User Rating: / 1
niedziela, 08 sierpnia 2010 19:30

JAROTA JAROCIN - RUCH ZDZIESZOWICE 0-1 (0-0)

0-1 66min. Adam Giesa

Jarota: Dariusz Brzostowski, Hubert Oczkowski, Bartosz Kieliba, Piotr Garbarek, Dariusz Juracki, Jonasz Jeżewski (76 Szymon Matuszewski), Grzegorz Idzikowski, Krzysztof Gościniak, Karol Danielak (67 Patryk Cierniewski), Maciej Stawińśki (61 Krzysztof Czabański), Krzysztof Bartoszak
Ruch: Marcin Feć, Tomasz Drąg, Rafał Jakubczak, Przemysław Bella, Adam Giesa (87 Marcin Rogowski), Łukasz Damrat, Mateusz Sobota, Tomasz Kasprzyk (90 Daniel Rychlewicz), Tomasz Damrat (81 Maciej Dyczek), Leszek Nowosielski (90 Sławomir Góra), Tomasz Cieślak

Ruch Zdzieszowice odniósł historyczne, pierwsze zwycięstwo w III lidze. Nasza drużyna pokonała w Jarocinie Jarotę 1-0 i wywalczyła pierwsze trzy punkty, choć faworytem meczu nie była. Początek meczu rozpoczął się po myśli Jaroty, jednak miejscowi nie potrafili udokumentować swojej przewagi bramką, a z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzi goście. Pierwszego gola Ruch mógł zdobyć po kwadransie gry, ale piłka minimalnie minęła słupek, przed przerwą Łukasz Damrat zmarnował sytuację sam na sam, jednak w 66 minucie po rzucie wolny Adam Giesa okazał się skuteczny i Ruch objął prowadzenie. Po zdobytej bramce Ruch oddał inicjatywę Jarocie, ta jednak nadal nie potrafiła sforsować obrony Ruchu i wynik 0-1 utrzymał się do końca.