LigaNetPl

Back Home

Timetable
Piłka nożna - Klasa W Tychy-B.Biała (5), 2021/2022

Kolejka 1
14-08-2021 (So) - 17:00 Iskra Pszczyna - Rekord II Bielsko-Biała 1-3
14-08-2021 (So) - 17:00 GLKS Wilkowice - LKS Łąka 4-0
14-08-2021 (So) - 11:00 GTS Bojszowy - Pasjonat Dankowice 0-4
14-08-2021 (So) - 17:00 ZET Tychy - KS Bestwinka 3-1
15-08-2021 (N) - 16:00 Czarni Jaworze - Piast Bieruń Nowy 11-0
15-08-2021 (N) - 17:00 JUW Jaroszowice - Ogrodnik Cielmice 5-1
15-08-2021 (N) - 17:00 LKS Wisła Wielka - LKS Studzienice 1-2
01-09-2021 (Śr) - 18:00 Stal Bielsko-Biała - MKS Lędziny 0-3
Kolejka 2
21-08-2021 (So) - 17:00 Pasjonat Dankowice - Iskra Pszczyna 2-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Stal Bielsko-Biała - GTS Bojszowy 3-5
21-08-2021 (So) - 17:00 ZET Tychy - MKS Lędziny 1-1
21-08-2021 (So) - 16:00 Czarni Jaworze - GLKS Wilkowice 2-2
21-08-2021 (So) - 17:00 LKS Łąka - LKS Wisła Wielka 2-2
22-08-2021 (N) - 17:00 Piast Bieruń Nowy - Rekord II Bielsko-Biała 1-2
08-09-2021 (Śr) - 17:30 LKS Studzienice - JUW Jaroszowice 4-1
29-09-2021 (Śr) - 16:30 Ogrodnik Cielmice - KS Bestwinka 2-3
Kolejka 3
25-08-2021 (Śr) - 17:30 Rekord II Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice 6-0
25-08-2021 (Śr) - 17:30 Iskra Pszczyna - Stal Bielsko-Biała 1-0
25-08-2021 (Śr) - 17:30 GTS Bojszowy - ZET Tychy 4-4
25-08-2021 (Śr) - 17:30 MKS Lędziny - Ogrodnik Cielmice 3-1
25-08-2021 (Śr) - 17:30 LKS Studzienice - KS Bestwinka 3-0
25-08-2021 (Śr) - 17:30 LKS Wisła Wielka - Czarni Jaworze 0-1
25-08-2021 (Śr) - 17:30 GLKS Wilkowice - Piast Bieruń Nowy 7-1
29-09-2021 (Śr) - 17:00 JUW Jaroszowice - LKS Łąka 2-2
Kolejka 4
28-08-2021 (So) - 17:00 GLKS Wilkowice - LKS Wisła Wielka 7-1
28-08-2021 (So) - 16:00 Czarni Jaworze - JUW Jaroszowice 5-1
28-08-2021 (So) - 17:00 LKS Studzienice - MKS Lędziny 0-6
28-08-2021 (So) - 15:00 Ogrodnik Cielmice - GTS Bojszowy 0-0
28-08-2021 (So) - 17:00 ZET Tychy - Iskra Pszczyna 5-0
28-08-2021 (So) - 17:00 Stal Bielsko-Biała - Rekord II Bielsko-Biała 0-1
28-08-2021 (So) - 17:00 Piast Bieruń Nowy - Pasjonat Dankowice 2-4
29-08-2021 (N) - 17:00 LKS Łąka - KS Bestwinka 4-0
Kolejka 5
04-09-2021 (So) - 17:00 Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 1-0
04-09-2021 (So) - 15:00 GTS Bojszowy - LKS Studzienice 1-1
04-09-2021 (So) - 16:55 LKS Łąka - MKS Lędziny 2-2
04-09-2021 (So) - 16:00 Czarni Jaworze - KS Bestwinka 3-0
05-09-2021 (N) - 17:00 JUW Jaroszowice - GLKS Wilkowice 1-2
05-09-2021 (N) - 17:00 LKS Wisła Wielka - Piast Bieruń Nowy 3-0
05-09-2021 (N) - 11:00 Rekord II Bielsko-Biała - ZET Tychy 0-0
11-11-2021 (Cz) - 11:00 Pasjonat Dankowice - Stal Bielsko-Biała 2-1
Kolejka 6
11-09-2021 (So) - 15:00 Czarni Jaworze - MKS Lędziny 0-3
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Łąka - GTS Bojszowy 3-1
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Studzienice - Iskra Pszczyna 0-5
11-09-2021 (So) - 16:00 Ogrodnik Cielmice - Rekord II Bielsko-Biała 0-4
11-09-2021 (So) - 16:00 ZET Tychy - Pasjonat Dankowice 2-2
12-09-2021 (N) - 11:00 Piast Bieruń Nowy - Stal Bielsko-Biała 3-5
12-09-2021 (N) - 16:00 LKS Wisła Wielka - JUW Jaroszowice 5-0
