III liga NADWIŚLAN GÓRA - ROW RYBNIK 3-3 (2-1)

2-3 64min. Muszalik (karny)
3-3 82min. Furczyk

Nadwiślan: Taudul - Boczek, Masternak, Wójcik (68 Balul), Jurek, Glanowski, Kaszok, Ogrocki (80' Skrobol), Setla, Matysek (58 Furczyk), Kocur (75 Retlewski)
ROW: Kajzer - Bedronka, Krotofil, Borovićanin (77 Mandrysz), Jary (69 Grolik), Muszalik, Sobczak, Gilewicz, Gojny, Siwek, Musiolik (85 Dudziński)

Aspirujący do awansu ROW Rybnik swój pierwszy rewanżowy mecz zremisował i stracił 2 punkty. W Górze padł remis 3-3, co jest wynikiem niecodziennym jak na III ligę. Prowadzenie bardzo szybko objęli goście i zdawało się, że mecz będzie formalnością. Tymczasem beniaminek zacisnął zęby i postawił na swoim. W 24-tej minucie wyrównał, a tuż przed przerwą objął prowadzenie. ROW po przerwie musiał odrabiać starty, co mu się udało połowicznie. Tuż po wznowieniu drugiej połowy wyrównał na 2-2, a potem zrzutu karnego ponownie wyszedł na prowadzenie. Z wyniku takiego goście byliby bardzo zadowoleni, jednak gospodarze w końcówce meczu ponownie zdobyli gola i ostatecznie zremisowali 3-3.