WIKING OPOLE - VICTORIA CHROŚCICE 2-4 (2-2, 1-1)

2-3 98min. Bortnik
2-4 102min. Szwarga

Wiking: Wojtyła - D. Dora, Znajda, Jagusz, Zachariasz (80 M. Dora), Chaba (40 Okoń), Wojnarowski, Juśkowiak, Solak (85 Samsel), Tomczak, Przybył
Victoria: Borosz - Węgrzyn, Rygiel (80 Bortnik), Michoń, Jankowski, Zięba (80 Sacha), Siedlecki (46 Szeląg), Boczarski (70 Bojanowski), Kotula, D. Dora, Szwarga

Wiking Opole dwukrotnie prowadził, a Victoria przegrywała na dwie minuty przed końcem, ale to gospodarze zeszli z boiska pokonani, a do dalszych gier awansowała Victoria. Mecz rozpoczął się po myśli Wikinga, który w 18 minucie objął prowadzenie. Victoria nie potrafiła sprostać rywalowi, wystarczyła jej jednak jedna okazja, by doprowadzić do remisu. Po przerwie Chrościce zagrały lepiej, ale gola znów zdobył Wiking. W 60 minucie celnym strzałem popisał się Okoń i Wiking ponownie miał awans do drugiej rundy. Prowadzenie Wikinga utrzymywało się prawie do samego końca i gdy nielicznie zgromadzeni kibice czekali już na zwycięstwo swojej drużyny, Bortnik doprowadził do wyrównania i w efekcie do dogrywki. W tej lepsza okazała się Victoria, która zdobyła kolejne dwie bramki i pokonała zespół Wikinga 4-2. Niespodzianka wisiała na włosku, ostatecznie zwyciężył faworyt.