Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2023/2024
Kolejka 13 | |
---|---|
37-41 |
|
Kolejka 19 | |
23-30 |
|
34-26 |
|
31-22 |
|
40-39 |
|
30-28 |
|
32-27 |
IV liga Katowice | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Iskra II Kielce
|
17 | 32 | 567 | - | 436 |
2. |
><
SMS III Kielce
|
19 | 28 | 627 | - | 522 |
3. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
18 | 26 | 570 | - | 471 |
4. |
><
ASPR Zawadzkie
|
19 | 25 | 612 | - | 537 |
5. |
><
AGH II Kraków
|
19 | 20 | 571 | - | 531 |
6. |
><
Hutnik Kraków
|
19 | 20 | 576 | - | 546 |
7. |
><
Siódemka Mysłowice
|
19 | 18 | 545 | - | 561 |
8. |
><
UKS Kielce
|
16 | 16 | 473 | - | 463 |
9. |
><
Jedynka Myślenice
|
18 | 11 | 466 | - | 534 |
10. |
><
Stal II Mielec
|
19 | 10 | 495 | - | 643 |
11. |
><
MOSIR Bochnia
|
19 | 8 | 596 | - | 750 |
12. |
><
Rokitnica Zabrze
|
18 | 6 | 486 | - | 590 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Cracovia Kraków - Arka Gdynia | 2-2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Gwarek Zabrze | 3-1 |
MKS Kluczbork - AP MMKS Kluczbork | 0-1 |
Victoria Chrościce - Pogoń Prudnik | 11-2 |
Chemik Kędzierzyn - Pomologia Prószków | 2-4 |
UKS Głuchołazy - Orzeł Branice | 3-2 |
Piast Strzelce Op. - Sparta Paczków | 3-1 |
Śląsk II Łubniany - LZS Kotórz | 4-0 |
AP Biała - Małapanew Ozimek | 3-1 |
Swornica Czarnowąsy - Start II Namysłów | 3-1 |
Sokół Orzesze - LUKS Węgierska Górka | 5-5 |
MKS Czechowice - ULKTS Pszczyna | 6-4 |
Polonia II Nysa - Piast Strzelce Op. | 3-0 |
ŚKPR Świdnica - Żagiew Dzierżoniów | 16-20 |
KS Kąty Wrocławskie - AZS Zielona Góra | 44-27 |
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Piekary | 25-27 |
SMS Kielce - SPR Żukowo | 28-28 |
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 26 lutego 2024 19:19
MOSIR BOCHNIA - SIÓDEMKA MYSŁOWICE 41-40 (21-22)
MOSIR Bochnia: Bartosz Batko, Olaf BudyŚ, Karol CichoŃ, Kacper Czarnota, Jakub Dyga, Marek Gondek, Maciej Grech, Bartłomiej Jonak, Adam KŁÓsek, Bartosz Kokoszka, Bartosz KoŁodziej, Dominik Norek, Oskar Pabian, Aleksander Paluch, Jakub Pieprzyca, Kacper ZajĄcSiódemka Mysłowice: Bartosz BagiŃski, Wiktor BuŁka, Filip Gnyp, Oktawiusz JarzĄbek, Jakub Jawor, Kamil Juranek, Piotr Kijowski, Olaf Korzyniec, Łukasz KoŚciuk, Michał Myszor, Grzegorz Paluch, Szymon PaweŁek, Rafał Sikora, Beniamin Soboszek, Mateusz ZiĘba, Marcin ZoleŃski
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 26 lutego 2024 09:25
HUTNIK KRAKÓW - ISKRA II KIELCE 22-33 (14-15)
Hutnik Kraków: Kamil AdaŚ, Wojciech Dziedzic, Jan Dzierwa, Karol DziĘgiel, Krzysztof GubaŁa, Karol Jagielak, Krzysztof Kondela, Jakub Krawczyk, Bartłomiej Krzysztof, Kamil Maj, Krzysztof PĘgielski, Hubert PrzaŁa, Wojciech SŁowiŃski, Mateusz Trawnicki, Paweł WnĘk, Michał ŻarnowskiIskra II Kielce: Wiktor Augustowski, Wojciech CzerwiŃski, Eryk DĄbrowski, Jakub Janus, Piotr Kargul, Marcel KuŚnierek, Bartłomiej Malarz, Adrian Malicki, Maciej Michalczyk, Jakub Osuch, Mateusz Pakaszewski, Jakub SĘk, Wojciech Smelcerz, Mikołaj SmysŁo, Bartosz Tkaczyk, Dominik Trela
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 25 lutego 2024 03:18
