LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Prudnik (gr. 10), 2021/2022

Kolejka 1
28-08-2021 (So) - 17:00 LKS Strzeleczki - LZS Przechód 3-0
29-08-2021 (N) - 14:00 LZS Zawada k. Głogówka - LZS Łąka Prudnicka 1-7
29-08-2021 (N) - 15:00 LZS Czyżowice - Fortuna II Głogówek 1-3
29-08-2021 (N) - 14:00 Partyzant Kazimierz - LZS Stare Kotkowice 1-2
29-08-2021 (N) - 14:00 Polonia Pogórze - LZS Kolnowice 5-2
29-08-2021 (N) - 13:00 LZS Chrzelice - LZS Kujawy 3-5
Kolejka 2
04-09-2021 (So) - 16:30 Fortuna II Głogówek - LZS Zawada k. Głogówka 5-7
04-09-2021 (So) - 16:30 LZS Kolnowice - Partyzant Kazimierz 0-4
04-09-2021 (So) - 15:00 LZS Kujawy - Polonia Pogórze 2-3
04-09-2021 (So) - 16:30 LKS Strzeleczki - LZS Chrzelice v.o. both
05-09-2021 (N) - 17:00 LZS Stare Kotkowice - LZS Czyżowice 0-0
05-09-2021 (N) - 16:30 LZS Przechód - LZS Łąka Prudnicka 1-1
Kolejka 3
10-09-2021 (Pt) - 17:00 LZS Zawada k. Głogówka - LZS Stare Kotkowice 2-1
12-09-2021 (N) - 13:00 LZS Chrzelice - LZS Przechód 3-6
12-09-2021 (N) - 14:00 Polonia Pogórze - LKS Strzeleczki 4-1
12-09-2021 (N) - 14:00 Partyzant Kazimierz - LZS Kujawy 3-3
12-09-2021 (N) - 15:00 LZS Czyżowice - LZS Kolnowice 5-2
12-09-2021 (N) - 16:30 LZS Łąka Prudnicka - Fortuna II Głogówek 0-3
Kolejka 4
18-09-2021 (So) - 16:00 LZS Kolnowice - LZS Zawada k. Głogówka 1-5
18-09-2021 (So) - 15:00 LZS Kujawy - LZS Czyżowice 3-0
18-09-2021 (So) - 16:00 LKS Strzeleczki - Partyzant Kazimierz 5-0
19-09-2021 (N) - 11:00 LZS Chrzelice - Polonia Pogórze 0-3
19-09-2021 (N) - 14:00 LZS Stare Kotkowice - LZS Łąka Prudnicka 3-0
19-09-2021 (N) - 16:00 LZS Przechód - Fortuna II Głogówek 1-6
Kolejka 5
26-09-2021 (N) - 14:00 Polonia Pogórze - LZS Przechód 2-0
26-09-2021 (N) - 14:00 Partyzant Kazimierz - LZS Chrzelice 5-1
26-09-2021 (N) - 15:00 LZS Czyżowice - LKS Strzeleczki 0-3
26-09-2021 (N) - 14:00 LZS Zawada k. Głogówka - LZS Kujawy 2-1
26-09-2021 (N) - 16:00 LZS Łąka Prudnicka - LZS Kolnowice 3-0 v.o.
