Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 20 | |
---|---|
KS Kąty Wrocławskie - AZS Zielona Góra |
- |
ŚKPR Świdnica - Żagiew Dzierżoniów |
- |
Tęcza Kościan - Lider Swarzędz |
19:30 |
Wolsztyniak Wolsztyn - Bór Oborniki Śl. |
19:30 |
MKS Leszno - Zew Świebodzin |
(sb) 13:00 |
Olimp Grodków - Grunwald Poznań |
(sb) 13:00 |
Orlik Brzeg - UKS Nowa Sól |
(sb) 16:00 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
19 | 57 | 537 | - | 410 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
19 | 48 | 640 | - | 455 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
20 | 44 | 613 | - | 554 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
19 | 41 | 558 | - | 509 |
5. |
><
Tęcza Kościan
|
21 | 34 | 581 | - | 595 |
6. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
19 | 28 | 533 | - | 533 |
7. |
><
UKS Nowa Sól
|
19 | 27 | 518 | - | 492 |
8. |
><
MKS Leszno
|
20 | 27 | 564 | - | 586 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
19 | 25 | 526 | - | 531 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
21 | 24 | 552 | - | 589 |
11. |
><
Lider Swarzędz
|
20 | 18 | 585 | - | 641 |
12. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
19 | 17 | 526 | - | 640 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
19 | 12 | 483 | - | 581 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
20 | 9 | 527 | - | 627 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 16 | |
---|---|
25-29 |
|
33-27 |
|
32-34 |
|
33-32 |
|
AZS Lublin - Wisła Sandomierz |
(sb) 12:00 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
16 | 46 | 587 | - | 399 |
2. |
><
AGH Kraków
|
15 | 36 | 451 | - | 416 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
16 | 33 | 514 | - | 482 |
4. |
><
KS Końskie
|
15 | 33 | 472 | - | 423 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
17 | 27 | 525 | - | 537 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
15 | 22 | 430 | - | 434 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
16 | 16 | 513 | - | 517 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
15 | 15 | 446 | - | 506 |
9. |
><
Górnik Zabrze
|
16 | 14 | 507 | - | 559 |
10. |
><
AZS Lublin
|
14 | 9 | 391 | - | 469 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
15 | 4 | 433 | - | 527 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
poniedziałek, 29 stycznia 2024 01:11
LIDER SWARZĘDZ - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN ◄ 25-25 (10-12)
Karne: 4-2
Lider Swarzędz: Igor Cichy, Piotr Dopieralski, Michał Janyga, Mariusz Kosturski, Bartosz KuraŚ, Vladyslav Lohunov, Mateusz Lubiewski, Michał Melewski, Mateusz NapieraŁa, Roger Nowacki, Damian Potocki, Krzysztof Ratajczak, Filip Stachowiak, Krzysztof SzarzyŃski, Paweł SzymaŃski, Tomasz WalkowiakWolsztyniak Wolsztyn: Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Hubert Kierych, Rafał Kucza, Adam Lajsner, Maciej MaŁy, Konrad MŁynkowiak, Jakub PiĄtkowski, Arkadiusz PiĄtkowski, Jakub Pietruszka, Marcin Pietruszka, Mariusz RogoziŃski, Patryk Sudak, Karol TrybuŚ, Wojciech Weiss
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 28 stycznia 2024 15:36
AZS ZIELONA GÓRA - KS KĄTY WROCŁAWSKIE 18-33 (8-15)
AZS Zielona Góra: Michał FÓrmaniak, Tomasz Gazda, Stanisław Grzesiak, Karol Horodniczy, Hubert KamiŃski, Kacper Kiersnowski, Wiktor Marczak, Alan MŁynkowiak, Aleksander Osajda, Jakub Paklerski, Kacper PiĘta, Kacper StypiŃski, Kamil Sznajder, Mateusz Wiatrzyk, Kacper ZyberKS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Maciej Batura, Marcin Dragon, Jakub Jaszczuk, Marcin Jaworski, Oliwier Kalinowicz, Bartosz KrÓl, Dawid KrÓl, Krzysztof Ostrowski, Dawid Pietrowski, Mateusz Redko, Patryk Rogaczewski, Tomasz Wasilewicz, Filip WĘgliŃski, Michał Wysocki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 28 stycznia 2024 05:13
