LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Głubczyce (gr. 12), 2021/2022

Kolejka 1
22-08-2021 (N) - 17:00 Kresowianka Nowa Wieś - Pogranicze Mokre 1-13
22-08-2021 (N) - 17:00 Orzeł Dzierżysław - Rolnik Lewice 0-3
22-08-2021 (N) - 17:00 Włókniarz II Kietrz - Żądło Sucha Psina 0-9
22-08-2021 (N) - 17:00 LKS Rozumice - Pogoń Wojnowice 0-5
22-08-2021 (N) - 17:00 Stal Grobniki - Sokół Boguchwałów 3-2
22-08-2021 (N) - 17:00 Ruch Zubrzyce - Fortuna Chomiąża 9-0
Kolejka 2
29-08-2021 (N) - 17:00 Pogranicze Mokre - Orzeł Dzierżysław 2-3
29-08-2021 (N) - 17:00 Kresowianka Nowa Wieś - Ruch Zubrzyce 2-18
29-08-2021 (N) - 15:00 Fortuna Chomiąża - Stal Grobniki 4-2
29-08-2021 (N) - 17:00 Egipt Krzyżowice - LKS Rozumice 2-10
29-08-2021 (N) - 17:00 Pogoń Wojnowice - Włókniarz II Kietrz 3-4
29-08-2021 (N) - 17:00 Żądło Sucha Psina - Rolnik Lewice 7-1
Kolejka 3
05-09-2021 (N) - 16:30 Egipt Krzyżowice - Włókniarz II Kietrz 0-5 v.o.
05-09-2021 (N) - 16:30 Orzeł Dzierżysław - Żądło Sucha Psina 2-3
05-09-2021 (N) - 16:30 Pogoń Wojnowice - Rolnik Lewice 1-3
05-09-2021 (N) - 16:30 LKS Rozumice - Sokół Boguchwałów 2-2
05-09-2021 (N) - 16:30 Stal Grobniki - Kresowianka Nowa Wieś 16-0 v.o.
05-09-2021 (N) - 16:30 Ruch Zubrzyce - Pogranicze Mokre 2-0
Kolejka 4
12-09-2021 (N) - 16:30 Ruch Zubrzyce - Stal Grobniki 9-2
12-09-2021 (N) - 15:00 Fortuna Chomiąża - LKS Rozumice 5-4
12-09-2021 (N) - 16:30 Sokół Boguchwałów - Włókniarz II Kietrz 4-4
12-09-2021 (N) - 16:30 Egipt Krzyżowice - Rolnik Lewice 2-13
12-09-2021 (N) - 16:30 Pogoń Wojnowice - Orzeł Dzierżysław 1-0
12-09-2021 (N) - 16:30 Pogranicze Mokre - Żądło Sucha Psina 3-5
Kolejka 5
18-09-2021 (So) - 16:00 Żądło Sucha Psina - Pogoń Wojnowice 5-0
19-09-2021 (N) - 16:00 Sokół Boguchwałów - Rolnik Lewice 2-4
19-09-2021 (N) - 16:00 Egipt Krzyżowice - Orzeł Dzierżysław 0-19
19-09-2021 (N) - 16:00 Włókniarz II Kietrz - Fortuna Chomiąża 4-1
19-09-2021 (N) - 16:00 LKS Rozumice - Kresowianka Nowa Wieś 7-1
19-09-2021 (N) - 16:00 Stal Grobniki - Pogranicze Mokre 3-2
Kolejka 6
26-09-2021 (N) - 16:00 Ruch Zubrzyce - LKS Rozumice 5-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Kresowianka Nowa Wieś - Włókniarz II Kietrz 1-23
26-09-2021 (N) - 15:00 Fortuna Chomiąża - Rolnik Lewice 4-2
26-09-2021 (N) - 16:00 Sokół Boguchwałów - Orzeł Dzierżysław 1-6
26-09-2021 (N) - 16:00 Egipt Krzyżowice - Żądło Sucha Psina 0-10
26-09-2021 (N) - 16:00 Pogranicze Mokre - Pogoń Wojnowice 7-0
Kolejka 7
02-10-2021 (So) - 15:30 Żądło Sucha Psina - Sokół Boguchwałów 4-0