26-09-2021 (N) - 15:00 Fortuna II Głogówek - LZS Stare Kotkowice 3-0
Kolejka 6
02-10-2021 (So) - 15:30 LKS Strzeleczki - LZS Zawada k. Głogówka 1-2
02-10-2021 (So) - 13:00 LZS Kujawy - LZS Łąka Prudnicka 4-0
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Przechód - LZS Stare Kotkowice 2-1
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Kolnowice - Fortuna II Głogówek 2-6
03-10-2021 (N) - 13:00 LZS Chrzelice - LZS Czyżowice 3-1
03-10-2021 (N) - 14:00 Polonia Pogórze - Partyzant Kazimierz 3-0
Kolejka 7
10-10-2021 (N) - 14:00 Partyzant Kazimierz - LZS Przechód 2-1
10-10-2021 (N) - 15:00 LZS Czyżowice - Polonia Pogórze 3-4
10-10-2021 (N) - 14:00 LZS Zawada k. Głogówka - LZS Chrzelice 2-3
10-10-2021 (N) - 15:00 LZS Łąka Prudnicka - LKS Strzeleczki 3-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Fortuna II Głogówek - LZS Kujawy 10-1
10-10-2021 (N) - 14:00 LZS Stare Kotkowice - LZS Kolnowice 4-2
Kolejka 8
16-10-2021 (So) - 14:00 LZS Kujawy - LZS Stare Kotkowice 6-2
17-10-2021 (N) - 15:00 LZS Przechód - LZS Kolnowice 4-0
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Strzeleczki - Fortuna II Głogówek 4-0
17-10-2021 (N) - 13:00 LZS Chrzelice - LZS Łąka Prudnicka 2-5
17-10-2021 (N) - 14:00 Polonia Pogórze - LZS Zawada k. Głogówka 3-0
17-10-2021 (N) - 14:00 Partyzant Kazimierz - LZS Czyżowice 4-1
Kolejka 9
23-10-2021 (So) - 14:30 LZS Kolnowice - LZS Kujawy 5-4
24-10-2021 (N) - 14:30 LZS Czyżowice - LZS Przechód 4-1
24-10-2021 (N) - 14:00 LZS Zawada k. Głogówka - Partyzant Kazimierz 1-2
24-10-2021 (N) - 14:30 LZS Łąka Prudnicka - Polonia Pogórze 1-2
24-10-2021 (N) - 14:30 Fortuna II Głogówek - LZS Chrzelice 2-0
24-10-2021 (N) - 14:00 LZS Stare Kotkowice - LKS Strzeleczki 1-1
Kolejka 10
30-10-2021 (So) - 14:30 LKS Strzeleczki - LZS Kolnowice 4-0
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS Czyżowice - LZS Zawada k. Głogówka 3-1
31-10-2021 (N) - 14:00 Partyzant Kazimierz - LZS Łąka Prudnicka 2-0
31-10-2021 (N) - 14:00 Polonia Pogórze - Fortuna II Głogówek 2-1
31-10-2021 (N) - 13:00 LZS Chrzelice - LZS Stare Kotkowice 2-2
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS Przechód - LZS Kujawy 4-0
Kolejka 11
06-11-2021 (So) - 13:30 LZS Kolnowice - LZS Chrzelice 0-2
06-11-2021 (So) - 13:00 LZS Kujawy - LKS Strzeleczki 0-2
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Stare Kotkowice - Polonia Pogórze 2-4
07-11-2021 (N) - 13:30 Fortuna II Głogówek - Partyzant Kazimierz 5-0
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Łąka Prudnicka - LZS Czyżowice 2-1
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Zawada k. Głogówka - LZS Przechód 0-3
Kolejka 12
19-03-2022 (So) - 15:00 LZS Kolnowice - Polonia Pogórze -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Przechód - LKS Strzeleczki -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Kujawy - LZS Chrzelice -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Stare Kotkowice - Partyzant Kazimierz -
20-03-2022 (N) - 15:00 Fortuna II Głogówek - LZS Czyżowice -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Łąka Prudnicka - LZS Zawada k. Głogówka -
Kolejka 13
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Łąka Prudnicka - LZS Przechód -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Zawada k. Głogówka - Fortuna II Głogówek -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Czyżowice - LZS Stare Kotkowice -
27-03-2022 (N) - 16:00 Partyzant Kazimierz - LZS Kolnowice -
27-03-2022 (N) - 16:00 Polonia Pogórze - LZS Kujawy -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Chrzelice - LKS Strzeleczki -
Kolejka 14
02-04-2022 (So) - 16:00 LKS Strzeleczki - Polonia Pogórze -
02-04-2022 (So) - 16:00 LZS Kolnowice - LZS Czyżowice -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Przechód - LZS Chrzelice -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Kujawy - Partyzant Kazimierz -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Stare Kotkowice - LZS Zawada k. Głogówka -
