IV ligaLZS PIOTRÓWKA - SWORNICA CZARNOWĄSY 2-1 (0-1)

1-1 70min. Płaza
2-1 85min. Płaza

Piotrówka: Świtała - Sawczuk (80 Góra), Jakubczak, Trzcionka, Iwan (46 Dziliński), Kluz (57 Abubakar), Dziewulski, Mpako, Sroka, Cieluch, Płaza (90 Ocholeche)
Swornica: ?

Aż 10 meczów kibice Piotrówki musieli czekać, by doczekać się pierwszej wygranej swojej drużyny. Zespołem, który na Piotrówce połamał zęby, okazała się być Swornica.

Po pierwszej dość wyrównanej połowie wydawało się, że zakończy się bez bramek, jednak Scisło wykorzystał błąd obrońcy Piotrówki i w 43 minucie zdobył dla Swornicy prowadzenie. Na drugą połowę Piotrówka wyszła mocno zdeterminowana i efekty było widać. W tej części meczu więcej z gry mieli miejscowi, a przełomowe okazało się pitnaści minut, które Piotrówce wystarczyły, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Najpierw Płaza wyrównał na 1-1, a na 5 minut przed końcem dołożył zwycięską, jak się okazało, bramkę, po której Piotrówka odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.