Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 19 | |
---|---|
25-26 |
|
◄ 29-29 |
|
25-29 |
|
19-31 |
|
24-26 |
|
32-34 |
|
Kolejka 20 | |
Pogoń Szczecin - Sośnica Gliwice |
(sb) 16:30 |
Ruch Chorzów - Sambor Tczew |
(sb) 17:00 |
APR Radom - Korona Kielce |
(sb) 17:00 |
MTS Żory - Arka Gdynia |
(sb) 18:00 |
II liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Ruch Chorzów
|
19 | 57 | 629 | - | 435 |
2. |
><
MTS Żory
|
19 | 50 | 557 | - | 435 |
3. |
><
Arka Gdynia
|
19 | 39 | 531 | - | 462 |
4. |
><
Korona Kielce
|
20 | 34 | 558 | - | 571 |
5. |
><
APR Radom
|
19 | 30 | 499 | - | 486 |
6. |
><
Energetyk Poznań
|
19 | 29 | 569 | - | 585 |
7. |
><
Pogoń Szczecin
|
20 | 24 | 502 | - | 525 |
8. |
><
Dziewiątka Legnica
|
19 | 21 | 498 | - | 575 |
9. |
><
Handball Warszawa
|
19 | 19 | 495 | - | 537 |
10. |
><
Sambor Tczew
|
19 | 18 | 482 | - | 543 |
11. |
><
Karkonosze Jelenia Góra
|
19 | 18 | 501 | - | 571 |
12. |
><
Sośnica Gliwice
|
19 | 6 | 495 | - | 591 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Resovia Rzeszów - Wisła Kraków | 1-1 |
Zagłębie Sosnowiec - Stal Rzeszów | 0-1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy | 0-2 |
Śląsk Koszęcin - Promień II Glinica | 3-0 v.o. |
Jedność Rozmierka - Stal Zawadzkie | 5-2 |
Budowlani Strojec - Football Academy Opole | 3-7 |
Start Dobrodzień - Małapanew II Ozimek | 5-0 |
Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka | 3-1 |
Ruch II Radzionków - Nadzieja Bytom | 3-2 |
Czarni Przylesie Dolne - LZS Jankowice | 0-2 |
LKS II Wisła Wielka - MKS II Lędziny | 2-6 |
Football Academy II Kędzierzyn - Victoria Żyrowa | 1-3 |
LUKS Ujazd - Victoria Cisek | 5-4 |
Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Odrzanka Dziergowice | 6-0 |
Błękitni Jaryszów - LZS Gierałtowice | 14-0 |
AP Kędzierzyn - Polonia Gościęcin | 5-1 |
Piast Strzelce Op. - Football Academy Kędzierzyn | 3-2 |
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 04 lutego 2024 01:46
SAMBOR TCZEW - APR RADOM 24-30 (16-11)
Sambor Tczew: Daria CieŚlak (7), Aleksandra Puckowska (6), Julia DuszyŃska (2), Kornelia KŁosowska (2), Wiktoria Łosiak (2), Martyna Piskorowska (2), Klaudia Gierszewska (1), Wiktoria Nobis (1), Katarzyna Zduniak (1), Natalia Skibrowska, Weronika SoliŃska, Karolina StyŚ, Julia Zwolak, Julia Żarnoch, Oliwia Konkolewska, Agnieszka SiekaŃskaAPR Radom: Małgorzata Michalska (7), Martyna Dydek (6), Natalia Wach (5), Laura Domka (4), Michalina Machnio (3), Aleksandra GŁuszko (2), Maria Mazurkiewicz (2), Kinga Papke (1), Zuzanna BaraŃska, Julia Gajewska, Natalia KolasiŃska, Zofia Ciszewska, Natalia Koss, Maja NaroŻna, Wiktoria SkorŻa
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 04 lutego 2024 01:46
KORONA KIELCE - SOŚNICA GLIWICE 32-26 (16-12)
Korona Kielce: Magdalena BerliŃska (11), Nikola LeŚniak (6), Gabriela Tomczyk (4), Klaudia Wawrzycka (3), Gabriela MiŚkiewicz (2), Zofia Staszewska (2), Weronika Janczarek (1), Julia Łucak (1), Kamila Rzepka (1), Martyna Śmiglarska (1), Maria Grzegolec, Marta RosiŃska, Nina Smelcerz, Maja WoŹniak, Justyna ChrzĄstek, Wiktoria ToboŁaSośnica Gliwice: Paulina Walus (6), Sylwia SzoŁtysek (5), Katarzyna Wyrzychowska (4), Paulina Kulik (3), Natalia KaliŃska (2), Sandra Kiel (2), Klaudia Zub (2), Aleksandra Markiewicz (1), Marta Wroniewicz (1), Natalia Korbanek, Paula Wasak, Oliwia Wolak, Zuzanna KopyciŃska, Natalia Przybylska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
piątek, 02 lutego 2024 09:22
ARKA GDYNIA - APR RADOM 22-24 (9-13)
