13:30 LKS II Bełk - Górnik Boguszowice 4-3
Kolejka 15
13-11-2021 (So) - 13:30 Górnik Boguszowice - Płomień Ochojec 2-2
13-11-2021 (So) - 13:30 Polonia Łaziska Rybnickie - Dąb Gaszowice 4-3
13-11-2021 (So) - 13:30 Polonia Marklowice - Zuch Orzepowice 2-1
13-11-2021 (So) - 13:30 Naprzód Rydułtowy - LKS Baranowice 2-1
13-11-2021 (So) - 13:30 Polonia Niewiadom - Start Mszana 2-2
13-11-2021 (So) - 13:30 Orzeł Jankowice - LKS II Bełk 4-4
14-11-2021 (N) - 13:30 Ruch Stanowice - MKS Czerwionka 4-2
14-11-2021 (N) - 13:30 MKS Żory - MKS 32 Radziejów 0-2
14-11-2021 (N) - 13:00 Górnik Radlin - KS 25 Kokoszyce 4-0
Kolejka 16
20-11-2021 (So) - 13:00 Orzeł Jankowice - Górnik Radlin 1-1
20-11-2021 (So) - 13:00 Start Mszana - Ruch Stanowice 2-0
20-11-2021 (So) - 13:00 Zuch Orzepowice - Polonia Łaziska Rybnickie 5-2
20-11-2021 (So) - 13:00 Dąb Gaszowice - Górnik Boguszowice 5-1
21-11-2021 (N) - 13:00 LKS Baranowice - Polonia Marklowice 1-0
21-11-2021 (N) - 13:00 LKS II Bełk - Płomień Ochojec 2-2
21-11-2021 (N) - 13:00 KS 25 Kokoszyce - MKS Żory 3-0
21-11-2021 (N) - 13:00 MKS 32 Radziejów - Polonia Niewiadom 0-4
21-11-2021 (N) - 13:00 MKS Czerwionka - Naprzód Rydułtowy 1-2
Kolejka 17
05-03-2022 (So) - 14:00 Górnik Boguszowice - Zuch Orzepowice -
05-03-2022 (So) - 14:00 Polonia Łaziska Rybnickie - LKS Baranowice -
05-03-2022 (So) - 14:00 Polonia Marklowice - MKS Czerwionka -
05-03-2022 (So) - 14:00 Naprzód Rydułtowy - Start Mszana -
05-03-2022 (So) - 14:00 Ruch Stanowice - MKS 32 Radziejów -
05-03-2022 (So) - 14:00 Polonia Niewiadom - KS 25 Kokoszyce -
05-03-2022 (So) - 14:00 Górnik Radlin - LKS II Bełk -
06-03-2022 (N) - 14:00 MKS Żory - Orzeł Jankowice -
06-03-2022 (N) - 14:00 Płomień Ochojec - Dąb Gaszowice -
Kolejka 18
12-03-2022 (So) - 15:00 MKS Żory - Górnik Radlin -
12-03-2022 (So) - 15:00 Polonia Niewiadom - Orzeł Jankowice -
12-03-2022 (So) - 15:00 Ruch Stanowice - KS 25 Kokoszyce -
12-03-2022 (So) - 15:00 Naprzód Rydułtowy - MKS 32 Radziejów -
12-03-2022 (So) - 15:00 Polonia Marklowice - Start Mszana -
12-03-2022 (So) - 15:00 Polonia Łaziska Rybnickie - MKS Czerwionka -
12-03-2022 (So) - 15:00 Górnik Boguszowice - LKS Baranowice -
12-03-2022 (So) - 15:00 Płomień Ochojec - Zuch Orzepowice -
12-03-2022 (So) - 15:00 LKS II Bełk - Dąb Gaszowice -
Kolejka 19
19-03-2022 (So) - 15:00 Zuch Orzepowice - Dąb Gaszowice -
19-03-2022 (So) - 15:00 Start Mszana - Polonia Łaziska Rybnickie -
19-03-2022 (So) - 15:00 MKS 32 Radziejów - Polonia Marklowice -
19-03-2022 (So) - 15:00 KS 25 Kokoszyce - Naprzód Rydułtowy -
19-03-2022 (So) - 15:00 Orzeł Jankowice - Ruch Stanowice -
19-03-2022 (So) - 15:00 Górnik Radlin - Polonia Niewiadom -
19-03-2022 (So) - 15:00 MKS Żory - LKS II Bełk -
20-03-2022 (N) - 15:00 MKS Czerwionka - Górnik Boguszowice -
20-03-2022 (N) - 15:00 LKS Baranowice - Płomień Ochojec -
Kolejka 20
26-03-2022 (So) - 15:30 MKS Żory - Polonia Niewiadom -
