LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa A Żywiec, 2021/2022

Kolejka 1
14-08-2021 (So) - 16:00 Jeleśnianka Jeleśna - LKS Bystra 1-5
15-08-2021 (N) - 17:00 Maksymilian Cisiec - LKS Juszczyna 3-4
15-08-2021 (N) - 15:00 LKS Ujsoły - LKS Czernichów 9-0
15-08-2021 (N) - 15:00 Koszarawa Babia Góra - Koszarawa II Żywiec 4-2
15-08-2021 (N) - 11:00 LKS II Radziechowy - Beskid Gilowice 0-5
15-08-2021 (N) - 12:30 LKS Jezioro Żywieckie - Smrek Ślemień 0-3 v.o.
11-11-2021 (Cz) - 11:00 Orzeł II Łękawica - Skrzyczne Lipowa 1-2
Kolejka 2
22-08-2021 (N) - 16:30 Orzeł II Łękawica - LKS Sopotnia 7-0
22-08-2021 (N) - 11:00 LKS Juszczyna - LKS Ujsoły 4-3
22-08-2021 (N) - 15:00 LKS Czernichów - Koszarawa Babia Góra 1-6
22-08-2021 (N) - 15:00 Koszarawa II Żywiec - LKS II Radziechowy 2-5
22-08-2021 (N) - 17:00 Beskid Gilowice - Jeleśnianka Jeleśna 4-0
22-08-2021 (N) - 13:00 LKS Bystra - LKS Jezioro Żywieckie 2-1
22-08-2021 (N) - 15:00 Skrzyczne Lipowa - Maksymilian Cisiec 0-2
Kolejka 3
29-08-2021 (N) - 11:00 Smrek Ślemień - LKS Bystra 2-0
29-08-2021 (N) - 16:00 Jeleśnianka Jeleśna - Koszarawa II Żywiec 4-1
29-08-2021 (N) - 11:00 LKS II Radziechowy - LKS Czernichów 2-1
29-08-2021 (N) - 15:00 Koszarawa Babia Góra - LKS Juszczyna 1-2
29-08-2021 (N) - 16:00 LKS Ujsoły - Skrzyczne Lipowa 6-4
29-08-2021 (N) - 15:00 Maksymilian Cisiec - LKS Sopotnia 6-2
11-11-2021 (Cz) - 11:00 LKS Jezioro Żywieckie - Beskid Gilowice 4-2
Kolejka 4
05-09-2021 (N) - 11:00 LKS Sopotnia - LKS Ujsoły 3-5
05-09-2021 (N) - 11:00 Orzeł II Łękawica - Maksymilian Cisiec 2-4
05-09-2021 (N) - 11:00 LKS Juszczyna - LKS II Radziechowy 0-1
05-09-2021 (N) - 15:00 LKS Czernichów - Jeleśnianka Jeleśna 4-3
05-09-2021 (N) - 15:00 Koszarawa II Żywiec - LKS Jezioro Żywieckie 1-3
05-09-2021 (N) - 15:00 Beskid Gilowice - Smrek Ślemień 3-2
05-09-2021 (N) - 15:00 Skrzyczne Lipowa - Koszarawa Babia Góra 4-0
Kolejka 5
11-09-2021 (So) - 17:00 LKS Bystra - Beskid Gilowice 1-2
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Jezioro Żywieckie - LKS Czernichów 4-2
11-09-2021 (So) - 17:00 Skrzyczne Lipowa - LKS II Radziechowy 1-1
11-09-2021 (So) - 16:00 Koszarawa Babia Góra - LKS Sopotnia 6-4
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Ujsoły - Orzeł II Łękawica 4-3
12-09-2021 (N) - 16:00 Jeleśnianka Jeleśna - LKS Juszczyna 6-4
12-09-2021 (N) - 11:00 Smrek Ślemień - Koszarawa II Żywiec 3-1
Kolejka 6
19-09-2021 (N) - 15:00 Koszarawa Babia Góra - Orzeł II Łękawica 3-3
19-09-2021 (N) - 11:00 LKS Juszczyna - LKS Jezioro Żywieckie 1-1
19-09-2021 (N) - 11:00 LKS Sopotnia - LKS II Radziechowy 2-2
19-09-2021 (N) - 15:00 Koszarawa II Żywiec - LKS Bystra 1-4
19-09-2021 (N) - 15:00 Skrzyczne Lipowa - Jeleśnianka Jeleśna 2-3
19-09-2021 (N) - 15:00 Maksymilian Cisiec - LKS Ujsoły 3-1
11-11-2021 (Cz) - 11:30 LKS Czernichów - Smrek Ślemień 1-3