ORLIK BRZEG - TĘCZA KOŚCIAN 23-28 (10-11)
Orlik Brzeg: Kamil Adwent, Jan Feliszek, Jędrzej Kurzawa, Rafał MŁotkowski, Patryk Nowak, Łukasz Ogorzelec, Michał Piech, Piotr Sendra, Marek Sitarski, Konrad Sobczyk, Arkadiusz Stopka, Kamil StypiŃski, Łukasz Szczurkowski, Kacper Turyniewicz, Kacper Wilisowski, Grzegorz WojcieszekTęcza Kościan: Kamil Gessner, Jacek Idziak, Adam Kaniewski, Karol KĘdziora, Piotr Kuciak, Krzysztof Meissner, Adam Noskowiak, Mateusz Nowak, Daniel Olejnik, Tomasz PiĄtek, Michał Przekwas, Dawid WesoŁek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 21 stycznia 2024 22:47
ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - ZEW ŚWIEBODZIN 30-27 (17-11)
Żagiew Dzierżoniów: Maciej Batko, Mateusz BŁaŻkiewicz, Oskar Czarnecki, Jan Gass, Bartosz Jezierski, Tomasz Konieczny, Tomasz KurasiŃski, Borys Kurlenda, Jakub Libera, Oskar Piwko, Błażej Potocki, Mariusz Sienkiewicz, Michał Walczak, Tomasz WĄsiŃski, Adam ZieliŃski, Bartłomiej ŻygadŁoZew Świebodzin: Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Wojciech GaweŁ, Kamil KamiŃski, Cyprian Kociszewski, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Mariusz Nowacki, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Jakub PiwoŃski, Tomasz ŚwiĘs
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 21 stycznia 2024 03:35
WOLSZTYNIAK WOLSZTYN - LIDER SWARZĘDZ 30-31 (14-17)
Wolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak, Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Hubert Kierych, Rafał Kucza, Adam Lajsner, Maciej MaŁy, Konrad MŁynkowiak, Jakub PiĄtkowski, Arkadiusz PiĄtkowski, Jakub Pietruszka, Marcin Pietruszka, Patryk Sudak, Filip Tomiak, Wojciech WeissLider Swarzędz: Igor Cichy, Michał Janyga, Mariusz Kosturski, Igor KrzyŻaniak, Bartosz KuraŚ, Vladyslav Lohunov, Michał Melewski, Mateusz NapieraŁa, Roger Nowacki, Damian Potocki, Krzysztof Ratajczak, Filip Stachowiak, Krzysztof SzarzyŃski, Paweł SzymaŃski, Tomasz Walkowiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 17 grudnia 2023 05:02
ZEW ŚWIEBODZIN - LIDER SWARZĘDZ 40-29 (19-16)
Zew Świebodzin: Arkadiusz Bosy, Przemysław Bryza, Maciej Cenin, Jakub Cenin, Kamil KamiŃski, Szymon Kobeszko, Cyprian Kociszewski, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Mariusz Nowacki, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Jakub PiwoŃski, Tomasz ŚwiĘsLider Swarzędz: Igor Cichy, Piotr Dopieralski, Michał Janyga, Mariusz Kosturski, Vladyslav Lohunov, Michał Melewski, Mateusz NapieraŁa, Roger Nowacki, Krzysztof Ratajczak, Filip Stachowiak, Krzysztof SzarzyŃski, Paweł SzymaŃski, Tomasz Walkowiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 17 grudnia 2023 05:02
BÓR OBORNIKI ŚL. - AZS ZIELONA GÓRA 27-25 (14-13)
Bór Oborniki Śl.: Konrad Andrzejewski, Mikołaj Bestian, Vladyslav Fediuk, Michał Krupiarz, Kacper Latko, Bartosz Pasieczny, Leon Pawlisz, Jan Pernak, Julien Philippe, Patryk Piwnicki, Bartosz Serafin, Kacper Siwik, Maciej Skrzypek, Filip SŁomski, Adrian UŚĆ, Łukasz WrÓbelAZS Zielona Góra: Michał FÓrmaniak, Karol Horodniczy, Hubert KamiŃski, Jakub Krawczak, Wiktor Marczak, Hubert Marzec, Alan MŁynkowiak, Dawid PajdaŁa, Jakub Paklerski, Kacper StypiŃski, Kamil Sznajder, Mateusz Wiatrzyk, Kacper Zyber
