Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 14 | |
---|---|
36-25 |
|
27-31 |
|
Start Pietrowice - Zgoda Ruda Śl. |
- |
III liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
SPR Olkusz
|
10 | 27 | 349 | - | 271 |
2. |
><
Zgoda Ruda Śl.
|
10 | 18 | 298 | - | 282 |
3. |
><
Start Pietrowice
|
10 | 18 | 278 | - | 258 |
4. |
><
Victoria Świebodzice
|
10 | 17 | 292 | - | 281 |
5. |
><
Śląsk Wrocław
|
10 | 15 | 287 | - | 288 |
6. |
><
Gmina II Kobierzyce
|
11 | 12 | 314 | - | 334 |
7. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
11 | 10 | 328 | - | 338 |
8. |
><
Otmęt Krapkowice
|
10 | 6 | 223 | - | 317 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Gwarek Zabrze | 3-1 |
MKS Kluczbork - AP MMKS Kluczbork | 0-1 |
Victoria Chrościce - Pogoń Prudnik | 11-2 |
Chemik Kędzierzyn - Pomologia Prószków | 2-4 |
UKS Głuchołazy - Orzeł Branice | 3-2 |
Piast Strzelce Op. - Sparta Paczków | 3-1 |
Śląsk II Łubniany - LZS Kotórz | 4-0 |
AP Biała - Małapanew Ozimek | 3-1 |
Swornica Czarnowąsy - Start II Namysłów | 3-1 |
Sokół Orzesze - LUKS Węgierska Górka | 5-5 |
MKS Czechowice - ULKTS Pszczyna | 6-4 |
Polonia II Nysa - Piast Strzelce Op. | 3-0 |
ŚKPR Świdnica - Żagiew Dzierżoniów | 16-20 |
KS Kąty Wrocławskie - AZS Zielona Góra | 44-27 |
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Piekary | 25-27 |
SMS Kielce - SPR Żukowo | 28-28 |
Chemik Kędzierzyn - Start Namysłów | 4-0 |
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 19 listopada 2020 09:11
START MICHAŁKOWICE - TOR DOBRZEŃ 27-18 (11-8)
Start Michałkowice: Alicja Widera (6), Klaudia KrawczyŃska (5), Sabina Grzomba (3), Marlena Wodarka (3), Klaudia Drost (2), Wiktoria Zuzel (2), Daria Janik (1), Julia PodsiadŁo (1), Klaudia PstrĄgowska (1), Maria Schmidt (1), Julia Umywalnik (1), Weronika Zalewska (1), Martyna Czaniecka, Joanna Hejdysz, Tatiana Plaszczyk, Julia StolarczykTOR Dobrzeń: Joanna KapuŚcik (10), Patrycja Bucyk (3), Paulina Marciniszyn (2), Weronika Gawlik (1), Natalia Wypych (1), Karolina ZajĄczkowska (1), Małgorzata Bucyk, Wiktoria Kokot, Natalia Śmiarowska, Maja ŻyŁka, Sylwia Chochorowska, Daria Nadolna
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 19 listopada 2020 09:11
NC ZABRZE - KS BYSTRA 33-21 (14-11)
NC Zabrze: Natalia GabryŚ (8), Laura Pastuszka (7), Dominika Przewosnik (5), Oliwia Przystalska (5), Natalia Piasecka (4), Kinga Grzegorzewska (2), Aleksandra CzerwiŃska (1), Magdalena NasiŁowska (1), Kamila Czapla, Martyna Hawryluk, Dominika Jakubiec, Oliwia Jakubowska, Kinga Jaszczuk, Martyna PiĄtek, Natalia ŻygliŃskaKS Bystra: Dominika Zubek (5), Magdalena Tran minh (4), Sandra Korusiewicz (3), Julia Talik (3), Emilia WiĘckowska (3), Natalia Wrona (3), Lulzime Emrulahu, Ksenia GoŁuch, Klaudia Hutyra, Marlena MaŚlanka, Karolina MokrzyŃska, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Kamila Syktus, Jagoda WaluŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 19 listopada 2020 09:11
HANDBALL RZESZÓW - START PIETROWICE 25-28 (13-9)
