ROW RYBNIK - ZNICZ PRUSZKÓW 1-1 (1-0)

1-0 13min. Bartosz Slisz
1-1 47min. Andrzej Niewulis

ROW Rybnik: Daniel Kajzer - Marcin Grolik, Bartosz Slisz, Marek Krotofil, Mariusz Muszalik, Dawid Gojny, Sebastian Musiolik (83 Sebastian Siwek), Szymon Jary, Marek Gładkowski (89 Michał Płonka), Jacek Broniewicz, Paweł Mandrysz (83 Radosław Dzierbicki)
Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Maciej Mysiak, Rafał Włodarczyk, Radosław Bartoszewicz (90 Grzegorz Janiszewski), Andrzej Niewulis, Paweł Kaczmarek (86 Marcin Rackiewicz), Aleksander Jagiełło (73 Mateusz Stryjewski), Patryk Kubicki, Tomasz Chałas (68 Krzysztof Kopciński) ROW rozpoczął mecz bardzo agresywnie i na rezultat nie trzeba było długo czekać. Po niespełna kwadransie gospodarze objęli prowadzenie po bramce 17-letniego wychowanka. Mimo kilku następnych okazji, wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej części meczu chwila dekoncentracji ROW-u wystarczyła, by Znicz doprowadził do wyrównania. Stało się to tuż po przerwie. Wynik 1-1 utrzymał się już do końca i obie drużyny wywalczyły po jednym punkcie.