Arka Gdynia: Wiktoria Witkowska (5), Zuzanna DuliŃska (4), Paulina PepliŃska (3), Katarzyna Zegarlicka (3), Marta BĄkowska (2), Andżelika Petroll (2), Magdalena Bielska (1), Beata Naumczyk (1), Urszula Rogula (1), Dominika Borowska, Weronika Godzina, Kinga Kamecka, Laura Dobek, Joanna Graban, Kornelia MaŁecka, Weronika ŚwiderskaAPR Radom: Małgorzata Michalska (7), Martyna Dydek (4), Michalina Machnio (4), Natalia Wach (4), Laura Domka (3), Maria Mazurkiewicz (2), Zuzanna BaraŃska, Zofia Ciszewska, Aleksandra GŁuszko, Natalia KolasiŃska, Natalia Koss, Kinga Papke, Wiktoria SkorŻa, Julia Gajewska, Maja NaroŻna
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 29 stycznia 2024 05:09
RUCH CHORZÓW - MTS ŻORY 28-21 (11-11)
Ruch Chorzów: Patrycja WiŚniewska (7), Polina Masalova (6), Anastasiia Bondarenko (4), Nadia Bury (4), Natalia Doktorczyk (3), Marta GĘga (2), Monika CiesiÓŁka (1), Aleksandra Salisz (1), Kaja Gryczewska, Michalina Gryczewska, Agnieszka Iwanowicz, Julia JasiŃska, Anna Diablo, Julia Fornalczyk, Natalia SytenkaMTS Żory: Julia PĘdziwiatr (5), Danielle De sousa lira (4), Karolina Kanicka (3), Iga Barska (2), Natalia Gardian (2), Aleksandra SÓjka (2), Marta WoŁczyk (2), Olesia Donets (1), Monika Gruca, Wiktoria Opara, Daria Opelt, Lidia Piotrowska, Justyna Gembalczyk, Karolina Herian, Aleksandra Maziarek, Emilia WiĘckowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 27 stycznia 2024 23:28
SOŚNICA GLIWICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 31-26 (15-14)
Sośnica Gliwice: Sylwia SzoŁtysek (8), Paulina Walus (7), Paulina Kulik (6), Sandra Kiel (4), Katarzyna Wyrzychowska (4), Marta Wroniewicz (2), Natalia Korbanek, Aleksandra Markiewicz, Paula Wasak, Oliwia Wolak, Klaudia Zub, Natalia KaliŃska, Zuzanna KopyciŃska, Dominika Nimsz, Natalia PrzybylskaKarkonosze Jelenia Góra: Aleksandra Oreszczuk (7), Nikola Jarosz (4), Alina Los (4), Joanna ZaŁoga (4), Oktawia Bielecka (3), Sabina GaŁuszka (3), Joanna Zgleszewska (1), Martyna Wierzbicka, Barbara Wrotniewska, Justyna Domin, Barbara Grabka, Sabina Kobzar-witczak, Jana Los, Marta Mazurkiewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 27 stycznia 2024 23:28
SAMBOR TCZEW - ENERGETYK POZNAŃ 32-26 (16-12)
Sambor Tczew: Daria CieŚlak (7), Wiktoria Nobis (7), Martyna Piskorowska (6), Aleksandra Puckowska (5), Julia DuszyŃska (4), Katarzyna Zduniak (2), Karolina StyŚ (1), Natalia Skibrowska, Weronika SoliŃska, Julia Zwolak, Julia Żarnoch, Kornelia KŁosowska, Oliwia Konkolewska, Wiktoria Łosiak, Agata Piotrowska, Agnieszka SiekaŃskaEnergetyk Poznań: Milena BoryŃ (6), Olha Shliukhtina (5), Agata Wasiak (5), Laura WosiŃska (5), Karolina Kasprowiak (2), Ines WosiŃska (2), Paulina Sowa (1), Kinga Berent, Anna Grzona, Aleksandra Lipiec, Aleksandra PrzebieraŁa, Anna maria Rzeczycka, Magdalena Maziarz, Olesia Parandii
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 27 stycznia 2024 23:28
DZIEWIĄTKA LEGNICA - POGOŃ SZCZECIN 24-20 (12-11)
Dziewiątka Legnica: Amelia Zawalich (6), Oliwia Doroba (5), Katarzyna Kozak (5), Andela IvanoviĆ (3), Vanessa Nowak (3), Natalia Szuk (2), Aleksandra Bielak, Kinga Bogacka, Oliwia Gowin, Elżbieta Lange, Nikola Wojciechowska, Natasza Bogacka, Natalia Gdula, Paulina KaŹdzioŁ, Paulina Lange, Martyna PleŚniakPogoń Szczecin: Zuzanna Zimnicka (8), Weronika JakÓbowska (4), Monika Koprowska (3), Kamila BiaŁowĄs (2), Emilia JaŁowicka (1), Natalia Nawrocka (1), Oliwia Piotrowska (1), Oliwia Ćwiertnia, Julia NieŁacna, Oliwia Panczenko, Marta Sikora, Martyna WŁodarczyk, Katarzyna Zimny, Patrycja Jura, Nina Klimek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 22 stycznia 2024 11:06
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - RUCH CHORZÓW 21-35 (9-13)