15-09-2021 (Śr) - 17:15 GLKS Wilkowice - KS Bestwinka 10-0
Kolejka 7
18-09-2021 (So) - 16:00 LKS Łąka - Iskra Pszczyna 1-1
18-09-2021 (So) - 15:00 GTS Bojszowy - Czarni Jaworze 1-4
18-09-2021 (So) - 16:00 MKS Lędziny - GLKS Wilkowice 1-1
18-09-2021 (So) - 16:00 Stal Bielsko-Biała - ZET Tychy 1-3
18-09-2021 (So) - 16:00 Pasjonat Dankowice - Ogrodnik Cielmice 5-0
19-09-2021 (N) - 16:00 JUW Jaroszowice - Piast Bieruń Nowy 4-2
19-09-2021 (N) - 15:00 Rekord II Bielsko-Biała - LKS Studzienice 4-0
19-09-2021 (N) - 16:00 LKS Wisła Wielka - KS Bestwinka 2-2
Kolejka 8
25-09-2021 (So) - 16:00 Piast Bieruń Nowy - ZET Tychy 0-4
25-09-2021 (So) - 16:00 Ogrodnik Cielmice - Stal Bielsko-Biała 2-1
25-09-2021 (So) - 14:00 LKS Studzienice - Pasjonat Dankowice 1-8
25-09-2021 (So) - 16:00 LKS Łąka - Rekord II Bielsko-Biała 0-3
25-09-2021 (So) - 13:30 Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna 7-3
25-09-2021 (So) - 16:00 GLKS Wilkowice - GTS Bojszowy 6-0
26-09-2021 (N) - 15:00 JUW Jaroszowice - KS Bestwinka 1-1
26-09-2021 (N) - 16:00 LKS Wisła Wielka - MKS Lędziny 4-6
Kolejka 9
02-10-2021 (So) - 15:00 ZET Tychy - Ogrodnik Cielmice 3-0
02-10-2021 (So) - 15:30 Stal Bielsko-Biała - LKS Studzienice 2-2
02-10-2021 (So) - 15:00 Pasjonat Dankowice - LKS Łąka 1-3
02-10-2021 (So) - 15:00 Iskra Pszczyna - GLKS Wilkowice 1-2
02-10-2021 (So) - 15:00 GTS Bojszowy - LKS Wisła Wielka 1-0
02-10-2021 (So) - 15:00 MKS Lędziny - JUW Jaroszowice 4-0
03-10-2021 (N) - 14:00 Rekord II Bielsko-Biała - Czarni Jaworze 2-1
03-10-2021 (N) - 15:00 KS Bestwinka - Piast Bieruń Nowy 0-1
Kolejka 10
09-10-2021 (So) - 14:30 GLKS Wilkowice - Rekord II Bielsko-Biała 0-0
09-10-2021 (So) - 15:00 Czarni Jaworze - Pasjonat Dankowice 4-1
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Łąka - Stal Bielsko-Biała 1-1
09-10-2021 (So) - 15:00 LKS Studzienice - ZET Tychy 2-3
09-10-2021 (So) - 15:00 Piast Bieruń Nowy - Ogrodnik Cielmice 1-2
09-10-2021 (So) - 15:00 JUW Jaroszowice - GTS Bojszowy 2-1
10-10-2021 (N) - 15:00 KS Bestwinka - MKS Lędziny 1-4
10-10-2021 (N) - 15:00 LKS Wisła Wielka - Iskra Pszczyna 3-1
Kolejka 11
16-10-2021 (So) - 15:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Studzienice 1-2
16-10-2021 (So) - 15:00 ZET Tychy - LKS Łąka 3-1
16-10-2021 (So) - 15:00 Stal Bielsko-Biała - Czarni Jaworze 2-3
16-10-2021 (So) - 15:00 Pasjonat Dankowice - GLKS Wilkowice 0-2
16-10-2021 (So) - 15:00 Iskra Pszczyna - JUW Jaroszowice 2-1
16-10-2021 (So) - 15:00 GTS Bojszowy - KS Bestwinka 2-2
16-10-2021 (So) - 15:00 MKS Lędziny - Piast Bieruń Nowy 6-0
17-10-2021 (N) - 13:00 Rekord II Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka 0-0
Kolejka 12
23-10-2021 (So) - 13:30 MKS Lędziny - GTS Bojszowy 2-1
23-10-2021 (So) - 15:00 JUW Jaroszowice - Rekord II Bielsko-Biała 0-5
23-10-2021 (So) - 15:00 GLKS Wilkowice - Stal Bielsko-Biała 6-1
23-10-2021 (So) - 15:00 Czarni Jaworze - ZET Tychy 1-1
23-10-2021 (So) - 15:00 LKS Łąka - Ogrodnik Cielmice 1-0
23-10-2021 (So) - 15:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Studzienice 2-2
24-10-2021 (N) - 15:00 LKS Wisła Wielka - Pasjonat Dankowice 3-2
