LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Wrocław, 2021/2022
Kolejka 12
Polonia Środa Wlkp. - Lider Swarzędz
-
Gwardia II Opole - Śląsk II Wrocław
-
Wolsztyniak Wolsztyn - Start Konin
-
Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów
-
SPR Oleśnica - Spartakus Buk
-
Miedź II Legnica - OSiR Komprachcice
-

IV liga Wrocław
1.
>< Żagiew Dzierżoniów
11 19 344 - 288
2.
>< Wolsztyniak Wolsztyn
11 17 359 - 315
3.
>< OSiR Komprachcice
11 15 327 - 297
4.
>< Spartakus Buk
11 13 318 - 300
5.
>< Orlik Brzeg
11 12 364 - 355
6.
>< Śląsk II Wrocław
11 11 324 - 321
7.
>< Polonia Środa Wlkp.
11 10 312 - 329
8.
>< Miedź II Legnica
11 10 332 - 345
9.
>< SPR Oleśnica
11 9 262 - 283
10.
>< Gwardia II Opole
11 9 350 - 321
11.
>< Start Konin
11 6 292 - 368
12.
>< Lider Swarzędz
11 1 283 - 345
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2021/2022
Kolejka 17
UKS Kielce - Stal II Mielec
-
MKS Ustroń - Buskowianka Kielce
-
AZS Kielce - Unia II Tarnów
-
Jedynka Myślenice - SMS III Kielce
17:00
Iskra II Kielce - Górnik II Zabrze
17:00
AGH II Kraków - Orzeł Przeworsk
(nd) 13:00

IV liga Katowice
1.
>< Orzeł Przeworsk
13 26 462 - 342
2.
>< AGH II Kraków
14 26 471 - 350
3.
>< Iskra II Kielce
15 24 441 - 396
4.
>< Unia II Tarnów
14 16 437 - 386
5.
>< Górnik II Zabrze
13 15 375 - 353
6.
>< Buskowianka Kielce
14 14 381 - 359
7.
>< Jedynka Myślenice
15 13 383 - 425
8.
>< SMS III Kielce
11 12 335 - 305
9.
>< MKS Ustroń
15 11 367 - 396
10.
>< MOSIR Bochnia
16 10 469 - 518
11.
>< Stal II Mielec
15 8 399 - 476
12.
>< AZS Kielce
14 7 395 - 444
13.
>< UKS Kielce
13 0 249 - 414
Terminarz i wyniki
FOOTER

Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 96-84
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 83-78
Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0-3
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 0-3
Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska 25-24
KTS III Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry 7-3
Naprzód II Borucin - Relaks Wodzisław Śl. 9-1
Legia Warszawa - GTK Gliwice 86-73
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 2-3
MKS II Kalisz - Chełmiec Wałbrzych 3-1
Unia Kalety - KTS Lędziny 5-5
Ogniwo Żory - Wilki Wilcza 5-5
ZAKSA II Kędzierzyn - AGH Kraków 0-3
Huragan II Sosnowiec - LOT Konopiska 0-10
MUKS II Czerwionka - KS II Bojanów 1-9
MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza 7-3
Wiślańskie Orły Wisła - Lesznianka II Leszna Góra 7-3



Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 10 października 2021 17:43

ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - MIEDŹ II LEGNICA 30-28 (14-15)

Żagiew Dzierżoniów: Maciej Batko (9), Jakub Adamek (5), Kacper Matyja (5), Mateusz BŁaŻkiewicz (3), Borys Kurlenda (3), Marcin Lebiedziejewski (2), Tomasz KurasiŃski (1), Mateusz MatlĘga (1), Patryk Petyn (1), Paweł Matuszewski, Tomasz TomkÓw, Tomasz WĄsiŃski, Kamil ŻyŁa, Oskar Czarnecki, Błażej Potocki, Adam ZieliŃski
Miedź II Legnica: Michał Czarnecki (12), Mateusz Krukiewicz (4), Korneliusz Wita (4), Szymon Pacek (3), Krzysztof Kosiorowski (1), Kacper Łukawski (1), Wiktor PacuŁa (1), Kacper PawŁowski (1), Łukasz Szporko (1), Kornel Dziedzic, Wiktor Kochlewski, Wiktor Socha, Adrian Stachurski, Jakub Turkiewicz, Błażej MatwiejkÓw, Jakub ŚliwiŃski
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 10 października 2021 17:43

LIDER SWARZĘDZ - GWARDIA II OPOLE 26-28 (8-13)

Lider Swarzędz: Krzysztof Szorcz (10), Patryk MaĆkowiak (5), Jan Wichniarek (4), Mariusz Kosturski (3), Paweł SzymaŃski (2), Igor Cichy (1), Marcin Radniecki (1), Przemysław KaŹmierczak, Radosław Madej, Maciej Majchrzak, Kamil TyliŃski, Tomasz Walkowiak, Dariusz Zarzycki, Piotr Iskra, Wojciech KaŹmierczak, Antoni Milecki
Gwardia II Opole: Łukasz Duda (8), Janusz Wandzel (7), Jakub Adamski (5), Daniel Jendryca (4), Piotr Zawadzki (3), Filip Rawecki (1), Szymon Chmielewski, Xawier Drojma, Błażej Frydel, Adam Janikowski
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 10 października 2021 17:43

