LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa A Opole 3, 2021/2022

Kolejka 1
21-08-2021 (So) - 15:00 LKS Rusocin - LKS Goświnowice 0-9
21-08-2021 (So) - 17:00 LZS Jasienica G. - Podzamcze Nysa 1-4
21-08-2021 (So) - 17:00 LZS Bodzanów - LZS Kałków 1-4
22-08-2021 (N) - 17:00 LZS Jędrzychów - UKS Karnków 5-1
22-08-2021 (N) - 17:00 LZS Czarnolas - LZS II Starowice 3-1
22-08-2021 (N) - 17:00 LZS Kępnica - LZS Dziewiętlice 2-2
22-08-2021 (N) - 17:00 LKS Koperniki - LZS Polski Świętów 4-0
Kolejka 2
28-08-2021 (So) - 17:00 Podzamcze Nysa - LKS Rusocin 1-0
29-08-2021 (N) - 17:00 LZS II Starowice - UKS Karnków 5-1
29-08-2021 (N) - 17:00 LZS Jędrzychów - LZS Polski Świętów 4-1
29-08-2021 (N) - 17:00 LKS Koperniki - LKS Goświnowice 0-4
29-08-2021 (N) - 17:00 LZS Kałków - LZS Jasienica G. 0-3
29-08-2021 (N) - 17:00 LZS Dziewiętlice - LZS Bodzanów 6-6
29-08-2021 (N) - 17:00 LZS Czarnolas - LZS Kępnica 10-2
Kolejka 3
04-09-2021 (So) - 17:00 LZS Bodzanów - LZS Czarnolas 2-7
04-09-2021 (So) - 17:00 LZS Jasienica G. - LZS Dziewiętlice 1-1
04-09-2021 (So) - 17:00 LKS Rusocin - LZS Kałków 2-5
05-09-2021 (N) - 14:00 LKS Koperniki - Podzamcze Nysa 1-2
05-09-2021 (N) - 14:00 LZS Jędrzychów - LKS Goświnowice 4-3
05-09-2021 (N) - 14:00 UKS Karnków - LZS Polski Świętów 8-0
05-09-2021 (N) - 14:00 LZS Kępnica - LZS II Starowice 5-0
Kolejka 4
11-09-2021 (So) - 16:30 Podzamcze Nysa - LZS Jędrzychów 1-1
12-09-2021 (N) - 13:00 LZS II Starowice - LZS Polski Świętów 7-1
12-09-2021 (N) - 16:30 LKS Goświnowice - UKS Karnków 5-0
12-09-2021 (N) - 16:30 LZS Kałków - LKS Koperniki 4-2
12-09-2021 (N) - 16:30 LZS Dziewiętlice - LKS Rusocin 7-1
12-09-2021 (N) - 16:30 LZS Czarnolas - LZS Jasienica G. 4-1
12-09-2021 (N) - 16:30 LZS Kępnica - LZS Bodzanów 0-2
Kolejka 5
18-09-2021 (So) - 16:30 LZS Polski Świętów - LKS Goświnowice 2-3
18-09-2021 (So) - 16:30 LZS Jasienica G. - LZS Kępnica 0-4
18-09-2021 (So) - 16:30 LKS Rusocin - LZS Czarnolas 4-0
19-09-2021 (N) - 16:30 LZS Bodzanów - LZS II Starowice 3-4
19-09-2021 (N) - 16:30 LKS Koperniki - LZS Dziewiętlice 1-2
19-09-2021 (N) - 16:30 LZS Jędrzychów - LZS Kałków 3-1
19-09-2021 (N) - 16:30 UKS Karnków - Podzamcze Nysa 3-4
Kolejka 6
25-09-2021 (So) - 16:00 LZS Bodzanów - LZS Jasienica G. 1-5
25-09-2021 (So) - 13:30 Podzamcze Nysa - LZS Polski Świętów 5-1
26-09-2021 (N) - 13:00 LZS II Starowice - LKS Goświnowice 3-0
26-09-2021 (N) - 13:30 LZS Kałków - UKS Karnków 4-0
26-09-2021 (N) - 13:30 LZS Dziewiętlice - LZS Jędrzychów 5-0
26-09-2021 (N) - 13:30 LZS Czarnolas - LKS Koperniki 7-0
26-09-2021 (N) - 13:30 LZS Kępnica - LKS Rusocin 2-2
Kolejka 7
02-10-2021 (So) - 15:30 LKS Rusocin - LZS Bodzanów 6-2
02-10-2021 (So) - 15:30 LZS Polski Świętów - LZS Kałków 2-6
03-10-2021 (N) - 15:30 UKS Karnków - LZS Dziewiętlice 0-5
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Jędrzychów - LZS Czarnolas 1-1
03-10-2021 (N) - 15:30 LKS Koperniki - LZS Kępnica 0-4
03-10-2021 (N) - 15:30 LKS Goświnowice - Podzamcze Nysa 6-3
