Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze IV liga 6 wiosna,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
16-03-2024 (So) - 10:00 | AP Kędzierzyn - Odra Koźle | 1-3 |
16-03-2024 (So) - 14:00 | Cukrownik Baborów - LZS Lisięcice | 23-0 |
16-03-2024 (So) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - Football Academy Kędzierzyn | 1-4 |
17-03-2024 (N) - 10:30 | LZS Ujazd - Śląsk Reńska Wieś | 2-6 |
17-03-2024 (N) - 10:00 | Polonia Głubczyce - LUKS SP Ujazd | 2-3 |
Kolejka 2 | ||
22-03-2024 (Pt) - 16:30 | Football Academy Kędzierzyn - Odra Koźle | 7-2 |
23-03-2024 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - AP Kędzierzyn | 8-1 |
23-03-2024 (So) - 10:00 | LUKS SP Ujazd - Cukrownik Baborów | 3-2 |
23-03-2024 (So) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - Polonia Głubczyce | 6-3 |
24-03-2024 (N) - 10:00 | LZS Lisięcice - LZS Ujazd | 1-23 |
Kolejka 3 | ||
06-04-2024 (So) - 11:00 | Cukrownik Baborów - Włókniarz Kietrz | 0-2 |
06-04-2024 (So) - 10:00 | LZS Ujazd - LUKS SP Ujazd | 3-6 |
06-04-2024 (So) - 11:00 | AP Kędzierzyn - LZS Lisięcice | 3-0 v.o. |
06-04-2024 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Śląsk Reńska Wieś | 2-2 |
07-04-2024 (N) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Football Academy Kędzierzyn | 2-8 |
Kolejka 4 | ||
13-04-2024 (So) - 10:00 | Football Academy Kędzierzyn - Śląsk Reńska Wieś | 3-2 |
13-04-2024 (So) - 11:00 | LZS Lisięcice - Odra Koźle | 0-18 |
13-04-2024 (So) - 11:00 | LUKS SP Ujazd - AP Kędzierzyn | 6-2 |
13-04-2024 (So) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Ujazd | 4-3 |
13-04-2024 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Cukrownik Baborów | 6-0 |
Kolejka 5 | ||
20-04-2024 (So) - 11:00 | Cukrownik Baborów - Football Academy Kędzierzyn | 2-11 |
20-04-2024 (So) - 10:00 | LZS Ujazd - Polonia Głubczyce | 6-5 |
20-04-2024 (So) - 10:00 | AP Kędzierzyn - Włókniarz Kietrz | 0-6 |
20-04-2024 (So) - 11:00 | Odra Koźle - LUKS SP Ujazd | 2-3 |
21-04-2024 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Lisięcice | 38-0 |
Kolejka 6 | ||
27-04-2024 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - AP Kędzierzyn | 9-3 |
27-04-2024 (So) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Odra Koźle | 6-1 |
27-04-2024 (So) - 10:00 | LUKS SP Ujazd - Śląsk Reńska Wieś | 1-5 |
27-04-2024 (So) - 11:00 | Football Academy Kędzierzyn - LZS Lisięcice | 3-0 v.o. |
28-04-2024 (N) - 10:30 | Cukrownik Baborów - LZS Ujazd | 2-5 |
Kolejka 7 | ||
04-05-2024 (So) - 10:00 | LZS Ujazd - Football Academy Kędzierzyn | 4-1 |
04-05-2024 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Polonia Głubczyce | 14-0 |
04-05-2024 (So) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Włókniarz Kietrz | 4-2 |
05-05-2024 (N) - 11:00 | LZS Lisięcice - LUKS SP Ujazd | 0-26 |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | AP Kędzierzyn - Cukrownik Baborów | 3-10 |
Kolejka 8 | ||
11-05-2024 (So) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Lisięcice | - |
11-05-2024 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Śląsk Reńska Wieś | 3-9 |
11-05-2024 (So) - 14:00 | Cukrownik Baborów - Odra Koźle | 1-5 |
11-05-2024 (So) - 10:00 | LZS Ujazd - AP Kędzierzyn | 8-1 |
14-05-2024 (Wt) - 17:00 | Football Academy Kędzierzyn - LUKS SP Ujazd | 0-1 |
Kolejka 9 | ||
18-05-2024 (So) - 11:00 | LUKS SP Ujazd - Włókniarz Kietrz | 1-2 |
18-05-2024 (So) - 11:00 | LZS Lisięcice - Polonia Głubczyce | - |
18-05-2024 (So) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Cukrownik Baborów | 6-0 |
18-05-2024 (So) - 10:00 | Odra Koźle - LZS Ujazd | 9-0 v.o. |
18-05-2024 (So) - 11:00 | AP Kędzierzyn - Football Academy Kędzierzyn | 0-19 |