JEDYNKA MYŚLENICE - ROKITNICA ZABRZE 24-20 (12-8)
Jedynka Myślenice: Jakub Ajchler , Kacper BaŁa, Patryk Bieniek, Patryk Dziatkowiec , Kamil DzieŻa, Adrian Kuc, Adam Ochnicki, Krystian Pacyga, Szymon RÓg, Marcin SkaŁka, Szymon Turbasa, Wiktor WiechniakRokitnica Zabrze: Bartłomiej BartczyŃski, Jerzy Gabrych, Mateusz GĘsiarz, Cyprian GibuŁa, Igor Kawecki, Daniel Kolanek, Oliwer Mathea, Patryk Poganiok, Wojciech Poloczek, Jakub SekuŁa, Łukasz Woszczyna, Dawid Żurke
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 25 lutego 2024 03:18
GRUNWALD RUDA ŚL. - STAL II MIELEC 32-26 (13-12)
Grunwald Ruda Śl.: Łukasz BŁaŚ, Piotr Karabanowski, Robert Kurzawa, Artur Kwolek, Jakub Ludyga, Michał Macha, Maksymilian Matuszewski, Jakub Mauer, Piotr Misiak, Michał NiedŹwiedzki, Jan Pilarz, Przemysław Serafin, Konrad Suchy, Dawid Szczelaszczyk, Wojciech Wawrzyniak, Mateusz ZĄbczyŃskiStal II Mielec: Karol Borowiecki, Paweł Dzierga, Patryk Jackowski, Łukasz Kilian, Piotr Mikielewicz, Bartosz Mroczka, Oleksii Novikov, Daniel Osmola, Jakub PaleŃ, Dawid Ruhnke, Kacper Rybicki , Kamil Sowa, Filip StraŻ, Jakub ZĄbek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 25 lutego 2024 03:18
ASPR ZAWADZKIE - AGH II KRAKÓW 26-24 (15-9)
ASPR Zawadzkie: Philippe Broll, Mateusz Czaja, Piotr Damas, Adam Kalinowski, Aleksy Pacut, Mikołaj Padus, Adrian Przybysz, Kacper Skorupa, Łukasz Smyk, Adam WacŁawczyk, Bartosz Witkowski, Paweł ZagÓrowiczAGH II Kraków: Aleksander Bejnar, Grzegorz GĄdek, Patryk Gorczyca, Jakub Jewiarz, Maciej KaraŚ, Łukasz Maraszkiewicz, Filip MĄdel, Michał Mizdra, Łukasz Pabian, Piotr SĄdowicz, Artur Smaga, Bartosz Szpisak, Jakub Witwicki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
czwartek, 22 lutego 2024 05:07
SIÓDEMKA MYSŁOWICE - UKS KIELCE 27-27 (12-13)
Karne: 1-3
Siódemka Mysłowice: Olaf Korzyniec (7), Rafał Sikora (6), Jakub Jawor (5), Łukasz KoŚciuk (4), Marcin Liwocha (2), Filip Gnyp (1), Piotr Kijowski (1), Szymon PaweŁek (1), Bartosz BagiŃski, Oktawiusz JarzĄbek, Kamil Juranek, Olivier Langner, Beniamin Soboszek, Mateusz ZiĘba, Wiktor BuŁkaUKS Kielce: Tomasz Maciejek (8), Maciej Chodur (7), Kacper Dziedzic (4), Filip Piwowarczyk (4), Krzysztof Bernacki (1), Jakub Nowakowski (1), Jan RzĄca (1), Igor Tarkowski (1), Jakub KoŹbiaŁ, Jakub Majcher , Szymon Molga, Michał Stec, Jarosław Birukowicz , Kamil Klim, Bartłomiej Pawlikowski, Wiktor WotliŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 18 lutego 2024 21:48
GRUNWALD RUDA ŚL. - ROKITNICA ZABRZE 28-22 (12-10)
Grunwald Ruda Śl.: Łukasz BŁaŚ, Jarosław Hadam, Piotr Karabanowski, Robert Kurzawa, Artur Kwolek, Jakub Ludyga, Maksymilian Matuszewski, Jakub Mauer, Piotr Misiak, Jan Pilarz, Jakub Podolski, Przemysław Serafin, Konrad Suchy, Wojciech Wawrzyniak, Dominik Zawadzki, Mateusz ZĄbczyŃskiRokitnica Zabrze: Bartłomiej BartczyŃski, Jerzy Gabrych, Mateusz GĘsiarz, Cyprian GibuŁa, Wojciech Jasiewicz, Igor Kawecki, Daniel Kolanek, Patryk Poganiok, Wojciech Poloczek, Jakub SekuŁa, Łukasz Woszczyna, Dawid Żurke
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 18 lutego 2024 00:51