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Jasienica G. - LZS II Starowice 8-6
Kolejka 8
09-10-2021 (So) - 15:30 LZS Bodzanów - LKS Koperniki 3-2
10-10-2021 (N) - 15:30 LZS Jasienica G. - LKS Rusocin 10-0
10-10-2021 (N) - 15:30 LZS Kępnica - LZS Jędrzychów 1-2
10-10-2021 (N) - 15:30 LZS Czarnolas - UKS Karnków 1-0
10-10-2021 (N) - 15:30 LZS Dziewiętlice - LZS Polski Świętów 5-1
10-10-2021 (N) - 15:30 LZS Kałków - LKS Goświnowice 3-3
10-10-2021 (N) - 13:00 LZS II Starowice - Podzamcze Nysa 3-3
Kolejka 9
16-10-2021 (So) - 13:00 LZS Polski Świętów - LZS Czarnolas 3-4
16-10-2021 (So) - 15:30 Podzamcze Nysa - LZS Kałków 2-2
17-10-2021 (N) - 13:00 LKS Goświnowice - LZS Dziewiętlice 4-1
17-10-2021 (N) - 13:00 LKS Rusocin - LZS II Starowice 3-7
17-10-2021 (N) - 13:00 LKS Koperniki - LZS Jasienica G. 2-10
17-10-2021 (N) - 13:00 LZS Jędrzychów - LZS Bodzanów 5-0
17-10-2021 (N) - 13:00 UKS Karnków - LZS Kępnica 0-0
Kolejka 10
23-10-2021 (So) - 14:30 LKS Rusocin - LKS Koperniki 3-1
23-10-2021 (So) - 14:30 LZS Jasienica G. - LZS Jędrzychów 3-1
23-10-2021 (So) - 14:30 LZS Bodzanów - UKS Karnków 1-0
23-10-2021 (So) - 14:30 LZS Dziewiętlice - Podzamcze Nysa 3-2
24-10-2021 (N) - 13:00 LZS II Starowice - LZS Kałków 9-4
24-10-2021 (N) - 14:30 LZS Czarnolas - LKS Goświnowice 0-3
24-10-2021 (N) - 14:30 LZS Kępnica - LZS Polski Świętów 8-0
Kolejka 11
30-10-2021 (So) - 14:30 Podzamcze Nysa - LZS Czarnolas 4-2
30-10-2021 (So) - 14:30 LZS Polski Świętów - LZS Bodzanów 4-3
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS Koperniki - LZS II Starowice 1-1
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS Jędrzychów - LKS Rusocin 2-3
31-10-2021 (N) - 14:00 UKS Karnków - LZS Jasienica G. 4-0
31-10-2021 (N) - 14:00 LKS Goświnowice - LZS Kępnica 2-2
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS Kałków - LZS Dziewiętlice 1-2
Kolejka 12
06-11-2021 (So) - 13:30 LKS Koperniki - LZS Jędrzychów 2-0
06-11-2021 (So) - 13:30 LZS Jasienica G. - LZS Polski Świętów 3-1
06-11-2021 (So) - 13:30 LZS Bodzanów - LKS Goświnowice 0-2
07-11-2021 (N) - 13:00 LZS II Starowice - LZS Dziewiętlice 5-1
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Czarnolas - LZS Kałków 6-1
07-11-2021 (N) - 13:30 LZS Kępnica - Podzamcze Nysa 0-0
07-11-2021 (N) - 13:30 LKS Rusocin - UKS Karnków 4-3
Kolejka 13
13-11-2021 (So) - 13:30 LZS Polski Świętów - LKS Rusocin 3-5
13-11-2021 (So) - 13:30 Podzamcze Nysa - LZS Bodzanów 3-1
14-11-2021 (N) - 13:30 LZS Kałków - LZS Kępnica 2-4
14-11-2021 (N) - 13:30 LKS Goświnowice - LZS Jasienica G. 3-0
14-11-2021 (N) - 13:30 LZS Dziewiętlice - LZS Czarnolas 4-1
14-11-2021 (N) - 13:30 UKS Karnków - LKS Koperniki 1-0
14-11-2021 (N) - 13:30 LZS Jędrzychów - LZS II Starowice 1-6
Kolejka 14
13-03-2022 (N) - 15:00 LZS II Starowice - LZS Czarnolas -
13-03-2022 (N) - 15:00 LZS Dziewiętlice - LZS Kępnica -
13-03-2022 (N) - 15:00 LZS Kałków - LZS Bodzanów -
13-03-2022 (N) - 15:00 Podzamcze Nysa - LZS Jasienica G. -