26-03-2022 (So) - 15:30 Ruch Stanowice - Górnik Radlin -
26-03-2022 (So) - 15:30 Naprzód Rydułtowy - Orzeł Jankowice -
26-03-2022 (So) - 15:30 Polonia Marklowice - KS 25 Kokoszyce -
26-03-2022 (So) - 15:30 Polonia Łaziska Rybnickie - MKS 32 Radziejów -
26-03-2022 (So) - 15:30 Górnik Boguszowice - Start Mszana -
26-03-2022 (So) - 15:30 Płomień Ochojec - MKS Czerwionka -
26-03-2022 (So) - 15:30 Dąb Gaszowice - LKS Baranowice -
26-03-2022 (So) - 15:30 LKS II Bełk - Zuch Orzepowice -
Kolejka 21
02-04-2022 (So) - 16:00 Start Mszana - Płomień Ochojec -
02-04-2022 (So) - 16:00 MKS 32 Radziejów - Górnik Boguszowice -
02-04-2022 (So) - 16:00 KS 25 Kokoszyce - Polonia Łaziska Rybnickie -
02-04-2022 (So) - 16:00 Orzeł Jankowice - Polonia Marklowice -
02-04-2022 (So) - 16:00 Górnik Radlin - Naprzód Rydułtowy -
02-04-2022 (So) - 16:00 MKS Żory - Ruch Stanowice -
02-04-2022 (So) - 16:00 Polonia Niewiadom - LKS II Bełk -
03-04-2022 (N) - 16:00 MKS Czerwionka - Dąb Gaszowice -
03-04-2022 (N) - 16:00 LKS Baranowice - Zuch Orzepowice -
Kolejka 22
09-04-2022 (So) - 16:00 Ruch Stanowice - Polonia Niewiadom -
09-04-2022 (So) - 16:00 Naprzód Rydułtowy - MKS Żory -
09-04-2022 (So) - 16:00 Polonia Marklowice - Górnik Radlin -
09-04-2022 (So) - 16:00 Polonia Łaziska Rybnickie - Orzeł Jankowice -
09-04-2022 (So) - 16:00 Górnik Boguszowice - KS 25 Kokoszyce -
09-04-2022 (So) - 16:00 Płomień Ochojec - MKS 32 Radziejów -
09-04-2022 (So) - 16:00 Dąb Gaszowice - Start Mszana -
09-04-2022 (So) - 16:00 Zuch Orzepowice - MKS Czerwionka -
09-04-2022 (So) - 16:00 LKS II Bełk - LKS Baranowice -
Kolejka 23
16-04-2022 (So) - 16:30 Zuch Orzepowice - Start Mszana -
16-04-2022 (So) - 16:30 MKS 32 Radziejów - Dąb Gaszowice -
16-04-2022 (So) - 16:30 KS 25 Kokoszyce - Płomień Ochojec -
16-04-2022 (So) - 16:30 Orzeł Jankowice - Górnik Boguszowice -
16-04-2022 (So) - 16:30 Górnik Radlin - Polonia Łaziska Rybnickie -
16-04-2022 (So) - 16:30 MKS Żory - Polonia Marklowice -
16-04-2022 (So) - 16:30 Polonia Niewiadom - Naprzód Rydułtowy -
16-04-2022 (So) - 16:30 Ruch Stanowice - LKS II Bełk -
17-04-2022 (N) - 16:30 MKS Czerwionka - LKS Baranowice -
Kolejka 24
23-04-2022 (So) - 16:30 Naprzód Rydułtowy - Ruch Stanowice -
23-04-2022 (So) - 16:30 Polonia Marklowice - Polonia Niewiadom -
23-04-2022 (So) - 16:30 Polonia Łaziska Rybnickie - MKS Żory -
23-04-2022 (So) - 16:30 Górnik Boguszowice - Górnik Radlin -
23-04-2022 (So) - 16:30 Płomień Ochojec - Orzeł Jankowice -
23-04-2022 (So) - 16:30 Dąb Gaszowice - KS 25 Kokoszyce -
23-04-2022 (So) - 16:30 Zuch Orzepowice - MKS 32 Radziejów -
23-04-2022 (So) - 16:30 LKS II Bełk - MKS Czerwionka -
24-04-2022 (N) - 16:30 LKS Baranowice - Start Mszana -
Kolejka 25
30-04-2022 (So) - 16:30 Start Mszana - MKS Czerwionka -
30-04-2022 (So) - 16:30 MKS 32 Radziejów - LKS Baranowice -
30-04-2022 (So) - 16:30 KS 25 Kokoszyce - Zuch Orzepowice -
30-04-2022 (So) - 16:30 Dąb Gaszowice - Orzeł Jankowice -
