IV ligaSTAL BIELSKO-BIAŁA - ODRA OPOLE 2-0 (1-0)

1-0 36min. Olszowski
2-0 71min. Kocur

Stal: Zieliński - Antczak, Gęsikowski, Boczek, Zdolski, Rucki II (90 Lech), Olszowski (90 Mikoda), Czaicki, Wójcik, Wojtasik (81 Bujok), Kocur (77 Zaremba)
Odra: Feć - Surowiak, Michniewicz, Drąg (46 Łoziński), Wdowik, Czerwiński (68 Kowalczyk), Copik, Wawrzyniak, Piegzik (87 Filipowicz), Deja, Wasilewski (60 Setla)

Po serii zwycięstw Odra Opole przegrała w Bielsku ze Stalą. Już w 3 minucie opolanie mogli objąć prowadzenie, ale Wasilewski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Stal odpowiedziała w 22 minucie, kiedy Wojtasik minął Fecia, ale ostatecznie bramki nie zdobył.

Decydująca okazała się 35 minuta. Po rzucie wolnym w polu karnym został sfaulowany Kocur, a sędzia podyktował karnego. Karnego Feć obronił, ale wobec dobitki Olszowskiego był już bezradny i Stal objęła prowadzenie 1-0. W drugiej części meczu Odra nastawiła się na atak i zepchnęła Stal do obrony, a ta czekała na grę z kontry. Jedna z takich kontr zakończyła się drugą bramką dla Stali i to zniechęciło Odrę. Po stracie drugiej bramki Odra zagrała już bez wiary w zwycięstwo i wynik 2-0 utrzymał się do końca.