13-03-2022 (N) - 15:00 LKS Goświnowice - LKS Rusocin -
13-03-2022 (N) - 15:00 LZS Polski Świętów - LKS Koperniki -
13-03-2022 (N) - 15:00 UKS Karnków - LZS Jędrzychów -
Kolejka 15
19-03-2022 (So) - 15:00 LKS Rusocin - Podzamcze Nysa -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Bodzanów - LZS Dziewiętlice -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Jasienica G. - LZS Kałków -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Kępnica - LZS Czarnolas -
20-03-2022 (N) - 15:00 LKS Goświnowice - LKS Koperniki -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Polski Świętów - LZS Jędrzychów -
20-03-2022 (N) - 15:00 UKS Karnków - LZS II Starowice -
Kolejka 16
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS II Starowice - LZS Kępnica -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Czarnolas - LZS Bodzanów -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica G. -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Kałków - LKS Rusocin -
27-03-2022 (N) - 16:00 Podzamcze Nysa - LKS Koperniki -
27-03-2022 (N) - 16:00 LKS Goświnowice - LZS Jędrzychów -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Polski Świętów - UKS Karnków -
Kolejka 17
02-04-2022 (So) - 16:00 LKS Rusocin - LZS Dziewiętlice -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Polski Świętów - LZS II Starowice -
03-04-2022 (N) - 16:00 UKS Karnków - LKS Goświnowice -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Jędrzychów - Podzamcze Nysa -
03-04-2022 (N) - 16:00 LKS Koperniki - LZS Kałków -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Jasienica G. - LZS Czarnolas -
03-04-2022 (N) - 16:00 LZS Bodzanów - LZS Kępnica -
Kolejka 18
10-04-2022 (N) - 13:30 LZS II Starowice - LZS Bodzanów -
10-04-2022 (N) - 13:30 LZS Kępnica - LZS Jasienica G. -
10-04-2022 (N) - 13:30 LZS Czarnolas - LKS Rusocin -
10-04-2022 (N) - 13:30 LZS Dziewiętlice - LKS Koperniki -
10-04-2022 (N) - 13:30 LZS Kałków - LZS Jędrzychów -
10-04-2022 (N) - 13:30 Podzamcze Nysa - UKS Karnków -
10-04-2022 (N) - 13:30 LKS Goświnowice - LZS Polski Świętów -
Kolejka 19
23-04-2022 (So) - 17:00 LKS Rusocin - LZS Kępnica -
24-04-2022 (N) - 17:00 LKS Goświnowice - LZS II Starowice -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Polski Świętów - Podzamcze Nysa -
24-04-2022 (N) - 17:00 UKS Karnków - LZS Kałków -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Jędrzychów - LZS Dziewiętlice -
24-04-2022 (N) - 17:00 LKS Koperniki - LZS Czarnolas -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Jasienica G. - LZS Bodzanów -
Kolejka 20
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS II Starowice - LZS Jasienica G. -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Bodzanów - LKS Rusocin -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kępnica - LKS Koperniki -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Czarnolas - LZS Jędrzychów -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Dziewiętlice - UKS Karnków -