30-04-2022 (So) - 16:30 Górnik Radlin - Płomień Ochojec -
30-04-2022 (So) - 16:30 MKS Żory - Górnik Boguszowice -
30-04-2022 (So) - 16:30 Polonia Niewiadom - Polonia Łaziska Rybnickie -
30-04-2022 (So) - 16:30 Ruch Stanowice - Polonia Marklowice -
30-04-2022 (So) - 16:30 Naprzód Rydułtowy - LKS II Bełk -
Kolejka 26
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Polonia Marklowice - Naprzód Rydułtowy -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Polonia Łaziska Rybnickie - Ruch Stanowice -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Górnik Boguszowice - Polonia Niewiadom -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Płomień Ochojec - MKS Żory -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Dąb Gaszowice - Górnik Radlin -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 Zuch Orzepowice - Orzeł Jankowice -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 LKS Baranowice - KS 25 Kokoszyce -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 MKS Czerwionka - MKS 32 Radziejów -
03-05-2022 (Wt) - 17:00 LKS II Bełk - Start Mszana -
Kolejka 27
07-05-2022 (So) - 17:00 MKS 32 Radziejów - Start Mszana -
07-05-2022 (So) - 17:00 KS 25 Kokoszyce - MKS Czerwionka -
07-05-2022 (So) - 17:00 Orzeł Jankowice - LKS Baranowice -
07-05-2022 (So) - 17:00 Górnik Radlin - Zuch Orzepowice -
07-05-2022 (So) - 17:00 MKS Żory - Dąb Gaszowice -
07-05-2022 (So) - 17:00 Polonia Niewiadom - Płomień Ochojec -
07-05-2022 (So) - 17:00 Ruch Stanowice - Górnik Boguszowice -
07-05-2022 (So) - 17:00 Naprzód Rydułtowy - Polonia Łaziska Rybnickie -
07-05-2022 (So) - 17:00 Polonia Marklowice - LKS II Bełk -
Kolejka 28
14-05-2022 (So) - 17:00 Polonia Łaziska Rybnickie - Polonia Marklowice -
14-05-2022 (So) - 17:00 Górnik Boguszowice - Naprzód Rydułtowy -
14-05-2022 (So) - 17:00 Płomień Ochojec - Ruch Stanowice -
14-05-2022 (So) - 17:00 Dąb Gaszowice - Polonia Niewiadom -
14-05-2022 (So) - 17:00 Zuch Orzepowice - MKS Żory -
14-05-2022 (So) - 17:00 Start Mszana - KS 25 Kokoszyce -
14-05-2022 (So) - 17:00 LKS II Bełk - MKS 32 Radziejów -
15-05-2022 (N) - 17:00 LKS Baranowice - Górnik Radlin -
15-05-2022 (N) - 17:00 MKS Czerwionka - Orzeł Jankowice -
Kolejka 29
21-05-2022 (So) - 17:00 KS 25 Kokoszyce - MKS 32 Radziejów -
21-05-2022 (So) - 17:00 Orzeł Jankowice - Start Mszana -
21-05-2022 (So) - 17:00 Górnik Radlin - MKS Czerwionka -
21-05-2022 (So) - 17:00 MKS Żory - LKS Baranowice -
21-05-2022 (So) - 17:00 Polonia Niewiadom - Zuch Orzepowice -
21-05-2022 (So) - 17:00 Ruch Stanowice - Dąb Gaszowice -
21-05-2022 (So) - 17:00 Naprzód Rydułtowy - Płomień Ochojec -
21-05-2022 (So) - 17:00 Polonia Marklowice - Górnik Boguszowice -
21-05-2022 (So) - 17:00 Polonia Łaziska Rybnickie - LKS II Bełk -
Kolejka 30
28-05-2022 (So) - 17:00 Górnik Boguszowice - Polonia Łaziska Rybnickie -
28-05-2022 (So) - 17:00 Płomień Ochojec - Polonia Marklowice -
