IV ligaSTAL BIELSKO-BIAŁA - PIAST II GLIWCE 3-3 (2-0)

3-2 62min. Jędrzejczyk
3-3 69min. Cicman

Stal: Kozik - Dzionsko, Sornat, Antczak (80 Kopeć), Zdolski, Caputa (83 Sierota), Czaicki, Wójcik, Wiśniewski (88 Habdas), Karcz, Brychlik (68 Łybyk)
Piast II: Kowalik - Kwaśniewski, Osyra, Kubik (89 Nowara), Paskuda, Dytko, Dziczek, Lisowski, Jędrzejczyk, Cicman, Lopes (40 Maszak)

Pierwsza połowa meczu upłynęła pd znakiem przewagi gospodarzy, którzy z minuty na minutę zdawali się grać coraz lepiej. Miarą dominacji Stali był bramka Caputy, która dała gospodarzom prowadzenie oraz drugi gol, który tuż przed przerwą dał Stali dwubramkowe prowadzenie.

Druga część meczu nie zaczęła się tak pomyślnie. W 47 minucie Cicman zdobył kontaktowego gola dla Stali i okazało się to zapowiedzią pościgu gości za straconym w pierwszej części prowadzeniem. Gospodarze parę minut po stracie bramki zdołali odzyskać dwubramkowe, bezpieczne prowadzenie po strzale Caputy, było to jednak za mało na ambitnie grające rezerwy Piasta. W 62 minucie Jędrzejczyk zdobył drugie gola dla Piasta, a parę minut później Cicman wyrównał na 3-3. Wynik ten do końca nie uległ już zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami.