Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2023/2024
Kolejka 16 | |
---|---|
Iskra II Kielce - Jedynka Myślenice |
- |
Kolejka 22 | |
25-21 |
|
29-38 |
|
36-28 |
|
32-34 |
|
33-31 |
|
32-30 |
IV liga Katowice | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Iskra II Kielce
|
21 | 40 | 706 | - | 556 |
2. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
22 | 32 | 679 | - | 571 |
3. |
><
SMS III Kielce
|
22 | 31 | 719 | - | 611 |
4. |
><
ASPR Zawadzkie
|
22 | 30 | 727 | - | 625 |
5. |
><
Hutnik Kraków
|
22 | 24 | 661 | - | 619 |
6. |
><
AGH II Kraków
|
22 | 23 | 656 | - | 606 |
7. |
><
UKS Kielce
|
21 | 21 | 610 | - | 606 |
8. |
><
Siódemka Mysłowice
|
22 | 19 | 627 | - | 665 |
9. |
><
Jedynka Myślenice
|
21 | 12 | 544 | - | 622 |
10. |
><
Stal II Mielec
|
22 | 11 | 572 | - | 733 |
11. |
><
Rokitnica Zabrze
|
21 | 9 | 577 | - | 688 |
12. |
><
MOSIR Bochnia
|
22 | 8 | 690 | - | 866 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce | 1-1 |
Stomil Olsztyn - Lech II Poznań | 1-0 |
Odra Opole - Motor Lublin | 0-2 |
ŁKS II Łódź - Olimpia Grudziądz | 1-1 |
Chrobry Głogów - Wisła Płock | 0-2 |
KP II Kamień - Górnik II Radlin | 3-1 |
OKS Olesno - Odra II Opole | 7-1 |
MKS Gogolin - Odra II Opole | 2-2 |
Polonia Nysa - Odra II Opole | 4-3 |
Odra II Opole - Rodło Opole | 3-0 |
LZS Ligota Górna - LZS Żytniów | 0-7 |
Piast Lubojna - Junior Szarlejka | 0-6 |
Zgoda Repty - Górnik II Bobrowniki | 1-3 |
Tęcza Zendek - Tempo Stolarzowice | 2-3 |
Pierwszy II Chwałowice - KP Kamień | 1-2 |
UKS Ruch Chorzów - Górnik Wesoła | 5-0 |
Jastrząb II Bielszowice - Siemianowiczanka III Siemianowice | 2-1 |
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 27 lutego 2022 00:23
ORLIK BRZEG - ŚLĄSK II WROCŁAW 33-23 (19-13)
Orlik Brzeg: Łukasz Ogorzelec (7), Michał Piech (5), Kamil StypiŃski (3), Łukasz Szczurkowski (3), Kacper Turyniewicz (3), Kacper Bendych (2), Michał BiaŁoŻyt (2), Maciej Kurus (2), Piotr Sendra (2), Kacper Abrahamek (1), Rafał MŁotkowski (1), Konrad Sobczyk (1), Waldemar Stanoszek (1), Kamil Adwent, Mariusz Andraszak, Grzegorz WojcieszekŚląsk II Wrocław: Dominik Halla (11), Krzysztof Griman (4), Patryk PaŹdziorko (3), Piotr Kowalczyk (2), Mateusz BoboŃski (1), Dominik Dziobek (1), Łukasz WrÓbel (1), Vladyslav Fediuk, Jan Gass, Szymon Kacprzak, Fabian Kaczor, Mateusz Kubicki, Maciej Skrzypek, Tomasz Tomkowicz, Hubert Bednarek
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 27 lutego 2022 00:23
WOLSZTYNIAK WOLSZTYN - SPARTAKUS BUK 38-25 (18-12)
Wolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak (7), Jakub Pietruszka (7), Arkadiusz PiĄtkowski (6), Kajetan Szrama (6), Artur Radny (5), Marcin Pietruszka (4), Mateusz Lewandowski (3), Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Makary Kaczmarek, Mateusz Kaczorowski, Rafał Kucza, Jakub PiĄtkowski, Mariusz RogoziŃski, Oskar Tajchert, Karol TrybuŚSpartakus Buk: Kacper NapieraŁa (8), Trojan StrÓŻyŃski (5), Hubert NapieraŁa (3), Jakub Hemmerling (2), Paweł ŁubiŃski (2), Patryk Sztoban (2), Bartosz Berdychowski (1), Karol Lulkiewicz (1), Piotr Popowicz (1), Łukasz Chmielnik, Adam KrÓlikowski, Kacper KrzemiŃski, Bartosz Kujawa, Krzysztof MaŃczak, Patryk Pawlak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 27 lutego 2022 00:23
SPR OLEŚNICA - POLONIA ŚRODA WLKP. 29-35 (12-17)
SPR Oleśnica: Jakub Lisowski (6), Krzysztof Grela (5), Jacek PawŁowski (4), Jakub PiĘta (4), Marcel DobrzaŃski (3), Damian GoŁĄb (3), Krystian Kulak (2), Rafał Kowalski (1), Mateusz MĄkosza (1), Jan Braciszewicz, Michał Kiebus, Michał Letki, Michał Niczypor, Mikołaj Pietras, Daniel PiŁat, Aleksander SzafranekPolonia Środa Wlkp.: Roger Nowacki (9), Bartosz Glinkowski (7), Mateusz Lubiewski (7), Michał Melewski (4), Damian Potocki (4), Dominik Hellwing (3), Łukasz CieŚla (1), Jakub JastrzĄb, Michał Kaszuba, Filip Kubiak, Bartosz MaŁecki, Jakub WietrzyŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 27 lutego 2022 00:23
OSIR KOMPRACHCICE - START KONIN 32-22 (15-10)
OSiR Komprachcice: Daniel Łacny (12), Krzysztof Juros (8), Michał Niewiadomski (4), Tomasz Marcyniuk (3), Maciej Ścigaj (3), Jarosław Dziurgot (1), Mariusz SĘkowski (1), Rafał BaraŃski, Waldemar CichoŃ, Denis Gotwald, Tomasz Juros, Tomasz Oleksyn, Łukasz Piechota, Marek Sitarski, Filip WrzesiŃski, Kamil KawulokStart Konin: Adrian Grzelka (8), Tomasz Lorencki (5), Piotr KoŁtunowicz (3), Dominik UrbaŃski (3), Paweł Dobry (1), Janusz Kostrzewa (1), Marek Salzman (1), Adam BudzyŃski, Przemysław Hejna, Krzysztof Zimny
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
wtorek, 22 lutego 2022 15:19
AGH II KRAKÓW - MOSIR BOCHNIA 35-18 (11-8)
AGH II Kraków: Mikołaj Burlyta (6), Konrad Szymczak (5), Konrad Kisiel (4), Filip KozioŁ (4), Wiktor DĘbski (3), Michał Skwara (3), Jakub Janus (2), Piotr Prusak (2), Mikołaj WÓjcik (2), Adrian Ziaja (2), Patryk KwarciŃski (1), Kacper SzydŁo (1), Mateusz Bednarek, Kamil Bierzanowski, Oskar KlamrzyŃski, Mateusz KowalskiMOSIR Bochnia: Bartosz Szpisak (8), Kamil Mrozik (4), Maciej Grech (2), Piotr Kalinka (2), Bartosz Batko (1), Kacper CĄber (1), Bartosz Kokoszka, Łukasz Kruk, Jakub Noskowiak, Michał Puchalski, Patryk Rolewicz, Konrad Trojan, Hubert PamuŁa, Damian PŁawecki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 21 lutego 2022 04:15
SMS III KIELCE - GÓRNIK II ZABRZE 23-23 (14-10)
Karne: 4-1
SMS III Kielce: Mikołaj Rodak (7), Piotr Mielczarski (5), Szymon Wywrot (4), Dawid Cacak (3), Filip BurzyŃski (1), Adrian CichoŃ (1), Maciej Markowski (1), Łukasz Pilz (1), Daniel DroŻdŻ, Andrzej Korus, Marcin PepliŃski, Maksym Popielecki, Fabian SowiakGórnik II Zabrze: Kamil SzelĄg (10), Marek Wasilewski (6), Mateusz Żaczek (3), Jakub Kwiatkowski (2), Krzysztof Mikunda (1), Mateusz Szendzielorz (1), Michał Czapla, Piotr GawryŚ, Mateusz Kuc, Jakub Wilk, Grzegorz WlezieŃ, Bartosz Zemczak, Kacper Jelski, Kacper MrugaŁa, Jakub Witek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 21 lutego 2022 04:15
AZS KIELCE - BUSKOWIANKA KIELCE 20-30 (9-12)
AZS Kielce: Hubert WiĘckowski (6), Jakub BadoŃ (5), Krystian Wojciechowski (4), Szymon Żaba-ŻabiŃski (4), Mikołaj Banasik (1), Filip GrdeŃ, Jakub JamioŁ, Paweł Kotowski, Patryk Kurek, Eryk ŁagoŻny, Jakub PajĄczkowskiBuskowianka Kielce: Michał KwieciŃski (6), Marcin Szustak (4), Oskar Wojciechowski (4), Marek Glita (3), Jakub ZawarczyŃski (3), Maciej Grzyb (2), Jakub Krawczyk (2), Michał Mizdra (2), Dariusz Kubisztal (1), Kamil Maj (1), Piotr ŚlĘczkowski (1), Sebastian Trutkowski (1), Paweł SmagÓr, Igor Tracz, Michał Żarnowski, Patryk Rogowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 20 lutego 2022 16:30
ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - OSIR KOMPRACHCICE 33-22 (15-10)
