LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - Klasa A Opole 2, 2021/2022

Kolejka 1
21-08-2021 (So) - 17:00 LKS Rybna - LZS Kruszyna 10-1
22-08-2021 (N) - 17:00 GKS Starościn - Burza Lipki 1-0
22-08-2021 (N) - 17:00 TOR II Dobrzeń - Polonia Karłowice 0-3
22-08-2021 (N) - 17:00 Śląsk II Łubniany - KS Dąbrowa 3-2
22-08-2021 (N) - 17:00 Victoria Dobrzyń - Widawa Wilków 1-1
22-08-2021 (N) - 17:00 Victoria Kościerzyce - Victoria II Chrościce 4-0 v.o.
Kolejka 2
28-08-2021 (So) - 17:00 Polonia Karłowice - Burza Lipki 5-0
28-08-2021 (So) - 17:00 KS Dąbrowa - Victoria Dobrzyń 0-3 v.o.
29-08-2021 (N) - 14:00 LZS Kruszyna - LZS Sławice 3-7
29-08-2021 (N) - 14:00 Victoria II Chrościce - LKS Rybna 2-4
29-08-2021 (N) - 14:00 Widawa Wilków - Victoria Kościerzyce 5-1
29-08-2021 (N) - 14:00 TOR II Dobrzeń - Śląsk II Łubniany 3-1
Kolejka 3
04-09-2021 (So) - 17:00 Victoria Kościerzyce - KS Dąbrowa 1-1
04-09-2021 (So) - 17:00 LKS Rybna - Widawa Wilków 1-3
05-09-2021 (N) - 17:00 Śląsk II Łubniany - Polonia Karłowice 2-6
05-09-2021 (N) - 17:00 Victoria Dobrzyń - TOR II Dobrzeń 1-0
05-09-2021 (N) - 17:00 LZS Sławice - Victoria II Chrościce 0-3
05-09-2021 (N) - 17:00 GKS Starościn - LZS Kruszyna 5-1
Kolejka 4
11-09-2021 (So) - 16:00 KS Dąbrowa - LKS Rybna 6-3
12-09-2021 (N) - 16:30 Śląsk II Łubniany - Victoria Dobrzyń 4-0
12-09-2021 (N) - 16:30 Widawa Wilków - LZS Sławice 2-2
12-09-2021 (N) - 16:30 Victoria II Chrościce - GKS Starościn 0-1
12-09-2021 (N) - 16:30 LZS Kruszyna - Burza Lipki 1-3
12-09-2021 (N) - 16:30 TOR II Dobrzeń - Victoria Kościerzyce 0-4
Kolejka 5
18-09-2021 (So) - 16:30 GKS Starościn - Widawa Wilków 3-1
18-09-2021 (So) - 16:30 LZS Sławice - KS Dąbrowa 3-2
19-09-2021 (N) - 14:00 Victoria Dobrzyń - Polonia Karłowice 0-3
19-09-2021 (N) - 14:00 Victoria Kościerzyce - Śląsk II Łubniany 7-4
19-09-2021 (N) - 14:00 LKS Rybna - TOR II Dobrzeń 1-2
11-11-2021 (Cz) - 13:00 Burza Lipki - Victoria II Chrościce 1-4
Kolejka 6
25-09-2021 (So) - 16:00 Polonia Karłowice - LZS Kruszyna 13-1
25-09-2021 (So) - 16:00 KS Dąbrowa - GKS Starościn 2-3
26-09-2021 (N) - 16:00 TOR II Dobrzeń - LZS Sławice 0-0
26-09-2021 (N) - 16:00 Śląsk II Łubniany - LKS Rybna 2-5
26-09-2021 (N) - 16:00 Widawa Wilków - Burza Lipki 6-1
26-09-2021 (N) - 16:00 Victoria Dobrzyń - Victoria Kościerzyce 2-1
Kolejka 7
02-10-2021 (So) - 15:30 Victoria Kościerzyce - Polonia Karłowice 0-4