24-10-2021 (N) - 15:00 KS Bestwinka - Iskra Pszczyna 3-4
Kolejka 13
30-10-2021 (So) - 15:00 LKS Studzienice - LKS Łąka 2-3
30-10-2021 (So) - 15:00 Ogrodnik Cielmice - Czarni Jaworze 4-5
30-10-2021 (So) - 15:00 ZET Tychy - GLKS Wilkowice 1-4
30-10-2021 (So) - 15:00 Stal Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka 2-3
30-10-2021 (So) - 15:00 Pasjonat Dankowice - JUW Jaroszowice 1-2
30-10-2021 (So) - 15:00 Iskra Pszczyna - MKS Lędziny 0-3
30-10-2021 (So) - 15:00 GTS Bojszowy - Piast Bieruń Nowy 3-0
31-10-2021 (N) - 13:30 Rekord II Bielsko-Biała - KS Bestwinka 2-0
Kolejka 14
06-11-2021 (So) - 14:00 JUW Jaroszowice - Stal Bielsko-Biała 1-1
06-11-2021 (So) - 14:00 GTS Bojszowy - Iskra Pszczyna 6-0
06-11-2021 (So) - 14:00 GLKS Wilkowice - Ogrodnik Cielmice 6-2
06-11-2021 (So) - 14:00 Czarni Jaworze - LKS Studzienice 1-0
06-11-2021 (So) - 14:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Łąka 3-4
06-11-2021 (So) - 14:00 MKS Lędziny - Rekord II Bielsko-Biała 4-0
07-11-2021 (N) - 14:00 KS Bestwinka - Pasjonat Dankowice 2-1
07-11-2021 (N) - 14:00 LKS Wisła Wielka - ZET Tychy 2-2
Kolejka 15
11-11-2021 (Cz) - 14:00 LKS Łąka - Czarni Jaworze 0-5
13-11-2021 (So) - 13:30 LKS Studzienice - GLKS Wilkowice 0-2
13-11-2021 (So) - 13:30 Ogrodnik Cielmice - LKS Wisła Wielka 1-0
13-11-2021 (So) - 13:30 ZET Tychy - JUW Jaroszowice 3-0
13-11-2021 (So) - 13:30 Pasjonat Dankowice - MKS Lędziny 0-5
14-11-2021 (N) - 11:00 Stal Bielsko-Biała - KS Bestwinka 1-0
14-11-2021 (N) - 14:00 Rekord II Bielsko-Biała - GTS Bojszowy 6-0
20-11-2021 (So) - 13:00 Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy 8-2
Kolejka 16
0000-00-00 - 00:00 Rekord II Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna -
0000-00-00 - 00:00 Pasjonat Dankowice - GTS Bojszowy -
0000-00-00 - 00:00 Stal Bielsko-Biała - MKS Lędziny -
0000-00-00 - 00:00 ZET Tychy - KS Bestwinka -
0000-00-00 - 00:00 Ogrodnik Cielmice - JUW Jaroszowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Studzienice - LKS Wisła Wielka -
0000-00-00 - 00:00 LKS Łąka - GLKS Wilkowice -
0000-00-00 - 00:00 Piast Bieruń Nowy - Czarni Jaworze -
Kolejka 17
0000-00-00 - 00:00 GLKS Wilkowice - Czarni Jaworze -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wisła Wielka - LKS Łąka -
0000-00-00 - 00:00 JUW Jaroszowice - LKS Studzienice -
0000-00-00 - 00:00 KS Bestwinka - Ogrodnik Cielmice -
0000-00-00 - 00:00 MKS Lędziny - ZET Tychy -
0000-00-00 - 00:00 GTS Bojszowy - Stal Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Pszczyna - Pasjonat Dankowice -
0000-00-00 - 00:00 Rekord II Bielsko-Biała - Piast Bieruń Nowy -
Kolejka 18
0000-00-00 - 00:00 Pasjonat Dankowice - Rekord II Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 Stal Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna -
0000-00-00 - 00:00 ZET Tychy - GTS Bojszowy -
0000-00-00 - 00:00 Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny -
0000-00-00 - 00:00 LKS Studzienice - KS Bestwinka -
0000-00-00 - 00:00 LKS Łąka - JUW Jaroszowice -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Jaworze - LKS Wisła Wielka -