Handball Rzeszów: Paulina Lasek (10), Jolanta PŁocica (5), Julia Ginalska (3), Julia PŁocica (2), Julia Tereszak (2), Dominika Puchalska (1), Antonina SzczĘsna (1), Anita Ziajka (1), Alicja Harpula, Julia Jamrozik, Patrycja Margiel, Anna StapiŃska, Martyna Nycz, Nikolina Samborska, Martyna Szklarz, Żaneta ZiĘbaStart Pietrowice: Laura Szczepanik (9), Weronika WesoŁowska (6), Weronika Malinowska (5), Karolina Bugdoll (3), Oktawia Kowalska (3), Agata PodsiadŁo (2), Daria Chrzanowska, Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Sandra Kowalewska, Julia PawŁowska, Karolina Plutka, Roksana Wolny, Weronika Chrobak, Oliwia Wolny
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 19 listopada 2020 09:11
KS BYSTRA - TOR DOBRZEŃ 33-31 (18-11)
KS Bystra: Dominika Zubek (11), Emilia WiĘckowska (10), Julia Talik (6), Natalia Wrona (4), Sandra Korusiewicz (2), Lulzime Emrulahu, Ksenia GoŁuch, Zuzanna Knapik, Marlena MaŚlanka, Karolina MokrzyŃska, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Karolina Theuer, Magdalena Tran minh, Jagoda WaluŚTOR Dobrzeń: Joanna KapuŚcik (12), Paulina KuchczyŃska (9), Weronika Gawlik (6), Paulina Marciniszyn (3), Natalia Wypych (1), Małgorzata Bucyk, Patrycja Bucyk, Sylwia Chochorowska, Wiktoria Kokot, Daria Nadolna
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 19 listopada 2020 09:11
START MICHAŁKOWICE - NC ZABRZE 26-21 (13-6)
Start Michałkowice: Alicja Widera (7), Aleksandra WalentyŃska (5), Klaudia KrawczyŃska (3), Julia Umywalnik (3), Marlena Wodarka (3), Weronika Zalewska (2), Magdalena Bala (1), Klaudia Drost (1), Wiktoria Zuzel (1), Martyna Czaniecka, Sabina Grzomba, Joanna Hejdysz, Julia PodsiadŁo, Klaudia PstrĄgowska, Natalia Surlas, Julia StolarczykNC Zabrze: Natalia Piasecka (9), Natalia GabryŚ (3), Alicja Skotnicka (3), Laura Pastuszka (2), Oliwia Przystalska (2), Kinga Grzegorzewska (1), Martyna PiĄtek (1), Kamila Czapla, Aleksandra CzerwiŃska, Martyna Hawryluk, Dominika Jakubiec, Kinga Jaszczuk, Magdalena NasiŁowska, Natalia ŻygliŃska, Oliwia Jakubowska, Dominika Przewosnik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 19 listopada 2020 09:11
TOR DOBRZEŃ - HANDBALL RZESZÓW 25-27 (15-14)
TOR Dobrzeń: Paulina KuchczyŃska (9), Joanna KapuŚcik (6), Karolina ZajĄczkowska (4), Weronika Gawlik (2), Wiktoria Kokot (2), Paulina Marciniszyn (2), Małgorzata Bucyk, Patrycja Bucyk, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Daria Nadolna, Natalia Wypych, Natalia ŚmiarowskaHandball Rzeszów: Paulina Lasek (9), Julia Ginalska (6), Anna Tomaszewska (3), Antonina SzczĘsna (2), Anita Ziajka (2), Julia PŁocica (1), Jolanta PŁocica (1), Dominika Puchalska (1), Julia Tereszak (1), Wiktoria Wolak (1), Patrycja Margiel, Anna StapiŃska, Julia Jamrozik, Nikolina Samborska, Oliwia Solarz, Martyna Szklarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 15 listopada 2020 19:51
START PIETROWICE - KS BYSTRA 40-32 (16-18)
Start Pietrowice: Weronika Malinowska (10), Julia PawŁowska (10), Oktawia Kowalska (8), Weronika Chrobak (7), Agata PodsiadŁo (2), Daria Chrzanowska (1), Sandra Kowalewska (1), Oliwia Wolny (1), Karolina Bugdoll, Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Weronika WesoŁowska, Wiktoria Kuroczik, Roksana WolnyKS Bystra: Emilia WiĘckowska (8), Natalia Wrona (8), Julia Talik (5), Magdalena Tran minh (4), Sandra Korusiewicz (2), Roksana Petryna (2), Jagoda WaluŚ (2), Dominika Zubek (1), Ksenia GoŁuch, Joanna Niewdana, Karolina Theuer
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 25 października 2020 19:07