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 17 grudnia 2023 05:02
ŚKPR ŚWIDNICA - KS KĄTY WROCŁAWSKIE 29-34 (17-19)
ŚKPR Świdnica: Łukasz Czynszak, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Wiktor Kochlewski, Norbert Mirga, Paweł Pedryc, Szymon Pedryc, Dawid PĘczar, Piotr PirÓg, Volodymyr Shupyk , Łukasz Szporko, Miłosz WoŁodkiewicz, Aleksander ZelekKS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Maciej Batura, Marcin Dragon, Dominik Dziobek, Kacper GoŁda, Jakub Jaszczuk, Marcin Jaworski, Bartosz KrÓl, Dawid KrÓl, Krzysztof Ostrowski, Sebastian OstrÓwka, Dawid Pietrowski, Mateusz Redko, Patryk Rogaczewski, Tomasz Wasilewicz, Filip WĘgliŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 17 grudnia 2023 03:33
WISŁA SANDOMIERZ - AZS LUBLIN 33-33 ► (17-19)
Karne: 1-2
Wisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Filip DraguŁa, Michał KwieciŃski, Adam Malinowski, Patryk Mazur, Hubert Nowak, Adam Paluch, Grzegorz Pawelczyk, Aleksy RadwaŃski, Dawid Rusin, Karol Sapielak, Daniel Skowron, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Mateusz WiĄcekAZS Lublin: Maciej Abramowicz, Jędrzej Batyra, Kuba BereziŃski, Paweł Ciupa, Paweł Daniel, Michał Dziemiach, Julian Gadaj, Dominik Janicki, Krzysztof Janicki, Paweł ProĆ, Adam Pytka, Szymon SekuŁa, Jacek Stachowicz, Paweł Stypa, Mikołaj Urbanek, Wojciech WŁudarczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 16 grudnia 2023 19:32
UKS NOWA SÓL - GRUNWALD POZNAŃ 17-23 (5-10)
UKS Nowa Sól: Patryk Bortnowski, Hubert Brychcy, Samuel Chomenko, Artur Dymkowski, Jakub Florczak, Marcin Hajnysz, Bartosz Janecki, Jakub JaskÓŁka, Piotr Kaczmarek, Szymon Karp, Michał KuryŁo, Szymon Lisiewicz, Jakub Nowakowski, Maciej OrliŃski, Michał Pawlisz, Dawid ŚwiekatowskiGrunwald Poznań: Daniel BartŁomiejczyk, Jakub Bujnowski, Dawid Krzywicki, Mateusz Liske, Patryk Marcinkowski, Krzysztof MartyŃski, Borys Naglik, Piotr Nowicki, Adam PaczeŚny, Mikołaj PŁoski, Sebastian Runowski, Piotr StanisŁawski, Filip Tarko, Antoni Wagner, Dariusz Zarzycki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
piątek, 15 grudnia 2023 10:49
SRS PRZEMYŚL - SMS II KIELCE 29-24 (14-11)
SRS Przemyśl: Tomasz Kulka (12), Bartosz Paw (4), Kacper Kielar (3), Igor Bykowski (2), Kamil Guzdek (2), Karol SkawiŃski (2), Sebastian Świt (2), Mateusz Hoim (1), Igor MrÓz (1), Adam Iwasieczko, Paweł Kubik, Gracjan Nowak, Paweł Sar, Patryk Walczyk, Oskar ZajdelSMS II Kielce: Olaf Tobera (7), Dawid Bujok (4), Andrzej Korus (4), Bartłomiej RugaŁa (4), Jakub Trzaskowski (2), Jakub BaŃczyk (1), Paweł ChŁopek (1), Marcel LatosiŃski (1), Aleksander DrzewiŃski, Kacper Kaleta, Łukasz Pilz, Jan WiŚniewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 10 grudnia 2023 20:20
AZS LUBLIN - VIRET ZAWIERCIE 34-33 (17-16)
AZS Lublin: Jędrzej Batyra (8), Paweł Daniel (7), Julian Gadaj (4), Szymon SekuŁa (4), Krzysztof Janicki (3), Adam Pytka (3), Wojciech WŁudarczyk (3), Maciej Abramowicz (2), Paweł Ciupa, Michał Dziemiach, Paweł ProĆ, Jacek Stachowicz, Grzegorz Wielgus, Dominik Janicki, Jordan Stachowiak, Paweł StypaViret Zawiercie: Jakub Bojarczuk (6), Mikołaj Burlyta (6), Oleksandr Dovbysh (5), Kacper CegŁowski (4), Dominik Sitkiewicz (4), Dorian BudziaŁowski (2), Michał Krygowski (2), Piotr WiĘckiewicz (2), Artur Makaruk (1), Igor ZagaŁa (1), Krzysztof Bednarz, Filip Jarosz, Szymon Skutela, Mykola Voinov, Mateusz Grzegorczyk, Marcin Kurzawa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 8 z 147