LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Kędzierzyn (gr. 11), 2021/2022

Kolejka 1
28-08-2021 (So) - 17:00 Ruch Steblów - LZS St. Koźle 11-0
29-08-2021 (N) - 17:00 LZS II Ujazd - KS Cisowa 3-1
29-08-2021 (N) - 14:00 Inter Mechnica - Zawisza St. Kuźnia 0-8
29-08-2021 (N) - 17:00 Polonia Gościęcin - LZS Maciowakrze 3-2
29-08-2021 (N) - 17:00 LZS Kotlarnia - LZS Pokrzywnica 1-0
29-08-2021 (N) - 15:00 LZS II Walce - LZS Łężce 10-1
Kolejka 2
05-09-2021 (N) - 16:30 LZS Łężce - KS Cisowa 1-2
05-09-2021 (N) - 16:30 Zawisza St. Kuźnia - LZS II Ujazd 1-5
05-09-2021 (N) - 16:30 LZS St. Koźle - Inter Mechnica 0-7
05-09-2021 (N) - 16:30 LZS Maciowakrze - Ruch Steblów 0-1
05-09-2021 (N) - 16:30 LZS Pokrzywnica - Polonia Gościęcin 4-0
05-09-2021 (N) - 15:00 LZS II Walce - LZS Kotlarnia 3-0
Kolejka 3
11-09-2021 (So) - 16:30 Ruch Steblów - LZS Pokrzywnica 2-2
12-09-2021 (N) - 16:30 LZS Kotlarnia - LZS Łężce 4-2
12-09-2021 (N) - 16:30 Polonia Gościęcin - LZS II Walce 4-3
12-09-2021 (N) - 14:00 Inter Mechnica - LZS Maciowakrze 4-0
12-09-2021 (N) - 16:30 LZS II Ujazd - LZS St. Koźle 3-0
12-09-2021 (N) - 16:30 KS Cisowa - Zawisza St. Kuźnia 2-0
Kolejka 4
19-09-2021 (N) - 16:00 LZS Łężce - Zawisza St. Kuźnia 3-1
19-09-2021 (N) - 16:00 LZS St. Koźle - KS Cisowa 0-8
19-09-2021 (N) - 16:00 LZS Maciowakrze - LZS II Ujazd 0-2
19-09-2021 (N) - 14:00 LZS Pokrzywnica - Inter Mechnica 1-2
19-09-2021 (N) - 15:00 LZS II Walce - Ruch Steblów 4-0
19-09-2021 (N) - 16:00 LZS Kotlarnia - Polonia Gościęcin 5-3
Kolejka 5
25-09-2021 (So) - 16:00 Ruch Steblów - LZS Kotlarnia 5-2
26-09-2021 (N) - 16:00 Polonia Gościęcin - LZS Łężce 4-4
26-09-2021 (N) - 14:00 Inter Mechnica - LZS II Walce 1-3
26-09-2021 (N) - 16:00 LZS II Ujazd - LZS Pokrzywnica 5-1
26-09-2021 (N) - 16:00 KS Cisowa - LZS Maciowakrze 7-0
26-09-2021 (N) - 16:00 Zawisza St. Kuźnia - LZS St. Koźle 13-0
Kolejka 6
02-10-2021 (So) - 14:00 LZS Kotlarnia - Inter Mechnica 7-0
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Łężce - LZS St. Koźle 6-0
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Maciowakrze - Zawisza St. Kuźnia 1-6
03-10-2021 (N) - 13:00 LZS Pokrzywnica - KS Cisowa 0-4
03-10-2021 (N) - 15:00 LZS II Walce - LZS II Ujazd 1-2
03-10-2021 (N) - 15:30 Polonia Gościęcin - Ruch Steblów 1-1
Kolejka 7
09-10-2021 (So) - 15:00 Ruch Steblów - LZS Łężce 1-2
10-10-2021 (N) - 15:00 LZS St. Koźle - LZS Maciowakrze 2-6
10-10-2021 (N) - 15:00 Zawisza St. Kuźnia - LZS Pokrzywnica 5-0
10-10-2021 (N) - 15:00 KS Cisowa - LZS II Walce 1-2
10-10-2021 (N) - 15:00 LZS II Ujazd - LZS Kotlarnia 5-2
10-10-2021 (N) - 14:00 Inter Mechnica - Polonia Gościęcin 0-1
Kolejka 8
16-10-2021 (So) - 13:30 LZS Pokrzywnica - LZS St. Koźle 8-0
16-10-2021 (So) - 15:00 Ruch Steblów - Inter Mechnica 4-1
17-10-2021 (N) - 15:00 Polonia Gościęcin - LZS II Ujazd 1-3
17-10-2021 (N) - 15:00 LZS Kotlarnia - KS Cisowa 0-3
17-10-2021 (N) - 15:00 LZS II Walce - Zawisza St. Kuźnia 1-3
17-10-2021 (N) - 15:00 LZS Łężce - LZS Maciowakrze 5-1
Kolejka 9
24-10-2021 (N) - 14:00 Inter Mechnica - LZS Łężce 3-2
24-10-2021 (N) - 14:30 LZS II Ujazd - Ruch Steblów 3-0
24-10-2021 (N) - 14:30 KS Cisowa - Polonia Gościęcin 5-2
24-10-2021 (N) - 14:30 Zawisza St. Kuźnia - LZS Kotlarnia 1-3
24-10-2021 (N) - 14:30 LZS St. Koźle - LZS II Walce 1-4
24-10-2021 (N) - 14:30 LZS Maciowakrze - LZS Pokrzywnica 5-1
Kolejka 10
30-10-2021 (So) - 14:00 Ruch Steblów - KS Cisowa 1-1
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS Łężce - LZS Pokrzywnica 5-1
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS II Walce - LZS Maciowakrze 6-0
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS Kotlarnia - LZS St. Koźle 6-0
31-10-2021 (N) - 14:00 Polonia Gościęcin - Zawisza St. Kuźnia 2-4
31-10-2021 (N) - 14:00 Inter Mechnica - LZS II Ujazd 1-4
Kolejka 11
06-11-2021 (So) - 13:30 KS Cisowa - Inter Mechnica 11-1
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS II Ujazd - LZS Łężce 1-1
07-11-2021 (N) - 13:30 Zawisza St. Kuźnia - Ruch Steblów 0-3
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS St. Koźle - Polonia Gościęcin 0-2
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Maciowakrze - LZS Kotlarnia 1-1
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Pokrzywnica - LZS II Walce 1-5
Kolejka 12
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Łężce - LZS II Walce -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Pokrzywnica - LZS Kotlarnia -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Maciowakrze - Polonia Gościęcin -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS St. Koźle - Ruch Steblów -
