LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa B Nysa 1 (gr. 8), 2021/2022

Kolejka 1
29-08-2021 (N) - 17:00 Atom II Grądy - Rolnik Lasocice 5-4
29-08-2021 (N) - 17:00 GLKS Kamiennik - KGKS Krasna Góra 2-2
29-08-2021 (N) - 17:00 Spartan Wójtowice - Ogrodnik Chrościna Nyska 0-2
29-08-2021 (N) - 17:00 Czarni II Otmuchów - LZS Maciejowice 13-1
29-08-2021 (N) - 17:00 Góral Sidzina - Orzeł II Reńska Wieś 10-2
29-08-2021 (N) - 17:00 GKS Grodków - Delta Bielice 10-3
Kolejka 2
04-09-2021 (So) - 16:30 Delta Bielice - Rolnik Lasocice 2-2
05-09-2021 (N) - 16:30 KGKS Krasna Góra - Atom II Grądy 0-3
05-09-2021 (N) - 16:30 Ogrodnik Chrościna Nyska - GLKS Kamiennik 2-3
05-09-2021 (N) - 16:30 LZS Maciejowice - Spartan Wójtowice 2-4
05-09-2021 (N) - 16:30 Orzeł II Reńska Wieś - Czarni II Otmuchów 1-2
05-09-2021 (N) - 16:30 GKS Grodków - Góral Sidzina 2-2
Kolejka 3
11-09-2021 (So) - 16:00 Rolnik Lasocice - KGKS Krasna Góra 3-1
12-09-2021 (N) - 16:30 Atom II Grądy - Ogrodnik Chrościna Nyska 1-6
12-09-2021 (N) - 16:30 GLKS Kamiennik - LZS Maciejowice 13-1
12-09-2021 (N) - 16:30 Spartan Wójtowice - Orzeł II Reńska Wieś 5-1
12-09-2021 (N) - 16:30 Góral Sidzina - Delta Bielice 1-2
14-11-2021 (N) - 13:00 Czarni II Otmuchów - GKS Grodków 4-0
Kolejka 4
18-09-2021 (So) - 16:00 GKS Grodków - Spartan Wójtowice 4-3
18-09-2021 (So) - 16:00 Delta Bielice - KGKS Krasna Góra 0-2
19-09-2021 (N) - 16:00 Góral Sidzina - Czarni II Otmuchów 4-1
19-09-2021 (N) - 16:00 Orzeł II Reńska Wieś - GLKS Kamiennik 2-3
19-09-2021 (N) - 16:00 LZS Maciejowice - Atom II Grądy 5-9
19-09-2021 (N) - 16:00 Ogrodnik Chrościna Nyska - Rolnik Lasocice 4-0
Kolejka 5
25-09-2021 (So) - 14:00 Rolnik Lasocice - LZS Maciejowice 3-0 v.o.
26-09-2021 (N) - 16:00 KGKS Krasna Góra - Ogrodnik Chrościna Nyska 2-3
26-09-2021 (N) - 16:00 Atom II Grądy - Orzeł II Reńska Wieś 2-7
26-09-2021 (N) - 16:00 GLKS Kamiennik - GKS Grodków 6-0
26-09-2021 (N) - 14:30 Spartan Wójtowice - Góral Sidzina 0-2
26-09-2021 (N) - 16:00 Czarni II Otmuchów - Delta Bielice 7-2
Kolejka 6
02-10-2021 (So) - 15:30 Delta Bielice - Ogrodnik Chrościna Nyska 0-3
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Maciejowice - KGKS Krasna Góra 1-7
03-10-2021 (N) - 15:30 Orzeł II Reńska Wieś - Rolnik Lasocice 0-3 v.o.
03-10-2021 (N) - 15:30 GKS Grodków - Atom II Grądy 3-4
03-10-2021 (N) - 15:30 Góral Sidzina - GLKS Kamiennik 0-1
03-10-2021 (N) - 15:30 Czarni II Otmuchów - Spartan Wójtowice 2-0
Kolejka 7
09-10-2021 (So) - 15:00 Rolnik Lasocice - GKS Grodków 3-5
10-10-2021 (N) - 15:00 Spartan Wójtowice - Delta Bielice 4-2
10-10-2021 (N) - 15:00 GLKS Kamiennik - Czarni II Otmuchów 1-2
10-10-2021 (N) - 15:00 Atom II Grądy - Góral Sidzina 1-5
10-10-2021 (N) - 15:00 KGKS Krasna Góra - Orzeł II Reńska Wieś 5-2
10-10-2021 (N) - 15:00 Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Maciejowice 11-0
Kolejka 8
16-10-2021 (So) - 15:00 Delta Bielice - LZS Maciejowice 3-2
16-10-2021 (So) - 15:00 GKS Grodków - KGKS Krasna Góra 3-2
17-10-2021 (N) - 15:00 Orzeł II Reńska Wieś - Ogrodnik Chrościna Nyska 1-3
17-10-2021 (N) - 15:00 Góral Sidzina - Rolnik Lasocice 5-0
17-10-2021 (N) - 15:00 Czarni II Otmuchów - Atom II Grądy 3-1
17-10-2021 (N) - 15:00 Spartan Wójtowice - GLKS Kamiennik 6-1
Kolejka 9
24-10-2021 (N) - 14:30 GLKS Kamiennik - Delta Bielice 3-0 v.o.
