Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 20 | |
---|---|
KS Kąty Wrocławskie - AZS Zielona Góra |
44-27 |
ŚKPR Świdnica - Żagiew Dzierżoniów |
16-20 |
Tęcza Kościan - Lider Swarzędz |
19:30 |
Wolsztyniak Wolsztyn - Bór Oborniki Śl. |
19:30 |
MKS Leszno - Zew Świebodzin |
(sb) 13:00 |
Olimp Grodków - Grunwald Poznań |
(sb) 13:00 |
Orlik Brzeg - UKS Nowa Sól |
(sb) 16:00 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
19 | 57 | 537 | - | 410 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
20 | 51 | 684 | - | 482 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
20 | 44 | 613 | - | 554 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
19 | 41 | 558 | - | 509 |
5. |
><
Tęcza Kościan
|
21 | 34 | 581 | - | 595 |
6. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
19 | 28 | 533 | - | 533 |
7. |
><
UKS Nowa Sól
|
19 | 27 | 518 | - | 492 |
8. |
><
MKS Leszno
|
20 | 27 | 564 | - | 586 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
20 | 25 | 542 | - | 551 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
21 | 24 | 552 | - | 589 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
20 | 20 | 546 | - | 656 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
20 | 18 | 585 | - | 641 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
20 | 12 | 510 | - | 625 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
20 | 9 | 527 | - | 627 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 16 | |
---|---|
25-29 |
|
33-27 |
|
32-34 |
|
33-32 |
|
AZS Lublin - Wisła Sandomierz |
(sb) 12:00 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
16 | 46 | 587 | - | 399 |
2. |
><
AGH Kraków
|
15 | 36 | 451 | - | 416 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
16 | 33 | 514 | - | 482 |
4. |
><
KS Końskie
|
15 | 33 | 472 | - | 423 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
17 | 27 | 525 | - | 537 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
15 | 22 | 430 | - | 434 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
16 | 16 | 513 | - | 517 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
15 | 15 | 446 | - | 506 |
9. |
><
Górnik Zabrze
|
16 | 14 | 507 | - | 559 |
10. |
><
AZS Lublin
|
14 | 9 | 391 | - | 469 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
15 | 4 | 433 | - | 527 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 25 lutego 2024 03:14
ZEW ŚWIEBODZIN - AZS ZIELONA GÓRA 32-26 (14-11)
Zew Świebodzin: Przemysław Bryza, Maciej Cenin, Jakub Cenin, Wojciech GaweŁ, Cyprian Kociszewski, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Mariusz Nowacki, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Jakub PiwoŃski, Tomasz ŚwiĘs, Paweł Walczak, Paweł WrzosAZS Zielona Góra: Michał FÓrmaniak, Tomasz Gazda, Karol Horodniczy, Hubert KamiŃski, Kacper Kiersnowski, Alan MŁynkowiak, Aleksander Osajda, Jakub Paklerski, Kacper PiĘta, Kacper StypiŃski, Kamil Sznajder, Konrad SzymaŃski, Mateusz Wiatrzyk, Wiktor Winowski, Kacper Zyber
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 25 lutego 2024 03:14
ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - KS KĄTY WROCŁAWSKIE 29-47 (14-23)
Żagiew Dzierżoniów: Jakub Adamek, Maciej Batko, Mateusz BŁaŻkiewicz, Oskar Czarnecki, Jan Gass, Kacper GuŹniczak, Tomasz Konieczny, Miłosz Krukiewicz, Tomasz KurasiŃski, Oskar Piwko, Błażej Potocki, Mariusz Sienkiewicz, Yahor Volkau, Michał Walczak, Tomasz WĄsiŃski, Adam ZieliŃskiKS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Maciej Batura, Marcin Dragon, Dominik Dziobek, Jakub Jaszczuk, Marcin Jaworski, Bartosz KrÓl, Dawid KrÓl, Krzysztof Ostrowski, Dawid Pietrowski, Mateusz Redko, Patryk Rogaczewski, Filip WĘgliŃski, Michał Wysocki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 25 lutego 2024 03:14