Kolejka 7
25-09-2021 (So) - 16:30 LKS Bystra - LKS Czernichów 6-0
26-09-2021 (N) - 15:00 Koszarawa Babia Góra - Maksymilian Cisiec 1-2
26-09-2021 (N) - 11:00 LKS II Radziechowy - Orzeł II Łękawica 3-1
26-09-2021 (N) - 15:00 Jeleśnianka Jeleśna - LKS Sopotnia 1-5
26-09-2021 (N) - 11:00 LKS Jezioro Żywieckie - Skrzyczne Lipowa 1-2
26-09-2021 (N) - 15:00 Smrek Ślemień - LKS Juszczyna 3-3
26-09-2021 (N) - 15:00 Beskid Gilowice - Koszarawa II Żywiec 4-1
Kolejka 8
02-10-2021 (So) - 16:00 LKS Ujsoły - Koszarawa Babia Góra 3-0
02-10-2021 (So) - 16:00 LKS Czernichów - Beskid Gilowice 1-3
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Juszczyna - LKS Bystra 1-1
03-10-2021 (N) - 15:00 Skrzyczne Lipowa - Smrek Ślemień 0-2
03-10-2021 (N) - 11:00 LKS Sopotnia - LKS Jezioro Żywieckie 3-2
03-10-2021 (N) - 11:00 Orzeł II Łękawica - Jeleśnianka Jeleśna 9-3
03-10-2021 (N) - 15:00 Maksymilian Cisiec - LKS II Radziechowy 2-2
Kolejka 9
09-10-2021 (So) - 15:00 Koszarawa II Żywiec - LKS Czernichów 1-2
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Jezioro Żywieckie - Orzeł II Łękawica 3-1
09-10-2021 (So) - 16:00 LKS Bystra - Skrzyczne Lipowa 7-2
10-10-2021 (N) - 13:00 Beskid Gilowice - LKS Juszczyna 0-2
10-10-2021 (N) - 16:00 Smrek Ślemień - LKS Sopotnia 5-2
10-10-2021 (N) - 16:00 Jeleśnianka Jeleśna - Maksymilian Cisiec 2-4
10-10-2021 (N) - 11:00 LKS II Radziechowy - LKS Ujsoły 2-5
Kolejka 10
17-10-2021 (N) - 15:00 Maksymilian Cisiec - LKS Jezioro Żywieckie 2-0
17-10-2021 (N) - 15:00 Koszarawa Babia Góra - LKS II Radziechowy 4-3
17-10-2021 (N) - 15:00 LKS Ujsoły - Jeleśnianka Jeleśna 2-1
17-10-2021 (N) - 11:00 LKS Sopotnia - LKS Bystra 1-3
17-10-2021 (N) - 11:00 Orzeł II Łękawica - Smrek Ślemień 3-1
17-10-2021 (N) - 11:00 LKS Juszczyna - Koszarawa II Żywiec 2-0
17-10-2021 (N) - 16:00 Skrzyczne Lipowa - Beskid Gilowice 2-1
Kolejka 11
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Bystra - Orzeł II Łękawica 3-1
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Czernichów - LKS Juszczyna 1-1
23-10-2021 (So) - 15:00 Koszarawa II Żywiec - Skrzyczne Lipowa 3-0
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Jezioro Żywieckie - LKS Ujsoły 0-0
24-10-2021 (N) - 15:00 Smrek Ślemień - Maksymilian Cisiec 1-1
24-10-2021 (N) - 15:00 Beskid Gilowice - LKS Sopotnia 6-1
24-10-2021 (N) - 15:00 Jeleśnianka Jeleśna - Koszarawa Babia Góra 3-2
Kolejka 12
30-10-2021 (So) - 14:00 Maksymilian Cisiec - LKS Bystra 1-2
31-10-2021 (N) - 14:00 Koszarawa Babia Góra - LKS Jezioro Żywieckie 1-0
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS Ujsoły - Smrek Ślemień 4-1
31-10-2021 (N) - 14:00 Skrzyczne Lipowa - LKS Czernichów 5-1
31-10-2021 (N) - 11:00 LKS II Radziechowy - Jeleśnianka Jeleśna 3-1
31-10-2021 (N) - 11:00 Orzeł II Łękawica - Beskid Gilowice 1-1
31-10-2021 (N) - 11:00 LKS Sopotnia - Koszarawa II Żywiec 3-2
