niedziela, 26 września 2010 12:11

AZS RADOM - GWARDIA OPOLE 18-32 (10-10)

AZS: Bury, Bień - Przykuta (4), Mroczek (3), Kalita (3), Guzik (3), Cupryś (2), Świeca 1, Zdziech (1), Gryla (1)
Gwardia: Donosewicz, Galoch - Baran (7), Knop (7), Gradowski (4), Drej (4), Kostrzewa (3), Matyszok (2), Zych (2), Jasiówka (1), Bujak (1), Zadura (1), Paliwoda

Po srogiej porażce tydzień temu ze Zabrzem Gwardia Opole tym razem w pełni zrekompensowała sobie straty i pokonała na wyjeździe drużynę Radomia 32-18. Decydująca okazała się końcówka meczu, którą lepiej kondycyjnie wytrzymali goście, a w drużynie Radomia dały się we znaki kadrowe braki. Do przerwy mecz był wyrównany, na przerwę drużyny schodziły z identycznym dorobkiem bramkowym. Podobnie było na początku drugiej połowy, dopiero pod koniec Gwardia wypracowała przewagę i w końcówce powiększyła ją do imponujących rozmiarów.