Piłka ręczna - II liga
niedziela, 25 listopada 2012 12:58

II ligaGWARDIA OPOLE - AZS ŁÓDŹ 29-14 (11-8)

Gwardia: Romatowski, Donosewicz - Śmieszek (2), Swat (3), Adamczak (3), Knop (2), Szolc (1), Krzyżanowski, Kłoda (4), Kulak (1), Drej, Serpina (1), Migała (3), Prokop (6), Płócienniczak (1), Marcyniuk (2)
Łódź: Łuczyński, Chmurski, Wężyk - Stegliński (1), Pieczyński (2), Urbański, Kucharski (1), Walczak, Dankowski (3), Gościłowicz (4), Morąg (1), Trojanowski (1), Andrysiak, Kiełbasiński (1), Dybcio

Świetna druga połowa w wykonaniu opolskiej Gwardii pozwoliła odnieść zdecydowane zwycięstwo nad AZ-em Łódź. Goście tylko w pierwszej połowie dotrzymywali kroku Gwardzistom i do przerwy przegrywali tylko trzema bramkami. Przepaść między drużynami uwidoczniła się w drugiej części meczu, w której po krótkiej dominacji AZS-u inicjatywę przejęła Gwardia i zdeklasowała rywala. Gwardia wygrała 29-14, co daje ponad dwie bramki strzelone na jedną straconą. To najwyższe zwycięstwo Gwardii w tym sezonie, które umocniło naszą drużynę na pozycji lidera.