Kolejka 13
06-11-2021 (So) - 14:00 LKS Bystra - LKS Ujsoły 1-3
06-11-2021 (So) - 14:00 LKS Czernichów - LKS Sopotnia 7-2
06-11-2021 (So) - 14:00 LKS Jezioro Żywieckie - LKS II Radziechowy 5-2
06-11-2021 (So) - 14:00 Smrek Ślemień - Koszarawa Babia Góra 4-0
07-11-2021 (N) - 14:00 Koszarawa II Żywiec - Orzeł II Łękawica 3-6
07-11-2021 (N) - 14:00 Beskid Gilowice - Maksymilian Cisiec 4-1
07-11-2021 (N) - 11:00 LKS Juszczyna - Skrzyczne Lipowa 0-0
Kolejka 14
13-11-2021 (So) - 13:30 Koszarawa Babia Góra - LKS Bystra 2-2
14-11-2021 (N) - 13:00 Jeleśnianka Jeleśna - LKS Jezioro Żywieckie 3-3
14-11-2021 (N) - 11:00 LKS Sopotnia - LKS Juszczyna 2-1
14-11-2021 (N) - 13:00 LKS Ujsoły - Beskid Gilowice 1-2
14-11-2021 (N) - 13:00 Maksymilian Cisiec - Koszarawa II Żywiec 1-1
14-11-2021 (N) - 11:00 LKS II Radziechowy - Smrek Ślemień 0-3
14-11-2021 (N) - 13:30 Orzeł II Łękawica - LKS Czernichów 3-2
Kolejka 15
20-11-2021 (So) - 13:00 LKS Czernichów - Maksymilian Cisiec 4-2
20-11-2021 (So) - 13:00 Koszarawa II Żywiec - LKS Ujsoły 4-2
20-11-2021 (So) - 13:00 LKS Bystra - LKS II Radziechowy 2-3
21-11-2021 (N) - 13:00 Smrek Ślemień - Jeleśnianka Jeleśna 4-0
21-11-2021 (N) - 13:00 Beskid Gilowice - Koszarawa Babia Góra 0-0
21-11-2021 (N) - 11:00 LKS Juszczyna - Orzeł II Łękawica 1-0
21-11-2021 (N) - 13:00 Skrzyczne Lipowa - LKS Sopotnia 2-3
Kolejka 16
0000-00-00 - 00:00 LKS Czernichów - LKS Ujsoły -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa II Żywiec - Koszarawa Babia Góra -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Gilowice - LKS II Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 LKS Juszczyna - Maksymilian Cisiec -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bystra - Jeleśnianka Jeleśna -
0000-00-00 - 00:00 Smrek Ślemień - LKS Jezioro Żywieckie -
0000-00-00 - 00:00 Skrzyczne Lipowa - Orzeł II Łękawica -
Kolejka 17
0000-00-00 - 00:00 LKS Ujsoły - LKS Juszczyna -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Babia Góra - LKS Czernichów -
0000-00-00 - 00:00 LKS II Radziechowy - Koszarawa II Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 LKS Jezioro Żywieckie - LKS Bystra -
0000-00-00 - 00:00 Maksymilian Cisiec - Skrzyczne Lipowa -
0000-00-00 - 00:00 Jeleśnianka Jeleśna - Beskid Gilowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Sopotnia - Orzeł II Łękawica -
Kolejka 18
0000-00-00 - 00:00 Beskid Gilowice - LKS Jezioro Żywieckie -
0000-00-00 - 00:00 LKS Juszczyna - Koszarawa Babia Góra -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa II Żywiec - Jeleśnianka Jeleśna -
0000-00-00 - 00:00 LKS Czernichów - LKS II Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 LKS Sopotnia - Maksymilian Cisiec -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bystra - Smrek Ślemień -
0000-00-00 - 00:00 Skrzyczne Lipowa - LKS Ujsoły -