28-05-2022 (So) - 17:00 Dąb Gaszowice - Naprzód Rydułtowy -
28-05-2022 (So) - 17:00 Zuch Orzepowice - Ruch Stanowice -
28-05-2022 (So) - 17:00 Start Mszana - Górnik Radlin -
28-05-2022 (So) - 17:00 MKS 32 Radziejów - Orzeł Jankowice -
28-05-2022 (So) - 17:00 LKS II Bełk - KS 25 Kokoszyce -
29-05-2022 (N) - 17:00 LKS Baranowice - Polonia Niewiadom -
29-05-2022 (N) - 17:00 MKS Czerwionka - MKS Żory -
Kolejka 31
04-06-2022 (So) - 17:00 Orzeł Jankowice - KS 25 Kokoszyce -
04-06-2022 (So) - 17:00 Górnik Radlin - MKS 32 Radziejów -
04-06-2022 (So) - 17:00 MKS Żory - Start Mszana -
04-06-2022 (So) - 17:00 Polonia Niewiadom - MKS Czerwionka -
04-06-2022 (So) - 17:00 Ruch Stanowice - LKS Baranowice -
04-06-2022 (So) - 17:00 Naprzód Rydułtowy - Zuch Orzepowice -
04-06-2022 (So) - 17:00 Polonia Marklowice - Dąb Gaszowice -
04-06-2022 (So) - 17:00 Polonia Łaziska Rybnickie - Płomień Ochojec -
04-06-2022 (So) - 17:00 Górnik Boguszowice - LKS II Bełk -
Kolejka 32
11-06-2022 (So) - 17:00 Płomień Ochojec - Górnik Boguszowice -
11-06-2022 (So) - 17:00 Dąb Gaszowice - Polonia Łaziska Rybnickie -
11-06-2022 (So) - 17:00 Zuch Orzepowice - Polonia Marklowice -
11-06-2022 (So) - 17:00 Start Mszana - Polonia Niewiadom -
11-06-2022 (So) - 17:00 MKS 32 Radziejów - MKS Żory -
11-06-2022 (So) - 17:00 KS 25 Kokoszyce - Górnik Radlin -
11-06-2022 (So) - 17:00 LKS II Bełk - Orzeł Jankowice -
12-06-2022 (N) - 17:00 MKS Czerwionka - Ruch Stanowice -
12-06-2022 (N) - 17:00 LKS Baranowice - Naprzód Rydułtowy -
Kolejka 33
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Górnik Radlin - Orzeł Jankowice -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 MKS Żory - KS 25 Kokoszyce -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Polonia Niewiadom - MKS 32 Radziejów -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Ruch Stanowice - Start Mszana -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Naprzód Rydułtowy - MKS Czerwionka -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Polonia Marklowice - LKS Baranowice -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Polonia Łaziska Rybnickie - Zuch Orzepowice -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Górnik Boguszowice - Dąb Gaszowice -
16-06-2022 (Cz) - 17:00 Płomień Ochojec - LKS II Bełk -
Kolejka 34
18-06-2022 (So) - 17:00 Zuch Orzepowice - Górnik Boguszowice -
18-06-2022 (So) - 17:00 LKS Baranowice - Polonia Łaziska Rybnickie -
18-06-2022 (So) - 17:00 MKS Czerwionka - Polonia Marklowice -
18-06-2022 (So) - 17:00 Start Mszana - Naprzód Rydułtowy -
18-06-2022 (So) - 17:00 MKS 32 Radziejów - Ruch Stanowice -
18-06-2022 (So) - 17:00 KS 25 Kokoszyce - Polonia Niewiadom -
18-06-2022 (So) - 17:00 Orzeł Jankowice - MKS Żory -
18-06-2022 (So) - 17:00 LKS II Bełk - Górnik Radlin -
18-06-2022 (So) - 17:00 Dąb Gaszowice - Płomień Ochojec -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!