RUCH ZDZIESZOWICE - ZAWISZA BYDGOSZCZ 2-2 (1-0)

2-1 87min. Marcin Rogowski
2-2 89min. Łukasz Ślifirczyk (karny)

Ruch: Feć - Bella, R. Jakubczak, Drąg, Cieślak, Sobota, Ł. Damrat (77 Rogowski), Giesa (90 Kiliński), Kasprzyk (77 M. Kapłon), Nowosielski, T. Damrat
Zawisza: Witan - Stefańczyk, Warczachowski, Jankowski, Wasikowski, Galdino (57 Szczepan), Tarnowski, Okińczyc (73 Dąbrowski), Kanik (46 Wójcicki), Juszkiewicz, Ślifirczyk

W trzecim meczu przed własną publicznością piłkarze Ruchu wywalczyli pierwszy III-ligowy punkt. Beniaminek okazał się wymagającym rywalem dla renomowanej Zawiszy Bydgoszcz i dosyć pechowo zremisował 1-1. Do przerwy Ruch prowadził 1-0 po strzale Giesy i przez długi czas korzystny wynik utrzymywał. W drugiej części spotkania Zawiszy udało się wyrównać w 74 minucie, jednak największe emocje miały nastąpić dopiero w końcówce. Na 3 minuty przed regulaminowym końcem meczu Marcin Rogowski zdobył drugiego gola dla Ruchu, a stadion oszalał. Gdy kibice zaczynali już świętować zwycięstwo, Zawisza wyrównał na minutę przed końcem z rzutu karnego i cały mecz zakończył się podziałem punktów.
Zwycięstwo było bardzo blisko, Ruch ma na koncie 7 punktów, na zwycięstwo w Zdzieszowicach przyjdzie jednak jeszcze poczekać.