JEDYNKA MYŚLENICE - HUTNIK KRAKÓW 31-27 (18-14)
Jedynka Myślenice: Jakub Ajchler , Kacper BaŁa, Patryk Bieniek, Patryk Dziatkowiec , Kamil DzieŻa, Adrian Kuc, Adam Ochnicki, Krystian Pacyga, Szymon RÓg, Marcin SkaŁka, Szymon Turbasa, Wiktor WiechniakHutnik Kraków: Kamil AdaŚ, Wojciech Dziedzic, Jan Dzierwa, Karol Jagielak, Jakub Krawczyk, Bartłomiej Krzysztof, Kamil Maj, Daniel Mastalerz, Krzysztof PĘgielski, Hubert PrzaŁa, Wojciech SŁowiŃski, Antoni Sobczyk, Mateusz Trawnicki, Paweł WnĘk, Michał Żarnowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
czwartek, 15 lutego 2024 13:38
AGH II KRAKÓW - MOSIR BOCHNIA 38-34 (17-17)
AGH II Kraków: Aleksander Bejnar, Maciej ChorĄŻy, Patryk Gorczyca, Jakub Jewiarz, Piotr Kalinka, Łukasz Maraszkiewicz, Filip MĄdel, Krzysztof MiodoŃski, Michał Mizdra, Michał MrÓz, Łukasz Pabian, Artur Smaga, Dominik SzczĘsny, Bartosz Szpisak, Jakub WitwickiMOSIR Bochnia: Olaf BudyŚ, Karol CichoŃ, Kacper Czarnota, Jakub Dyga, Marek Gondek, Maciej Grech, Maksymilian Grzesik, Bartłomiej Jonak, Karol Kasprzyk, Adam KŁÓsek, Bartosz Kokoszka, Bartosz KoŁodziej, Dominik Norek, Oskar Pabian, Patryk Rolewicz, Kacper ZajĄc
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 11 lutego 2024 19:04
HUTNIK KRAKÓW - ASPR ZAWADZKIE 36-25 (13-13)
Hutnik Kraków: Kamil AdaŚ, Wojciech Dziedzic, Krzysztof GubaŁa, Karol Jagielak, Jakub Krawczyk, Bartłomiej Krzysztof, Kamil Maj, Daniel Mastalerz, Krzysztof PĘgielski, Hubert PrzaŁa, Wojciech SŁowiŃski, Antoni Sobczyk, Mateusz Trawnicki, Paweł WnĘk, Michał ŻarnowskiASPR Zawadzkie: Philippe Broll, Mateusz Czaja, Piotr Damas, Adam Kalinowski, Aleksy Pacut, Mikołaj Padus, Adrian Przybysz, Kacper Skorupa, Łukasz Smyk, Adam WacŁawczyk, Paweł ZagÓrowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
piątek, 09 lutego 2024 16:55
SMS III KIELCE - STAL II MIELEC 31-22 (15-12)
SMS III Kielce: Jakub BaŃczyk, Gabriel Bieniek, Tobiasz Cebulski, Aleksander DrzewiŃski, Borys GawaŁkiewicz, Igor Jarentowski, Jakub Kalata, Wojciech Kupis, Dominik RybiŃski, Kamil Skiba, Filip SzczepaŃski, Maciej Świechowski, Jakub Trzaskowski, Stanisław Wierzbicki, Olaf Wojtalik, Alan ZielonkaStal II Mielec: Karol Borowiecki, Dominik Dyjak, Patryk Jackowski, Łukasz Kilian, Piotr Mikielewicz, Bartosz Mroczka, Oleksii Novikov, Daniel Osmola, Jakub PaleŃ, Dawid Ruhnke, Kacper Rybicki , Filip StraŻ, Paweł StyczeŃ, Jakub ZĄbek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 05 lutego 2024 21:42
UKS KIELCE - AGH II KRAKÓW 26-22 (11-12)
UKS Kielce: Jakub Baluk, Jakub BĄk, Krzysztof Bernacki, Filip Biela, Jarosław Birukowicz , Maciej Chodur, Konrad CioŁak, Kacper Dziedzic, Jakub KoŹbiaŁ, Tomasz Maciejek, Jakub Majcher , Szymon Molga, Bartłomiej Pawlikowski, Filip Piwowarczyk , Igor Tarkowski, Daniel WalaszczykAGH II Kraków: Aleksander Bejnar, Maciej ChorĄŻy, Grzegorz GĄdek, Patryk Gorczyca, Jakub Jewiarz, Filip KozioŁ, Łukasz Maraszkiewicz, Krzysztof MiodoŃski, Michał Mizdra, Łukasz Pabian, Piotr SĄdowicz, Artur Smaga, Dominik SzczĘsny, Bartosz Szpisak, Kacper SzydŁo, Jakub Witwicki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 3 z 33