0-1 27min. Bartosz Kowalczyk
0-2 34min. Chidi Obaka

LZS Kup: Jakub Koczwański - Łukasz Bojar, Lucjan Butrym, Jarosław Draguć (83 Damian Dobrzyński), Krystian Janas (46 Adrian Koczanowski), Mariusz Kampa, Tomasz Moschner, Damian Sobczak, Szymon Szymków (83 Krystian Pudełko), Piotr Warzyc, Krzysztof Wróbel (61 Jakub Marcinów)
OKS Olesno: Jarosław Kościelny - Michał Bienias (89 Tomasz Kubacki), Wojciech Hober, Bartosz Kowalczyk (85 Kamil Jasina), Andrzej Krzymiński, Krzysztof Meryk, Chidi Obaka (68 Sebastian Jainta), Mateusz Pawelec, Wojciech Popczyk, Patrick Riemann, Thomas Skowronek (63 Jakub Skoczylas)

Olesno sprawę zwycięstwa załatwiło w pierwszej połowie. Od początku przyjezdni przeważali i kilkakrotnie stwarzali zagrożenie pod bramką gospodarzy. Pierwszego gola zdobyli po niespełna pół godzinie gry, ale gdy ją już zdobyli, od razu podwyższyli na 2-0 po dwóch dobitkach i poprzeczce. Miejscowi nie umieli znaleźć recepty na drużynę rywala. Nieco lepiej zagrali w drugiej części gry, ale i tak na wiele się to nie zdało. Wyśmienitą okazję dostali w 66 minucie, kiedy w polu karnym został sfaulowany Bojar, jednak nie wykorzystał karnego. Wynik 2-0 utrzymał się do końca, po którym Olesno zaczyna piąć się w tabeli.