niedziela, 16 września 2012 10:46

II ligaAZS RADOM - GWARDIA OPOLE 27-31 (12-17)

Radom: Polit, Bury - Cupryś (7), Przykuta (7), Mroczek (5), Kalita (4), Fugiel (2), Świeca (2), Pomiankiewicz, Kacprzak, Guzik
Gwardia: Romatowski, Donosewicz - Swat (7), Knop (6), Migała (5), Płócienniczak (3), Szolc (3), Adamczak (2), Krzyżanowski (2), Drej (2), Marcyniuk (1), Kłoda, Serpina

Z pierwszego meczu opolskiej Gwardii kibice mogą być zadowoleni. Aspirująca do awansu Gwardia pokonała na wyjeździe ekipę z Radomia i wywalczyła pierwsze dwa punkty.

Opolanie tylko na początku meczu mieli problemy z zespołem gospodarzy. Radom szybko objął prowadzenie, lecz szybka odpowiedź Gwardii pozwoliła na wyrównanie wyniku na 3-3. Kolejne minuty to okres wyrównanej gry, ale później coraz więcej do powiedzenia mieli goście. Efektem było 5-cio bramkowe prowadzenie do przerwy.

W drugiej części meczu radomianie próbowali odrobić stratę, jednak skuteczna gra Gwardii nie pozwoliła im na chociażby zbliżenie się do remisu. Opolanie przewagi nie powiększyli, ale kontrolując ją do końca meczu zapewnili obie zwycięstwo w inauguracyjnym meczu i pierwsze dwa punkty.