Kolejka 19
0000-00-00 - 00:00 Maksymilian Cisiec - Orzeł II Łękawica -
0000-00-00 - 00:00 LKS II Radziechowy - LKS Juszczyna -
0000-00-00 - 00:00 Jeleśnianka Jeleśna - LKS Czernichów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Jezioro Żywieckie - Koszarawa II Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 Smrek Ślemień - Beskid Gilowice -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Babia Góra - Skrzyczne Lipowa -
0000-00-00 - 00:00 LKS Ujsoły - LKS Sopotnia -
Kolejka 20
0000-00-00 - 00:00 LKS Czernichów - LKS Jezioro Żywieckie -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa II Żywiec - Smrek Ślemień -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Gilowice - LKS Bystra -
0000-00-00 - 00:00 LKS Juszczyna - Jeleśnianka Jeleśna -
0000-00-00 - 00:00 LKS II Radziechowy - Skrzyczne Lipowa -
0000-00-00 - 00:00 LKS Sopotnia - Koszarawa Babia Góra -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł II Łękawica - LKS Ujsoły -
Kolejka 21
0000-00-00 - 00:00 Jeleśnianka Jeleśna - Skrzyczne Lipowa -
0000-00-00 - 00:00 Smrek Ślemień - LKS Czernichów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Jezioro Żywieckie - LKS Juszczyna -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Babia Góra - Orzeł II Łękawica -
0000-00-00 - 00:00 LKS Ujsoły - Maksymilian Cisiec -
0000-00-00 - 00:00 LKS II Radziechowy - LKS Sopotnia -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bystra - Koszarawa II Żywiec -
Kolejka 22
0000-00-00 - 00:00 Maksymilian Cisiec - Koszarawa Babia Góra -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł II Łękawica - LKS II Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 LKS Sopotnia - Jeleśnianka Jeleśna -
0000-00-00 - 00:00 Skrzyczne Lipowa - LKS Jezioro Żywieckie -
0000-00-00 - 00:00 LKS Juszczyna - Smrek Ślemień -
0000-00-00 - 00:00 LKS Czernichów - LKS Bystra -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa II Żywiec - Beskid Gilowice -
Kolejka 23
0000-00-00 - 00:00 LKS II Radziechowy - Maksymilian Cisiec -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Babia Góra - LKS Ujsoły -
0000-00-00 - 00:00 LKS Jezioro Żywieckie - LKS Sopotnia -
0000-00-00 - 00:00 Smrek Ślemień - Skrzyczne Lipowa -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bystra - LKS Juszczyna -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Gilowice - LKS Czernichów -
0000-00-00 - 00:00 Jeleśnianka Jeleśna - Orzeł II Łękawica -
Kolejka 24
0000-00-00 - 00:00 LKS Czernichów - Koszarawa II Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 LKS Juszczyna - Beskid Gilowice -
0000-00-00 - 00:00 Skrzyczne Lipowa - LKS Bystra -
0000-00-00 - 00:00 LKS Sopotnia - Smrek Ślemień -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł II Łękawica - LKS Jezioro Żywieckie -
0000-00-00 - 00:00 Maksymilian Cisiec - Jeleśnianka Jeleśna -
