Klasa W Opole VICTORIA CHROŚCICE - SOKÓŁ NIEMODLIN 5-2 (3-1)

4-2 50min. Dominik Dora
5-2 79min. Bartłomiej Jacek

Victoria: Igor Khodanovych - Michał Czok (75 Dastin Polok), Dominik Dora, Sebastian Duda, Damian Filla, Tomasz Florczak, Bartłomiej Jacek, Amadeusz Marek (54 Paweł Perz), Damian Polok (83 Andrzej Borosz), Marcin Rogowski, Łukasz Szywalski (58 Mateusz Ramus)
Sokół: Krzysztof Bejcar - Dominik Jackiewicz, Patryk Kilian, Patryk Kondys (70 Dawid Kraska), Andrzej Korba, Kamil Muraszko, Jakub Ruciński (78 Maciej Rozwadowski), Kamil Stępień, Wojciech Węgliński (70 Przemysław Janiak), Dariusz Zawalniak (83 Bartosz Szatkowski), Wojciech Zieliński

Victoria nad Sokołem odniosła okazałe zwycięstwo, ale jej droga do sukcesu nie była łatwa, a Niemodlin miał kilka momentów, w których trzymała Victorię w szachu. Gospodarze potrzebowali kwadransa z okładem, by objąć prowadzenie. Po bramce otwierającej wynik meczu poszło już łatwiej. Druga padła po następnych pięciu miutach, a trzecia po jeszcze czterech. Wynik 3-0 zdawał się przesądzać o losach meczu, ale Niemodlin w 31-ej minucie zdobył swego pierwszego gola i to przystopowało poczynania Victorii.

W drugiej części meczu Sokół postawił Chrościcom trudne warunki. W 50-tej minucie zdobył bramkę kontaktową i mecz jakby miał się rozpocząć od nowa. Gospodarze jednak jeszcze dobrze nie wyciągnęli piłki ze swojej siatki, a już to samo musiał robić bramkarz gości. Odpowiedź Victorii była atomowa - w tej samej jeszcze minucie strzelili czwartego gola i utrzymali dwubramkowe prowadzenie. Losy meczu przesądził w 79-tej minucie Bartłomiej Jacek, który piątym golem dla Victorii zapewnił jej zwycięstwo.