02-10-2021 (So) - 15:30 LKS Rybna - Victoria Dobrzyń 2-2
03-10-2021 (N) - 15:30 Burza Lipki - KS Dąbrowa 0-1
03-10-2021 (N) - 15:30 GKS Starościn - TOR II Dobrzeń 5-2
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Sławice - Śląsk II Łubniany 0-2
03-10-2021 (N) - 15:30 LZS Kruszyna - Victoria II Chrościce 3-5
Kolejka 8
09-10-2021 (So) - 15:30 Victoria Kościerzyce - LKS Rybna 5-1
10-10-2021 (N) - 15:00 Polonia Karłowice - Victoria II Chrościce 4-0
10-10-2021 (N) - 13:00 Widawa Wilków - LZS Kruszyna 9-1
10-10-2021 (N) - 13:00 TOR II Dobrzeń - Burza Lipki 2-0
10-10-2021 (N) - 13:00 Śląsk II Łubniany - GKS Starościn 2-4
10-10-2021 (N) - 13:00 Victoria Dobrzyń - LZS Sławice 1-2
Kolejka 9
16-10-2021 (So) - 15:30 LZS Sławice - Victoria Kościerzyce 5-3
16-10-2021 (So) - 15:30 GKS Starościn - Victoria Dobrzyń 6-1
17-10-2021 (N) - 15:30 LKS Rybna - Polonia Karłowice 2-4
17-10-2021 (N) - 15:30 Burza Lipki - Śląsk II Łubniany 0-1
17-10-2021 (N) - 15:30 LZS Kruszyna - KS Dąbrowa 1-8
17-10-2021 (N) - 15:30 Victoria II Chrościce - Widawa Wilków 1-1
Kolejka 10
23-10-2021 (So) - 14:30 Polonia Karłowice - Widawa Wilków 6-0
23-10-2021 (So) - 14:30 Victoria Kościerzyce - GKS Starościn 0-1
23-10-2021 (So) - 14:30 LKS Rybna - LZS Sławice 4-2
24-10-2021 (N) - 14:30 Victoria Dobrzyń - Burza Lipki 5-0
24-10-2021 (N) - 14:30 TOR II Dobrzeń - LZS Kruszyna 7-0
24-10-2021 (N) - 14:30 KS Dąbrowa - Victoria II Chrościce 1-5
Kolejka 11
30-10-2021 (So) - 14:30 LZS Sławice - Polonia Karłowice 0-3
30-10-2021 (So) - 14:00 GKS Starościn - LKS Rybna 2-0
31-10-2021 (N) - 14:00 Burza Lipki - Victoria Kościerzyce 0-1
31-10-2021 (N) - 14:00 LZS Kruszyna - Śląsk II Łubniany 0-9
31-10-2021 (N) - 14:00 Victoria II Chrościce - TOR II Dobrzeń 3-0
31-10-2021 (N) - 14:00 Widawa Wilków - KS Dąbrowa 4-0
Kolejka 12
06-11-2021 (So) - 13:30 Polonia Karłowice - KS Dąbrowa 3-3
06-11-2021 (So) - 13:30 LKS Rybna - Burza Lipki 5-1
06-11-2021 (So) - 13:30 LZS Sławice - GKS Starościn 2-2
07-11-2021 (N) - 13:30 Victoria Dobrzyń - LZS Kruszyna 5-0
07-11-2021 (N) - 13:30 Śląsk II Łubniany - Victoria II Chrościce 3-1
07-11-2021 (N) - 13:30 TOR II Dobrzeń - Widawa Wilków 1-1
Kolejka 13
14-11-2021 (N) - 13:30 GKS Starościn - Polonia Karłowice 0-4
14-11-2021 (N) - 13:30 Burza Lipki - LZS Sławice 0-5
14-11-2021 (N) - 13:30 LZS Kruszyna - Victoria Kościerzyce 1-4
14-11-2021 (N) - 13:30 Victoria II Chrościce - Victoria Dobrzyń 2-0