01-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kałków - LZS Polski Świętów -
01-05-2022 (N) - 17:00 Podzamcze Nysa - LKS Goświnowice -
Kolejka 21
07-05-2022 (So) - 17:00 LKS Rusocin - LZS Jasienica G. -
08-05-2022 (N) - 14:00 Podzamcze Nysa - LZS II Starowice -
08-05-2022 (N) - 14:00 LKS Goświnowice - LZS Kałków -
08-05-2022 (N) - 14:00 LZS Polski Świętów - LZS Dziewiętlice -
08-05-2022 (N) - 14:00 UKS Karnków - LZS Czarnolas -
08-05-2022 (N) - 14:00 LZS Jędrzychów - LZS Kępnica -
08-05-2022 (N) - 14:00 LKS Koperniki - LZS Bodzanów -
Kolejka 22
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS II Starowice - LKS Rusocin -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Jasienica G. - LKS Koperniki -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Bodzanów - LZS Jędrzychów -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kępnica - UKS Karnków -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Czarnolas - LZS Polski Świętów -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Dziewiętlice - LKS Goświnowice -
15-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kałków - Podzamcze Nysa -
Kolejka 23
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kałków - LZS II Starowice -
22-05-2022 (N) - 17:00 Podzamcze Nysa - LZS Dziewiętlice -
22-05-2022 (N) - 17:00 LKS Goświnowice - LZS Czarnolas -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Polski Świętów - LZS Kępnica -
22-05-2022 (N) - 17:00 UKS Karnków - LZS Bodzanów -
22-05-2022 (N) - 17:00 LZS Jędrzychów - LZS Jasienica G. -
22-05-2022 (N) - 17:00 LKS Koperniki - LKS Rusocin -
Kolejka 24
28-05-2022 (So) - 17:00 LKS Rusocin - LZS Jędrzychów -
29-05-2022 (N) - 14:00 LZS II Starowice - LKS Koperniki -
29-05-2022 (N) - 14:00 LZS Jasienica G. - UKS Karnków -
29-05-2022 (N) - 14:00 LZS Bodzanów - LZS Polski Świętów -
29-05-2022 (N) - 14:00 LZS Kępnica - LKS Goświnowice -
29-05-2022 (N) - 14:00 LZS Czarnolas - Podzamcze Nysa -
29-05-2022 (N) - 14:00 LZS Dziewiętlice - LZS Kałków -
Kolejka 25
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Dziewiętlice - LZS II Starowice -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Kałków - LZS Czarnolas -
05-06-2022 (N) - 17:00 Podzamcze Nysa - LZS Kępnica -
05-06-2022 (N) - 17:00 LKS Goświnowice - LZS Bodzanów -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Polski Świętów - LZS Jasienica G. -
05-06-2022 (N) - 17:00 UKS Karnków - LKS Rusocin -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Jędrzychów - LKS Koperniki -
Kolejka 26
12-06-2022 (N) - 17:00 LKS Koperniki - UKS Karnków -
12-06-2022 (N) - 17:00 LKS Rusocin - LZS Polski Świętów -
12-06-2022 (N) - 17:00 LZS Jasienica G. - LKS Goświnowice -
12-06-2022 (N) - 17:00 LZS Bodzanów - Podzamcze Nysa -
12-06-2022 (N) - 17:00 LZS Kępnica - LZS Kałków -
12-06-2022 (N) - 17:00 LZS Czarnolas - LZS Dziewiętlice -
12-06-2022 (N) - 17:00 LZS II Starowice - LZS Jędrzychów -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!