0000-00-00 - 00:00 Piast Bieruń Nowy - GLKS Wilkowice -
Kolejka 19
0000-00-00 - 00:00 LKS Wisła Wielka - GLKS Wilkowice -
0000-00-00 - 00:00 JUW Jaroszowice - Czarni Jaworze -
0000-00-00 - 00:00 KS Bestwinka - LKS Łąka -
0000-00-00 - 00:00 MKS Lędziny - LKS Studzienice -
0000-00-00 - 00:00 GTS Bojszowy - Ogrodnik Cielmice -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Pszczyna - ZET Tychy -
0000-00-00 - 00:00 Rekord II Bielsko-Biała - Stal Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 Pasjonat Dankowice - Piast Bieruń Nowy -
Kolejka 20
0000-00-00 - 00:00 Stal Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice -
0000-00-00 - 00:00 ZET Tychy - Rekord II Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna -
0000-00-00 - 00:00 LKS Studzienice - GTS Bojszowy -
0000-00-00 - 00:00 LKS Łąka - MKS Lędziny -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Jaworze - KS Bestwinka -
0000-00-00 - 00:00 GLKS Wilkowice - JUW Jaroszowice -
0000-00-00 - 00:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Wisła Wielka -
Kolejka 21
0000-00-00 - 00:00 JUW Jaroszowice - LKS Wisła Wielka -
0000-00-00 - 00:00 KS Bestwinka - GLKS Wilkowice -
0000-00-00 - 00:00 MKS Lędziny - Czarni Jaworze -
0000-00-00 - 00:00 GTS Bojszowy - LKS Łąka -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Pszczyna - LKS Studzienice -
0000-00-00 - 00:00 Rekord II Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice -
0000-00-00 - 00:00 Pasjonat Dankowice - ZET Tychy -
0000-00-00 - 00:00 Stal Bielsko-Biała - Piast Bieruń Nowy -
Kolejka 22
0000-00-00 - 00:00 ZET Tychy - Stal Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 Ogrodnik Cielmice - Pasjonat Dankowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Studzienice - Rekord II Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 LKS Łąka - Iskra Pszczyna -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Jaworze - GTS Bojszowy -
0000-00-00 - 00:00 GLKS Wilkowice - MKS Lędziny -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wisła Wielka - KS Bestwinka -
0000-00-00 - 00:00 Piast Bieruń Nowy - JUW Jaroszowice -
Kolejka 23
0000-00-00 - 00:00 KS Bestwinka - JUW Jaroszowice -
0000-00-00 - 00:00 MKS Lędziny - LKS Wisła Wielka -
0000-00-00 - 00:00 GTS Bojszowy - GLKS Wilkowice -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Pszczyna - Czarni Jaworze -
0000-00-00 - 00:00 Rekord II Bielsko-Biała - LKS Łąka -
0000-00-00 - 00:00 Pasjonat Dankowice - LKS Studzienice -
0000-00-00 - 00:00 Stal Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice -
0000-00-00 - 00:00 ZET Tychy - Piast Bieruń Nowy -
Kolejka 24
0000-00-00 - 00:00 Ogrodnik Cielmice - ZET Tychy -
0000-00-00 - 00:00 LKS Studzienice - Stal Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 LKS Łąka - Pasjonat Dankowice -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Jaworze - Rekord II Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 GLKS Wilkowice - Iskra Pszczyna -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wisła Wielka - GTS Bojszowy -
0000-00-00 - 00:00 JUW Jaroszowice - MKS Lędziny -
0000-00-00 - 00:00 Piast Bieruń Nowy - KS Bestwinka -