14-11-2021 (N) - 13:30 Widawa Wilków - Śląsk II Łubniany 5-0
14-11-2021 (N) - 13:30 KS Dąbrowa - TOR II Dobrzeń 2-4
Kolejka 14
13-03-2022 (N) - 15:00 Polonia Karłowice - TOR II Dobrzeń -
13-03-2022 (N) - 15:00 KS Dąbrowa - Śląsk II Łubniany -
13-03-2022 (N) - 15:00 Widawa Wilków - Victoria Dobrzyń -
13-03-2022 (N) - 15:00 Victoria II Chrościce - Victoria Kościerzyce -
13-03-2022 (N) - 15:00 LZS Kruszyna - LKS Rybna -
13-03-2022 (N) - 15:00 Burza Lipki - GKS Starościn -
Kolejka 15
20-03-2022 (N) - 15:00 Burza Lipki - Polonia Karłowice -
20-03-2022 (N) - 15:00 LZS Sławice - LZS Kruszyna -
20-03-2022 (N) - 15:00 LKS Rybna - Victoria II Chrościce -
20-03-2022 (N) - 15:00 Victoria Kościerzyce - Widawa Wilków -
20-03-2022 (N) - 15:00 Victoria Dobrzyń - KS Dąbrowa -
20-03-2022 (N) - 15:00 Śląsk II Łubniany - TOR II Dobrzeń -
Kolejka 16
27-03-2022 (N) - 16:00 Polonia Karłowice - Śląsk II Łubniany -
27-03-2022 (N) - 16:00 TOR II Dobrzeń - Victoria Dobrzyń -
27-03-2022 (N) - 16:00 KS Dąbrowa - Victoria Kościerzyce -
27-03-2022 (N) - 16:00 Widawa Wilków - LKS Rybna -
27-03-2022 (N) - 16:00 Victoria II Chrościce - LZS Sławice -
27-03-2022 (N) - 16:00 LZS Kruszyna - GKS Starościn -
Kolejka 17
03-04-2022 (N) - 13:30 Burza Lipki - LZS Kruszyna -
03-04-2022 (N) - 13:30 GKS Starościn - Victoria II Chrościce -
03-04-2022 (N) - 13:30 LZS Sławice - Widawa Wilków -
03-04-2022 (N) - 13:30 LKS Rybna - KS Dąbrowa -
03-04-2022 (N) - 13:30 Victoria Kościerzyce - TOR II Dobrzeń -
03-04-2022 (N) - 13:30 Victoria Dobrzyń - Śląsk II Łubniany -
Kolejka 18
09-04-2022 (So) - 16:00 Polonia Karłowice - Victoria Dobrzyń -
10-04-2022 (N) - 16:00 Śląsk II Łubniany - Victoria Kościerzyce -
10-04-2022 (N) - 16:00 TOR II Dobrzeń - LKS Rybna -
10-04-2022 (N) - 16:00 KS Dąbrowa - LZS Sławice -
10-04-2022 (N) - 16:00 Widawa Wilków - GKS Starościn -
10-04-2022 (N) - 16:00 Victoria II Chrościce - Burza Lipki -
Kolejka 19
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Kruszyna - Polonia Karłowice -
24-04-2022 (N) - 17:00 Burza Lipki - Widawa Wilków -
24-04-2022 (N) - 17:00 GKS Starościn - KS Dąbrowa -
24-04-2022 (N) - 17:00 LZS Sławice - TOR II Dobrzeń -
24-04-2022 (N) - 17:00 LKS Rybna - Śląsk II Łubniany -
24-04-2022 (N) - 17:00 Victoria Kościerzyce - Victoria Dobrzyń -
Kolejka 20
30-04-2022 (So) - 17:00 Polonia Karłowice - Victoria Kościerzyce -
01-05-2022 (N) - 14:00 Victoria Dobrzyń - LKS Rybna -
