V ligaLZS MICHAŁÓW - OLIMPIA LEWIN BRZESKI 0-4 (0-1)

0-3 63min. Wolny
0-4 87min. Koziarski

Michałów: ?
Olimpia: Parus (80 Marciniszyn), Oliwa (72 Koziarski), Stawecki, Moczko, Solan, Drzewiecki, A. Tomaszewski (67 Chłopek), R. Tomaszewski, Czerniak (80 Tylka), Witkowski, Wolny

Olimpia nie miała większych problemów ze zdobyciem trzech punktów na drużynie Michałowa. Michałów na początku meczu nie wykorzystał okazji sam na sam z bramkarzem, co mogło zmienić losy meczu.

Później do głosu zaczęli dochodzić goście i w 36 minucie prowadzenie Olimpii stało się faktem. Daniel Wolny ze stoickim spokojem ograł obrońców i nie dał szans bramkarzowi.

Po przerwie Wolny jeszcze dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a inicjatywa wyraźnie należała do przyjezdnych. Tuż przed końcem kolejnego gola dla Olimpii zdobył Kamil Koziarski, który ustalił wynik meczu na 4-0.