IV ligaSWORNICA CZARNOWĄSY - PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2-2 (0-0)

2-1 68min. Dłutowski
2-2 75min. Pontus

Swornica: ?
Przyszłość: Paś - Lalko, Sander, Bober, Markiewicz (84 Hojka), Benauer, Ciuberek, Glenc (56 Nielek), Sobik (84 Kolisz), Hanzel (66 Pontus), Rob, Żbikowski

Nie taki lider straszny - w Czarnowąsach Przyszłość zaledwie zremisowała ze Swornicą, a mogła ten mecz nawet przegrać. Gospodarze od początku uzyskali przewagę i lepiej prezentowali się na tle rywala. Po słabym meczu w pierwszej połowie na przerwę piłkarze schodzili przy bezbramkowym wyniku.

Po przerwie mecz nabrał rumieńców. Na bramki także nie trzeba było długo czekać. Najpier Ścisło zdobył dla Swornicy prowadzenie i zaczęło się zanosić na to, że lider punktów z Czarnowąs nie wywiezie. Goście zdołali jednak odrobić stratę w w 67 minucie, kiedy Pontus doprowadził do wyrównania. Przyszłość jeszcze nie zdążyła się nacieszyć z bramki, a Swornica znów prowadziła. Szybka kontra Swornicy zakończyła się rzutem rożnym, a tego perfekcyjnie wykończył Dłutowski. Wynik na kwadrans przed końcem ustalił Pontus i ostatecznie Swornica zremisowała z Przyszłością 2-2.