02-10-2021 (So) - 15:30 Kresowianka Nowa Wieś - Rolnik Lewice 5-6
03-10-2021 (N) - 15:30 LKS Rozumice - Stal Grobniki 4-2
03-10-2021 (N) - 15:30 Włókniarz II Kietrz - Ruch Zubrzyce 1-2
03-10-2021 (N) - 15:30 Pogoń Wojnowice - Egipt Krzyżowice 8-2
03-10-2021 (N) - 15:30 Orzeł Dzierżysław - Fortuna Chomiąża 3-4
Kolejka 8
09-10-2021 (So) - 15:00 Kresowianka Nowa Wieś - Orzeł Dzierżysław 2-9
10-10-2021 (N) - 15:00 Ruch Zubrzyce - Rolnik Lewice 3-0
10-10-2021 (N) - 15:00 Fortuna Chomiąża - Żądło Sucha Psina 0-2
10-10-2021 (N) - 15:00 Sokół Boguchwałów - Pogoń Wojnowice 2-2
10-10-2021 (N) - 15:00 Pogranicze Mokre - Egipt Krzyżowice 13-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Stal Grobniki - Włókniarz II Kietrz 2-3
Kolejka 9
16-10-2021 (So) - 15:00 Żądło Sucha Psina - Kresowianka Nowa Wieś 9-0
17-10-2021 (N) - 15:00 Stal Grobniki - Rolnik Lewice 0-5
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Rozumice - Pogranicze Mokre 2-8
17-10-2021 (N) - 15:00 Orzeł Dzierżysław - Ruch Zubrzyce 0-0
17-10-2021 (N) - 15:00 Pogoń Wojnowice - Fortuna Chomiąża 6-5
17-10-2021 (N) - 15:00 Egipt Krzyżowice - Sokół Boguchwałów 0-5
Kolejka 10
23-10-2021 (So) - 14:30 Kresowianka Nowa Wieś - Pogoń Wojnowice 0-3 v.o.
24-10-2021 (N) - 14:30 Fortuna Chomiąża - Egipt Krzyżowice 5-4
24-10-2021 (N) - 14:30 Pogranicze Mokre - Sokół Boguchwałów 8-3
24-10-2021 (N) - 14:30 Ruch Zubrzyce - Żądło Sucha Psina 2-3
24-10-2021 (N) - 14:30 Stal Grobniki - Orzeł Dzierżysław 4-4
24-10-2021 (N) - 14:30 LKS Rozumice - Włókniarz II Kietrz 4-1
Kolejka 11
31-10-2021 (N) - 14:00 Sokół Boguchwałów - Fortuna Chomiąża 1-7
31-10-2021 (N) - 14:00 Egipt Krzyżowice - Kresowianka Nowa Wieś 6-1
31-10-2021 (N) - 14:00 Pogoń Wojnowice - Ruch Zubrzyce 3-1
31-10-2021 (N) - 14:00 Żądło Sucha Psina - Stal Grobniki 14-0
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS Rozumice - Rolnik Lewice 2-6
31-10-2021 (N) - 14:00 Włókniarz II Kietrz - Pogranicze Mokre 1-2
Kolejka 12
06-11-2021 (So) - 13:30 Kresowianka Nowa Wieś - Sokół Boguchwałów 2-8
07-11-2021 (N) - 13:30 Ruch Zubrzyce - Egipt Krzyżowice 10-0
07-11-2021 (N) - 13:30 Włókniarz II Kietrz - Rolnik Lewice 0-5
07-11-2021 (N) - 13:30 LKS Rozumice - Orzeł Dzierżysław 0-7
07-11-2021 (N) - 13:30 Stal Grobniki - Pogoń Wojnowice 1-1
07-11-2021 (N) - 13:30 Pogranicze Mokre - Fortuna Chomiąża 6-1
Kolejka 13
13-11-2021 (So) - 13:30 Żądło Sucha Psina - LKS Rozumice 4-0
14-11-2021 (N) - 13:30 Fortuna Chomiąża - Kresowianka Nowa Wieś 15-3
14-11-2021 (N) - 13:30 Sokół Boguchwałów - Ruch Zubrzyce 3-3