Karkonosze Jelenia Góra: Nikola Jarosz (4), Marta Mazurkiewicz (4), Joanna ZaŁoga (4), Sabina Kobzar-witczak (3), Sabina GaŁuszka (2), Joanna Zgleszewska (2), Oktawia Bielecka (1), Alina Los (1), Karolina Bijan, Justyna Domin, Jana Los, Jolanta Trojanowska, Martyna Wierzbicka, Barbara WrotniewskaRuch Chorzów: Natalia Doktorczyk (8), Aleksandra Salisz (7), Patrycja WiŚniewska (7), Polina Masalova (5), Agnieszka Iwanowicz (3), Anastasiia Bondarenko (2), Michalina Gryczewska (2), Julia JasiŃska (1), Nadia Bury, Monika CiesiÓŁka, Marta GĘga, Kaja Gryczewska, Anna Diablo, Natalia Sytenka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 21 stycznia 2024 15:14
MTS ŻORY - SAMBOR TCZEW 28-22 (16-11)
MTS Żory: Olesia Donets (9), Natalia Gardian (8), Karolina Kanicka (3), Danielle De sousa lira (2), Marta WoŁczyk (2), Monika Gruca (1), Wiktoria Opara (1), Julia PĘdziwiatr (1), Aleksandra SÓjka (1), Iga Barska, Karolina Herian, Daria Opelt, Lidia Piotrowska, Justyna GembalczykSambor Tczew: Katarzyna Zduniak (6), Julia DuszyŃska (4), Klaudia Gierszewska (4), Martyna Piskorowska (4), Aleksandra Puckowska (2), Daria CieŚlak (1), Wiktoria Nobis (1), Natalia Skibrowska, Weronika SoliŃska, Karolina StyŚ, Julia Żarnoch, Kornelia KŁosowska, Oliwia Konkolewska, Wiktoria Łosiak, Agata Piotrowska, Julia Zwolak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 21 stycznia 2024 05:16
APR RADOM - DZIEWIĄTKA LEGNICA 27-23 (11-12)
APR Radom: Natalia Wach (7), Kinga Papke (6), Martyna Dydek (3), Laura Domka (2), Aleksandra GŁuszko (2), Natalia Koss (2), Małgorzata Michalska (2), Zofia Ciszewska (1), Maria Mazurkiewicz (1), Oliwia Siedlecka (1), Katarzyna AdaczyŃska, Zuzanna BaraŃska, Julia Gajewska, Natalia KolasiŃska, Michalina Machnio, Wiktoria SkorŻaDziewiątka Legnica: Oliwia Doroba (6), Katarzyna Kozak (5), Vanessa Nowak (5), Andela IvanoviĆ (4), Elżbieta Lange (2), Natalia Szuk (1), Aleksandra Bielak, Kinga Bogacka, Natalia Gdula, Oliwia Gowin, Paulina Lange, Nikola Wojciechowska, Amelia Zawalich, Natasza Bogacka, Aleksandra CieŚlik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 21 stycznia 2024 05:16
POGOŃ SZCZECIN - KORONA KIELCE 25-30 (12-16)
Pogoń Szczecin: Kamila BiaŁowĄs (8), Emilia JaŁowicka (6), Zuzanna Zimnicka (4), Martyna WŁodarczyk (3), Monika Koprowska (2), Oliwia Piotrowska (1), Marta Sikora (1), Oliwia Ćwiertnia, Weronika JakÓbowska, Patrycja Jura, Natalia Nawrocka, Oliwia Panczenko, Katarzyna Zimny, Paulina Adamska, Julia NieŁacna, Julia OleŚkiewiczKorona Kielce: Magdalena BerliŃska (7), Zofia Staszewska (5), Katarzyna Grabarczyk (4), Gabriela Tomczyk (4), Nikola LeŚniak (3), Weronika Janczarek (2), Gabriela MiŚkiewicz (2), Julia Łucak (1), Marta RosiŃska (1), Klaudia Wawrzycka (1), Kamila Rzepka, Nina Smelcerz, Martyna Śmiglarska, Wiktoria ToboŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 21 stycznia 2024 05:16
ENERGETYK POZNAŃ - ARKA GDYNIA 24-33 (12-15)
Energetyk Poznań: Anna Grzona (5), Laura WosiŃska (5), Karolina Kasprowiak (3), Olha Shliukhtina (3), Agata Wasiak (3), Milena BoryŃ (2), Paulina Sowa (2), Magdalena Maziarz (1), Kamila Olejniczak, Aleksandra PrzebieraŁa, Anna maria Rzeczycka, Ines WosiŃska, Aleksandra LipiecArka Gdynia: Paulina PepliŃska (8), Marta BĄkowska (5), Urszula Rogula (5), Wiktoria Witkowska (3), Magdalena Bielska (2), Laura Dobek (2), Zuzanna DuliŃska (2), Joanna Graban (2), Beata Naumczyk (2), Katarzyna Zegarlicka (2), Dominika Borowska, Weronika Godzina, Kinga Kamecka, Andżelika Petroll, Weronika Świderska, Kornelia MaŁecka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 5 z 55