LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet gr. B, 2021/2022
Kolejka 11
ChKS Łódź - Zgoda Ruda Śl.
20-21
MTS Żory - Cracovia Kraków
38-20
SPR Olkusz - Karkonosze Jelenia Góra
33-34
Dziewiątka Legnica - Ruch Chorzów
30-28
Sośnica Gliwice - AZS Wrocław
(nd) 17:00

II liga kobiet gr. B
1.
>< Ruch Chorzów
10 27 346 - 204
2.
>< MTS Żory
10 27 331 - 233
3.
>< Karkonosze Jelenia Góra
10 24 337 - 283
4.
>< Dziewiątka Legnica
10 20 300 - 288
5.
>< Otmęt Krapkowice
10 14 226 - 287
6.
>< Zgoda Ruda Śl.
10 11 243 - 307
7.
>< SPR Olkusz
10 11 263 - 271
8.
>< Sośnica Gliwice
9 9 257 - 265
9.
>< Cracovia Kraków
10 9 234 - 287
10.
>< AZS Wrocław
9 5 252 - 308
11.
>< ChKS Łódź
10 5 237 - 293
Terminarz i wyniki
FOOTER

Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 96-84
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 83-78
Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0-3
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 0-3
Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska 25-24
KTS III Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry 7-3
Naprzód II Borucin - Relaks Wodzisław Śl. 9-1
Legia Warszawa - GTK Gliwice 86-73
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 2-3
MKS II Kalisz - Chełmiec Wałbrzych 3-1
Unia Kalety - KTS Lędziny 5-5
Ogniwo Żory - Wilki Wilcza 5-5
ZAKSA II Kędzierzyn - AGH Kraków 0-3
Huragan II Sosnowiec - LOT Konopiska 0-10
MUKS II Czerwionka - KS II Bojanów 1-9
MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza 7-3
Wiślańskie Orły Wisła - Lesznianka II Leszna Góra 7-3



User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga kobiet
czwartek, 17 grudnia 2020 05:48

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - MTS ŻORY 28-23 (16-13)

Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka, Sylwia JasiŃska, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Dominika Jurgiewicz, Marika Klimaszewska, Sabina Kobzar, Aleksandra KoŁecka, Agnieszka Kowalska, Izabela Prudzienica, Zuzanna Szramik, Marcelina WarchoŁ, Martyna Wierzbicka, Weronika Wojtas, Joanna ZaŁoga
MTS Żory: Monika Gruca, Karolina Jaworska, Daria Justka, Wiktoria Kosmowska, Sandra Matusik, Klaudia Pielesz, Bożena Pietrzak, Marta Redlecka, Nicola Romanowska, Aleksandra Stuchlik, Marta WoŁczyk, Klaudia Zizulewska
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 13 grudnia 2020 18:01

SPR OLKUSZ - MTS ŻORY 32-28 (17-13)

SPR Olkusz: Paulina MarszaŁek (10), Paula Masiuda (7), Sabina Radlak (4), Weronika GĘgotek (3), Paulina Łuczyk (3), Wiktoria SioŁa (3), Anna Andrzejczyk (1), Magdalena Barczyk (1), Dagmara Knapik, Julia Mrozowska, Aleksandra Nowicka, Oliwia SoŁoŚciuk, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Kamila Pietruszka, Aleksandra Zub
MTS Żory: Wiktoria Kosmowska (7), Sandra Matusik (7), Marta Redlecka (7), Karolina Jaworska (5), Nicola Romanowska (1), Aleksandra Stuchlik (1), Monika Gruca, Daria Justka, Klaudia Pielesz, Bożena Pietrzak, Marta WoŁczyk, Klaudia Zizulewska, Aleksandra Maziarek
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 13 grudnia 2020 18:01

CRACOVIA KRAKÓW - CHKS ŁÓDŹ 25-21 (11-11)

Cracovia Kraków: Kamila Dzidek (7), Katarzyna KamusiŃska (4), Justyna StaroŃ (4), Laura ŚwiĄtek (4), Patrycja JaŁowicka (3), Milena Herman (1), Agata StĘpieŃ (1), Natalia Wojas (1), Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Joanna StĘpnik, Oliwia WÓjcik-zgud, Tatiana Barnowska, Paulina Reichel
ChKS Łódź: Aleksandra Kutnik (11), Magdalena Borowiec (2), Marlena Gitzel (2), Natalia Szmigielska (2), Martyna Agata (1), Małgorzata Kisiel (1), Natalia Kowalska (1), Wiktoria Szymczak (1), Marcelina Lis, Magdalena PiĄtczak, Barbara Sibelska, Justyna BrudzyŃska, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 06 grudnia 2020 06:50

AZS WROCŁAW - CRACOVIA KRAKÓW 35-25 (15-10)

AZS Wrocław: Ewa Bednarska, Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Martyna Jabczanik, Aleksandra Kazimierz, Aleksandra Kondracka, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Karolina Milczarczyk, Anna Stangret, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
Cracovia Kraków: Kamila Dzidek, Milena Herman, Patrycja JaŁowicka, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Justyna StaroŃ, Agata StĘpieŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 05 grudnia 2020 19:10

AZS GLIWICE - SPR OLKUSZ 26-31 (12-17)

AZS Gliwice: Monika CiesiÓŁka, Agnieszka DraŻyk, Karolina Golec, Weronika Klich, Paulina Kostrzewska, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Aleksandra Olejarczyk, Karolina Pytlos, Magdalena Reichel, Hanna Smodis, Sylwia SzoŁtysek, Paulina Walus, Ewelina Wojciechowska, Julia WÓjcik, Patrycja WrÓbel
SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Weronika GĘgotek, Kinga Kasprowicz, Adriana Kasprowicz, Dagmara Knapik, Paulina Łuczyk, Paulina MarszaŁek, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Sabina Radlak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 05 grudnia 2020 19:10