KS BYSTRA - HANDBALL RZESZÓW 25-35 (11-22)
KS Bystra: Dominika Zubek (8), Magdalena Tran minh (4), Natalia Wrona (4), Sandra Korusiewicz (3), Julia Talik (3), Joanna Niewdana (1), Jagoda WaluŚ (1), Emilia WiĘckowska (1), Ksenia GoŁuch, Karolina MokrzyŃska, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Karolina Theuer, Lulzime Emrulahu, Klaudia HutyraHandball Rzeszów: Dominika Puchalska (8), Paulina Lasek (7), Anita Ziajka (5), Julia PŁocica (4), Julia Ginalska (3), Jolanta PŁocica (2), Antonina SzczĘsna (2), Anna Tomaszewska (2), Alicja Harpula (1), Kinga OsĘkowska (1), Patrycja Margiel, Nikolina Samborska, Julia Tereszak, Wiktoria Wolak, Żaneta ZiĘba, Anna StapiŃska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 10 października 2020 21:01
START MICHAŁKOWICE - KS BYSTRA 31-30 (17-17)
Start Michałkowice: Marlena Wodarka (7), Klaudia PstrĄgowska (6), Klaudia KrawczyŃska (4), Magdalena Bala (3), Weronika Zalewska (3), Wiktoria Zuzel (3), Magdalena Grzymek (2), Julia Umywalnik (2), Julia PodsiadŁo (1), Martyna Czaniecka, Sandra Czaplicka, Klaudia Drost, Sabina Grzomba, Joanna Hejdysz, Angelika Kurasz, Julia StolarczykKS Bystra: Marlena MaŚlanka (10), Emilia WiĘckowska (5), Natalia Wrona (4), Julia Talik (3), Magdalena Tran minh (3), Dominika Zubek (3), Sandra Korusiewicz (1), Jagoda WaluŚ (1), Ksenia GoŁuch, Klaudia Hutyra, Karolina MokrzyŃska, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Karolina Theuer
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
piątek, 28 sierpnia 2020 09:18
Terminarz - III liga kobiet
Kolejka 1 - 2020-10-10
TOR Dobrzeń - Start Pietrowice
KS Bystra - Start Michałkowice
NC Zabrze - Handball Rzeszów
Kolejka 2 - 2020-10-17
NC Zabrze - KS Bystra
Start Michałkowice - TOR Dobrzeń
Handball Rzeszów - Start Pietrowice
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 22:10
JKS II JAROSŁAW - START PIETROWICE 29-33 (10-18)
JKS II Jarosław: Iga WiciŃska (10), Katarzyna Moszkowicz (6), Klaudia NaleŚniak (4), Aleksandra Rygiel (4), Olga Kozdrowicz (2), Paula Wojtaszek (2), Malwina Bartoszek (1), Martyna Mitura, Klaudia Ulma, Marlena KieŁbasa, Dagmara Kulpa, Alicja Lasek , Angelika Luberecka, Katarzyna Szot, Amanda Szymborska, Alicja TeperStart Pietrowice: Weronika Malinowska (12), Nicole Chmielewska (5), Sandra PoznaŃska (4), Nicole Gabryel (3), Karolina Plutka (3), Weronika Chrobak (2), Sandra Kowalewska (2), Karolina Kalinowska (1), Klaudia KrawczyŃska (1), Karolina Bugdoll, Sandra Jokel, Agata PodsiadŁo, Marta Steuer
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 22:10
CRACOVIA KRAKÓW - ZGODA RUDA ŚL. 26-24 (13-12)
Cracovia Kraków: Laura ŚwiĄtek (7), Katarzyna Kawa (4), Paulina Klimowicz (4), Agata StĘpieŃ (4), Dominika Franczyk (2), Milena Herman (1), Katarzyna KamusiŃska (1), Paulina Reichel (1), Justyna StaroŃ (1), Natalia Wojas (1), Marlena Nikody, Roksana Robaszek, Małgorzata Skalska, Joanna StĘpnikZgoda Ruda Śl.: Magdalena Kuberek (9), Jessica Prokop (4), Natalia Kita (3), Julia Skubacz (2), Gabriela Zelek (2), Oliwia Korbel (1), Natalia Podsiedlik, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska, Małgorzata ChruŚciŃska (3), Justyna Cuber, Lucyna GÓrczyk, Anna Samol, Marta Weihrauch
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 8 z 15