User Rating: / 1
niedziela, 09 czerwca 2013 11:44

IV ligaSTART NAMYSŁÓW - ODRA OPOLE 0-1

0-1 22min. Setla

Start: Kuleszka - Zalwert, Żołnowski, Piwowarczyk , Kamil Błach, Wilczyński (81 Krystian Błach), Biliński (59 Szramowski), Bonar, M. Raszewski (90+16 D. Raszewski), Pabiniak, Mehlich (90+4 K. Smolarczyk).
Odra: Danowski - Łoziński, Drąg (61Surowiak), Michniewicz, K. Kowalczyk, Tomanek (90+14 Wawrzyniak), Copik (55 Zawieja), Deja, Cieluch, Filipowicz, Setla (59 Malicki)

Opolska Odra w Namysłowie wygrała 1-0 i zasiadła na fotelu lidera. Wydarzeniem meczu była jednak sytuacja z 60-tej minuty, kiedy to na boisko osunął się Tomasz Drąb, obrońca Odry. Nieprzytomnego zawodnika natychmiast zaczął reanimować, i co najważniejsze skuteczne, stojący w pobliżu policjant. Drąga odwieziono później do szpitala, gdzie po przeprowadzeniu badań okazało się, że są dobre, a jego stan jest stabilny. Przerwa w meczu trwała ponad 20 minut.

Odra prowadzenie objęła w 22 minucie po główce Setli, choć sama bramka wzbudziła sporo kontrowersji. Niektórzy twierdzą, że Setla zdobył ją nie głową, a... ręką. Sędzia meczu nieprawidłowości w tej akcji się nie dopatrzył i bramkę uznał. Była to jedyna bramka w tym meczu, po której Odra wywalczyła 3 punkty.