24-10-2021 (N) - 14:30 Atom II Grądy - Spartan Wójtowice 0-3 v.o.
24-10-2021 (N) - 14:30 Rolnik Lasocice - Czarni II Otmuchów 0-5
24-10-2021 (N) - 14:30 KGKS Krasna Góra - Góral Sidzina 2-2
24-10-2021 (N) - 14:30 Ogrodnik Chrościna Nyska - GKS Grodków 2-2
24-10-2021 (N) - 14:30 LZS Maciejowice - Orzeł II Reńska Wieś 2-8
Kolejka 10
30-10-2021 (So) - 14:30 Rolnik Lasocice - Spartan Wójtowice 3-2
30-10-2021 (So) - 14:30 GKS Grodków - LZS Maciejowice 6-1
31-10-2021 (N) - 14:00 Delta Bielice - Orzeł II Reńska Wieś 4-8
31-10-2021 (N) - 14:00 Góral Sidzina - Ogrodnik Chrościna Nyska 0-2
31-10-2021 (N) - 14:00 Czarni II Otmuchów - KGKS Krasna Góra 6-2
31-10-2021 (N) - 14:00 GLKS Kamiennik - Atom II Grądy 14-0
Kolejka 11
06-11-2021 (So) - 13:00 Rolnik Lasocice - GLKS Kamiennik 2-15
07-11-2021 (N) - 13:30 Atom II Grądy - Delta Bielice 7-2
07-11-2021 (N) - 13:30 KGKS Krasna Góra - Spartan Wójtowice 6-2
07-11-2021 (N) - 13:30 Ogrodnik Chrościna Nyska - Czarni II Otmuchów 1-2
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Maciejowice - Góral Sidzina 2-3
07-11-2021 (N) - 13:30 Orzeł II Reńska Wieś - GKS Grodków 10-3
Kolejka 12
20-03-2022 (N) - 15:00 Delta Bielice - GKS Grodków -
20-03-2022 (N) - 15:00 Orzeł II Reńska Wieś - Góral Sidzina -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Maciejowice - Czarni II Otmuchów -
20-03-2022 (N) - 15:00 Ogrodnik Chrościna Nyska - Spartan Wójtowice -
20-03-2022 (N) - 15:00 KGKS Krasna Góra - GLKS Kamiennik -
20-03-2022 (N) - 15:00 Rolnik Lasocice - Atom II Grądy -
Kolejka 13
27-03-2022 (N) - 16:00 Rolnik Lasocice - Delta Bielice -
27-03-2022 (N) - 16:00 Atom II Grądy - KGKS Krasna Góra -
27-03-2022 (N) - 16:00 GLKS Kamiennik - Ogrodnik Chrościna Nyska -
27-03-2022 (N) - 16:00 Spartan Wójtowice - LZS Maciejowice -
27-03-2022 (N) - 16:00 Czarni II Otmuchów - Orzeł II Reńska Wieś -
27-03-2022 (N) - 16:00 Góral Sidzina - GKS Grodków -
Kolejka 14
03-04-2022 (N) - 16:00 Delta Bielice - Góral Sidzina -
03-04-2022 (N) - 16:00 GKS Grodków - Czarni II Otmuchów -
03-04-2022 (N) - 16:00 Orzeł II Reńska Wieś - Spartan Wójtowice -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Maciejowice - GLKS Kamiennik -
03-04-2022 (N) - 16:00 Ogrodnik Chrościna Nyska - Atom II Grądy -
03-04-2022 (N) - 16:00 KGKS Krasna Góra - Rolnik Lasocice -
Kolejka 15
10-04-2022 (N) - 16:00 KGKS Krasna Góra - Delta Bielice -
10-04-2022 (N) - 16:00 Rolnik Lasocice - Ogrodnik Chrościna Nyska -
10-04-2022 (N) - 16:00 Atom II Grądy - LZS Maciejowice -
10-04-2022 (N) - 16:00 GLKS Kamiennik - Orzeł II Reńska Wieś -
10-04-2022 (N) - 16:00 Spartan Wójtowice - GKS Grodków -
10-04-2022 (N) - 16:00 Czarni II Otmuchów - Góral Sidzina -
Kolejka 16
