LigaNetPl

Back Home
Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet gr. B, 2021/2022
Kolejka 22
Zgoda Ruda Śl. - ChKS Łódź
(sb) 17:00
AZS Wrocław - Sośnica Gliwice
(sb) 17:00
Cracovia Kraków - MTS Żory
(sb) 17:00
Ruch Chorzów - Dziewiątka Legnica
(sb) 17:00
Karkonosze Jelenia Góra - SPR Olkusz
(sb) 17:00

II liga kobiet gr. B
1.
>< Ruch Chorzów
19 54 651 - 408
2.
>< MTS Żory
19 51 614 - 452
3.
>< Karkonosze Jelenia Góra
19 45 650 - 546
4.
>< Dziewiątka Legnica
19 35 578 - 557
5.
>< SPR Olkusz
19 29 518 - 498
6.
>< Sośnica Gliwice
19 27 549 - 553
7.
>< Cracovia Kraków
19 21 491 - 557
8.
>< Otmęt Krapkowice
20 20 472 - 589
9.
>< Zgoda Ruda Śl.
19 13 469 - 602
10.
>< ChKS Łódź
19 11 446 - 572
11.
>< AZS Wrocław
19 9 508 - 612
Terminarz i wyniki
FOOTER

Chemik Kędzierzyn - LZS Przywory 6-0
Metalowiec Łambinowice - Polonia II Nysa 0-8
Stal II Brzeg - SKS Grodków 1-3
LZS Chrząstowice - UKS Brzeg 2-3
APN Namysłów - Swornica Czarnowąsy 8-5
AP MMKS Kluczbork - Motor Praszka 8-4
Swornica Czarnowąsy - Piast Strzelce Op. 3-0
Znicz Kłobuck - Warta Mstów 4-1
Czarni Sosnowiec - Warta II Zawiercie 2-2
Amator Golce - Gmina Kłomnice 4-2
LOT Konopiska - Liswarta Krzepice 4-2
MKS Zaborze - Stadion Śląski Chorzów 1-1
Kuźnia Ustroń - UMKS Czechowice 1-2
Sokół Orzesze - Victoria Chrościce 3-7
Jedność Rozmierka - Naprzód Jemielnica 3-0
Victoria Chrościce - Polonia Karłowice 9-0
Victoria Cisek - Włókniarz Kietrz 3-0 v.o.



Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 01 maja 2022 06:56

SPR OLKUSZ - AZS WROCŁAW 24-21 (11-8)

SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Oliwia Bartusik, Oliwia BŁaszczykiewicz, Karolina Herian, Emilia Januszek, Wiktoria Kozyra, Julia Mrozowska, Vanessa Nowak, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Wiktoria SioŁa, Nikola SoŁoŚciuk , Oliwia SoŁoŚciuk, Natalia Stach, Aleksandra Zub
AZS Wrocław: Dominika Glabik, Aleksandra Kazimierz, Klaudia Kruk, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Alicja Pytel, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 01 maja 2022 06:56

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - RUCH CHORZÓW 35-39 (17-21)

Karkonosze Jelenia Góra: Joanna ZaŁoga (10), Sabina Kobzar (7), Agnieszka Kowalska (6), Sylwia JasiŃska (5), Martyna Michalak (3), Marta Mazurkiewicz (2), Sabina GaŁuszka (1), Julia PĘdziwiatr (1), Myloslava Borodai, Marlena Grabarczyk, Nikola Jarosz, Oliwia Przystalska, Martyna Wierzbicka, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska
Ruch Chorzów: Natalia Kolonko (10), Natalia Stokowiec (7), Polina Masalova (5), Karolina Jasinowska (4), Katarzyna Wilczek (4), Paula Masiuda (3), Natalia Sytenka (2), Natalia Doktorczyk (1), Klaudia GrabiŃska (1), Aneta Kavalova (1), Marcelina PolaŃska (1), Monika CiesiÓŁka, Dagmara Knapik, Michalina Gryczewska, Sabina Radlak, Viktoria Tyszczak
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 23 kwietnia 2022 23:40

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - CRACOVIA KRAKÓW 38-30 (17-17)