0000-00-00 - 00:00 LKS Ujsoły - LKS II Radziechowy -
Kolejka 25
0000-00-00 - 00:00 LKS Jezioro Żywieckie - Maksymilian Cisiec -
0000-00-00 - 00:00 LKS II Radziechowy - Koszarawa Babia Góra -
0000-00-00 - 00:00 Jeleśnianka Jeleśna - LKS Ujsoły -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bystra - LKS Sopotnia -
0000-00-00 - 00:00 Smrek Ślemień - Orzeł II Łękawica -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa II Żywiec - LKS Juszczyna -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Gilowice - Skrzyczne Lipowa -
Kolejka 26
0000-00-00 - 00:00 Orzeł II Łękawica - LKS Bystra -
0000-00-00 - 00:00 LKS Ujsoły - LKS Jezioro Żywieckie -
0000-00-00 - 00:00 Maksymilian Cisiec - Smrek Ślemień -
0000-00-00 - 00:00 LKS Sopotnia - Beskid Gilowice -
0000-00-00 - 00:00 Skrzyczne Lipowa - Koszarawa II Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 LKS Juszczyna - LKS Czernichów -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Babia Góra - Jeleśnianka Jeleśna -
Kolejka 27
0000-00-00 - 00:00 LKS Jezioro Żywieckie - Koszarawa Babia Góra -
0000-00-00 - 00:00 Smrek Ślemień - LKS Ujsoły -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bystra - Maksymilian Cisiec -
0000-00-00 - 00:00 LKS Czernichów - Skrzyczne Lipowa -
0000-00-00 - 00:00 Jeleśnianka Jeleśna - LKS II Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Gilowice - Orzeł II Łękawica -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa II Żywiec - LKS Sopotnia -
Kolejka 28
0000-00-00 - 00:00 LKS Sopotnia - LKS Czernichów -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł II Łękawica - Koszarawa II Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 Maksymilian Cisiec - Beskid Gilowice -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Babia Góra - Smrek Ślemień -
0000-00-00 - 00:00 LKS II Radziechowy - LKS Jezioro Żywieckie -
0000-00-00 - 00:00 Skrzyczne Lipowa - LKS Juszczyna -
0000-00-00 - 00:00 LKS Ujsoły - LKS Bystra -
Kolejka 29
0000-00-00 - 00:00 LKS Jezioro Żywieckie - Jeleśnianka Jeleśna -
0000-00-00 - 00:00 LKS Bystra - Koszarawa Babia Góra -
0000-00-00 - 00:00 Beskid Gilowice - LKS Ujsoły -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa II Żywiec - Maksymilian Cisiec -
0000-00-00 - 00:00 Smrek Ślemień - LKS II Radziechowy -
0000-00-00 - 00:00 LKS Czernichów - Orzeł II Łękawica -
0000-00-00 - 00:00 LKS Juszczyna - LKS Sopotnia -
Kolejka 30
0000-00-00 - 00:00 Maksymilian Cisiec - LKS Czernichów -
0000-00-00 - 00:00 LKS Ujsoły - Koszarawa II Żywiec -
0000-00-00 - 00:00 Koszarawa Babia Góra - Beskid Gilowice -
0000-00-00 - 00:00 Jeleśnianka Jeleśna - Smrek Ślemień -
0000-00-00 - 00:00 Orzeł II Łękawica - LKS Juszczyna -
0000-00-00 - 00:00 LKS II Radziechowy - LKS Bystra -
0000-00-00 - 00:00 LKS Sopotnia - Skrzyczne Lipowa -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!