OLIMP GRODKÓW - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 30-25 (15-11)
Olimp Grodków: Przemysław DyktyŃski, Sebastian Kolanko, Daniel Koprek, Kamil Kusek, Tomasz Lechowicz, Mateusz Lellek, Daniel Łacny, Jakub MigoŃ, Filip Mistak, Michał SŁomczewski, Wiktor Socha, Adrian Turkowski, Marcel Ungier, Sebastian ZiemiŃski, Bartosz ŻubrowskiWolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak, Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Rafał Kucza, Adam Lajsner, Konrad MŁynkowiak, Arkadiusz PiĄtkowski, Jakub PiĄtkowski, Jakub Pietruszka, Patryk Sudak, Filip Tomiak, Wojciech Weiss
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 25 lutego 2024 03:14
MKS LESZNO - BÓR OBORNIKI ŚL. 23-28 (8-10)
MKS Leszno: Michał Frieske, Borys HaŁka, Marcin JaŚkowski, Jędrzej Kaniewski, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Olgierd Owczarczak, Kacper PawŁowski, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Illia Spieshylov, Kacper Szocik, Kevin Wydmuch, Marcel ZiemiakBór Oborniki Śl.: Konrad Andrzejewski, Mikołaj Bestian, Marcin Borzymowski, Michał Krupiarz, Kacper Latko, Leon Pawlisz, Julien Philippe, Patryk Piwnicki, Bartosz Serafin, Kacper Siwik, Maciej Skrzypek, Filip SŁomski, Artur Szabat, Adrian UŚĆ, Wiktor Wiciak, Łukasz WrÓbel
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 24 lutego 2024 19:00
AGH KRAKÓW - KS KOŃSKIE 32-28 (20-15)
AGH Kraków: Mateusz Bujak, Wiktor DĘbski, Michał Gasin, Jakub Grzybowski, Konrad Kisiel, Oskar KlamrzyŃski, Jakub Kociuba , Krzysztof KoŚĆ, Filip KozioŁ, Patryk KwarciŃski, Konrad ŁuczyŃski, Jakub Romian, Kacper SzydŁo, Konrad Szymczak, Szymon Wajda , Mateusz WĘgliŃskiKS Końskie: Filip Biela, Damian Falasa, Grzegorz Hubka, Jakub Janus, Adam KoŚka, Krzysztof Markowski, Wiktor Osman, Kacper RoŻnowski, Łukasz SĘkowski, Wiktor SĘkowski, Maciej StĘpniewski, Michał WŁodarski, Karol WŁodarski, Sebastian WŁoskiewicz, Bartosz WoŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 24 lutego 2024 19:00
GÓRNIK ZABRZE - VIRET ZAWIERCIE 29-31 (15-12)
Górnik Zabrze: Szymon Bykowski, Natan Gryma, Łukasz KamiŃski, Dariusz MaĆkowiak, Marek Mendela, Krzysztof Mikunda, Mateusz Mleczko, Oskar Mostowik, Antoni Mrozek, Jakub Pinda, Dawid Rajca, Maksymilian Surdyk, Bartosz Szczepanik, Adrian TrÓjniak, Daniel WisiŃski, Jakub ŻaczekViret Zawiercie: Krzysztof Bednarz, Jakub Bojarczuk, Dorian BudziaŁowski, Mikołaj Burlyta, Kacper CegŁowski, Mateusz Grzegorczyk, Filip Jarosz, Michał Krygowski, Marcin Kurzawa, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Michał Mentel, Dominik Sitkiewicz, Szymon Skutela, Mykola Voinov, Piotr WiĘckiewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 18 lutego 2024 23:17
VIRET ZAWIERCIE - WISŁA SANDOMIERZ 32-29 (19-18)
Viret Zawiercie: Krzysztof Bednarz, Jakub Bojarczuk, Dorian BudziaŁowski, Mikołaj Burlyta, Kacper CegŁowski, Mateusz Grzegorczyk, Filip Jarosz, Michał Krygowski, Marcin Kurzawa, Hubert Lebiocki, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Michał Mentel, Dominik Sitkiewicz, Szymon Skutela, Piotr WiĘckiewiczWisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Filip DraguŁa, Michał KwieciŃski, Dominik LichtoŃ, Adam Malinowski, Patryk Mazur, Adam Paluch, Grzegorz Pawelczyk, Aleksy RadwaŃski, Dawid Rusin, Daniel Skowron, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Mateusz WiĄcek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 18 lutego 2024 03:33
