III liga BŁĘKITNI STARGARD - KLUCZBORK 1-3 (0-2)

1-2 82min. Inczewski
1-3 90+2min. Swędrowski

Błękitni: Ufnal - Kotłowski, Fadecki, Pustelnik, Wawszczyk, Poczobut (63 Inczewski), Flis, Gutowski (46 Zdunek), Zieliński (64 Fijałkowski), Wiśniewski (46 Gajda), Liśkiewicz
Kluczbork: Pogorzelec - Arian, Niziołek, Reinhard (63 Wolkiewicz), Tomaszewski, Giel (12 Burski, 90 Reisch), Swędrowski, Orłowicz, Nowacki, Ganowicz, Kojder (70 Grzegorzewski)

Obawy okazały się płonne. MKS Kluczbork pokonał w pierwszym meczu rundy rewanżowej Błękitnych Stargard i potwierdził swoje wysokie aspiracje. Rozpoczęło się od prowadzenia po rzucie karnym po kwadransie gry. Do przerwy kluczborczanie podwyższyli jeszcze na 2-0. Nadzieje miejscowych odżyły niespełna 10 minut przed końcem meczu, kiedy udało im się zdobyć kontaktowego gola. Kropkę nad "i" postawili jednak goście i w doliczonym już czasie podwyższyli na 3-1.