START KONIN - OSIR KOMPRACHCICE 28-26 (15-12)

Start Konin: Piotr KoŁtunowicz (6), Kamil Nadlewski (6), Olgierd Piaskowski (6), Marcel UrbaŃski (6), Marek Salzman (2), Rafał Furmaniak (1), Janusz Kostrzewa (1), Tomasz Garbarczyk, Adrian Grzelka, Jakub KujawiŃski, Tomasz Trojanowski, Krzysztof Zimny, Adam BudzyŃski, Paweł Dobry, Przemysław Hejna, Hubert WoŹniak
OSiR Komprachcice: Daniel Łacny (11), Michał Niewiadomski (5), Tomasz Marcyniuk (4), Jarosław Dziurgot (3), Filip WrzesiŃski (3), Adam Antoszczyszyn, Kacper Bendych, Denis Gotwald, Tomasz Oleksyn, Marek Sitarski, Damian WĘgrzynowicz, Krzysztof Juros, Tomasz Juros, Łukasz Piechota, Maciej Ścigaj
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 10 października 2021 17:43

SPARTAKUS BUK - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 30-33 (13-18)

Spartakus Buk: Kacper NapieraŁa (8), Kacper KrzemiŃski (5), Karol Lulkiewicz (4), Dawid Wojtczak (4), Hubert NapieraŁa (3), Oscar Rybicki (2), Patryk Sztoban (2), Bartosz Berdychowski (1), Jakub Hemmerling (1), Adam KrÓlikowski, Paweł ŁubiŃski, Krzysztof MaŃczak, Patryk Pawlak, Piotr Popowicz, Łukasz Chmielnik, Bartosz Kujawa
Wolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak (8), Jakub Pietruszka (6), Arkadiusz PiĄtkowski (4), Artur Radny (4), Karol TrybuŚ (4), Marcin Pietruszka (3), Kacper Siejek (3), Mariusz RogoziŃski (1), Wojciech HruŚwicki, Makary Kaczmarek, Jakub PiĄtkowski, Oskar Tajchert, Igor Horowski, Rafał Kucza, Mateusz Lewandowski, Kajetan Szrama
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 10 października 2021 17:43

ŚLĄSK II WROCŁAW - ORLIK BRZEG 26-28 (16-14)

Śląsk II Wrocław: Dominik Dziobek, Jan Gass, Kacper GĘbski, Wojciech Granowski, Krzysztof Griman, Dominik Halla, Szymon Kacprzak, Fabian Kaczor, Mateusz Liske, Filip Mistak, Maciej Skrzypek, Kacper Stodolnik, Jakub ŚwiĄder, Tomasz Tomkowicz, Łukasz WrÓbel
Orlik Brzeg: Kacper Abrahamek, Kamil Adwent, Michał BiaŁoŻyt, Natan BrudziŃski, Maciej Kurus, Rafał MŁotkowski, Łukasz Ogorzelec, Michał Piech, Piotr Sendra, Konrad Sobczyk, Przemysław Sobieraj, Waldemar Stanoszek, Kamil StypiŃski, Łukasz Szczurkowski, Kacper Turyniewicz, Grzegorz Wojcieszek
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 10 października 2021 06:13

STAL II MIELEC - UKS KIELCE 22-17 (13-7)

Stal II Mielec: Jakub Chojecki, Adrian Czajkowski, Filip DraguŁa, Paweł Dzierga, Łukasz Kilian, Krystian KoŁacz, Paweł KrÓl, Patryk Krzysztofek, Karol Nycek, Daniel Osmola, Tomasz PolechoŃski, Kacper Sobczyk, Filip StraŻ, Mikołaj Wanatowicz, Artur Ziomek
UKS Kielce: Kamil AdaŚ, Jakub BĄk, Bartosz Chendoszko, Jakub CichoŃ , Paweł Duda, Kacper Dziedzic, Dominik Konopacki, Piotr Lenty, Jakub Majcher , Bartłomiej Pawlikowski, Adrian PieŃkus, Michał Stec, Aleksander WÓjcik
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 10 października 2021 06:13

GÓRNIK II ZABRZE - ISKRA II KIELCE 25-26 (13-10)

Górnik II Zabrze: Igor Bykowski, Michał Czapla, Jakub Kohrs, Kacper MrugaŁa, Jakub Sladkowski, Maksymilian Surdyk, Jakub Szabat, Dawid Szczelaszczyk, Mateusz Szendzielorz, Krzysztof Szymczyk, Marek Wasilewski, Adam Ziemba, Mateusz Żaczek
Iskra II Kielce: Krzysztof Barucha, Filip Biela, Kacper BŁasiŃski, Damian DomagaŁa, Yusuf Faruk , Jakub LubczyŃski, Igor Malczak, Jakub Pinda, Konrad Przybylski, Konrad Rataj, Filip Salwa, Jakub SĘk, Cezary StĘpieŃ, Filip Urban, Patryk WalczyŃski, Adam Winiarski
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 10 października 2021 06:13