Kolejka 25
0000-00-00 - 00:00 MKS Lędziny - KS Bestwinka -
0000-00-00 - 00:00 GTS Bojszowy - JUW Jaroszowice -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Pszczyna - LKS Wisła Wielka -
0000-00-00 - 00:00 Rekord II Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice -
0000-00-00 - 00:00 Pasjonat Dankowice - Czarni Jaworze -
0000-00-00 - 00:00 Stal Bielsko-Biała - LKS Łąka -
0000-00-00 - 00:00 ZET Tychy - LKS Studzienice -
0000-00-00 - 00:00 Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy -
Kolejka 26
0000-00-00 - 00:00 LKS Studzienice - Ogrodnik Cielmice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Łąka - ZET Tychy -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Jaworze - Stal Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 GLKS Wilkowice - Pasjonat Dankowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 JUW Jaroszowice - Iskra Pszczyna -
0000-00-00 - 00:00 KS Bestwinka - GTS Bojszowy -
0000-00-00 - 00:00 Piast Bieruń Nowy - MKS Lędziny -
Kolejka 27
0000-00-00 - 00:00 GTS Bojszowy - MKS Lędziny -
0000-00-00 - 00:00 Iskra Pszczyna - KS Bestwinka -
0000-00-00 - 00:00 Rekord II Bielsko-Biała - JUW Jaroszowice -
0000-00-00 - 00:00 Pasjonat Dankowice - LKS Wisła Wielka -
0000-00-00 - 00:00 Stal Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice -
0000-00-00 - 00:00 ZET Tychy - Czarni Jaworze -
0000-00-00 - 00:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka -
0000-00-00 - 00:00 LKS Studzienice - Piast Bieruń Nowy -
Kolejka 28
0000-00-00 - 00:00 LKS Łąka - LKS Studzienice -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Jaworze - Ogrodnik Cielmice -
0000-00-00 - 00:00 GLKS Wilkowice - ZET Tychy -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wisła Wielka - Stal Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 JUW Jaroszowice - Pasjonat Dankowice -
0000-00-00 - 00:00 KS Bestwinka - Rekord II Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 MKS Lędziny - Iskra Pszczyna -
0000-00-00 - 00:00 Piast Bieruń Nowy - GTS Bojszowy -
Kolejka 29
0000-00-00 - 00:00 Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy -
0000-00-00 - 00:00 Rekord II Bielsko-Biała - MKS Lędziny -
0000-00-00 - 00:00 Pasjonat Dankowice - KS Bestwinka -
0000-00-00 - 00:00 Stal Bielsko-Biała - JUW Jaroszowice -
0000-00-00 - 00:00 ZET Tychy - LKS Wisła Wielka -
0000-00-00 - 00:00 Ogrodnik Cielmice - GLKS Wilkowice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Studzienice - Czarni Jaworze -
0000-00-00 - 00:00 LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy -
Kolejka 30
0000-00-00 - 00:00 GLKS Wilkowice - LKS Studzienice -
0000-00-00 - 00:00 LKS Wisła Wielka - Ogrodnik Cielmice -
0000-00-00 - 00:00 JUW Jaroszowice - ZET Tychy -
0000-00-00 - 00:00 KS Bestwinka - Stal Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 MKS Lędziny - Pasjonat Dankowice -
0000-00-00 - 00:00 GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała -
0000-00-00 - 00:00 Piast Bieruń Nowy - Iskra Pszczyna -
0000-00-00 - 00:00 Czarni Jaworze - LKS Łąka -

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!