IV liga PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - RUCH ZDZIESZOWICE 1-2 (0-0)

1-1 60min. Bachor
1-2 62min. Damrat

Podbeskidzie II: Madejski - Łaciak, Lazarus, Kareta, Hiszpański, M. Felsch (70 Kuszmider), Zakrzewski, Bartlewski, Oczko (75 Chmielewski), Janeczko (63 Pielichowski), Jonkisz
Ruch: Sochacki - P. Dyczek, Bachor, Kostrzycki, Nowak, Sotor, Damrat, Czajkowski, Marzec (80 Rychlewicz), Kiliński (83 Wanat), Czapliński (90 Werner)

Długo trwało, ale w końcu doczekali się. Kibice Ruchu mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa swojej drużyny. W zaległym meczu pierwszej kolejki Ruch wygrał w Bielsku z Podbeskidziem 2-1.

Przez długi czas niewiele się działo, dopiero po 10 minutach drugiej połowy Podbeskidzie wyszło na prowadzenie. Odpowiedź Zdzieszowic zaskoczyła wszystkich. Pięć minut później Bachor wyrównał na 1-1, a chwilę po nim Damrat strzelił na 2-1 dla Ruchu. Od tego momentu Ruch przejął inicjatywę na boisku i pewnie dowiózł zwycięstwo do końca.