PucharCHEMIK KĘDZIERZYN - LZS PIOTRÓWKA 0-1 (0-0)

0-1 62min. Zeraha

Chemik: Olszewski - Piwowar, Semieniuk, Szczudrawa, Browarski, Bieniasz (62 Kiel), Kapica (80 Paterok), Adamus, Jaciuk, Hejduk (62 Węgier), Szafarczyk
Piotrówka: Świtała - Iwan, Dziewulski, Trzcionka, Sroka, Goringo, Zerah, Kluz, Cieluch, Płaza, Kwame

W pierwszym pucharowym meczu Chemik Kędzierzyn przegrał z Piotrówką 0-1. Mecz toczył się pod dyktando gości, a gospodarze ograniczali się raczej do obrony swojej bramki.

Już po 5-ciu minutach Piotrówka mogła objąć prowadzenie, ale bramkarz Chemika wyszedł obronną ręką z sytuacji sam na sam. Decydująca o zwycięstwie Piotrówki bramka padła w drugiej połowie po strzale Zeraha.

Piotrówka mecz wygrała, ale jej awans do następnej rundy nie jest jeszcze przesądzony. W jej składzie zagrał bowiem Zeraha (zdobywca bramki), a zawodnik ten według wykazu OZPN nie miał prawa w tym meczu zagrać (ma karę pauzy w dwóch meczach).