01-05-2022 (N) - 14:00 Śląsk II Łubniany - LZS Sławice -
01-05-2022 (N) - 14:00 TOR II Dobrzeń - GKS Starościn -
01-05-2022 (N) - 14:00 KS Dąbrowa - Burza Lipki -
01-05-2022 (N) - 14:00 Victoria II Chrościce - LZS Kruszyna -
Kolejka 21
08-05-2022 (N) - 17:00 Victoria II Chrościce - Polonia Karłowice -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Kruszyna - Widawa Wilków -
08-05-2022 (N) - 17:00 Burza Lipki - TOR II Dobrzeń -
08-05-2022 (N) - 17:00 GKS Starościn - Śląsk II Łubniany -
08-05-2022 (N) - 17:00 LZS Sławice - Victoria Dobrzyń -
08-05-2022 (N) - 17:00 LKS Rybna - Victoria Kościerzyce -
Kolejka 22
14-05-2022 (So) - 17:00 Polonia Karłowice - LKS Rybna -
15-05-2022 (N) - 17:00 Victoria Kościerzyce - LZS Sławice -
15-05-2022 (N) - 17:00 Victoria Dobrzyń - GKS Starościn -
15-05-2022 (N) - 17:00 Śląsk II Łubniany - Burza Lipki -
15-05-2022 (N) - 17:00 KS Dąbrowa - LZS Kruszyna -
15-05-2022 (N) - 17:00 Widawa Wilków - Victoria II Chrościce -
Kolejka 23
22-05-2022 (N) - 14:00 Widawa Wilków - Polonia Karłowice -
22-05-2022 (N) - 14:00 Victoria II Chrościce - KS Dąbrowa -
22-05-2022 (N) - 14:00 LZS Kruszyna - TOR II Dobrzeń -
22-05-2022 (N) - 14:00 Burza Lipki - Victoria Dobrzyń -
22-05-2022 (N) - 14:00 GKS Starościn - Victoria Kościerzyce -
22-05-2022 (N) - 14:00 LZS Sławice - LKS Rybna -
Kolejka 24
28-05-2022 (So) - 17:00 Polonia Karłowice - LZS Sławice -
29-05-2022 (N) - 17:00 LKS Rybna - GKS Starościn -
29-05-2022 (N) - 17:00 Victoria Kościerzyce - Burza Lipki -
29-05-2022 (N) - 17:00 Śląsk II Łubniany - LZS Kruszyna -
29-05-2022 (N) - 17:00 TOR II Dobrzeń - Victoria II Chrościce -
29-05-2022 (N) - 17:00 KS Dąbrowa - Widawa Wilków -
Kolejka 25
05-06-2022 (N) - 17:00 KS Dąbrowa - Polonia Karłowice -
05-06-2022 (N) - 17:00 Widawa Wilków - TOR II Dobrzeń -
05-06-2022 (N) - 17:00 Victoria II Chrościce - Śląsk II Łubniany -
05-06-2022 (N) - 17:00 LZS Kruszyna - Victoria Dobrzyń -
05-06-2022 (N) - 17:00 Burza Lipki - LKS Rybna -
05-06-2022 (N) - 17:00 GKS Starościn - LZS Sławice -
Kolejka 26
12-06-2022 (N) - 17:00 LZS Sławice - Burza Lipki -
12-06-2022 (N) - 17:00 Victoria Kościerzyce - LZS Kruszyna -
12-06-2022 (N) - 17:00 Victoria Dobrzyń - Victoria II Chrościce -
12-06-2022 (N) - 17:00 Śląsk II Łubniany - Widawa Wilków -
12-06-2022 (N) - 17:00 TOR II Dobrzeń - KS Dąbrowa -
12-06-2022 (N) - 17:00 Polonia Karłowice - GKS Starościn -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!