MAŁAPANEW OZIMEK - KS KRASIEJÓW 1-3 (0-0)

0-3 77min. Piotr Słupik
1-3 90+3min. Daniel Stupak

Małapanew Ozimek: Krzysztof Stodoła - Dawid Cembolista, Dominik Franek (75 Kamil Misa), Konrad Górniaszek, Gracjan Habdas (46 Michael Komor), Sebastian Jaroszyński, Dawid Kamiński, Bartłomiej Kuźma, Mateusz Okos (57 Tomasz Wróblewski), Tomasz Suchecki, Marcin Wiśniewski (75 Daniel Stupak)
KS Krasiejów: Bartłomiej Górecki - Damian Serwuszok, Andrzej Bonk, Tomasz Mainka, Sebastian Kubiciel, Przemysław Konik, Mateusz Pinkawa (61 Roman Mainka), Adam Sobota, Dawid Pawelec (79 Damian Baron), Piotr Słupik (82 Paweł Bejm), Dawid Janoszka (71 Paweł Wróblewski)

Lokalne derby sprowadziły na stadion w Ozimku sporo kibiców, bo aż 300, z czego 70 było z Krasiejowa. Małapanew przystąpiła do meczu z animuszem i wolą zwycięstwa.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem przewagi gospodarzy. Małapanew raz po raz stwarzała sytuacje pod bramką Krasiejowa, nie potrafiła jednak jej przekuć na bramkę. Sztuka ta udała się za to przyjezdnym, którzy nastawiwszy się na obronę czekali okazji na szybkie kontry. Tuż po przerwie jedna z takich akcji zakończyła się sukcesem i po strzale Pinkawy Krasiejów objął prowadzenie. Ozimek mógł wyrównać 10 minut później i nawet powinien, bo sędzia podytkował dla miejscowych rzut karny. Tego jednak nie wykorzystał Franek, a chwilę później od wyrównania drużynę z Krasiejowa uratowała poprzeczka.

Niewykorzystane sytuacje na piłkarzach z Ozimka srogo się zemściły. W 69-tej minucie Janoszka podwyższył na 2-0, 77-ej Słupik na 3-0 i było po meczu. Na otarcie łez honorowego gola dla Małejpanwii zdobył w doliczonym już czasie Stupak i mecz zakończył się wygraną Krasiejowa 3-1.