ORZEŁ PRZEWORSK - AGH KRAKÓW 32-31 (16-15)
Orzeł Przeworsk: Grzegorz BarnaŚ, Kacper Bednarz, Tomasz Biernat, Jakub Czapka, Emilian JewuŁa, Klaudiusz Kasprzyk , Samuel KĘdzior, Paweł Kubik, Dariusz Kubisztal, Michał Kubisztal, Tomasz Mochocki, Jakub Pogonowski , Kevin Starzecki, Mateusz Świerk, Marcin Wajda, Franciszek WlazŁoAGH Kraków: Mateusz Bujak, Wiktor DĘbski, Michał Gasin, Jakub Grzybowski, Konrad Kisiel, Oskar KlamrzyŃski, Jakub Kociuba , Krzysztof KoŚĆ, Patryk KwarciŃski, Konrad ŁuczyŃski, Jakub Romian, Piotr SĄdowicz, Kacper SzydŁo, Konrad Szymczak, Szymon Wajda , Mateusz WĘgliŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 18 lutego 2024 03:33
KS KOŃSKIE - GÓRNIK ZABRZE 32-26 (15-10)
KS Końskie: Rafał Biegaj, Filip Biela, Damian Falasa, Jakub Janus, Adam KoŚka, Krzysztof Markowski, Wiktor Osman, Kacper RoŻnowski, Łukasz SĘkowski, Wiktor SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Maciej StĘpniewski, Michał WŁodarski, Karol WŁodarski, Sebastian WŁoskiewicz, Bartosz WoŚGórnik Zabrze: Szymon Bykowski, Natan Gryma, Łukasz KamiŃski, Dariusz MaĆkowiak, Marek Mendela, Krzysztof Mikunda, Konrad Mnich, Oskar Mostowik, Antoni Mrozek, Mikołaj Pasieka, Dawid Rajca, Maksymilian Surdyk, Bartosz Szczepanik, Adrian TrÓjniak, Daniel WisiŃski, Jakub Żaczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 18 lutego 2024 03:33
MTS CHRZANÓW - AZS LUBLIN 40-18 (17-7)
MTS Chrzanów: Andrzej Beczek, Mateusz CieŚlik, Michał DobrzaŃski, Paweł Franczak, Marcin GÓrkowski, Marcin Hardzina, Bartosz Hardzina, Stanisław Malinowski, Patryk Plaszczak, Karol Put, Jakub Rusin, Maciej Sieczka, Dawid Skoczylas, Bartosz Skoczylas, Sławomir Smaciarz, Kacper WĘgrzynAZS Lublin: Maciej Abramowicz, Jędrzej Batyra, Paweł Daniel, Julian Gadaj, Dominik Janicki, Krzysztof Janicki, Patryk KsiĄŻka, Jan MaŁecki, Paweł ProĆ, Adam Pytka, Szymon SekuŁa, Jordan Stachowiak, Jacek Stachowicz, Grzegorz Wielgus, Wojciech WŁudarczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 18 lutego 2024 01:31
BÓR OBORNIKI ŚL. - TĘCZA KOŚCIAN 24-30 (9-14)
Bór Oborniki Śl.: Konrad Andrzejewski, Mikołaj Bestian, Marcin Borzymowski, Michał Krupiarz, Kacper Latko, Leon Pawlisz, Julien Philippe, Patryk Piwnicki, Bartosz Serafin, Kacper Siwik, Maciej Skrzypek, Filip SŁomski, Artur Szabat, Adrian UŚĆ, Wiktor Wiciak, Łukasz WrÓbelTęcza Kościan: Marcin Firlej, Dawid Grzesiak, Jacek Idziak, Karol KĘdziora, Krzysztof Meissner, Adam Noskowiak, Mateusz Nowak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Łukasz PieŚniak, Michał Przekwas, Eligiusz Walkowiak, Dawid WesoŁek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 18 lutego 2024 01:31
WOLSZTYNIAK WOLSZTYN - KS KĄTY WROCŁAWSKIE 21-35 (11-15)
Wolsztyniak Wolsztyn: Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Rafał Kucza, Maciej MaŁy, Konrad MŁynkowiak, Jakub PiĄtkowski, Arkadiusz PiĄtkowski, Jakub Pietruszka, Marcin Pietruszka, Mariusz RogoziŃski, Patryk Sudak, Filip Tomiak, Karol TrybuŚ, Wojciech WeissKS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Maciej Batura, Marcin Dragon, Jakub Jaszczuk, Marcin Jaworski, Oliwier Kalinowicz, Dawid KrÓl, Bartosz KrÓl, Krzysztof Ostrowski, Dawid Pietrowski, Mateusz Redko, Filip WĘgliŃski, Michał Wysocki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 5 z 147