14-11-2021 (N) - 13:30 Egipt Krzyżowice - Stal Grobniki 1-1
14-11-2021 (N) - 13:30 Orzeł Dzierżysław - Włókniarz II Kietrz 5-0
14-11-2021 (N) - 13:30 Pogranicze Mokre - Rolnik Lewice 3-0
Kolejka 14
13-03-2022 (N) - 15:00 Rolnik Lewice - Orzeł Dzierżysław -
13-03-2022 (N) - 15:00 Żądło Sucha Psina - Włókniarz II Kietrz -
13-03-2022 (N) - 15:00 Pogoń Wojnowice - LKS Rozumice -
13-03-2022 (N) - 15:00 Sokół Boguchwałów - Stal Grobniki -
13-03-2022 (N) - 15:00 Fortuna Chomiąża - Ruch Zubrzyce -
13-03-2022 (N) - 15:00 Pogranicze Mokre - Kresowianka Nowa Wieś -
Kolejka 15
20-03-2022 (N) - 15:00 Rolnik Lewice - Żądło Sucha Psina -
20-03-2022 (N) - 15:00 Ruch Zubrzyce - Kresowianka Nowa Wieś -
20-03-2022 (N) - 15:00 Stal Grobniki - Fortuna Chomiąża -
20-03-2022 (N) - 15:00 Orzeł Dzierżysław - Pogranicze Mokre -
20-03-2022 (N) - 15:00 LKS Rozumice - Egipt Krzyżowice -
20-03-2022 (N) - 15:00 Włókniarz II Kietrz - Pogoń Wojnowice -
Kolejka 16
27-03-2022 (N) - 16:00 Żądło Sucha Psina - Orzeł Dzierżysław -
27-03-2022 (N) - 16:00 Rolnik Lewice - Pogoń Wojnowice -
27-03-2022 (N) - 16:00 Włókniarz II Kietrz - Egipt Krzyżowice -
27-03-2022 (N) - 16:00 Sokół Boguchwałów - LKS Rozumice -
27-03-2022 (N) - 16:00 Kresowianka Nowa Wieś - Stal Grobniki -
27-03-2022 (N) - 16:00 Pogranicze Mokre - Ruch Zubrzyce -
Kolejka 17
03-04-2022 (N) - 16:00 Stal Grobniki - Ruch Zubrzyce -
03-04-2022 (N) - 16:00 LKS Rozumice - Fortuna Chomiąża -
03-04-2022 (N) - 16:00 Włókniarz II Kietrz - Sokół Boguchwałów -
03-04-2022 (N) - 16:00 Rolnik Lewice - Egipt Krzyżowice -
03-04-2022 (N) - 16:00 Orzeł Dzierżysław - Pogoń Wojnowice -
03-04-2022 (N) - 16:00 Żądło Sucha Psina - Pogranicze Mokre -
Kolejka 18
10-04-2022 (N) - 16:00 Pogoń Wojnowice - Żądło Sucha Psina -
10-04-2022 (N) - 16:00 Orzeł Dzierżysław - Egipt Krzyżowice -
10-04-2022 (N) - 16:00 Rolnik Lewice - Sokół Boguchwałów -
10-04-2022 (N) - 16:00 Fortuna Chomiąża - Włókniarz II Kietrz -
10-04-2022 (N) - 16:00 Kresowianka Nowa Wieś - LKS Rozumice -
10-04-2022 (N) - 16:00 Pogranicze Mokre - Stal Grobniki -
Kolejka 19
24-04-2022 (N) - 17:00 LKS Rozumice - Ruch Zubrzyce -
24-04-2022 (N) - 17:00 Włókniarz II Kietrz - Kresowianka Nowa Wieś -
24-04-2022 (N) - 17:00 Rolnik Lewice - Fortuna Chomiąża -
24-04-2022 (N) - 17:00 Orzeł Dzierżysław - Sokół Boguchwałów -
24-04-2022 (N) - 17:00 Żądło Sucha Psina - Egipt Krzyżowice -
24-04-2022 (N) - 17:00 Pogoń Wojnowice - Pogranicze Mokre -
Kolejka 20
01-05-2022 (N) - 17:00 Egipt Krzyżowice - Pogoń Wojnowice -
01-05-2022 (N) - 17:00 Sokół Boguchwałów - Żądło Sucha Psina -