Karkonosze Jelenia Góra: Myloslava Borodai, Natalia GabryŚ, Sabina GaŁuszka, Marlena Grabarczyk, Sylwia JasiŃska, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Sabina Kobzar, Agnieszka Kowalska, Dominika KuŚnierz, Marta Mazurkiewicz, Martyna Michalak, Julia PĘdziwiatr, Oliwia Przystalska, Martyna Wierzbicka, Joanna ZaŁoga
Cracovia Kraków: Tatiana Barnowska, Amelia ChrzeŚcijaŃska, Kamila Dzidek, Milena Herman, Patrycja JaŁowicka, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Podzielinska, Paulina Reichel, Gabriela Stachowicz, Justyna StaroŃ, Joanna StĘpnik, Irena Szwonka, Aleksandra Wajda, Oliwia WÓjcik-zgud
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 23 kwietnia 2022 23:40

OTMĘT KRAPKOWICE - MTS ŻORY 21-27 (12-14)

Otmęt Krapkowice: Nicole Chmielewska, Patrycja CierpioŁ, Katarzyna Czapracka, Karolina Golec, Bożena KuŹmik, Aleksandra KuŹnik, Maria Matuszek, Małgorzata Olfans, Natalia SokoŁowska, Maja StaŃczyk, Natalia Staszkiewicz, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska
MTS Żory: Olesia Donets , Monika Gruca, Karolina Jaworska, Karolina Kanicka, Wiktoria Kosmowska, Aleksandra Maziarek, Zuzanna Mikosz, Karolina OkrĘglak, Agnieszka OlĘdzka, Klaudia Pielesz, Laura Skrzypek, Aleksandra SÓjka, Magda StĘpieŃ, Emilia WiĘckowska, Marta WoŁczyk
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 19:33

ZGODA RUDA ŚL. - DZIEWIĄTKA LEGNICA 29-35 (11-17)

Zgoda Ruda Śl.: Martyna Krzysteczko (9), Aleksandra CieŚlik (7), Daria Nawrocka (6), Dominika Krzysteczko (4), Oliwia Korbel (2), Daria Justka (1), Małgorzata ChruŚciŃska, Karolina MaŁek, Daria Sierant, Natalia SzydeŁko, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska
Dziewiątka Legnica: Wiktoria KociŃska (9), Weronika ScisŁowicz (6), Katarzyna Kozak (5), Oliwia Doroba (4), Wiktoria Drozdowska (3), Nikola Wojciechowska (3), Oliwia SoŚnicka (2), Wanessa Gajos (1), Wiktoria Jaroniewska (1), Natalia Szuk (1), Katarzyna Drzemicka, Jolanta Trojanowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 07:51

SOŚNICA GLIWICE - CRACOVIA KRAKÓW 33-24 (17-12)

Sośnica Gliwice: Paulina Kostrzewska (6), Katarzyna Wyrzychowska (5), Natalia KaliŃska (4), Paulina Kulik (3), Aleksandra Markiewicz (3), Dominika Nimsz (3), Magdalena Reichel (3), Magdalena Widuch (3), Paulina Walus (2), Hanna Smodis (1), Martyna PoŁednik, Paula Wasak, Oliwia Wolak, Klaudia Zub, Marta Wroniewicz
Cracovia Kraków: Justyna StaroŃ (8), Patrycja JaŁowicka (5), Kamila Dzidek (2), Milena Herman (2), Gabriela Stachowicz (2), Aleksandra Wajda (2), Natalia Hensoldt (1), Katarzyna KamusiŃska (1), Paulina Reichel (1), Tatiana Barnowska, Amelia ChrzeŚcijaŃska, Joanna StĘpnik, Irena Szwonka, Oliwia WÓjcik-zgud
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 10 kwietnia 2022 20:11

MTS ŻORY - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 33-29 (13-11)

MTS Żory: Iga Barska, Gabriela Biernacka, Olesia Donets , Monika Gruca, Karolina Jaworska, Karolina Kanicka, Aleksandra Maziarek, Zuzanna Mikosz, Karolina OkrĘglak, Agnieszka OlĘdzka, Klaudia Pielesz, Laura Skrzypek, Aleksandra SÓjka, Magda StĘpieŃ, Emilia WiĘckowska, Marta WoŁczyk
Karkonosze Jelenia Góra: Myloslava Borodai, Natalia GabryŚ, Sabina GaŁuszka, Marlena Grabarczyk, Sylwia JasiŃska, Sabina Kobzar, Agnieszka Kowalska, Dominika KuŚnierz, Marta Mazurkiewicz, Martyna Michalak, Oliwia Przystalska, Martyna Wierzbicka, Joanna ZaŁoga
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 10 kwietnia 2022 08:30