ZGODA RUDA ŚL. - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 21-35 (12-20)

Zgoda Ruda Śl.: Gabriela Zelek (5), Martyna Bula (4), Natalia Kita (3), Magdalena Kuberek (3), Joanna Kania (2), Martyna Krzysteczko (2), Aleksandra CieŚlik (1), Oliwia Korbel (1), Małgorzata ChruŚciŃska, Dominika Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Marta Weihrauch, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska
Karkonosze Jelenia Góra: Joanna ZaŁoga (10), Agnieszka Kowalska (7), Sabina Kobzar (5), Oktawia Bielecka (3), Zuzanna Szramik (3), Weronika Wojtas (3), Dominika Jurgiewicz (1), Marika Klimaszewska (1), Aleksandra KoŁecka (1), Marcelina WarchoŁ (1), Izabela Prudzienica, Martyna Wierzbicka
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 07:08

ZGODA RUDA ŚL. - AZS WROCŁAW 27-30 (15-17)

Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Magdalena Kuberek, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Marta Weihrauch, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska
AZS Wrocław: Ewa Bednarska, Magdalena FryŚna, Gabriela GawryŚ, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Natalia Karpiel, Aleksandra Kazimierz, Aleksandra Kondracka, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 07:08

SPR OLKUSZ - CRACOVIA KRAKÓW 45-27 (24-8)

SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Weronika GĘgotek, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Dagmara Knapik, Paulina Łuczyk, Paulina MarszaŁek, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Sabina Radlak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub
Cracovia Kraków: Tatiana Barnowska, Kamila Dzidek, Milena Herman, Patrycja JaŁowicka, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Justyna StaroŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 28 listopada 2020 19:27

CHKS ŁÓDŹ - DZIEWIĄTKA LEGNICA ◄ 29-29 (11-14)

Karne: 4-1

ChKS Łódź: Natalia Szmigielska (8), Aleksandra Kutnik (5), Małgorzata Kisiel (4), Magdalena PiĄtczak (4), Natalia Kowalska (3), Barbara Sibelska (3), Martyna Agata (1), Wiktoria Szymczak (1), Magdalena Borowiec, Marcelina Lis, Dominika Nyga, Justyna BrudzyŃska, Marlena Gitzel, Karolina NiedbaŁa
Dziewiątka Legnica: Daria MiŁek (8), Wiktoria Drozdowska (6), Katarzyna Kozak (5), Wiktoria KociŃska (4), Dominika Stala (2), Dominika SwĘdrak (2), Weronika ScisŁowicz (1), Nikola Wojciechowska (1), Oliwia Doroba, Wiktoria Jaroniewska, Jolanta Trojanowska, Natalia Gdula, Wiktoria Ilnicka, Paulina Lange, Kamila Ozga, Natalia Szuk
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 28 listopada 2020 19:27

CHKS ŁÓDŹ - AZS GLIWICE 25-41 (12-19)

ChKS Łódź: Martyna Agata (7), Magdalena PiĄtczak (5), Małgorzata Kisiel (3), Magdalena Borowiec (2), Barbara Sibelska (2), Wiktoria Szymczak (2), Natalia Kowalska (1), Aleksandra Kutnik (1), Karolina NiedbaŁa (1), Dominika Nyga (1), Justyna BrudzyŃska, Marcelina Lis, Natalia Szmigielska
AZS Gliwice: Karolina Golec (6), Weronika Klich (5), Aleksandra Olejarczyk (5), Paulina Walus (5), Agnieszka DraŻyk (4), Magdalena Reichel (4), Paulina Kostrzewska (3), Karolina Pytlos (3), Hanna Smodis (3), Sylwia SzoŁtysek (1), Ewelina Wojciechowska (1), Julia WÓjcik (1), Monika CiesiÓŁka, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Patrycja WrÓbel
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 28 listopada 2020 19:27

AZS WROCŁAW - CHKS ŁÓDŹ 33-18 (15-9)

AZS Wrocław: Magdalena FryŚna (7), Magdalena Maziarz (6), Karolina ŁuszczyŃska (5), Karolina Szajek (5), Ewa Bednarska (3), Weronika GoŁĄb (2), Karolina Milczarczyk (2), Mariola WaŁowska (2), Klaudia Kruk (1), Olha Areshina , Dominika Glabik, Natalia Karpiel, Aleksandra Kazimierz, Karolina MatczyŃska, Julia Padula, Anna Stangret
ChKS Łódź: Aleksandra Kutnik (6), Martyna Agata (4), Marlena Gitzel (2), Małgorzata Kisiel (2), Magdalena PiĄtczak (2), Natalia Kowalska (1), Natalia Szmigielska (1), Magdalena Borowiec, Justyna BrudzyŃska, Wiktoria Karbownik, Marcelina Lis, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Barbara Sibelska, Wiktoria Szymczak
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 22 listopada 2020 19:01

DZIEWIĄTKA LEGNICA - SPR OLKUSZ 39-31 (16-12)

Dziewiątka Legnica: Dominika Chmielarczyk, Natalia Gdula, Wiktoria Ilnicka, Wiktoria Jaroniewska, Wiktoria KociŃska, Katarzyna Kozak, Paulina Lange, Daria MiŁek, Kamila Ozga, Weronika ScisŁowicz, Dominika Stala, Dominika SwĘdrak, Jolanta Trojanowska, Nikola Wojciechowska
SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Weronika GĘgotek, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Dagmara Knapik, Paulina Łuczyk, Paulina MarszaŁek, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Sabina Radlak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 9 z 32

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!