20-03-2022 (N) - 15:00 Zawisza St. Kuźnia - Inter Mechnica -
20-03-2022 (N) - 15:00 KS Cisowa - LZS II Ujazd -
Kolejka 13
26-03-2022 (So) - 15:30 Ruch Steblów - LZS Maciowakrze -
27-03-2022 (N) - 16:00 KS Cisowa - LZS Łężce -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS II Ujazd - Zawisza St. Kuźnia -
27-03-2022 (N) - 16:00 Inter Mechnica - LZS St. Koźle -
27-03-2022 (N) - 16:00 Polonia Gościęcin - LZS Pokrzywnica -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Kotlarnia - LZS II Walce -
Kolejka 14
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Łężce - LZS Kotlarnia -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS II Walce - Polonia Gościęcin -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Pokrzywnica - Ruch Steblów -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Maciowakrze - Inter Mechnica -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS St. Koźle - LZS II Ujazd -
03-04-2022 (N) - 16:00 Zawisza St. Kuźnia - KS Cisowa -
Kolejka 15
10-04-2022 (N) - 16:00 Zawisza St. Kuźnia - LZS Łężce -
10-04-2022 (N) - 16:00 KS Cisowa - LZS St. Koźle -
10-04-2022 (N) - 16:00 LZS II Ujazd - LZS Maciowakrze -
10-04-2022 (N) - 16:00 Inter Mechnica - LZS Pokrzywnica -
10-04-2022 (N) - 13:00 Ruch Steblów - LZS II Walce -
10-04-2022 (N) - 16:00 Polonia Gościęcin - LZS Kotlarnia -
Kolejka 16
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Łężce - Polonia Gościęcin -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Kotlarnia - Ruch Steblów -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS II Walce - Inter Mechnica -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Pokrzywnica - LZS II Ujazd -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Maciowakrze - KS Cisowa -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS St. Koźle - Zawisza St. Kuźnia -
Kolejka 17
30-04-2022 (So) - 17:00 Ruch Steblów - Polonia Gościęcin -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS St. Koźle - LZS Łężce -
01-05-2022 (N) - 17:00 Zawisza St. Kuźnia - LZS Maciowakrze -
01-05-2022 (N) - 17:00 KS Cisowa - LZS Pokrzywnica -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS II Ujazd - LZS II Walce -
01-05-2022 (N) - 17:00 Inter Mechnica - LZS Kotlarnia -
Kolejka 18
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Łężce - Ruch Steblów -
08-05-2022 (N) - 17:00 Polonia Gościęcin - Inter Mechnica -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kotlarnia - LZS II Ujazd -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS II Walce - KS Cisowa -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Pokrzywnica - Zawisza St. Kuźnia -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Maciowakrze - LZS St. Koźle -
Kolejka 19
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Maciowakrze - LZS Łężce -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS St. Koźle - LZS Pokrzywnica -
15-05-2022 (N) - 17:00 Zawisza St. Kuźnia - LZS II Walce -
15-05-2022 (N) - 17:00 KS Cisowa - LZS Kotlarnia -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS II Ujazd - Polonia Gościęcin -
15-05-2022 (N) - 17:00 Inter Mechnica - Ruch Steblów -
Kolejka 20
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Łężce - Inter Mechnica -
22-05-2022 (N) - 13:00 Ruch Steblów - LZS II Ujazd -
22-05-2022 (N) - 17:00 Polonia Gościęcin - KS Cisowa -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kotlarnia - Zawisza St. Kuźnia -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS II Walce - LZS St. Koźle -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Pokrzywnica - LZS Maciowakrze -
Kolejka 21
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS Pokrzywnica - LZS Łężce -
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS Maciowakrze - LZS II Walce -
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS St. Koźle - LZS Kotlarnia -
29-05-2022 (N) - 17:00 Zawisza St. Kuźnia - Polonia Gościęcin -
29-05-2022 (N) - 17:00 KS Cisowa - Ruch Steblów -
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS II Ujazd - Inter Mechnica -
Kolejka 22
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS II Walce - LZS Pokrzywnica -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Kotlarnia - LZS Maciowakrze -
05-06-2022 (N) - 17:00 Polonia Gościęcin - LZS St. Koźle -
05-06-2022 (N) - 17:00 Ruch Steblów - Zawisza St. Kuźnia -
05-06-2022 (N) - 17:00 Inter Mechnica - KS Cisowa -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Łężce - LZS II Ujazd -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!