03-04-2022 (N) - 16:00 Fortuna II Głogówek - LZS Łąka Prudnicka -
Kolejka 15
10-04-2022 (N) - 16:00 Fortuna II Głogówek - LZS Przechód -
10-04-2022 (N) - 16:00 LZS Łąka Prudnicka - LZS Stare Kotkowice -
10-04-2022 (N) - 16:00 LZS Zawada k. Głogówka - LZS Kolnowice -
10-04-2022 (N) - 16:00 LZS Czyżowice - LZS Kujawy -
10-04-2022 (N) - 16:00 Partyzant Kazimierz - LKS Strzeleczki -
10-04-2022 (N) - 16:00 Polonia Pogórze - LZS Chrzelice -
Kolejka 16
23-04-2022 (So) - 17:00 LKS Strzeleczki - LZS Czyżowice -
23-04-2022 (So) - 17:00 LZS Kolnowice - LZS Łąka Prudnicka -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Kujawy - LZS Zawada k. Głogówka -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Stare Kotkowice - Fortuna II Głogówek -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Chrzelice - Partyzant Kazimierz -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Przechód - Polonia Pogórze -
Kolejka 17
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Stare Kotkowice - LZS Przechód -
01-05-2022 (N) - 17:00 Fortuna II Głogówek - LZS Kolnowice -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Łąka Prudnicka - LZS Kujawy -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Zawada k. Głogówka - LKS Strzeleczki -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Czyżowice - LZS Chrzelice -
01-05-2022 (N) - 17:00 Partyzant Kazimierz - Polonia Pogórze -
Kolejka 18
07-05-2022 (So) - 17:00 LZS Kolnowice - LZS Stare Kotkowice -
07-05-2022 (So) - 17:00 LKS Strzeleczki - LZS Łąka Prudnicka -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Przechód - Partyzant Kazimierz -
08-05-2022 (N) - 17:00 Polonia Pogórze - LZS Czyżowice -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Chrzelice - LZS Zawada k. Głogówka -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kujawy - Fortuna II Głogówek -
Kolejka 19
14-05-2022 (So) - 17:00 LZS Kolnowice - LZS Przechód -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Czyżowice - Partyzant Kazimierz -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Zawada k. Głogówka - Polonia Pogórze -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Łąka Prudnicka - LZS Chrzelice -
15-05-2022 (N) - 17:00 Fortuna II Głogówek - LKS Strzeleczki -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Stare Kotkowice - LZS Kujawy -
Kolejka 20
21-05-2022 (So) - 17:00 LKS Strzeleczki - LZS Stare Kotkowice -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kujawy - LZS Kolnowice -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Chrzelice - Fortuna II Głogówek -
22-05-2022 (N) - 17:00 Polonia Pogórze - LZS Łąka Prudnicka -
22-05-2022 (N) - 17:00 Partyzant Kazimierz - LZS Zawada k. Głogówka -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Przechód - LZS Czyżowice -
Kolejka 21
28-05-2022 (So) - 17:00 LZS Kolnowice - LKS Strzeleczki -
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kujawy - LZS Przechód -
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS Stare Kotkowice - LZS Chrzelice -
29-05-2022 (N) - 17:00 Fortuna II Głogówek - Polonia Pogórze -
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS Łąka Prudnicka - Partyzant Kazimierz -
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS Zawada k. Głogówka - LZS Czyżowice -
Kolejka 22
05-06-2022 (N) - 17:00 LKS Strzeleczki - LZS Kujawy -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Chrzelice - LZS Kolnowice -
05-06-2022 (N) - 17:00 Polonia Pogórze - LZS Stare Kotkowice -
05-06-2022 (N) - 17:00 Partyzant Kazimierz - Fortuna II Głogówek -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Czyżowice - LZS Łąka Prudnicka -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Przechód - LZS Zawada k. Głogówka -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!