LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2021/2022
Kolejka 9
AGH Kraków - Sośnica II Gliwice
-
NC Zabrze - Start Michałkowice
-
KS Bystra - Start Pietrowice
-

III liga kobiet
1.
>< Start Pietrowice
4 12 143 - 102
2.
>< Sośnica II Gliwice
4 11 124 - 87
3.
>< KS Bystra
5 6 148 - 186
4.
>< AGH Kraków
5 6 130 - 138
5.
>< NC Zabrze
5 6 157 - 153
6.
>< Start Michałkowice
5 1 108 - 144
Terminarz i wyniki
FOOTER

Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 96-84
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 83-78
Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0-3
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 0-3
Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska 25-24
KTS III Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry 7-3
Naprzód II Borucin - Relaks Wodzisław Śl. 9-1
Legia Warszawa - GTK Gliwice 86-73
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 2-3
MKS II Kalisz - Chełmiec Wałbrzych 3-1
Unia Kalety - KTS Lędziny 5-5
Ogniwo Żory - Wilki Wilcza 5-5
ZAKSA II Kędzierzyn - AGH Kraków 0-3
Huragan II Sosnowiec - LOT Konopiska 0-10
MUKS II Czerwionka - KS II Bojanów 1-9
MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza 7-3
Wiślańskie Orły Wisła - Lesznianka II Leszna Góra 7-3



Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 25 października 2020 19:07

KS BYSTRA - HANDBALL RZESZÓW 25-35 (11-22)

KS Bystra: Dominika Zubek (8), Magdalena Tran minh (4), Natalia Wrona (4), Sandra Korusiewicz (3), Julia Talik (3), Joanna Niewdana (1), Jagoda WaluŚ (1), Emilia WiĘckowska (1), Ksenia GoŁuch, Karolina MokrzyŃska, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Karolina Theuer, Lulzime Emrulahu, Klaudia Hutyra
Handball Rzeszów: Dominika Puchalska (8), Paulina Lasek (7), Anita Ziajka (5), Julia PŁocica (4), Julia Ginalska (3), Jolanta PŁocica (2), Antonina SzczĘsna (2), Anna Tomaszewska (2), Alicja Harpula (1), Kinga OsĘkowska (1), Patrycja Margiel, Nikolina Samborska, Julia Tereszak, Wiktoria Wolak, Żaneta ZiĘba, Anna StapiŃska
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
sobota, 10 października 2020 21:01

START MICHAŁKOWICE - KS BYSTRA 31-30 (17-17)

Start Michałkowice: Marlena Wodarka (7), Klaudia PstrĄgowska (6), Klaudia KrawczyŃska (4), Magdalena Bala (3), Weronika Zalewska (3), Wiktoria Zuzel (3), Magdalena Grzymek (2), Julia Umywalnik (2), Julia PodsiadŁo (1), Martyna Czaniecka, Sandra Czaplicka, Klaudia Drost, Sabina Grzomba, Joanna Hejdysz, Angelika Kurasz, Julia Stolarczyk
KS Bystra: Marlena MaŚlanka (10), Emilia WiĘckowska (5), Natalia Wrona (4), Julia Talik (3), Magdalena Tran minh (3), Dominika Zubek (3), Sandra Korusiewicz (1), Jagoda WaluŚ (1), Ksenia GoŁuch, Klaudia Hutyra, Karolina MokrzyŃska, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Karolina Theuer
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
piątek, 28 sierpnia 2020 09:18

Terminarz - III liga kobiet

Kolejka 1 - 2020-10-10
TOR Dobrzeń - Start Pietrowice
KS Bystra - Start Michałkowice
NC Zabrze - Handball Rzeszów

Kolejka 2 - 2020-10-17
NC Zabrze - KS Bystra
Start Michałkowice - TOR Dobrzeń
Handball Rzeszów - Start Pietrowice

 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 22:10

JKS II JAROSŁAW - START PIETROWICE 29-33 (10-18)