SMS III KIELCE - JEDYNKA MYŚLENICE 34-25 (18-13)

SMS III Kielce: Kacper Aksamit, Dawid Bujok, Filip BurzyŃski, Adrian CichoŃ, Daniel DroŻdŻ, Jacek Fajfer, Jakub Luksa, Maciej Markowski, Piotr Mielczarski, Kacper Olczyk, Marcin PepliŃski, Łukasz Pilz, Maksym Popielecki, Mikołaj Rodak, Fabian Sowiak, Szymon Wywrot
Jedynka Myślenice: Jakub Ajchler , Kacper BaŁa, Patryk Bieniek, Robert Chmielarczyk, Patryk Dziatkowiec , Adrian Kuc, Aleksander Łatas, Krystian Pacyga, Hubert PrzaŁa, Szymon RÓg, Marcin SkaŁka, Szymon Turbasa, Paweł Ulman, Wiktor Wiechniak
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 10 października 2021 06:13

ORZEŁ PRZEWORSK - AGH II KRAKÓW 28-25 (16-14)

Orzeł Przeworsk: Jakub Czapka (9), Paweł Kubik (6), Maciej Bakowski (4), Michał Kubisztal (4), Mateusz Świerk (4), Kacper SoŁek (1), Wojciech Gancarz, Piotr Karabanowski, Jarosław Leja, Michał Maj, Adam Mroszczyk, Rafał StyczeŃ, Adrian Szczepaniec, Samuel KĘdzior, Mateusz Michalik, Franciszek WlazŁo
AGH II Kraków: Konrad Kisiel (6), Wiktor DĘbski (5), Patryk KwarciŃski (5), Jakub Janus (4), Krzysztof MiodoŃski (2), Piotr Prusak (1), Andrzej Wicherek (1), Adrian Ziaja (1), Grzegorz GĄdek, Krzysztof KoŚĆ, Mateusz Kowalski, Filip KozioŁ, Michał Skwara, Kacper SzydŁo, Mikołaj WÓjcik, Mateusz Bednarek
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 04 października 2021 21:44

AZS KIELCE - STAL II MIELEC 32-23 (14-12)

AZS Kielce: Łukasz Telka (7), Łukasz Salwa (6), Filip GrdeŃ (4), Jakub PajĄczkowski (4), Krystian Wojciechowski (4), Hubert WiĘckowski (3), Jakub Kowalczyk (2), Patryk Kurek (1), Szymon Żaba-ŻabiŃski (1), Jakub JamioŁ, Paweł Kotowski, Eryk ŁagoŻny
Stal II Mielec: Kacper Sobczyk (6), Daniel Osmola (5), Filip DraguŁa (4), Paweł KrÓl (3), Artur Ziomek (2), Jakub Chojecki (1), Paweł Dzierga (1), Filip StraŻ (1), Adrian Czajkowski, Jakub Czernecki, Łukasz Kilian, Krystian KoŁacz, Patryk Krzysztofek, Tomasz PolechoŃski
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 04 października 2021 10:03

MKS USTROŃ - ORZEŁ PRZEWORSK 34-39 (17-17)

MKS Ustroń: Bartosz Aronik, Aleksander Bejnar, Marcin BiaŁkowski, Marek Cholewa, Jan CieŚlar, Mateusz CieŚlar, Piotr Gawlas, Szymon GogÓŁka, Dawid Jenkner, Michał Jopek, Dawid Oliwka, Szymon Patyna, Przemysław Polok, Łukasz SzczĘsny, Piotr Szturc, Mateusz TuroŃ
Orzeł Przeworsk: Patryk Andrusiewicz, Maciej Bakowski, Jakub Balawejder, Jakub Czapka, Piotr Karabanowski, Gabriel KozdroŃ, Paweł Kubik, Michał Kubisztal, Jarosław Leja, Michał Maj, Mateusz Michalik, Adam Mroszczyk, Rafał StyczeŃ, Adrian Szczepaniec, Artur Thomas, Jakub WaŃkowicz
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 04 października 2021 10:03

AGH II KRAKÓW - UNIA II TARNÓW 30-25 (16-12)

AGH II Kraków: Mateusz Bednarek, Mateusz CzerwiŃski, Grzegorz GĄdek, Jakub Janus, Konrad Kisiel, Krzysztof KoŚĆ, Mateusz Kowalski, Filip KozioŁ, Patryk KwarciŃski, Krzysztof MiodoŃski, Piotr Prusak, Michał Skwara, Kacper SzydŁo, Andrzej Wicherek, Mikołaj WÓjcik, Adrian Ziaja
Unia II Tarnów: Kacper Bednarz, Maksymilian BieŚ, Olaf Drajewicz, Maciej GwÓŹdŹ, Mateusz Hoim, Jakub HoŁda, Dominik Jac, Klaudiusz Kasprzyk , Jakub Kociuba , Korneliusz MaŁek , Jakub Pogonowski , Dominik Starzyk , Kacper Tuman, Szymon Wajda , Konrad WĄtroba, Kacper ZajĄc
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 10 z 13

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!