01-05-2022 (N) - 17:00 Fortuna Chomiąża - Orzeł Dzierżysław -
01-05-2022 (N) - 17:00 Rolnik Lewice - Kresowianka Nowa Wieś -
01-05-2022 (N) - 17:00 Ruch Zubrzyce - Włókniarz II Kietrz -
01-05-2022 (N) - 17:00 Stal Grobniki - LKS Rozumice -
Kolejka 21
08-05-2022 (N) - 17:00 Włókniarz II Kietrz - Stal Grobniki -
08-05-2022 (N) - 17:00 Rolnik Lewice - Ruch Zubrzyce -
08-05-2022 (N) - 17:00 Orzeł Dzierżysław - Kresowianka Nowa Wieś -
08-05-2022 (N) - 17:00 Żądło Sucha Psina - Fortuna Chomiąża -
08-05-2022 (N) - 17:00 Pogoń Wojnowice - Sokół Boguchwałów -
08-05-2022 (N) - 17:00 Egipt Krzyżowice - Pogranicze Mokre -
Kolejka 22
15-05-2022 (N) - 17:00 Sokół Boguchwałów - Egipt Krzyżowice -
15-05-2022 (N) - 17:00 Fortuna Chomiąża - Pogoń Wojnowice -
15-05-2022 (N) - 17:00 Kresowianka Nowa Wieś - Żądło Sucha Psina -
15-05-2022 (N) - 17:00 Ruch Zubrzyce - Orzeł Dzierżysław -
15-05-2022 (N) - 17:00 Rolnik Lewice - Stal Grobniki -
15-05-2022 (N) - 17:00 Pogranicze Mokre - LKS Rozumice -
Kolejka 23
22-05-2022 (N) - 17:00 Włókniarz II Kietrz - LKS Rozumice -
22-05-2022 (N) - 17:00 Sokół Boguchwałów - Pogranicze Mokre -
22-05-2022 (N) - 17:00 Orzeł Dzierżysław - Stal Grobniki -
22-05-2022 (N) - 17:00 Żądło Sucha Psina - Ruch Zubrzyce -
22-05-2022 (N) - 17:00 Pogoń Wojnowice - Kresowianka Nowa Wieś -
22-05-2022 (N) - 17:00 Egipt Krzyżowice - Fortuna Chomiąża -
Kolejka 24
29-05-2022 (N) - 17:00 Fortuna Chomiąża - Sokół Boguchwałów -
29-05-2022 (N) - 17:00 Kresowianka Nowa Wieś - Egipt Krzyżowice -
29-05-2022 (N) - 17:00 Ruch Zubrzyce - Pogoń Wojnowice -
29-05-2022 (N) - 17:00 Stal Grobniki - Żądło Sucha Psina -
29-05-2022 (N) - 17:00 Rolnik Lewice - LKS Rozumice -
29-05-2022 (N) - 17:00 Pogranicze Mokre - Włókniarz II Kietrz -
Kolejka 25
05-06-2022 (N) - 17:00 Rolnik Lewice - Włókniarz II Kietrz -
05-06-2022 (N) - 17:00 Orzeł Dzierżysław - LKS Rozumice -
05-06-2022 (N) - 17:00 Pogoń Wojnowice - Stal Grobniki -
05-06-2022 (N) - 17:00 Egipt Krzyżowice - Ruch Zubrzyce -
05-06-2022 (N) - 17:00 Sokół Boguchwałów - Kresowianka Nowa Wieś -
05-06-2022 (N) - 17:00 Fortuna Chomiąża - Pogranicze Mokre -
Kolejka 26
12-06-2022 (N) - 17:00 Ruch Zubrzyce - Sokół Boguchwałów -
12-06-2022 (N) - 17:00 Stal Grobniki - Egipt Krzyżowice -
12-06-2022 (N) - 17:00 LKS Rozumice - Żądło Sucha Psina -
12-06-2022 (N) - 17:00 Włókniarz II Kietrz - Orzeł Dzierżysław -
12-06-2022 (N) - 17:00 Rolnik Lewice - Pogranicze Mokre -
12-06-2022 (N) - 17:00 Kresowianka Nowa Wieś - Fortuna Chomiąża -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!