JKS II Jarosław: Iga WiciŃska (10), Katarzyna Moszkowicz (6), Klaudia NaleŚniak (4), Aleksandra Rygiel (4), Olga Kozdrowicz (2), Paula Wojtaszek (2), Malwina Bartoszek (1), Martyna Mitura, Klaudia Ulma, Marlena KieŁbasa, Dagmara Kulpa, Alicja Lasek , Angelika Luberecka, Katarzyna Szot, Amanda Szymborska, Alicja Teper
Start Pietrowice: Weronika Malinowska (12), Nicole Chmielewska (5), Sandra PoznaŃska (4), Nicole Gabryel (3), Karolina Plutka (3), Weronika Chrobak (2), Sandra Kowalewska (2), Karolina Kalinowska (1), Klaudia KrawczyŃska (1), Karolina Bugdoll, Sandra Jokel, Agata PodsiadŁo, Marta Steuer
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 22:10

CRACOVIA KRAKÓW - ZGODA RUDA ŚL. 26-24 (13-12)

Cracovia Kraków: Laura ŚwiĄtek (7), Katarzyna Kawa (4), Paulina Klimowicz (4), Agata StĘpieŃ (4), Dominika Franczyk (2), Milena Herman (1), Katarzyna KamusiŃska (1), Paulina Reichel (1), Justyna StaroŃ (1), Natalia Wojas (1), Marlena Nikody, Roksana Robaszek, Małgorzata Skalska, Joanna StĘpnik
Zgoda Ruda Śl.: Magdalena Kuberek (9), Jessica Prokop (4), Natalia Kita (3), Julia Skubacz (2), Gabriela Zelek (2), Oliwia Korbel (1), Natalia Podsiedlik, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska, Małgorzata ChruŚciŃska (3), Justyna Cuber, Lucyna GÓrczyk, Anna Samol, Marta Weihrauch
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 14 kwietnia 2019 09:30

START MICHAŁKOWICE - TOR DOBRZEŃ 23-22 (11-9)

Start Michałkowice: Sandra Czaplicka, Klaudia Drost, Weronika DurŁak, Marta Grabowska, Magdalena Grzymek, Daria Janik, Klaudia Kulik, Zofia Matejczyk, Karolina Misiak, Ewelina MorczyŃska, Daria Nawrocka, Natalia Nowak, Maria Schmidt, Natalia Szczepaniak, Martyna Szybalska, Alicja Widera
TOR Dobrzeń: Paulina Badowska, Patrycja Bucyk, Małgorzata Bucyk, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Magdalena Koza, Paulina KuchczyŃska, Emilia Łachut, Daria Nadolna, Weronika Nalewaja
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
środa, 10 kwietnia 2019 05:28

IMPERIUM II KATOWICE - JKS II JAROSŁAW ◄ 35-35 (15-20)

Karne: 3-1

Imperium II Katowice: Magdalena Bala, Barbara Bielat, Agnieszka Jalowietzki, Martyna Jelitko, Sandra KaŁĘka, Karolina Kroll, Paulina Kulik, Katarzyna Loranc, Agata Opitek, Ines PawŁowska, Weronika Raus, Julia Stolarczyk, Marlena Wodarka, Wiktoria Zaborska, Wiktoria Zuzel, Natalia Zwolennik
JKS II Jarosław: Marta Backiel, Olga Kozdrowicz , Angelika Luberecka, Klaudia NaleŚniak, Aleksandra Rygiel, Klaudia Ulma, Iga WiciŃska, Paula Wojtaszek
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 07 kwietnia 2019 07:28

ZGODA RUDA ŚL. - START MICHAŁKOWICE 32-19 (15-9)

Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Justyna Cuber, Lucyna GÓrczyk, Martyna Hawryluk, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Magdalena Kuberek, Magdalena NasiŁowska, Natalia Podsiedlik, Jessica Prokop, Anna Samol, Julia Skubacz, Marta Weihrauch, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska
Start Michałkowice: Sandra Czaplicka, Klaudia Drost, Weronika DurŁak, Magdalena Grzymek, Weronika GuŚtak, Zuzanna Haraf, Daria Janik, Monika JerczyŃska, Natalia Kudla, Klaudia Kulik, Karolina Misiak, Ewelina MorczyŃska, Daria Nawrocka, Maria Schmidt, Martyna Szybalska, Alicja Widera
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 07 kwietnia 2019 07:28

CRACOVIA KRAKÓW - HANDBALL RZESZÓW 29-13 (15-5)

Cracovia Kraków: Dominika Franczyk, Milena Herman, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Paulina Reichel, Roksana Robaszek, Małgorzata Skalska, Justyna StaroŃ, Agata StĘpieŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia Wojas
Handball Rzeszów: Aleksandra Bielec , Aleksandra DĘbiak, Magdalena DŁugosz, Samanta DrapaŁa, Wiktoria Flak, Julia Ginalska, Gabriela GoŁĄb, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Dominika Puchalska, Aneta Rembisz, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Gabriela Warias, Anita Ziajka
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 25 marca 2019 01:22

IMPERIUM II KATOWICE - CRACOVIA KRAKÓW 30-38 (18-20)

Imperium II Katowice: Paulina Kulik (7), Martyna Jelitko (6), Marlena Wodarka (5), Katarzyna Loranc (4), Karolina Kawalec (3), Agnieszka Jalowietzki (2), Sandra KaŁĘka (2), Magdalena Bala (1), Barbara Bielat, Karolina Kroll, Adrianna Mazurczyk, Ines PawŁowska, Weronika Raus, Wiktoria Zuzel, Agata Opitek, Julia Stolarczyk
Cracovia Kraków: Laura ŚwiĄtek (10), Paulina Reichel (7), Justyna StaroŃ (6), Milena Herman (4), Katarzyna KamusiŃska (3), Dominika Franczyk (2), Agata StĘpieŃ (2), Natalia Wojas (2), Paulina Klimowicz (1), Marlena Nikody (1), Roksana Robaszek, Joanna StĘpnik, Katarzyna Kawa
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 25 marca 2019 01:22

HANDBALL RZESZÓW - TOR DOBRZEŃ 27-25 (19-14)

Handball Rzeszów: Aleksandra Bielec , Aleksandra DĘbiak, Magdalena DŁugosz, Wiktoria Flak, Sylwia Galica, Julia Ginalska, Gabriela GoŁĄb, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Klaudia Prajsnar, Dominika Puchalska, Aneta Rembisz, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Gabriela Warias, Anita Ziajka
TOR Dobrzeń: Małgorzata Bucyk, Patrycja Bucyk, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Magdalena Koza, Paulina KuchczyŃska, Daria Nadolna, Weronika Nalewaja, Maria Pozniak
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 24 marca 2019 12:02

START PIETROWICE - START MICHAŁKOWICE 31-17 (13-12)

Start Pietrowice: Klara Gotzmann (8), Nikolina Posmyk (7), Nicole Gabryel (3), Weronika Malinowska (3), Karolina Bugdoll (2), Nicole Chmielewska (2), Agata PodsiadŁo (2), Weronika Chrobak (1), Sandra Kowalewska (1), Sandra PoznaŃska (1), Marta Steuer (1), Sandra Jokel, Klaudia KrawczyŃska, Karolina Plutka
Start Michałkowice: Daria Nawrocka (5), Alicja Widera (4), Magdalena Grzymek (3), Nicola JarzĄbek (2), Monika JerczyŃska (1), Ewelina MorczyŃska (1), Natalia Szczepaniak (1), Karolina DeresiŃska, Klaudia Drost, Wiktoria Firecka, Marta Grabowska, Zuzanna Haraf, Natalia Kudla, Klaudia Kulik, Karolina Misiak, Martyna Szybalska
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 4 z 11

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!