Żagiew Dzierżoniów: Mateusz BŁaŻkiewicz (9), Jakub Adamek (7), Tomasz WĄsiŃski (4), Patryk Petyn (3), Borys Kurlenda (2), Kacper Matyja (2), Igor Michalski (2), Bartłomiej ŻygadŁo (2), Oskar Czarnecki (1), Paweł Matuszewski (1), Bartosz Bujonek, Tomasz KurasiŃski, Błażej Potocki, Tomasz TomkÓw, Adam ZieliŃski, Kamil ŻyŁaOSiR Komprachcice: Daniel Łacny (10), Tomasz Marcyniuk (5), Łukasz Piechota (3), Mariusz SĘkowski (2), Jarosław Dziurgot (1), Michał Niewiadomski (1), Denis Gotwald, Marek Sitarski, Waldemar CichoŃ, Kamil Kawulok, Damian OkoŃ, Maciej Ścigaj, Damian WĘgrzynowicz, Filip WrzesiŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 20 lutego 2022 16:29
START KONIN - ORLIK BRZEG 28-27 (13-12)
Start Konin: Olgierd Piaskowski (13), Piotr KoŁtunowicz (5), Tomasz Lorencki (3), Dominik UrbaŃski (3), Adrian Grzelka (2), Zbigniew Jarecki (1), Hubert WoŹniak (1), Adam BudzyŃski, Przemysław Hejna, Janusz Kostrzewa, Jakub KujawiŃski, Kamil Nadlewski, Jakub Ogrodowczyk, Tomasz Trojanowski, Krzysztof Zimny, Paweł DobryOrlik Brzeg: Łukasz Ogorzelec (9), Maciej Kurus (6), Kacper Bendych (3), Michał Piech (3), Łukasz Szczurkowski (2), Kacper Abrahamek (1), Waldemar Stanoszek (1), Kamil StypiŃski (1), Kacper Turyniewicz (1), Kamil Adwent, Natan BrudziŃski, Patryk Nowak, Konrad Sobczyk, Grzegorz Wojcieszek, Przemysław Sobieraj, Stanisław ŹraŁko
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 20 lutego 2022 04:48
LIDER SWARZĘDZ - SPR OLEŚNICA 30-28 (14-10)
Lider Swarzędz: Igor Cichy, Mateusz Dryjer, Piotr Iskra, Mariusz Kosturski, Patryk MaĆkowiak, Antoni Milecki, Marcin Radniecki, Robert Rosochowicz, Krzysztof Szorcz, Paweł SzymaŃski, Kamil TyliŃski, Tomasz Walkowiak, Jan Wichniarek, Mikołaj Witucki, Dariusz ZarzyckiSPR Oleśnica: Jan Braciszewicz, Marcel DobrzaŃski, Damian GoŁĄb, Krzysztof Grela, Michał Kiebus, Rafał Kowalski, Michał Letki, Jakub Lisowski, Mateusz MĄkosza, Michał Niczypor, Jacek PawŁowski, Mikołaj Pietras, Jakub PiĘta, Daniel PiŁat, Aleksander Szafranek, Bartosz Świtek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 20 lutego 2022 04:48
ŚLĄSK II WROCŁAW - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 26-28 (13-13)
Śląsk II Wrocław: Dominik Halla (4), Tomasz KoŁodziejczyk (4), Patryk PaŹdziorko (4), Łukasz WrÓbel (4), Jan Gass (3), Arkadiusz Michalak (3), Wojciech Granowski (1), Krzysztof Griman (1), Fabian Kaczor (1), Filip Mistak (1), Dominik Dziobek, Szymon Kacprzak, Maciej Skrzypek, Tomasz Tomkowicz, Hubert Bednarek, Vladyslav FediukWolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak (7), Artur Radny (5), Kajetan Szrama (5), Jakub Pietruszka (4), Arkadiusz PiĄtkowski (2), Marcin Pietruszka (2), Karol TrybuŚ (2), Mariusz RogoziŃski (1), Mateusz Kaczorowski, Jakub PiĄtkowski, Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Rafał Kucza, Mateusz Lewandowski, Oskar Tajchert, Filip Tomiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
sobota, 19 lutego 2022 05:29
UKS KIELCE - ORZEŁ PRZEWORSK 26-35 (10-16)
UKS Kielce: Jakub BĄk (7), Kacper Dziedzic (4), Adrian PieŃkus (4), Anton Velychko (4), Aleksander WÓjcik (3), Bartłomiej Pawlikowski (2), Jakub CichoŃ (1), Jakub Majcher (1), Kamil AdaŚ, Bartosz Chendoszko, Paweł Duda, Jan Kasperek, Michał Stec, Jakub KrupaOrzeł Przeworsk: Paweł Kubik (7), Mateusz Świerk (7), Jakub Czapka (6), Maciej Bakowski (4), Rafał StyczeŃ (4), Adam Mroszczyk (3), Jarosław Leja (2), Gabriel KozdroŃ (1), Jakub WaŃkowicz (1), Piotr Karabanowski, Samuel KĘdzior, Michał Maj, Adrian Szczepaniec, Artur Thomas, Franciszek WlazŁo
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 20 z 35