AZS WROCŁAW - OTMĘT KRAPKOWICE 28-32 (13-17)

AZS Wrocław: Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Wiktoria GwÓŹdŹ, Aleksandra Kazimierz, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Dominika PŁaza, Alicja Pytel, Mariola WaŁowska
Otmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Nicole Chmielewska, Patrycja CierpioŁ, Katarzyna Czapracka, Karolina Golec, Karolina Korzec, Bożena KuŹmik, Aleksandra KuŹnik, Maria Matuszek, Małgorzata Olfans, Natalia SokoŁowska, Maja StaŃczyk, Natalia Staszkiewicz, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 09 kwietnia 2022 20:49

CHKS ŁÓDŹ - SPR OLKUSZ 23-27 (14-13)

ChKS Łódź: Martyna Agata, Marlena Gitzel, Agnieszka Hase, Natalia Kowalska, Martyna Krysiak, Patrycja Lebioda, Marcelina Lis, Aleksandra Micota, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Magdalena PiĄtczak, Barbara Sibelska, Natalia Szmigielska, Wiktoria Szymczak, Milena Walicka
SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Oliwia Bartusik, Oliwia BŁaszczykiewicz, Karolina Herian, Emilia Januszek, Julia Mrozowska, Vanessa Nowak, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Julia Polakowska, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

CRACOVIA KRAKÓW - DZIEWIĄTKA LEGNICA 30-27 (12-12)

Cracovia Kraków: Patrycja JaŁowicka (7), Kamila Dzidek (6), Justyna StaroŃ (5), Katarzyna KamusiŃska (4), Tatiana Barnowska (3), Paulina Reichel (2), Aleksandra Wajda (2), Milena Herman (1), Natalia Hensoldt, Gabriela Stachowicz, Joanna StĘpnik, Irena Szwonka, Oliwia WÓjcik-zgud, Amelia ChrzeŚcijaŃska, Katarzyna Podzielinska
Dziewiątka Legnica: Nikola Wojciechowska (7), Wiktoria Drozdowska (6), Katarzyna Kozak (5), Wiktoria Jaroniewska (4), Wiktoria KociŃska (2), Weronika ScisŁowicz (2), Wanessa Gajos (1), Oliwia Doroba, Katarzyna Drzemicka, Oliwia SoŚnicka, Natalia Szuk, Jolanta Trojanowska, Natalia Gdula, Elżbieta Lange
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

AZS WROCŁAW - RUCH CHORZÓW 21-27 (12-15)

AZS Wrocław: Mariola WaŁowska (7), Magdalena Maziarz (6), Alicja Pytel (4), Karolina ŁuszczyŃska (2), Wiktoria GwÓŹdŹ (1), Aleksandra Kazimierz (1), Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Wiktoria Lipiec, Karolina MatczyŃska, Dominika PŁaza, Klaudia Kruk
Ruch Chorzów: Natalia Kolonko (5), Klaudia GrabiŃska (4), Aneta Kavalova (3), Marcelina PolaŃska (3), Sabina Radlak (3), Polina Masalova (2), Natalia Stokowiec (2), Michalina Gryczewska (1), Karolina Jasinowska (1), Sandra Kiel (1), Viktoria Tyszczak (1), Katarzyna Wilczek (1), Monika CiesiÓŁka, Natalia Doktorczyk, Dagmara Knapik, Paula Masiuda
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - AZS WROCŁAW 32-24 (16-8)

Karkonosze Jelenia Góra: Joanna ZaŁoga (9), Sabina Kobzar (5), Martyna Michalak (5), Agnieszka Kowalska (4), Natalia GabryŚ (3), Sylwia JasiŃska (2), Julia PĘdziwiatr (2), Sabina GaŁuszka (1), Oliwia Przystalska (1), Anna Lambrinow, Marta Mazurkiewicz, Martyna Wierzbicka, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Dominika KuŚnierz
AZS Wrocław: Magdalena Maziarz (6), Magdalena FryŚna (5), Karolina ŁuszczyŃska (5), Mariola WaŁowska (4), Alicja Pytel (2), Wiktoria GwÓŹdŹ (1), Aleksandra Kazimierz (1), Dominika Glabik, Kamila Kwietniewska, Wiktoria Lipiec, Karolina MatczyŃska, Dominika PŁaza
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 2 z 36

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!