IV ligaRUCH II CHORZÓW - PIAST STRZELCE OP. 7-1 (3-0)

6-1 68min. Stanisławski
7-1 81min. Stanisławski

Ruch II: Lech (46 Soliński) - Chwastek, Komor, Lipski (46 Bobryk), Stanisławski, Otręba, Brodziński, Korczyński (46 Kreft), Szymański, Urbańczyk, Włodarczyk (56  Kotus)
Piast: Kukuczka - Sacha, Becella, Kozołup, Wdowik (86 Jaremko), Jys, Rychlewicz, Job, Dłutowski (46 Kurzeja), Kampa (46 Wolny), Korchut (86 Zieliński)

Wyprawa Piasta do Chorzowa zakończyła się wysoką porażką. W jednostronnym meczu Ruch przeważał zdecydowanie i nie pozostawił złudzeń co do końcowego rezultatu.

Wynik otwarł już w 4 minucie Otręba. Kilka minut później było już 2-0, a goście pierwszą groźną akcję wyprowadzili dopiero po pół godzinie gry, ale Korchut nie sprostał bramkarzowi Ruchu i wynik się nie zmienił. W doliczonym czasie pierwszej połowy Szymański podwyższył na 3-0. Piast nie miał na boisku nic do powiedzenia. Dopiero w drugiej części meczu gra Piasta zaczęła się nieco bardziej układać, ale bramki i tak zdobywali gospodarze.

Najpierw Kreft podwyższył na 5-0, 10 minut po nim Brodziński na 6-0. Zaczynało pachnieć dwucyfrówką. Wtedy jedynego gola dla Piasta zdobył Wolny, czym stonował nieco wynik - w końcu zera w wyniku już nie było. Gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki i ostatecznie wygrali 7-1.

To nie pierwsza tak wysoka porażka Piasta w tych rozgrywkach. Strzelecka drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i praktycznie nie ma już szans na utrzymanie.