24-04-2022 (N) - 17:00 Delta Bielice - Czarni II Otmuchów -
24-04-2022 (N) - 17:00 Góral Sidzina - Spartan Wójtowice -
24-04-2022 (N) - 17:00 GKS Grodków - GLKS Kamiennik -
24-04-2022 (N) - 17:00 Orzeł II Reńska Wieś - Atom II Grądy -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Maciejowice - Rolnik Lasocice -
24-04-2022 (N) - 17:00 Ogrodnik Chrościna Nyska - KGKS Krasna Góra -
Kolejka 17
01-05-2022 (N) - 17:00 Ogrodnik Chrościna Nyska - Delta Bielice -
01-05-2022 (N) - 17:00 KGKS Krasna Góra - LZS Maciejowice -
01-05-2022 (N) - 17:00 Rolnik Lasocice - Orzeł II Reńska Wieś -
01-05-2022 (N) - 17:00 Atom II Grądy - GKS Grodków -
01-05-2022 (N) - 17:00 GLKS Kamiennik - Góral Sidzina -
01-05-2022 (N) - 17:00 Spartan Wójtowice - Czarni II Otmuchów -
Kolejka 18
08-05-2022 (N) - 17:00 Delta Bielice - Spartan Wójtowice -
08-05-2022 (N) - 17:00 Czarni II Otmuchów - GLKS Kamiennik -
08-05-2022 (N) - 17:00 Góral Sidzina - Atom II Grądy -
08-05-2022 (N) - 17:00 GKS Grodków - Rolnik Lasocice -
08-05-2022 (N) - 17:00 Orzeł II Reńska Wieś - KGKS Krasna Góra -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Maciejowice - Ogrodnik Chrościna Nyska -
Kolejka 19
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Maciejowice - Delta Bielice -
15-05-2022 (N) - 17:00 Ogrodnik Chrościna Nyska - Orzeł II Reńska Wieś -
15-05-2022 (N) - 17:00 KGKS Krasna Góra - GKS Grodków -
15-05-2022 (N) - 17:00 Rolnik Lasocice - Góral Sidzina -
15-05-2022 (N) - 17:00 Atom II Grądy - Czarni II Otmuchów -
15-05-2022 (N) - 17:00 GLKS Kamiennik - Spartan Wójtowice -
Kolejka 20
22-05-2022 (N) - 17:00 Delta Bielice - GLKS Kamiennik -
22-05-2022 (N) - 17:00 Spartan Wójtowice - Atom II Grądy -
22-05-2022 (N) - 17:00 Czarni II Otmuchów - Rolnik Lasocice -
22-05-2022 (N) - 17:00 Góral Sidzina - KGKS Krasna Góra -
22-05-2022 (N) - 17:00 GKS Grodków - Ogrodnik Chrościna Nyska -
22-05-2022 (N) - 17:00 Orzeł II Reńska Wieś - LZS Maciejowice -
Kolejka 21
29-05-2022 (N) - 17:00 Orzeł II Reńska Wieś - Delta Bielice -
29-05-2022 (N) - 17:00 LZS Maciejowice - GKS Grodków -
29-05-2022 (N) - 17:00 Ogrodnik Chrościna Nyska - Góral Sidzina -
29-05-2022 (N) - 17:00 KGKS Krasna Góra - Czarni II Otmuchów -
29-05-2022 (N) - 17:00 Spartan Wójtowice - Rolnik Lasocice -
29-05-2022 (N) - 17:00 Atom II Grądy - GLKS Kamiennik -
Kolejka 22
05-06-2022 (N) - 17:00 GKS Grodków - Orzeł II Reńska Wieś -
05-06-2022 (N) - 17:00 Góral Sidzina - LZS Maciejowice -
05-06-2022 (N) - 17:00 Czarni II Otmuchów - Ogrodnik Chrościna Nyska -
05-06-2022 (N) - 17:00 Spartan Wójtowice - KGKS Krasna Góra -
05-06-2022 (N) - 17:00 GLKS Kamiennik - Rolnik Lasocice -
05-06-2022 (N) - 17:00 Delta Bielice - Atom II Grądy -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!